Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam at bana whatsapptan ben istiyorum. siz istemeyin ben bakıcam :D yazayımmı numarayı pm ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

tamam at bana whatsapptan ben istiyorum. siz istemeyin ben bakıcam :D yazayımmı numarayı pm ye.

ben yazdım numarayı cevap bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzablackwhite

ikinizede özelden yarın banyo sonrası ıslak hali resmini,kurutma ile kurutulduktan sonraki halini,fönsüz ve fönlü halini atacağım,mesajda da yazdım ya ondan sonra ne konuşacaksınız bakalım... @whouse @onurguner

kardeş resimleri atarsan zaten diyecek lafımız kalmaz sabahtan beri onu diyoruz.
  • minoxidil konusuna da bi göz atmanızı öneririm.

http://forum.donanimhaber.com/m_39071013/tm.htm

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim_06 -- 2 Mart 2014; 21:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

senin gibilere az bile konuşuyorum boş kaset,sen daha ne istediğini bile bilmiyorsun...bak dalgana yaa bana numaranı at özelden ben sana ne resmi istersen atacağım var mı yüreğin??? yiyorsa maçan gönder hadi neyden korkuyorsun kim olduğun ortaya çıkacak diyemi tırsıyorsun???oğlum bidi bıdı yapmayı bırak dalgana bak sizin ne mal olduğunuz ortada ilerle hadi... @whouse

Whatsappa atan burada atar millete laf yetiştireceğine 30 tane foto koyardın 4 aylık dediğin resimlerle 8 aylık dediğin resimler arasında zerre fark yok yandan resim koymussun en güzel ekim bende diyon kendini avut sen
    selenga ciddiye almayın şu beyin fakirini daşşak geçip bırakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyawex -- 2 Mart 2014; 21:59:13 >
  • quote:

Ahaa araya parazit girdi ya selena senin başka işin yok mu yaa,zorlamı yazdırıyorlar oğlum sana bu yazıları ben o kamile yazdım sen niye zıpladın oradan hayırdır kaşıntın var herhalde avukat mısın oğlum sen???,bütün gün bekledin değilmi birşey yazayımda şikayet et diye şu sıteye 17-18 adet resım yukledım bak dıkkat edın ben çektım yukledım...burada hıc sac ektırmeyi düşünmeyenler var kafasında saçı olup burada olanlar var reklamcısı var simsarı var,bu tarzda şahıslar varken neden ekimi iyi olmuş saçları iyi çıkmış biri ile uğrasılır ki???tabiki o kişi burada rant sağlayanların tekerine çomak sokarsa,rant ı engellerse ekmeklerinin önünü keserse böyle şeylerin yapılması çok normal...hiç kafanızı yormayın ben burada olduğum sürece bu simsarlara ekmek yok burada...kimse kimsenin avukatlığına soyunmasın,icraat lazım icraat... @selenga_68

Hodri meydan diyosun ya sen ömür boyu forumdan postalana kadar burdayım :)kafanı yorma hemi ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

selena hiç yırtınma oğlum,sen burayı kendine iş edinmişsin işin gücün simsarlık...gün gelir ölür gideriz sen burada kalırsın nesilsiniz siz hani doğuş diyor ya babadan oğula bunlar,yani siz para oldukça bitmezsiniz... @selenga_68

He doğrucu davut öyle nabarsın yeterki sen git söz bende bırakıcam buraları:)

• quote:

senin gibilere az bile konuşuyorum boş kaset,sen daha ne istediğini bile bilmiyorsun...bak dalgana yaa bana numaranı at özelden ben sana ne resmi istersen atacağım var mı yüreğin??? yiyorsa maçan gönder hadi neyden korkuyorsun kim olduğun ortaya çıkacak diyemi tırsıyorsun???oğlum bidi bıdı yapmayı bırak dalgana bak sizin ne mal olduğunuz ortada ilerle hadi... @whouse

adam bildiğin serseri
  • quote:

babadan oğula nesil bunlar hahahahha... harbi bir anda nasıl böyle ürüyebiliyorsunuz???sizi kaç paraya çalıştırıyorlar??? bu kadar lafa maruz kaldığınız halde neden buradasınız???sizi kim yönlendiriyor??? selena buradaki simsar nesil senin eserin bununla gurur duyuyorsundur değilmi??? kesin yaa babadan oğula nesil bunlar

Benim senin gibi oğlum yok evlat

• quote:

seni ciddiye alsınlar dimi monte carlo sirk inin baş maskotu...bu foruma geliş şeklin bile farklı eğlenmek için geliyorsun,bunuda açık açık söylüyorsun şimdi git aynaya bir bak bakalım kim beyin fakiri???yazık ki ne yazık sizin gibi boş kasetlere... @miyawex

