Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seyrek ama 12 ay beklemek gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslar

Arkadaşlar 20 Ağustos'da ekim yapılacak inşallah ( Dualarınızı eksik etmeyin ) arkadaşlar son 10 sayfadır bu var olan saçların döküldüğünden bahsediliyor şimdi ben toppikle falan ben bu saçı bir şekilde kapatıyorum fotolarda gözükmesi imkansız ama bende 1000'lerce sarı tüyler var tepe ve ön kısımlarda onlar toppiki iyi yiyorlar şimdi o sarı tüyler dökülecek mi ben son 2 yıldır saçımı 2 numara yapıp toppik döküyorum. Ekimden sonrada bu değişmiyecek en fazla 3 numara az bir toppik düşünüyorum. Kısmetse  en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Hocam söylediklerimi yanlış anlama ama o tüyler zarar görse ne olur görmese ne olur.Doğru yeri bulduğuna inanıyorsan git ekimini yaptır.Eski saçlarına kavuşmayı hayal etme beklentilerin gerçekçi olsun.Ayrıca ekimden sonrada toppik kullanma
  • BU EKİM KONUSUNDA DÜŞÜNCENİZ NE ACABA?
    FOTOLAR SIRASIYLA EKİM ÖNCESİ--- 15.GÜN---30.GÜN---40.GÜN---50.GÜN
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • ARKADASLAR SELAM

bende 35 gun once ıstanbulda 5-6 yerle gorustum hepsı en ıyı bızız deyıp kendılerını ovup bızde yaptır dedıler fıyatlar hemen hemen aynı.bana 4000 greft 3500 tl fılan dedıler ama yaklasımlarının daha cok para odaklı oldugunu gordum.ve en cokda este world fırması benı kandırdı.gorusmeye randevu aldım gıttım 4000 grefte 3000 euro dedıler bende fıyatı pahalı buldugumu yaptıramayacagımı soyledım.sonra 2500 euroya ındıler yıne olmaz cok dedım sonra 2000 euroya ındıler yıne kabul etmedım cunku fıyat dusdukce kafamı dahada karıstırdılar.sonucta yaptıramayacagımı belırttım.sac ekım uzmanı D...k hanım sız tahlılınızı yaptırın bız sızden 200 tl tahlıl parası alalım sonuc cıkınca paranızı gerı verırız sızde para bırıktırır seneye burda yaptırırsınız dedı.ısrarla hayır dememe ragmen kan aldılar ve sonuc ıcın aradılar bende yaptırmayacagım ama sız ılla tahlıl aldınız dedım.malesef yapacak bısey yok parayı odeyemeyız dedıler.bende haram olsun dedım.bız zengınlere hızmet ederız bıze bısey olmaz dedıler.bende lanet olsun deyıp ırtıbatı kopardım.arkadasımın tavsıyesıyle arnamed sac ekım merkezıne gıttım ve sac ekımım basarıyla yapıldı.serkan bey ugur ve ekıbı cok ıyıler saclarım ıcın paranın onemlı olmadıgını sızın mutlu olmanız daha onemlı dedıler ve 4000 greft sac ektıler.35 gun oldu her aklıma dusen soruda arıyorum yardımcı oluyorlar.tavsıye ederım serkan bey ve ekıbı 10 numara.yerlerı umranıye atasehırde
    asla estw world e gıdıpte kazıklanmayın arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikiriki16

BU EKİM KONUSUNDA DÜŞÜNCENİZ NE ACABA?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

hocam kullandıgınız bi ilaç varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacduskunu

İlaç kullandırmak bence para tuzağıdır, bence kötü ekim yapanların uydurduğu ve para tırtıklamak için hastaların "denize düşen yılana sarılır" mantığını iyi bilenlerin icadıdır. Bunu yapan ne doktor, ne sağlık personeli ne de İNSAN olabilir. Terbiyesiz ve birkaç kendini bilmezin yaptığını, doktor bozuntusu birkaç kişi aslında başlatan değil geilştirenlerdir sizin anlayacağınız. İsmi lazım değil, mesela şu mecidiyeköy merkezli yerini fulyaya taşıyan doktor ve ondan ayrılan hemşiresi bu işi ilk önce oradaki sekreterlerine yaptırırLARMIŞŞMIŞ, şimdi kendileri alenen yapıyor. Özellikle Araplara 1000-2000 tl, Allah ne verdisye minoksil, proscar,folik asit, vb pazarlıyorlarMIŞŞŞ! Ben sadece duydum zaten bilen de biliyordur. Szi bu tuzaklara aldanmayın. Bence iyi ekim yapılırsa ilaç milaç gerekmiyor.

ben saç ektireli 30 gün oldu.bana herhangi bir sprey ya da tablet tavsiyesinde bulunmadılar.dediler ki ekilen saçlarınız 1 ay içinde dökülcek.ben en son çıkarken kendim sordum.saçlarım ince telli ve zayıf diye.ne önerirsiniz dedim?priorin şampuan ve shen min men tablet önerdiler.araştırdım her ikisini de memnuniyet oranları yüksek.ayrıca bazı tablet ve biotin gibi vitaminler şok dökülmeyi azaltıyormuş.ben shen min men tablet ve biotinli priorin şampuan kullanıyorum gerçekten şok dökülmeyi azalttılar.bazı arkadaşların fotolarına bakıyorum 30.günde saç kalmazken benim en az %50 si duruyor.belki daha dökülecektir bilemem ama şok dökülmeyi yavaşlattığını söyleyebilirim.yalnız spreylerden uzak kalınması gerektiğindn eminim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: astonyeng

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

merhaba astonyeng nasılsın.
    ekimden genel anlamda memnun musun.
    dönor bölgende iz yada seyreklik var mı?
    ekimin sonucu hakkında bilgi verebilirmisin.
    ekim fotoğrafları ile dönor bölgenin fotoğrafını ekleyebilirmisin.

merhaba; ü<günüm geç gördüm mesajınızı giremedim bu aralar pek.sorularına cevap vereyim sırasıyla :)
    ekim günü de paylaşmıştım ekimimden memnunum.gerek ilgi gerek titizlik açısından.süreç iyi gidiyor gibi.donör bölgem hiç alınmamış gibi inanın.bölgesel seyreklik bile yok ekim yaptırmayı düşünen arkadaşım detaylıca inceledi gerçekten eski halinden bi fark yok dedi :)arka taraf kızarıklığım 25. gün falan tamamıyle geçti ama 15. gün bile zor anlaşılıyordu.berberim de iyi iş olmuş dedi bu da beni sevindirdi çünkü ekimden önce ne müşterilerim oldu felaket demişti. seninki gayet iyi duruyor dedi.ön bilgede de kızarıklık yok sadece güneşe çıktıktan sonra ve spor yaptıktan sonra bi süre hafif bi kızarıklık oluyo o da sonra geçiyor zaten.şu an 46. gün diplerden her gün bi yenisi çıkıyor :) ben bu kadar çabuk çıkacağını düşünmemiştim.tek sorunum sigara içmeye başladım dayanamadım.ilk 30 gün içmedim.şimdi tüttürüyorum maalesef umarım çok zararı olmaz spor yaparak falan telafi etmeye çalışıyorum damarları açmaya çalışıyorum yani.10 gün içinde de fotoğraf çekipçekip koyacam buraya.

cevap için teşekkürler
  • merhabalar onurguner,
    ekim sonrası nasıl gidiyor.
    kabuklar döküldü mü ve dönor bölgede kızarıklık, iz var mı?
    şok dökülme başladı mı?
    ekim ve dönor bölgenin fotoğraflarını ekleyebilirmisin.
  • hiç bir ilaç kullanamdım .. 1 hafta önce biotin aldım..hergün atıyorum bir tane.. sizce nasıl bir ekim olmuş her şey yolundamı ?
  • 43. gün, yanları az sonra kestireceim üstteki tırnak büyüklüğündeki boşluğun nasıl oluştuğu hakkında en ufak fikrim yok o canımı sıkıyor. Birde xpecia hap ve minoxil kullanıyorum ama yorumlara bakınca hiç ilaç kullanmayanlarda var acaba hata mı yapıyoruz?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • şok dökülme bittimi hocam ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 12 Ağustos 2013; 18:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

şok dökülme bittimi hocam ??

