Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (646. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jakabo07 kaçıncı gün fotoların.Sok dökülme kaçıncı gün basladı.Dökülen derikarısımı saç uçları sadece su ile kendinden mi dökül dü yoksa kendin tırnak yardımı ile mi temizledin.Aslında donör bölgen çok iyi daha kötü örnekleri gördüm hastalıklı gibi olup 2 ayda düzelen bir çok ekim örneği var..Senin ki bayağı iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

iki kere konu açmışım gitmedi diye düzelttim

cem212121 istetiğini anladım flaşlı dipleri seyrekliği gözükecek fotoğraf istiyosun. ozaman tabi ekilen yerler ayrışıyor diğer yerler ile. işteyim şu an eve geçince istediğini yapmaya çalışacağım. bugun yükleyemez isem kusura bakma yarına yüklerim.

.... e valla hala bekliyoruz. Gözümüz yollarda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawson34

jakabo07 kaçıncı gün fotoların.Sok dökülme kaçıncı gün basladı.Dökülen derikarısımı saç uçları sadece su ile kendinden mi dökül dü yoksa kendin tırnak yardımı ile mi temizledin.Aslında donör bölgen çok iyi daha kötü örnekleri gördüm hastalıklı gibi olup 2 ayda düzelen bir çok ekim örneği var..Senin ki bayağı iyi.

13 subatta ektirdim kabuklari 8. Gunde hallettim bpantol le masaj yaparak hafif hafif temizledim benim suan sok dokulmedeki saclar sanki cok derinden uzun uzun geliyor gb kokundn gelmesin donor bolgede bir iki nokta seyrek onuda sivilce gb ufak sert tepecikler vardi kasiniyor onlari cok kasimaktan ben biraz seyreltmis olabilirim normalde belli olmuyorda flasli belki oluyo baya seyrek
    Sunu fark ettim siklastirma yapilan yere onde 3 lu simsiyah bir greft dikkatimi cekmisti tek basina mesela o bildigin uzadi dokulmuo da hatta bu gun ucundan kestim :D bu sok dokulme ekim alani fazla hirpalandigi icin olabilir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Ekim sonrası 11. gün. Çevremdekilerden iyi tepkiler alıyorum şükürler olsun. Şimdilik iyi gidiyor. Akşam resim ekleyeceğim. Benim bir kaç sorum olacak,

* Şok dökülme kesin oluyor mu? Oluyorsa dökülen yer dikkat çekiyor mu?
    * Kabuklar dün döküldü. Döküldükten sonra hafif yağlanma gibi şeyler oluyor. Bu durum doğal mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

quote:

jakabo07 kaçıncı gün fotoların.Sok dökülme kaçıncı gün basladı.Dökülen derikarısımı saç uçları sadece su ile kendinden mi dökül dü yoksa kendin tırnak yardımı ile mi temizledin.Aslında donör bölgen çok iyi daha kötü örnekleri gördüm hastalıklı gibi olup 2 ayda düzelen bir çok ekim örneği var..Senin ki bayağı iyi.

13 subatta ektirdim kabuklari 8. Gunde hallettim bpantol le masaj yaparak hafif hafif temizledim benim suan sok dokulmedeki saclar sanki cok derinden uzun uzun geliyor gb kokundn gelmesin donor bolgede bir iki nokta seyrek onuda sivilce gb ufak sert tepecikler vardi kasiniyor onlari cok kasimaktan ben biraz seyreltmis olabilirim normalde belli olmuyorda flasli belki oluyo baya seyrek
    Sunu fark ettim siklastirma yapilan yere onde 3 lu simsiyah bir greft dikkatimi cekmisti tek basina mesela o bildigin uzadi dokulmuo da hatta bu gun ucundan kestim :D bu sok dokulme ekim alani fazla hirpalandigi icin olabilir mi acaba

jakabo aşırı derecede kaşınma ve sivilce tarzı birsey varsa kıl dönmesi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint_23

