Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (751. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.LucidReam

@Panisher abimizden zamanında tavsiye almıştım fakat saçlarımın iyice yanlarının açıldığını hissediyorum . Şekil aldıramıyorum saçlarıma , yanlar açık duruyor . Bunun için saçlarımı temelli kaldırıp fotoğraflarını çektim , ve duştan sonra ıslak fotoğraflarını çektim . Yan taraflara saç ektirmeyi düşünsem ne kadar maliyet çıkar ortaya . Yardım edebilir misiniz , kafayı yemek üzereyim .

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

kardeş senin saç ekimi için çok erken ya ektirmeye ektircende ana saçların gidince nabıcan o zamanda çok tuhaf bi görüntü oluyor bi arkadaş paylaşmışdı fotoğrafını içden döüklmüş saçlar sadece şakak kalmış 2.bi seans düşünüodu o yüzden dökülme hattının oluşmasını bekle bence tabi karar gene senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

@Panisher abimizden zamanında tavsiye almıştım fakat saçlarımın iyice yanlarının açıldığını hissediyorum . Şekil aldıramıyorum saçlarıma , yanlar açık duruyor . Bunun için saçlarımı temelli kaldırıp fotoğraflarını çektim , ve duştan sonra ıslak fotoğraflarını çektim . Yan taraflara saç ektirmeyi düşünsem ne kadar maliyet çıkar ortaya . Yardım edebilir misiniz , kafayı yemek üzereyim .

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

kardeş senin saç ekimi için çok erken ya ektirmeye ektircende ana saçların gidince nabıcan o zamanda çok tuhaf bi görüntü oluyor bi arkadaş paylaşmışdı fotoğrafını içden döüklmüş saçlar sadece şakak kalmış 2.bi seans düşünüodu o yüzden dökülme hattının oluşmasını bekle bence tabi karar gene senin

Kesin olarak geriye doğru ilerleme olur mu sizce ?
  • quote:

quote:

quote:

hocam valla takdiri ilahi ne desem boş kimi saça bakıosun seyrek adam 15 sene sonra bi bakmışsın aynı saçlar duruor kimine bakıon adama papaz gibi saç var 2 3 sene sonra saçlar uçmuş gitmiş saç işi şans işi inşallah dökülnez diyelim ama anladım kadarıyla yaşınız genç dökülmenin bitmesini bekleyip öyle ektirin bence yok çok takıyorum derseniz kalbinizin mütmain olması için ektirin ama dedim gibi fazla bi greft ekmezler size en fazla 1000 1500 saçları sizin gibi olan bi arkadaş vardı sağ şakak bölgesine 500 sola 500 ekdiler 2500 lira para ödedi yazık yani bütçeyide düşünmeli
  • arkadaşlar en kısa sürede saç ektirmek istiyorum.en iyi saç ekimi yapan yer neresidir.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.özellikle yaptıran arkadaşlar tavsiye ederlerse sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam valla takdiri ilahi ne desem boş kimi saça bakıosun seyrek adam 15 sene sonra bi bakmışsın aynı saçlar duruor kimine bakıon adama papaz gibi saç var 2 3 sene sonra saçlar uçmuş gitmiş saç işi şans işi inşallah dökülnez diyelim ama anladım kadarıyla yaşınız genç dökülmenin bitmesini bekleyip öyle ektirin bence yok çok takıyorum derseniz kalbinizin mütmain olması için ektirin ama dedim gibi fazla bi greft ekmezler size en fazla 1000 1500 saçları sizin gibi olan bi arkadaş vardı sağ şakak bölgesine 500 sola 500 ekdiler 2500 lira para ödedi yazık yani bütçeyide düşünmeli

Valla 23 yaşındayım işte , 2 buçuk milyar yazıktır günahtır ya , sadece yanlar açık sonuçta . Bi de öğrenci adamız , sıkıntıya bineriz vallahi . Allah kimseye bu psikolojiyi yaşatmasın düşmanıma bile . Allah herkesin gönlüne su serpsin inşallah
  • düşler_sahnesi D kullanıcısına yanıt
    1 ay oldu benm az da olsa var ama endişelinyor insan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xyor

ya arkadaşlar bir de söyleyin nerelere yaptırıyorsunuz şu saç ekimleri ?