Hanzocuk sen ne foto koyuyorsun ne saç ekimi ile ilgili bir yorum yazıyorsun,atmışın oltayı buraya atlayacak sazan arıyorsun,demek kumgibi nickli arkadaşı sen kandırdın başka varmı böyle oltana takılan,demek önce özel mesaja çağırıyorsun yada whatsup a sonra bir güzel kandırıyorsun çocukları,taktiğin karşısında ağzım açık kaldı doğrusu..
    Adama bak forumda doğru dürüst mesajı yokken bir anda ortaya çıkıp dört ay oldu saç ektireli ,ekim yerine gittim daha yüzde kırkı çıkmış dahada çıkar diyerek mesaj atmaya başlamış ,dört ayda o kadar saç çıkmasına imkan yok,çıksada o kadar uzamaz,burda bir pot kırıp asıl amacının farklı olduğunu belli etmesine rağmen,oyunlarına devam edip milleti sürekli pm ye davet ederek yada gelin özelde görüşelim ,realden göstereyim diyerek millete burdan olta atarak burayı mesken bellemiş arkadaş,bundada başarılı olmuşki az önce mesajlarından birinde kumgibi nickli arkadaş pm lerim sayesinde benim ektirdiğim yerde ektirdi diyor..
    Ben senin fotolardaki adam bile olduğundan şüpheliyim,o fotolardaki arkadaşın yerine sen burda mesaj atıyor olmayasın,onun içinmi milleti oyalıyorsun,yok yarın atarım fotoları falan ,gidip o arkadaşın yanına belki bir kaç fotosunu çekersin,ıslakken çekmeyi unutmuşsundur belki..
    Belkide fotolar gerçekten sana aittir ama bir ayak var sende,emin olmasak biz kimseye saldırmayız,bak kaç gündür yazıyorsun bir şey dedikmi ama kendini belli ettin artık..
    Hani senin ekim öncesi fotoların,seninle pm de konuşanlara atıyormusun ekim öncesini,koy bakalım birde onları görelim,belkide sahtekarlık ekim öncesi fotolardadır..
    Son olarak gerçek olsa bile ben bu ekim sonucunu beğenmedim,tuhaf bir şey çıkmış ortaya,zaten kıvırcık ve dalgalı tarzda saçları olanların ekim sonuçları buna benzer oluyor,bununkinin çok haşin vahşi bir görüntüsü olmuş,apaçi tarzı şahsına yakışan türden,yok harika oldu çok süper oldu dediğine inanmayın,burda her ekim yaptıranın saçları bu kadar dalgalı ve kıvırcık olsa herkesin sonucu saç yoğunluğu bakımından böyle olur,yalnız bunun saç dipleri çok iyi değil,derisi gözüküyor gibi ,çektiği fotolarda çok net gözükmüyor...

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:45:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

seni ciddiye alsınlar dimi monte carlo sirk inin baş maskotu...bu foruma geliş şeklin bile farklı eğlenmek için geliyorsun,bunuda açık açık söylüyorsun şimdi git aynaya bir bak bakalım kim beyin fakiri???yazık ki ne yazık sizin gibi boş kasetlere... @miyawex

Hanzocuk sen ne foto koyuyorsun ne saç ekimi ile ilgili bir yorum yazıyorsun,atmışın oltayı buraya atlayacak sazan arıyorsun,demek kumgibi nickli arkadaşı sen kandırdın başka varmı böyle oltana takılan,demek önce özel mesaja çağırıyorsun yada whatsup a sonra bir güzel kandırıyorsun çocukları,taktiğin karşısında ağzım açık kaldı doğrusu..
    Adama bak forumda doğru dürüst mesajı yokken bir anda ortaya çıkıp dört ay oldu saç ektireli ,ekim yerine gittim daha yüzde kırkı çıkmış dahada çıkar diyerek mesaj atmaya başlamış ,dört ayda o kadar saç çıkmasına imkan yok,çıksada o kadar uzamaz,burda bir pot kırıp asıl amacının farklı olduğunu belli etmesine rağmen,oyunlarına devam edip milleti sürekli pm ye davet ederek yada gelin özelde görüşelim ,realden göstereyim diyerek millete burdan olta atarak burayı mesken bellemiş arkadaş,bundada başarılı olmuşki az önce mesajlarından birinde kumgibi nickli arkadaş pm lerim sayesinde benim ektirdiğim yerde ektirdi diyor..
    Ben senin fotolardaki adam bile olduğundan şüpheliyim,o fotolardaki arkadaşın yerine sen burda mesaj atıyor olmayasın,onun içinmi milleti oyalıyorsun,yok yarın atarım fotoları falan ,gidip o arkadaşın yanına belki bir kaç fotosunu çekersin,ıslakken çekmeyi unutmuşsundur belki..
    Belkide fotolar gerçekten sana aittir ama bir ayak var sende,emin olmasak biz kimseye saldırmayız,bak kaç gündür yazıyorsun bir şey dedikmi ama kendini belli ettin artık..
    Hani senin ekim öncesi fotoların,seninle pm de konuşanlara atıyormusun ekim öncesini,koy bakalım birde onları görelim,belkide sahtekarlık ekim öncesi fotolardadır..
    Son olarak gerçek olsa bile ben bu ekim sonucunu beğenmedim,tuhaf bir şey çıkmış ortaya,zaten kıvırcık ve dalgalı tarzda saçları olanların ekim sonuçları buna benzer oluyor,bununkinin çok haşin vahşi bir görüntüsü olmuş,apaçi tarzı şahsına yakışan türden,yok harika oldu çok süper oldu dediğine inanmayın,burda her ekim yaptıranın saçları bu kadar dalgalı ve kıvırcık olsa herkesin sonucu saç yoğunluğu bakımından böyle olur,yalnız bunun saç dipleri çok iyi değil,derisi gözüküyor gibi ,çektiği fotolarda çok net gözükmüyor...

