Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (724. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suvari41

quote:

Orijinalden alıntı: kahveciler1

arkadaşım ben istanbulda repair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptırdım hiç bir iz kalmadı ve tüm açıklar giderildi buyur fotoğrafımdan kontrol edebilrsin..

en iyi saç ekim merkezi neresidir

pis reklamcı .
    burda insanlar yardım almak için yazışıyorlar birbirleriyle sen gelmişsin burda şurda burda yaptırdım diyip birde fake li fotonu koyuyorsun.
    arkadaşlar profiline girin bakın yorum yaptığı konulara bakın anlarsınız .
    senin gibilere burda iş yok!!!!

Kardeş laflarını düzgün seç meajını şimdi gördüm daha yeni üye olmussun ilk mesajınıda bana atmıssın hayırdır bir problemin mi var ister gidersin ister gitmessin kimsenin reklamını yapmıyorum saç ekimi yaptırdım ve fotograflarımı koyuyorum varsa bir sıkıntın verirsin msn facebook skype adreslerini oradanda açar gösteririm.. Açıp gösterirsemde dudakların uçuklar ;). Seviyeni iyi ayarla ayarlamasınıda bilirim fake fotoğraflarımın yanına başka fake fotoğraflarımıda koyuyorum madem fakemis daha inandırıcı olur.. Arkadaşada kapak olur.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım ben istanbulda repair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptırdım hiç bir iz kalmadı ve tüm açıklar giderildi buyur fotoğrafımdan kontrol edebilrsin..

pis reklamcı .
    burda insanlar yardım almak için yazışıyorlar birbirleriyle sen gelmişsin burda şurda burda yaptırdım diyip birde fake li fotonu koyuyorsun.

Kardeş laflarını düzgün seç meajını şimdi gördüm daha yeni üye olmussun ilk mesajınıda bana atmıssın hayırdır bir problemin mi var ister gidersin ister gitmessin kimsenin reklamını yapmıyorum saç ekimi yaptırdım ve fotograflarımı koyuyorum varsa bir sıkıntın verirsin msn facebook skype adreslerini oradanda açar gösteririm.. Açıp gösterirsemde dudakların uçuklar ;). Seviyeni iyi ayarla ayarlamasınıda bilirim fake fotoğraflarımın yanına başka fake fotoğraflarımıda koyuyorum madem fakemis daha inandırıcı olur.. Arkadaşada kapak olur.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Saç ekim merkezinizdeki tüm fotolar bunlar mı :)
  • ekim öncesi..ekim sonrası 1, gün ve ekin sonrası 15,gün fotoları..ne diyorsunuz?.. 3800 greft dediler ama ben pek ..inanmadım.. ve ekim sonrası ..hiç birşey kullanmadım.. varmı önerebilecegniz.. birşey?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: kaplan03

Arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.Bir Şey söylemek ihtiyacı hissettim,lütfen mazur görün.Saç ektirmeyip Ektirmeyi düşünen arkadaşlara sesleniyorum.Foruma yeni katıldım ama iki yıldır heyacanla takip ediyordum.(bende düşündüğüm için).Etrafımda Çeşitli yerlere ekim yaptırmış 15 kadar arkadaşı görme şansım oldu.Ekim üzerinden 4 ay geçenler,6 ay,1 yıl,2 yıl geçenler hepsi...Saçları berbat olmuş ve ekim yaptırdıkları 50 metre ilerden belli olan seyrek seyrek ve kalın telli üstelik FUE ekimler.Ne diyeceğimi bilemiyorum ve forumdan aldığım cesareti,onları görerek kaybettim.Sizde lütfen canlı canlı görmeden fotolarla karar vermeyin.Birde bu işin Tüccarlarının gördüğüm kadarıyla en büyük kozları Zaman Kavramı.Başarısız görüntülere Daha var,Daha erken,Bir 6 ay bekle bakalım.Olmadı bir yılın daha var canım,Derken mevzu bitti zaten Ne para iadesi Nede Geriye Dönüş Hakgetire nerdeeee?

Ben bilmedigim icin soruyorum acaba bu yaptığı işin garantisi ni veren dr varmidir. Misal 1 yıl sonra çim adam gibi cikmissa sac ucret iade yada 2. Operasyon bedava diye.