Merhaba arkadaşlar,

Ekim sonrası 11. gün. Çevremdekilerden iyi tepkiler alıyorum şükürler olsun. Şimdilik iyi gidiyor. Akşam resim ekleyeceğim. Benim bir kaç sorum olacak,

* Kabuklar dün döküldü. Döküldükten sonra hafif yağlanma gibi şeyler oluyor. Bu durum doğal mıdır?

saint23 şok dökülme kesin oluyor.Fakat %'si kişiden kişiye göre değişiyor.Kimisinde tamamı dökülyor,kimisinde yarısı,kimisinde % 30 kadar.ŞOk dökülmede ssadece bir gün olan bir süreç değil.+0 gün boyunca az az veya çok çok devam edebiliyor.Yağlanma olması doğal zaten şok döklmede yağlanmayla olusuyor.Benim 13. günde şok döküme oldu.bir arkadasımın 28. günde oldu.Fakat 28. günde çoğu gitti.Biotin vs kullanarak şok dökülme oranını azaltabilirsin.
  • Benim ekimden sonraki 22. gün.
    Yıkamalarda dökülen saça şimdi minoxil sürerken dökülen saçlar da eklendi.

Düşmana yapılmaz bu
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

saint23 şok dökülme kesin oluyor.Fakat %'si kişiden kişiye göre değişiyor.Kimisinde tamamı dökülyor,kimisinde yarısı,kimisinde % 30 kadar.ŞOk dökülmede ssadece bir gün olan bir süreç değil.+0 gün boyunca az az veya çok çok devam edebiliyor.Yağlanma olması doğal zaten şok döklmede yağlanmayla olusuyor.Benim 13. günde şok döküme oldu.bir arkadasımın 28. günde oldu.Fakat 28. günde çoğu gitti.Biotin vs kullanarak şok dökülme oranını azaltabilirsin.

Buradan okuduğum kadarıyla doktora Biotin yada Minoxil kullanıyım mı diye sordum. Şu aşamada çok önemli değil,Sana zaten mezoterapi yapılacak dedi. Biotin e ne zaman başlamak daha mantıklı olur peki? Yoksa gerçekten mezoterapi yeterli olacakmıdır.
  • Arkadaslar ,aranızda sigara içen sac ektirmiş arkadas var mı ? Sigarayı braktınız mı yoksa doktorumun dedigi gbi sigara içmek cok da problem degil mi ? Gunde 3-5 tane içiyorum ekim sonrasından itibaren brakırım umarım.
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Buradan okuduğum kadarıyla doktora Biotin yada Minoxil kullanıyım mı diye sordum. Şu aşamada çok önemli değil,Sana zaten mezoterapi yapılacak dedi. Biotin e ne zaman başlamak daha mantıklı olur peki? Yoksa gerçekten mezoterapi yeterli olacakmıdır.

Saint23 mezoterapi bilimsel bir sonuç değil.Ticari bir buluş daha ne yaptığı nasıl sonuç verdiği beli değil.Daha öncesinde de ozon terapisi vardı parayı ordan vurdular onun olayı bitince prp,mezoterapi başladı.Sağladıgı yarar ise mualla.Çoğu ekim yeri müşteri kazanmak için ücretsiz yapıyor.Fakat biotin bilimsl kesin sonuç.Saça yarar sağlayan 3 tane madde var.Bunlardan bir taneside biotin.Hem yan etkisi en az olanı.Bence herhangi bir biotin almanın zararı olmadığı gibi yararı olacağı kanısındayım.
  • Şok dökülme sonrası resimlerim..
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
    14. günde ekilenleri bir çok ksımı gitti.Acaba bu dökülmeler ne kadar daha sürecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: armedion

dhı kalem tekniği evet. ankarada yaptırdım, çok araştırmadan seçtim ekim merkezini ama, sanırım güzel sonuç alıcam, tabi bi ay yeni doldu, sonucu görmek için beklemek lazım bi süre daha. greft başına 3 lira alıyolar, normal fuenin 3 katı yani.