ya işte böyle oluyor kardeş buraya ilk geldiginiz zaman bizde bu adamla böle tartışıyoduk sende fazonun cevapları bunların hoşlarına gidiyor falan diyodun anladınmı şimdi fazoyu
  • brk.pianocu B kullanıcısına yanıt
    arkadaşım cumartesi günü 2700 greft ekildi.Ekimden hemen sonraki fotoları paylaşıyorumhttps://store.donanimhaber.com/9b/34/d0/9b34d0cba6277093b44170180d663d8f.JPG
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

ya işte böyle oluyor kardeş buraya ilk geldiginiz zaman bizde bu adamla böle tartışıyoduk sende fazonun cevapları bunların hoşlarına gidiyor falan diyodun anladınmı şimdi fazoyu

Kardeş kusura bakma sizin günahınızı almışız bu adam insanı zıvanadan çıkartir,ben az gerizekalı sanmıştım,meğerse tam bir azmanmış,bunu her kim buraya postalamışsa dükkanı sağlam yere açmış,önüne geleni çarpar bu,sakın arkadaşlar bu forzamıdır nedir tuzağına düşmeyin bunun ,adam profesyonel saç ekim simsarı,yüzde kaç komisyon alıyor acaba....

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 24 Mart 2018; 20:46:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • whouse W kullanıcısına yanıt
    arkadaşım 2700 greft ekildi ekim öncesi ve ekim sonrası hemen sonrası fotoları paylaşıyorum.1 mart cumartesi ekildi.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Lüzumsuz bir tartışma,ağız dalaşına döndü:(
  • whouse W kullanıcısına yanıt
    objektif paylaşımınız için teşekkürler......
  • ekım nerde oldu cana özelden yazsana
  • arkadaşlar gidip hemşire memşirede ekim yaptırmayasınız ha zamanında bu lafı bize çok söylediler doğruymuş gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 3 Mart 2014; 1:26:11 >
  • _Tekniker__ kullanıcısına yanıt
    sayın abıler sıze bır sorum olucak benım ekıö 15 subatta yapıldı iş yerınde tadilat işlerı var saclara zarar verırımı ıster ıstezm toz olucak cunku sızce ne yapmalıyımm ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk.pianocu

sayın abıler sıze bır sorum olucak benım ekıö 15 subatta yapıldı iş yerınde tadilat işlerı var saclara zarar verırımı ıster ıstezm toz olucak cunku sızce ne yapmalıyımm ben

hayırlı olsun,ekimin 10 günü geçmiş şimdi kökler tutunmuştur,darbelere karşı genede koru kendini,toz olayına gelince bir şapka kullanabilrsin eğer çok çekiniyorsan aksi takdirde tozun saça bir zararı olacağını sanmam.

burada okaja diye biri var,her ekimci ekimden sonra güneşe çıkılmaması konusunda ekim yaptıranları uyarır,okaja bildiğin tarla gibi bir yerde güneşe meydan okumuşdu yeni ekimiyle,pişmiş kelle gibi olmuştu güneşte kızarmaktan ne oldu adamın saçı hem çabuk çıktı hemde çoğu kişininkinden iyi durumda şu anda.

bana kalırsa ekimden sonra dış etkiler önemli değil,iç etkiler önemli beslenmen,sigara içmemen gibi şeyler
  • 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.