Arkadaşlar bu işin garantisi olmaz yoktur.Mantıklı olun biraz x merkezde saç ektirdiniz başarısız oldu alınacak greft kalmadıktan sonra doktor para iadesi yapsa ne olur,veya yine x merkezde saç ektirdiniz başarısız oldu yeterli greftiniz var aynı merkez ikinci ekimi ücretsiz yapmayı kabul etti siz bir daha aynı yere güvenip ikinci ekimi yaptırabilecekmisiniz?Canlı örnek görmek en iyisi ama burada fotoğraf paylaşan arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum faydalı oluyorlar.Reklamcılar zaten kendini belli ediyor, birde 5 6 aylık resim paylaşımı artar umarım.
  • Minoxili kaç saat kafada tutmak yararlı olur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: kaplan03

Arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.Bir Şey söylemek ihtiyacı hissettim,lütfen mazur görün.Saç ektirmeyip Ektirmeyi düşünen arkadaşlara sesleniyorum.Foruma yeni katıldım ama iki yıldır heyacanla takip ediyordum.(bende düşündüğüm için).Etrafımda Çeşitli yerlere ekim yaptırmış 15 kadar arkadaşı görme şansım oldu.Ekim üzerinden 4 ay geçenler,6 ay,1 yıl,2 yıl geçenler hepsi...Saçları berbat olmuş ve ekim yaptırdıkları 50 metre ilerden belli olan seyrek seyrek ve kalın telli üstelik FUE ekimler.Ne diyeceğimi bilemiyorum ve forumdan aldığım cesareti,onları görerek kaybettim.Sizde lütfen canlı canlı görmeden fotolarla karar vermeyin.Birde bu işin Tüccarlarının gördüğüm kadarıyla en büyük kozları Zaman Kavramı.Başarısız görüntülere Daha var,Daha erken,Bir 6 ay bekle bakalım.Olmadı bir yılın daha var canım,Derken mevzu bitti zaten Ne para iadesi Nede Geriye Dönüş Hakgetire nerdeeee?

Ben bilmedigim icin soruyorum acaba bu yaptığı işin garantisi ni veren dr varmidir. Misal 1 yıl sonra çim adam gibi cikmissa sac ucret iade yada 2. Operasyon bedava diye.

Arkadaşlar bu işin garantisi olmaz yoktur.Mantıklı olun biraz x merkezde saç ektirdiniz başarısız oldu alınacak greft kalmadıktan sonra doktor para iadesi yapsa ne olur,veya yine x merkezde saç ektirdiniz başarısız oldu yeterli greftiniz var aynı merkez ikinci ekimi ücretsiz yapmayı kabul etti siz bir daha aynı yere güvenip ikinci ekimi yaptırabilecekmisiniz?Canlı örnek görmek en iyisi ama burada fotoğraf paylaşan arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum faydalı oluyorlar.Reklamcılar zaten kendini belli ediyor, birde 5 6 aylık resim paylaşımı artar umarım.

Bugün araf sac ekim merkezi ni aradim. Konustuk ettik. Dr resul yaman whatsapp tan resim istedi cektim gonderdim. Paintte cizdi nasil olucagini ( bendeki açıklık bayagi fazlada) gonderdi.yuzde yuz garantisini verdi.ama nerelerin seyrek olucagini biraz ve on cizgi hattini biraz geriden basliyacagini acik acik izah etti. Yazili bile garantisini verebilirim size dedi. Benim acikcasi tek korkum cimadam gibi gorunmemek. Parasindada degilim cok komik oluyo oyle bi goruntu. Sonucta ayin 24 une randevulastim hayirlisi.

• Bende Resul hocanin hastasiyim bugun 21.gun bitti

• merhaba arkadaşlar.bende bir süredir saç ektirmek için araştırma içerisindeyim.bursa'da oturduğum için foruma bakana kadar istanbul ihtimalini düşünmemiştim.estetik international bursa da daha önce saç ektiren var mı ve memnun mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1F1

Bende Resul hocanin hastasiyim bugun 21.gun bitti

bir foto alabilirmiyiz mumkunse. 21 . Gunu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear114

quote:

quote:

quote:

pis reklamcı .