iylesme surecin hakkinda ve ekim konusunda biraz bilgi verirmisin? nerde yaptirdin ankarada, iyilesme daha hizli oldu mu , mikromotorlami aldilar manuel mi son olarakta senin gorusun nedir degdi mi sence 3 kati ödeme yapmaya, kac greft ektirdin. simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orijinalden alıntı: kirkidi

quote:

Orijinalden alıntı: scarface005

quote:

arkadaslar 220.günüm..ve önceki süreç..

hocam saçlar bayağı toplamış gerçekten çok güzel olmuş buda ekim yapan dr.un ne kadar usta olduğunu gösteriyor.saygılar

evet scarface resul hocama minnettarım.senin durum nasıl..

sana kımse nerede ektırdıgını hocanı sormadan yapptırdıgın kişiye minnettarlıgını !! belırtmıssın ,

YORUMSUZ !ya bu kadar olur

yuh ya bellı etme arkadas bu kadar , kamera cekerken arkadan kameraya ell sallayanlar gıbı bellı ettın kendını ,

o degıl sen resul hoca değilsen hocaya da yazık kaş yapayım derken goz cıkarıyorsun , ! Adama yaptıracagım varsa yaptırmam

Esasen ben sizinle tartışmaya girmem buna gerekte yok ama hocanın adı geçti ve zan altında bırakıldı bir defaya mahsus sorularınızı cevaplayacağım.
    Profilime bakarsanız forma katılımım 6 ocak 2005(sen hoca değilsen demişsiniz! benim diplomasından hatırladığım kadarıyla hoca bu tarihte cerrahpaşada ögrenciymiş) benim mesleğimde hocalık istersen görevli olduğum okulda ziyaret edebilirsin.2-3 yıldır saç ekimi yorumlarını diğer formlardanda takip ediyorum, yaklaşık 7 aydır da arada musait olduğumda girdim dönem dönemde fotoğraflarımı paylaştım.
    Bir defa ekim yaptırdım, ekim günü fotoğraflarımı şimdi ekleyeceğim, topiğede ihtiyaç duymuyorum.
    Ben hocayla 3 yıl önce bir arkadaşımın saç ekimi sonrası tanıştım, arkadaşımın saçları iyi olmasına rağmen formlardan araştırırken başka bir merkeze gitmeyi bile düşündüm hatta bunu hocayada söyledim.Çünkü ben 9 yıldır protez kullanan biriydim protezimi çıkarıp saç ektirmeye karar vermek benim için çok zor oldu.
    Gördüklerini reklam olarak karşılamanı anlayışla karşılıyorum hakikaten sonuç benim beklediğimdende güzel oldu.
    O halde neden buradayım? neden fotoğraflarımı ekledim? dersen. Bende bu formda araştırmaya giren arkadaşlar gibi uzun süre okudum nasıl yapılıyor? ne zaman çıkar? güzel olurmu ? diye çok baktım ve forma girenler görsün diye düzenli olarak kendi fotoğraflarımı yayınladım kötü olsaydı onuda görüceklerdi.Benim kimseye sataşmak, polemik oluşturmak, senin şurası eksik olmuş ,burası fazla olmuş gibi bir niyetim yok.
    AMA şunuda belirtmeden geçemeyeceğim insanlar sizinde profilinize girip geçmiş yorumlarınızı bu formdaki duruşunuzu görmeli ve reklam yada reklamcılara öyle karar vermeli...
  • quote:

Şok dökülme sonrası resimlerim..
    14. günde ekilenleri bir çok ksımı gitti.Acaba bu dökülmeler ne kadar daha sürecek..

