Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

Orijinalden alıntı: parcelius

TEKRARDAN YAZIYORUM BİLGİ VERİRSENİZ EĞER SEVİNİRİM

herkese merhabalar konuya ilk msjım bende sizlerdenim :) uzun süredir bende saç ekim konusunda araştırma yapıyordum ankarada oturmaktayım.Forumu basından sonuna kadar okumak gerçekten günler alır gibi :) belli sayfalara baktıgımda ha şu doktor iyi diyip başka sayfaya geçtiğimde o doktor kötüymüş diyorum :) sorum şu olcak ankarada şu doktor gerçekten iyi dediğiniz yer var mı ? Birde Ankarada DR.GÖKAY GÖĞEN duydunuz mu ekimleri nasıl ? TEŞEKKÜRLER

Bende Ank deyim..Aynen dedigin gibi biri icin begenilen,digeri icin begenilmiyor.Bu da pek anormal bir durum sayilmaz acikcasi...Herkesde tek tip sac dokulmesi yok.Bahsettigin doktor ismini duymadim gormedim..

Serdar gorkem oneririm ektirmesenizde randevu akin gidip gorusun
    Yer hastane alim yapan doktor konuyla ilgili makaleleri cevirileri yani ben anlatmayim ektirin demiyorum gorusun sagdece yarin 4 de gidin yada cumartesi
    Adim ismail beni de soyleyin bak ekim oncesi resmim de var di gostersin ben son halimi yukluyorum 8. Gunum

en iyi saç ekim merkezi neresidir

Serdar hocaya bende gitmeyi çok düşündümde vazgeçtim...yarın bi gaz gelirse bana randevu için ararım...zaten müsait olduğum zaman haftasonları oluyor...senin kafa iyi gözüküyor

Ekim oncesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

quote:

Orijinalden alıntı: ayakustu

quote:

Orijinalden alıntı: parcelius

ARKADAŞLAR BİDE DEDİĞİM DR.GÖKAY GÖĞENİN FACEDE Bİ SAYFASINI VARMIS ONU BULDUM.EKİMLER HAKKINDA NE DİYORSUNUZ BAŞARLI GİBİ DURUYOR SİZLER DAHA BİLGİLİSİNİZ NASIL SİZCE.FORUMDA BEN BU DOKTORA YAPTIRDIM DİYE BİRİ ÇIKSA ÇOK DAHA İYİ OLACAK TABİ AMA.ANKARADA PEK FAZLA BU İŞİ YAPAN YOK DR YOK GİBİ.

https://www.facebook.com/groups/122500197792098/?ref=ts&fref=ts

bu fotoğraflar istanbul esteticanın fotoğrafları..birinci ihtimal bu arkadaş ayşegül hanımın yanından ayrılmış olabilir..eğer öyleyse hemşirenin altında doktor çalışmayacağını düşünürsek ikinci ihtimali düşünüyorum..başkasının fotoğraflarını izinsiz şekilde kullanıyor olabilir..kıllandım şimdi..

... Ya o fotolarda yer Akın biri ilerleyen sayfalarda yazmıştı. İstanbulda Hemşireye yaptırmıştı ...
    Var var, bir bit yeniği var bu işte!..

resımlerde bırınde burada baskası yayınladı baska bır yer adı vermıstı buyurun buradan yakın , her ıyı resme aldanmayın dedik ,

Sempasempa yazdıgında bır kaç kişi elstırmıstı eskı sayfalarda
  • arkadaslar muttalip keser saç ekimini bırakmıs diye bir şey duydum bilgisi olan arkadas varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaslar muttalip keser saç ekimini bırakmıs diye bir şey duydum bilgisi olan arkadas varmı acaba

Hayır bırakmamış.Müttalip hocadan 2 gün önce mail aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahir_kara

quote:

arkadaslar muttalip keser saç ekimini bırakmıs diye bir şey duydum bilgisi olan arkadas varmı acaba