Saç ekim merkezinizdeki tüm fotolar bunlar mı :)

brader yukarıda yazmıstım skype adresini gönderin inanmayan varsa gelsin kamera acıcam diye inandırmak zorunda değilim ama bozulmanı büyük bir keyifle izleyecem skype adresimi gönderiyorum.. neden bu kadar inanmama durumuna giriyorsunuz anlamıyorum :) probleminiz nedir ? :) skype gonderdım lutfen ekleyiniz.
  • F1F1 F kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. 21.gün dolunca minoxil demiştir sana da tahminim? ben de bu cumartesi ektirdim Resul hocaya 13.07.2013 tarihinde. 8buçuk saat falan sürdü. Foto serüvenini baştan sona daha sonraları ekleyeceğim şimdi ne yazık ki imkanım yok.

Henüz 2 gün oldu ilk gece ve dün gece uyumakta zorlandım sırt üstü yattığımız için donör bölge sızladı yanma yaptı biraz.. Bu gece biraz daha rahat olur inş. Uyurken sağa sola dönme riski, uyku halinde kaşıyıp kanatma riski vs zor geçiyor bu günler...
  • Acaba sakal ektiren var mı? Ya da saç ekim merkezinde sakal ekimide yapılıyor mu?
  • kikiriki16 K kullanıcısına yanıt
    hocam onermek degılde sormak ıstedıgım bırseyler var su an masallah ıyı gorunuyor nereye ektırdın_? ve ne kadara mal oldu? bursada onerebılecegın bır yer veya doktor var mı ?
  • valla hocam senınle aynı soruyu bende sordum bursada oturuyorum acaba nereyı tavsıye edersınız sac ekımı ıcın???
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Bende 2007 yılından beri yaptığım araştırmalar sonucunda kesin kararımı verip Dr. Zekeriya Kul'a geçtiğimiz ay içerisinde ekim yaptırdım. Ustacapitano'nunkine benzer bir saç dökülmem vardı. Ekimle ilgili tüm datayları kapsamlı olarak evden çıktığım andan size o gün o yazıyı yazana kadarki geçen süreci, saçlar çıkmaya başladıktan sonra yani tahminen 5 yada 6 ay sonra buradan yazacağım. Şimdi yazmak istememe sebebim ekimle ilgili yapıldığını düşündüğüm bazı hatalar var şu anda bunları yazarsam ve saçlar uzadığında bunların aslında hata olmadığı ortaya çıkarsa doktora haksızlık yapmış olurum. Bu yüzden en kısa sürede bende buradan tecrübelerimi paylaşacağım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

quote:

Orijinalden alıntı: F1F1

Bende Resul hocanin hastasiyim bugun 21.gun bitti

bir foto alabilirmiyiz mumkunse. 21 . Gunu merak ediyorum

22.gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhankartall

Geçmiş olsun. 21.gün dolunca minoxil demiştir sana da tahminim? ben de bu cumartesi ektirdim Resul hocaya 13.07.2013 tarihinde. 8buçuk saat falan sürdü. Foto serüvenini baştan sona daha sonraları ekleyeceğim şimdi ne yazık ki imkanım yok.

Henüz 2 gün oldu ilk gece ve dün gece uyumakta zorlandım sırt üstü yattığımız için donör bölge sızladı yanma yaptı biraz.. Bu gece biraz daha rahat olur inş. Uyurken sağa sola dönme riski, uyku halinde kaşıyıp kanatma riski vs zor geçiyor bu günler...

Geçmiş olsun minoxil bugün alabildim yatmadan sürerim artık

yatarkan boynunuzun altına havlu koyun biraz daha iyi geliyor
    bir hafta içinde normal uyku düzeninize geçersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1F1 -- 16 Temmuz 2013; 18:42:07 >
  • Evet arkadaşlar cuma günü bir aksilik olmazsa allah nasip ederse serdar hocada ekimi yaptırıyorum yaşım 23 bu arada 2 yıldır forumdayım takipteyim