Hocam kaç greft ektirdiniz ? Ekimden önceye ait fotoğraflarınız varmı ? İnşallah istediğiniz saçlara kavuşursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanyali7

Arkadaslar ,aranızda sigara içen sac ektirmiş arkadas var mı ? Sigarayı braktınız mı yoksa doktorumun dedigi gbi sigara içmek cok da problem degil mi ? Gunde 3-5 tane içiyorum ekim sonrasından itibaren brakırım umarım.

ben iciyorum, ekimden sonrada iscim suana kadar bi sikinti yok... ama icmesen tabiki daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixx

manuell alım elle tek tek sacları almakdır.Uzun suruyor zahmetli .Motorla alım hızlı ama yıpratıyor deriyi az da olsa
    Ben 11. ayın 20 sınde ekımı yaptırdım hala saclarımın bazıları azda olsa dökülüyor tek tük tam emin olmak icin 8-ayla 1 sene beklemek lazım
    ha olmadı
    1000 adet daha kök ektiririm:))

o olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cha06

quote:

Hocam kaç greft ektirdiniz ? Ekimden önceye ait fotoğraflarınız varmı ? İnşallah istediğiniz saçlara kavuşursunuz.

Ekimden önceki fotolar linkte görebilirsin.http://www.sacimtedavisi.com/threads/5281-%C5%9EOK-d%C3%B6k%C3%BClme-sonras%C4%B1-14.-g%C3%BCn?p=41679#post41679
    Doktorun söylediğine göre 4000 küsür greft ekildi.Aynı sitede şok dökülme öncesi fotolarımda mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

bu da öncesi

kaç defa ektirdin kirkidi , 2 mi 3 mü , yoksa topic mi var kafada ,

ekimlerin gayet iyi sende bılıyorsun bunu nıye soruyorsun!

tabi sana sorsunlar sen de çak reklamı deil mi ?

az sonra ıkıncı kez yaptırdıgın yerin adını da yazcakmısın . ,?

reklamcı arkadaslar terk etsın ınsanların saglıgı ıle oynamayın ,

herkes dürüst olsun , çok merak edıyorum su ekımlerını asama asama anlatsan , ne zaman oldun foruma üye _?

ekimden once de yuazıyormuydun ? kımden aldın tavsıye burada ? almadın mı ? nıye yazıyorsun . ??

radicalultras? forma bayağı mesaj yazmışssın ama daha formun amacını öğrenememişsin bu forum yardımlaşma ve paylaşma formu isteyen istediği gibi resim koyar isimde yazar demekki sen birilerinin reklamını yapıyosun bu kesin başka isimleri duymaya dayanamıyorsun yada dr. un yaptığı ekimleri kıskanıyorsun.formu iyi incelersen her sayfada bir sürü kişinin ismi ve reklamı geçiyor hepsine reklammı diyorsun yani yoksa sadece senden olmayanlaramı.ben anlamıyorum birçok arkadaş resim koyuyor güzel veya kötü bazıları hemen karalamaya çalışıyor, iyi veya kötü insanlar görsün bilgi sahibi olsun amaçta bu zaten.millet aptalmı gözü görmüyomu, parayı sokaktanmı topluyor formdan bilgi sahibi olur kime isterse ona yaptırır herkeste özgür irade var.şimdi bende her isim yazana vede senin mesajlarına reklam yapıyor desem hoş olurmu olmaz forma yakışmaz zaten reklamı da kötü olanlar yapar cerrah olmuş birinin reklama ihtiyacı yoktur reklamı apartman dairesinde ve merdiven altında ekim yapanlar yapıyor vede belgelerle fiyaskoları formda mevcut saygılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cha06

quote:

Ekimden önceki fotolar linkte görebilirsin.http://www.sacimtedavisi.com/threads/5281-%C5%9EOK-d%C3%B6k%C3%BClme-sonras%C4%B1-14.-g%C3%BCn?p=41679#post41679
    Doktorun söylediğine göre 4000 küsür greft ekildi.Aynı sitede şok dökülme öncesi fotolarımda mevcut.

hayırlı olsun kardeş güzel görünüyor sonu iyi olur inşallah
  • dawson-34 hayirli olsun, güzel bir sac ekimi olmus , bence erken dökülen saclar erken cikar daha iyi senin icin, benim 1 ayi gecti seninki kadar dökülmedi,
  • 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.