ben medicalpark göztepe ile görüştüm en iyi neresi acaba ?

saç ekimi öncesi sonrası ne olacak ? bana 3000 greft olur dedi senin saçı kapatır 3000 tl istediler ekstra ücret çıkar mı

ARKADAŞLAR BİRDE KASIMDA ASKERE GİDECEĞİM AĞUSTOS AYINDA YANİ BU AY İÇİNDE EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ ?

kardeş ağustosta ektirisen kasım akadar kafa hayli hayli toplar ama askerde bakımını yapabilecekmisin o var ksd gidiceksen her türlü yaparsın ama uzun dönem yapacaksan bence askerden sonra ektir derim.askerde zaten saçlar kısa dökülmüyor benim saç dökülmem askerden sonra başladı 2 3 senede gözle görülür derecede seyreldi saçlarım.anlık yani bu saç meselesi dert sıkıntı depresyon çoluk çocuk bunlar kafadaki güzelim saçları birer birer döküyor

Hocam kısa dönem askerlik yapacağım, bakım konusunu bende bilmiyorum ağustosta ektirsem kasıma kadar dökülür kabuklar felan heralde nasıl olur bilmiyorum.

İstanbulda yaptıracağım hocam medical park göztepe ile görüştüm.

diyorum ki askere kadar çalışmayacağım döndüğümde zamanım olmayacak biliyorum. Çalışmaya başladım mı biraz zor olur yaptırmak işe kel gitmeyi istemiyorum.

24 yaşındayım, Askere kasımda gidip nisanda döneceğim

Birde bu prp olayı nedir ? anlamadım dökülmeyen saçlarım içinde prp mi yaptırmalıyım ona da 800 tl istediler
  • Saç ektirip askere gitmeyin, perişan ve papaz olursunuz. Ayriyetten düşeceğiniz yerde çok önemli. Devamlı kep takmanız gerekirse ekilen saçlarda dökülebilir.
  • Hocam siz napıyosunuz ya, o kadar ilaç yazık günah. Saç ektiren ve şusn memnun olan iki kişiyle konuştum ilaç kesinlikle tafsiye etmiyolar. Ama ben biotin almayı hala düşünüyorum ve şampuan olarakta tresan kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley1010

Hocam siz napıyosunuz ya, o kadar ilaç yazık günah. Saç ektiren ve şusn memnun olan iki kişiyle konuştum ilaç kesinlikle tafsiye etmiyolar. Ama ben biotin almayı hala düşünüyorum ve şampuan olarakta tresan kullanıyorum

Hocam bu forumda saci en guzel olan gordugum kim varsa hepsi minoxil proscar kullaniyor ekim tek basina yetmiyor hic ilac kullanmayip ektirenlerin saci sık durmuyor forumu 2 senedir takip ediyorum ilac kullananlarin cok iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

Hocam siz napıyosunuz ya, o kadar ilaç yazık günah. Saç ektiren ve şusn memnun olan iki kişiyle konuştum ilaç kesinlikle tafsiye etmiyolar. Ama ben biotin almayı hala düşünüyorum ve şampuan olarakta tresan kullanıyorum

Hocam bu forumda saci en guzel olan gordugum kim varsa hepsi minoxil proscar kullaniyor ekim tek basina yetmiyor hic ilac kullanmayip ektirenlerin saci sık durmuyor forumu 2 senedir takip ediyorum ilac kullananlarin cok iyi oluyor

Yalnız birde kafanın o ilaçlara bağımlı olması ve belli bir süreden sonra sürekli kullansan bile etkisinin giderek düşmesi var ve yine ben belli bir süre (örneğin 6 ay) kullanır saçlarımı canlandırır dökülmesini azaltırım dersen bıraktığında bu ilaçlara bağlanan bir kafada nasıl bir senaryo oluşur bunlarıda düşünmek lazım.İlaç kullanılır ama sen biraz abartmışsın kardeş.
  • Valla benim ektirdigim yerde hic birsey onermedi. Bende onlari dinledim. Cunku yillarca minoxil kullanan biri olarak birakinca herseyin basa dondugunu gordum. Siz bilirsiniz ama ben bu sekilde dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andree03 -- 3 Ağustos 2013; 2:35:19 >
  • quote:

kardeşim bende hiç sevmem bu hap hup işlerini şimdiye kadar da kullanmış değilim zaten saçlar gitsin ektiririz mantığındaydım ama baktım burada her ektiren ilaç kullanıyor ben de ortama uyayım dedim :D devamlı kullanmam zaten hayatta ama şok dökülmeyi azaltmak saçları güçlendirmek ve çıkışını hızlandırmak için takviye lazım galiba ama hala ne kullanacağıma karar vermiş değilim (''))
  • quote:

quote:

quote:

ya arkadaşlar bir de söyleyin nerelere yaptırıyorsunuz şu saç ekimleri ?

ben medicalpark göztepe ile görüştüm en iyi neresi acaba ?

saç ekimi öncesi sonrası ne olacak ? bana 3000 greft olur dedi senin saçı kapatır 3000 tl istediler ekstra ücret çıkar mı

ARKADAŞLAR BİRDE KASIMDA ASKERE GİDECEĞİM AĞUSTOS AYINDA YANİ BU AY İÇİNDE EKTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ ?

kardeş ağustosta ektirisen kasım akadar kafa hayli hayli toplar ama askerde bakımını yapabilecekmisin o var ksd gidiceksen her türlü yaparsın ama uzun dönem yapacaksan bence askerden sonra ektir derim.askerde zaten saçlar kısa dökülmüyor benim saç dökülmem askerden sonra başladı 2 3 senede gözle görülür derecede seyreldi saçlarım.anlık yani bu saç meselesi dert sıkıntı depresyon çoluk çocuk bunlar kafadaki güzelim saçları birer birer döküyor

Hocam kısa dönem askerlik yapacağım, bakım konusunu bende bilmiyorum ağustosta ektirsem kasıma kadar dökülür kabuklar felan heralde nasıl olur bilmiyorum.

İstanbulda yaptıracağım hocam medical park göztepe ile görüştüm.

diyorum ki askere kadar çalışmayacağım döndüğümde zamanım olmayacak biliyorum. Çalışmaya başladım mı biraz zor olur yaptırmak işe kel gitmeyi istemiyorum.

24 yaşındayım, Askere kasımda gidip nisanda döneceğim

Birde bu prp olayı nedir ? anlamadım dökülmeyen saçlarım içinde prp mi yaptırmalıyım ona da 800 tl istediler

seni çok iyi anlıyorum hocam ve 15 gün önce saç ektirmiş biri olarak iyi araştır ve kafana yatan yere saç ekimini yaptır derim. senin adına bende oluşan tek soru işareti yaşının genç olması. yani dökülme ne durumda bilmiyorum ama eğer çoksa yani 3-4 sene daha bekleyemem diyeceğin boyuttaysa askerlik öncesi en ideal zaman bence. bende askerlik öncesi düşünmüştüm ama maddi durum elvermediği için yaptıramamıştım. askerden sonra çalışacakmışsın kafan acayip şekillerdeyken işe gitmek milletin garip bakışları arkadaşlarının dalga geçişini yazan birçok kişi olmuştu bu forumda da. ayıp bir şey değil ama insanı uyuz eden bi durum olduğu gerçek. ilk önce ekilen saçlarla kızarmış kafayla gideceksin işe sonra onlar dökülecek kel gideceksin sonra hızlı bir şekilde saçlanırken gideceksin ('')) bunların hiçbirini çevrendeki insanların görmemesi için süper bir fırsat bence askerlik. gidersin geldiğinde askerlik sana çok yaramış devlet baba iyi bakmış sana derler ('')) şu an askere kadar da iyi bir zamanın var kardeşim benim resimleri görmüşsündür ekimden sonra dikkat etmen gereken kritik dönem 15 gün. sonra ekilen saçlar kafaya yerleşiyor zaten. yani askerde ekilen saçlara bişey olur mu gibi bir korkun olmasın. kep zarar verir falanda hikaye bence. yine ilk 15 gün önemli ki ilk 15 günde bile dışarı şapkayla çıkın diyor doktorlar. tek sorun acemi birliğinde takviye ilaç (minoxil vb.) kullanmak istersen sokamayabilirsin o da 1 ay ve ilaç kullanımı şart değil zaten çok sıkıntı yapacak bir durum değil. usta birliğinde her bişey sokarsın çarşıya çıktığında:) uzun lafın kısası eğer saç ektirmekte kararlıysan kardeş en ideal zamandasın ektir 1 ay dinlen sonra ortadan kaybol askerden başka biri olarak dön
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