Her yıkamada 8 10 tel geliyor hocam ama rahatsız edici şekilde gelmiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dante06 kullanıcısına yanıt
    Yok estf. yanlış anlaşılacak bişey yokta sarı tüy ama şimdi işimi görüyor toppik kullanıyor o sarı tüyleri :) işe de çok yarıyor da ne biliyim evdeki bulgur bir anda kıymetleniyor işte sarı tüy oluyor sana gür gür saç...
    Allah nasip ederse işte 20 Ağustos ekim günü 8 gün falan kaldı bakalım neler bekliyor beni inşallah güzel sonuçlar alırız.
  • quote:

burada gönderdiğim fotolara cevap verecek kimse yokmu? silcem cıkçam şimdi üyelikten..
  • quote:

quote:

burada gönderdiğim fotolara cevap verecek kimse yokmu? silcem cıkçam şimdi üyelikten..

şimdilik herşey yolunda gözüküyor.2. resimde yönler ve açılar güzel sıklıkta homojen dağıtmışlar önceki halinize göre tatmin edici.Esas sonucu 3. aydan sonraki süreçte saçlar çıkmaya başlayınca görürüz foto eklersen düzenli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslar

Yok estf. yanlış anlaşılacak bişey yokta sarı tüy ama şimdi işimi görüyor toppik kullanıyor o sarı tüyleri :) işe de çok yarıyor da ne biliyim evdeki bulgur bir anda kıymetleniyor işte sarı tüy oluyor sana gür gür saç...
    Allah nasip ederse işte 20 Ağustos ekim günü 8 gün falan kaldı bakalım neler bekliyor beni inşallah güzel sonuçlar alırız.

Yani söylemek istediğim o sarı tüyler senin için toppik dışında hiçbirşey ifade etmez.Karar verdiysen yaptır ekimini,ekim yaptırdıktan sonrada toppik kullama,kullanırsan ekim yaptırmanın anlamı kalmaz, zaten tüyler toppik i tutuyor diyosun bu halinle toppik kullamaya devam edip ekim işine girmezsin olayın mantıklı yaklaşımı bu saygılar.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    YANLIŞ DEĞİLSEM SİZ BENDEN 2 GĞN SONRA YAPMIŞTINIZ EKİMİ .NİĞDE VEYA NEVŞEHİR DEN GELMİŞTİNİZ HERHALDE.BENİM SAÇIMIN ÖN BÖLGESİNDE BİR SIKINTI YOK DÖKÜLMEDEN BAŞKA .ŞOK DÖKÜLME HERHALDE. GÖRÜNENLER SİVİLCE DEĞİL. KALAN TEK TÜK KABUKLAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saçlanan

YANLIŞ DEĞİLSEM SİZ BENDEN 2 GĞN SONRA YAPMIŞTINIZ EKİMİ .NİĞDE VEYA NEVŞEHİR DEN GELMİŞTİNİZ HERHALDE.BENİM SAÇIMIN ÖN BÖLGESİNDE BİR SIKINTI YOK DÖKÜLMEDEN BAŞKA .ŞOK DÖKÜLME HERHALDE. GÖRÜNENLER SİVİLCE DEĞİL. KALAN TEK TÜK KABUKLAR.

arkadaş küçükçekmeceden hocam :D
  • Yanları kestirince biraz şekle girdi sanki
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saçlanan

yok hocam istanbuldanım. bu arada şok dökülme bendede son sürat devam ediyor. içimde hep terddüt var acaba kökte gidiyormu diye. saçımı yıkarken hassas davransam bile dökülüyo. artık normal sürterek yıkıyorum eskisi gibi. siz nasıl yıkıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.