Çok korkuyorum ama canım yanacak diye 2 yıldır bu iş için hazırlandım hala içimde korku var bir türlü atamıyorum umarım çok canım yanmadan hallederim. Serdar hocada ekim yaptıran arkadaşlara sormak istediğim şeyler var. Öncelikle yanımda bir arkadaşım durabilir mi ? korkumu ancak öyle yenebilirim. Ayrıca minoxil dışında tavsiye edebileceğiniz ilaçlar var mı ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 16 Temmuz 2013; 23:02:51 >
  • Arkadaslar selam, 2 ay aydır sac ekimi için arastirmadayım.3 5 yer ile görüstüm fakat kimi samimi degildi, kimiside yüksek fiyat verdi ben sadece alnıma ve sakaklarıma ekim yaptiricam.fakat bu para benim için büyük bir para, kolay biriktirmedim ve simdide nereye ektiriyim diye terettütteyim
    Neo sac ekimi merkezinde lale hanım sac ekimi yapiyor. ona sac ektiren varmı ?
    bu kisiler hakkında kötü bir sey duydunuzmu ekim konusunda

birde ümranieyede hisar hastanesi var oraya gittim pek samimi gelmedi acıkcası, ektikleri sacları göstermiyorlarmıs.müsteriler izin vermiyormus, tabiki resim gösterdi ama cok az resimler gösterdi ve gösterdikleride acıkcası beni tadmin etmedi

dr koray erdoğan var 1000 tl den baslıuyor ekimleri :D bence bu işi nekadarda iyi yaparsan yap, buykadar yüksellere ucmamalı kendi kanaatim.

dr z kul var, oda 5000 tlden assagi ekmiyor,ki ektiren arkadaslar varsa zekerya kul hakkındada yorum yaparlarsa sevinirim.

forumda resul yaaman diye bir doktor duydum sizce bu doktor nasıl birisi

Arkadaslar lütfen dolandırıcılara gelmeyelim.ekim merkezinde calısan gidip bi merkez aciyor ekim yapmaya basliyor
    sitelere girip sahte üyelikler acıp kendi merkezini övüyor, her önüne gelen ekim yapiyor.
    uyanık olmanız gerek,ben hala canlı bi örnek göremedim.sordugumda ekim yapılanların cogu nedense hep yurtdısında oluyor, bu cevap verildigindede bana samimi gelmiyorlar.ve ektirmekten vazgeciyorum, herkez kendi merkezini övüyor,herkesin dedigi kötü ektirenler sonra bize gelip düzeltiyorlar vs vs

gercekten bu işten nefret ge3ldi bana.üç kurus para için binbir yalan söyleyen insanlar var.cinayet işlememe bile sebep olabilir bu sahte insanlar.
    bu insnalar bu parayı kolay kazanmıyorlar.tek ist6ediğim sadece doğru ve dürüst bir adam.iyi ekiyor diye 3000 tllik ekime 1000 binlira para isteyende bana samimi gelmiyor.birseyi iyi yapiyorsun diye fiyatini 3 katına cıkarmak ta neyin kanunu. 3000 eken yerlerde 3000 tl ye ekiyor diye kötü ekicek diye bir kanun yok, cok fazla para vermeni cok iyi ekim olacaği anlamınada gelmez. Allah bizleri bu sahte insnaların tuzagınma düsürmesin dileğim.

simdi lütfen, ekim yaptirmis ve bundan mutlu olan sacları söylenildiği gibi gür cıkan bir arkadas varsa bu arkadas bize iltisim bilgilerini verirse sevinirim.bizzat gidip görebilirim.inanın ben ekim yaptirdiğimda ekim yaptirdigim merkezin resimlerini cektiricem, sözlü olarak konusurken telime kayıt yaptirticam. hatta bazı ekim yerlerinde ekim yapilirkende resim cektirebiliyorsun. ektirdikten sonra olumluı yada olumsuz olarak bir cok insana yardımcı olucam.bazı insnalar gururlarından dolayi, sac ekim yaptirdığı halde saç ekininin eziklik pskojisi verdği için insnalar ayardimci olmuyor. sadece kendisini düsnüyor.hayır ben hiç sac ektirmedim bu benim orjinal saclarım :D oysa bu yanlıstır, siz memnunsanız memnuniyetinizi paylasın.resmi olarak cagirin görüsün, memnund egilseniz resmi olarak sahte firmaları bu işi yapmayaanlarıda ıspat edin, lütfen birbimize yardımcı olalım.istanbuldayım ektiren arkadaslar yardımcı olursa onları görmeye gidebilirim, ve sizce nerede ektirmeliyim
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.