Muttalip hocanın saç ekimi hakkında bilginiz varmı? bi yerde bütün alım kanal açma ekim işlerini kendisi yapıyor diye duymustum
  • jakabo saçların hayırlı olsun kardeşim. ilk günlerin olmasına rağmen çok iyi görünüyor. herşeyden önce yara izleri neredeyse dikkat çekmeyecek derecede azalmış. bende ekim yaptırmayı düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum :( bu cesaretsizliğin altında yatan en büyük neden iğne korkum. gerçi bu zamana kadar bir dizi ameliyat geçirdim ama orada genel anestezi uyguladıkları için hiçbir şey hatırlamıyorum. birde şu kanlı görüntüler var tabi korkularım arasında :( ama diğer ekim yaptıran arkadaşlara nazaran senin ekimindeki yara ve kan izleri çok çabuk iyileşme göstermiş. acaba herhangi bir şey uyguladın mı yaraların iyileşmesi için
  • quote:

quote:

quote:

Muttalip hocanın saç ekimi hakkında bilginiz varmı? bi yerde bütün alım kanal açma ekim işlerini kendisi yapıyor diye duymustum

var her seyi kendi yapar 20 000 Tl ini alır eyvallah der
  • arkadaslar ekim yaptırdığım hastane uzak olduğu için ilk yıkamamı evde kendim yaptım.fakat sürdüğüm losyon tam çıkmadı.kafada beyazlıklar kaldı.bu beyazlıkların zararı olurmu?bu losyonu nasıl çıkartabilirim yıkamalarda.çok dikkatli davranıyorum köklerede zarar vermek istemiyorum.Mevcut youtube daki videolara bakarak yaptım ilk yıkamamıda.Deneyimli arkadaslardan yöntemlerini rica edicem.
  • 3 rogan minoksidil sprey+ prominoxil sampuan 92 tlye aldim.su sampuan iyi cikarsa bi kac tanr daha alicam.sampuani urunlr gelince minoxili de 15 gun sonra kullanmaya baslicam.

proscar da kullanicaktim fakat arastirinca vazgectim.zarari faydasindan cok nasil ilacsa artik.hadi bekariz hormonlari bozmasini.bi nebze tolere edebilirsin ama hafizayi etkilemesi... ee cik olmaz.
    bunun sosyal hayati var is hayati var sac yuzunden gerizekali gibi dolasmaya gerek yok.

genetik sebepler yuzunden dokulen saclara byby dicem mecburen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawson34

arkadaslar ekim yaptırdığım hastane uzak olduğu için ilk yıkamamı evde kendim yaptım.fakat sürdüğüm losyon tam çıkmadı.kafada beyazlıklar kaldı.bu beyazlıkların zararı olurmu?bu losyonu nasıl çıkartabilirim yıkamalarda.çok dikkatli davranıyorum köklerede zarar vermek istemiyorum.Mevcut youtube daki videolara bakarak yaptım ilk yıkamamıda.Deneyimli arkadaslardan yöntemlerini rica edicem.

ayni sorun bende de oldu kremin kafada dahan fazla kalmamasi icin kremi biraz sulandirip bi spreyin icine koydum oyle puskurttum kafaya hem daha az oluyo hem de esit dagiliyodu boyle daha kolay cikiyodu tabi.

5..6 gun sanirim boyle kullandim 10. gun 1 tane kabuk kalmadi.tabi 8. gun doktorun kafamdaki kabuklari eliylendokmesi etkili oldu.
    ben bosuna nazik davraniyomusum doktor yuvarlak hareketle kabuklarin cogunu doktu, saclar zatenn tutmustu.

• Arkadaşlar bende saç ekimi yaptırmak istiyorum. Birçok doktora resimlerimi mail atarak ekilecek greft ve fiyat bilgisi aldım. Birçoğu 2-3 bin tl arası fiyat verdi. İçlerinde işlemi yaptırmaya en yakın olduğum kişi Doktor Zekerya Kul bey. Doktor Zekerya kul bey yaklaşık 6000 tl. fiyat verdi. Kendisi benim saçlarımın ekim için en uygun bulduğu adaylar arasında olduğunu yazdı. İşlemin 5 er saat çalışma ile toplamda 2 gün süreceğini, yaklaşık 2600-3000 arası greft ekeceğini yazdı. Forumu baştan sona okudum yazılanlar içinde çok fazla reklam amaçlı ve çelişkili iafedeler mevcut. Doktor Zekerya Kul beye daha önce ekim yaptıranların yorumlarını rica ediyorum. Hangi teknikle ekim yapıyor.vs.
  • quote:

quote:

quote:

ben 3 sene önce Müttalip hocaya ektirmiştim.alımıda ekimide bizzat kendisi yapıyor.bir tane yardımcısı var.bir günde 500-600 greft ekiyor.fiyatı sorarsan 1 greft 2.5 euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahir_kara -- 22 Şubat 2013; 18:06:05 >
  • geçmiş olsun hayırlı olsun. ameliyathaneyi tanıdım :)
  • arkadaşlar minoxil kullanmaya başladım ancak kullanım şeklinde sıkıntı yaşıyorum.dökülen bölgeye spreyi uygulayın masajla dağıtın bu işlemi 5 kez uygulayın diyor ancak bnm dökülme tepelerde eşit düzeyde yani suan kel deil hic bir bölge ama cok fazla seyrek.oyüzden aynı bölgeye 5 kez uygulama sansım olmuyo.1 sprey sol şakak 1 sprey sağ şakak ,tepe bölgeye 2 sprey ,bide arka tarafa uyguluyorum anca yetiyo.bi bolgeye sıktıgımda pek yayamıyorum diğer bölgelere cnkü sacım cok kısa deil tabi cokta uzun deil o yüzden böyle kullanıyorum.doğru şekilde mi uyguluyorum sizce ? yardımcı olan arkdaslara şimdiden tskrler.
  • Arkadaslar ekimden kaç gün sonra yan yatabiliriz.(ekiilen bölgeye dikkat edilecek şekilde) Ödeme neden olan adrenalin sıvı vücuttan kaç gün sonra atılır.
  • arkadaşlar
    ankarada konhair ve orda uygulanan dhi tekniği hakkında bilgisi olan veya saç ekimini konhairde op.dr.musa şanal a yaptıran var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mümink

arkadaşlar minoxil kullanmaya başladım ancak kullanım şeklinde sıkıntı yaşıyorum.dökülen bölgeye spreyi uygulayın masajla dağıtın bu işlemi 5 kez uygulayın diyor ancak bnm dökülme tepelerde eşit düzeyde yani suan kel deil hic bir bölge ama cok fazla seyrek.oyüzden aynı bölgeye 5 kez uygulama sansım olmuyo.1 sprey sol şakak 1 sprey sağ şakak ,tepe bölgeye 2 sprey ,bide arka tarafa uyguluyorum anca yetiyo.bi bolgeye sıktıgımda pek yayamıyorum diğer bölgelere cnkü sacım cok kısa deil tabi cokta uzun deil o yüzden böyle kullanıyorum.doğru şekilde mi uyguluyorum sizce ? yardımcı olan arkdaslara şimdiden tskrler.

zaten ayni bolgeye 5 kez degil toplamda kafanin geneline en fazla 5'kez sikin diyor.
    kana asiri oranda karismamasi icin.
    sizin uygulama dogru her bolgeye 1 fis

• quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

quote:

Orijinalden alıntı: mümink

arkadaşlar minoxil kullanmaya başladım ancak kullanım şeklinde sıkıntı yaşıyorum.dökülen bölgeye spreyi uygulayın masajla dağıtın bu işlemi 5 kez uygulayın diyor ancak bnm dökülme tepelerde eşit düzeyde yani suan kel deil hic bir bölge ama cok fazla seyrek.oyüzden aynı bölgeye 5 kez uygulama sansım olmuyo.1 sprey sol şakak 1 sprey sağ şakak ,tepe bölgeye 2 sprey ,bide arka tarafa uyguluyorum anca yetiyo.bi bolgeye sıktıgımda pek yayamıyorum diğer bölgelere cnkü sacım cok kısa deil tabi cokta uzun deil o yüzden böyle kullanıyorum.doğru şekilde mi uyguluyorum sizce ? yardımcı olan arkdaslara şimdiden tskrler.

zaten ayni bolgeye 5 kez degil toplamda kafanin geneline en fazla 5'kez sikin diyor.
    kana asiri oranda karismamasi icin.
    sizin uygulama dogru her bolgeye 1 fis

eyv hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesiz

Serdar GÖRKEM'e saç ekimi yaptıran arkadaşlar şu anki donör bölgelerinin resimlerini birkaç açıdan çekip koyabilir mi acaba? İyi bakıldıktan sonra ekilen yerler bir şekilde çıkar diye düşünüyorum. Kök alınan bölge daha önemli bence...