Yalnız birde kafanın o ilaçlara bağımlı olması ve belli bir süreden sonra sürekli kullansan bile etkisinin giderek düşmesi var ve yine ben belli bir süre (örneğin 6 ay) kullanır saçlarımı canlandırır dökülmesini azaltırım dersen bıraktığında bu ilaçlara bağlanan bir kafada nasıl bir senaryo oluşur bunlarıda düşünmek lazım.İlaç kullanılır ama sen biraz abartmışsın kardeş.

Hocam ilac zaten 2 tane minoxil ve proscar sac konusunda en etkili iki ilac. Otekisi biotin yani vitamin. Oburleri zaten krem onlar minoxilin etkisini artirmak icin . Kendi saclarimi korumam gerek bir turlu

• xyor kullanıcısına yanıt
    prp demişsin birde sakın yaptırma birçok olumsuz yorum gördüm onunla ilgili daha 1 tane saç çıkardı diyeni görmedim. kaldıki bu işten para kazanan doktorlardan bile birçoğu bir işe yaramayaz para tuzağı diyor ( kendi ekim yaptırdığım doktor da dahil) sakın paranı çöpe atma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raca66

1 ay oldu benm az da olsa var ama endişelinyor insan

1 ayda geçmeyebiliyor sanırım hocam çok endişelenecek bişey yok bence ama yine bi doktoru arayın isterseniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kababa

Bugün tam 1 ay oldu ekim yapalı ama acaip bi kepeklenme var saçımda. doktoru aradım ketoral tarzı bi şampuan kullansam olur mu dedim. Olur sorun olmaz dedi. Sizce ne yapmalı saç ektirdigim belli olmuyor ama gören çok kepek var saçında diyor. İyice sıkıntı oldu bu durum, acaba harici bir nemlendirici losyon mu dökmeli saça?

konazol kullan bence arkadaşım bundan seneler önce 10 seneyi geçdi sırma gibi saçlarım olduğu zamanlar diyelim :D acaip kepeklenme vardı böyle kalıp kalıp diplerinden 20 şer 30 ar saç çıkıodu o derece konazol kullandım geçdi

Evet dediğiniz gibi 2. kullanmadan sonra kepek geçti. Bu seferde neredeyse durmuş olan şok dökülme hızlandı
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

quote:

quote:

Bugün tam 1 ay oldu ekim yapalı ama acaip bi kepeklenme var saçımda. doktoru aradım ketoral tarzı bi şampuan kullansam olur mu dedim. Olur sorun olmaz dedi. Sizce ne yapmalı saç ektirdigim belli olmuyor ama gören çok kepek var saçında diyor. İyice sıkıntı oldu bu durum, acaba harici bir nemlendirici losyon mu dökmeli saça?

konazol kullan bence arkadaşım bundan seneler önce 10 seneyi geçdi sırma gibi saçlarım olduğu zamanlar diyelim :D acaip kepeklenme vardı böyle kalıp kalıp diplerinden 20 şer 30 ar saç çıkıodu o derece konazol kullandım geçdi

Evet dediğiniz gibi 2. kullanmadan sonra kepek geçti. Bu seferde neredeyse durmuş olan şok dökülme hızlandı
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

hocam valla bu şok dökülme öyle böyle olacak ne yapalım hiç hoş bişey değil ama :D kimi 10 günlükken başlıor kimi 2 aylıkken biz ne kadar kurtarırsak o kadar kar keşke hiç dökülmeden uzasa bide alttan kökler gelse şöle sırma gibi hayırlısı valla herkes hakkında ALLAH hayırlısını versin
  • MRB ARKADAŞLAR MİNOXİDİL KULLANIMINI NASIL UYGULUYORUZ SAÇA..
  • 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.