Ayrıca merak ettiğim birşey var. Kök alımı profesyonellik ister. Uzman olmak önemlidir mutlaka.

Ama eken kişinin doktor olması mı yoksa el becerisinin iyi olması mı daha önemlidir? Sonuçta ekmek biraz sanat işine kaçıyor. Simetrik yapmak, kökü tam saç derisi hizasında bırakmak vs.

ben kendisine ekim yaptırdım bir kaç açıdan donor alan fotosu çekeyim dedim ama hiç birşey belli olmuyor.ama isterseniz yinede çeker koyarım. kendisini tercih etmemin nedenlerinden birtaneside mikromotor kullanmaması idi, kökleri el yöntemi ile tek tek çıkartıyor. mikromotor ile alınan yerlerde daha fazla iz kalıyor karşılaştırma yapabilirsiniz. alınan kökler geri yerine gelmez arkadaşım. donor bölgende saçın az ise tabikide dahada seyereleceği için orası belli olabilir. ama iz kalmaz heralde bende yok.ama benim donor bölgem baya sık oyuzden bellide olmaz zaten. saçlarımı 10 gün önce 3 numara kestirdim, inceledim ama iz bulmadım.

uzmanlık kısımında size katılıyorum ; serdar gökrem doç dr ve plastik cerrah. en önemli kısmı olan kökleri kendi alıyor tek tek, ekimi hemşireleri yapıyor zaten, ekimi kendi yapmıyor diyenlere şunu söyleyeceğim, o soğuk ameliyathanede, ben dondum ekim kısmında üzerime battaniye verdiler, sizce birisinin 8 saat tek başına yapabileceği operasyon ne kadar sağlıklı olabilir. Hemşilerin katılmadığı ameliyat varmıdır. sonuçta merkezlerde bu işi yapanlar doktor bile değiller çoğu lise mezunu gerçek bu. bazı şeyleri karıştırmamak gerekiyor merkezlerde kimin çalıştığı belli olmuyor çalışanlar değişiyor. sezarın hakkı sezara.

İsterim :)))

Flash ile çekilmiş bi ense resmi isterim.( Ense kısa ise daha da süper olur ).
    Bu arada Serdar Bey in sitesindeki iletisim formu üzerinden birkaç mesaj ile iletişime geçtim.

Saçtaki şeyin sıvı olduğunu ben de tahmin etmiştim fakat yine de "neden bu kadar çok kanıyor" diye sordum.

Cevap veren kişi internet işine bakan sorumlu herhalde... Cevabı kopyalıyorum... En azından merak içinde olan arkadaşların merakını gidermiş oluruz.

"operasyon sonrası kan sanılan görüntü "rifocin" adlı kırmızı renkli antibiyotiktir, "

İstediği ücret şu an graft adedi x 1,5 TL galiba. (Doktor beyin bana verdiği ücrete istinaden yazıyorum)

Önümüzdeki hafta yüz yüze görüşme yapmadan telefon ile randevu alacağım herhalde ( Haziran sonu için )
  • Merhaba Arkadaşlar burdaki herkes gibi benimde sorunum saç dökülmesi 3yıldır araştırıyorum bu işi artık bi çok konuda fikir sahibi oldum. 21.06.2012 tarihinde saç ekimi yaptırdım yaklaşık 8 ay oldu edindigim bilgilere göre 8.ayda ekilen saçların %80-%90'ının çıkmış olması gerekiyordu ancak bende pekte öyle olmadı gibi yani baya seyrek duruyor hala saçlarım...3900 greft ekildi ön trafa 2250, tepe bölgesinede yaklaşık 1650 tane ekildi... öncesi ve sonrası resimlerimi göndererek sizlerinde yorumlarını almak istiyorum belki objektif degerelendiremiyor olabilirm...Nerde ektirdigimi ve ne kadar para verdigimi önümüzdeki süreçte paylaşıcam sizlerle... Bi msjda 3taneden fazla resim yüklenemedigi parça parça atıcam resimleri.

Öncesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orleans -- 22 Şubat 2013; 22:12:00 >
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.