Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • punching arkadasim sen anlayisli, bilgili zeki birine benziyorsun, yazdiklarini begeniyorum, ama sende sempasempaya cevap verdigin icin senide sektörün icine cekdi senide reklamci yapti, ama bence millet kimin reklamci oldugunu görüyor , merak etme,
    sen nerdensin ? istanbul mu ?
  • ketoral . agzina eline saglik, bende aynen bunu demeye calisiyorum, bir türlü anlatamadim, yada anlamak istemediler bazilari, istanbuldaki merkezler saci ekimden sonra yikiyorlar, ne kan lekesi kaliyor, nede öyle ilac sürüyorlar,
    ankarada degisik teknik, istanbulda degisik teknik kullaniliyor galiba, ben ekimimden sonra bir tane kan lekesi yoktu, sadece kizariklik, birde hafif sisme oldu, kendimi cok iyi hisseddim, ve 1 gün sonrada gezdim,
    ben böyle yazinca adim reklamciliga cikti, kimileri lafi neresinden anliyor , anlamiyorum,
    ben resimlerimi burda paylasacagim, saclar iyice cikana kadar,belki bir kac kisiye yardimci olmus olurum,
  • sempasempa sen nasil bir insansin ?
    hem yazmiyacam diyorsun hemde yaziyorsun bana, bu ne celiski ?????
    ve hala sacmaliyorsun, köseye sikisdim falan yazmissin, bu ne demek, ? aciklada anliyalim,?
    hani sen dün gece beni site yönedimine sikayet etmisdin, neden atmiyorlar beni, ama ben simdi seni sikayet edecegim, sen tanimadigin bir kisiyi bu kadar insan önünde yalancilikla reklamcilikla sucluyorsun,
    SEN KENDIN REKLAMCI OLDUGUN ICINDE HERKESI KENDIN GIBI SANIYORSUN; ve yaptiklarindan yazdiklarindan reklamci kim belli oluyor,
    ben buraya resim koydum, tercübelerimi yazdim, sen inanmadin, yalanci dedin bana , abartiyorsun dedin bana
    BEN SENI INANDIRMAK ZORUNDAMIYIM; ; ister inan, ister inanma, UMRUMDA DEGIL; pasa gönlün bilir,
    1- ben sana hakaret etmedim, anladigin dilden yazdim ama gene anlamadin,
    yazdiklarimi nerenle okuyorsun ? ben ekimden hemen sonra ayni gün gezdim yazmadim, ekiminden 1 gün sonra yani, 2ci gün , oluyor, insallah bunu anlamissindir,
    ben ikinci gün gittim, pansuman yaptilar, sargilari cikardilar, kendimi iyi hissedim , havada güzeldi kapali carsida gezdim, alisveris yaptim, istersen alisveris yaptigim günün fislerini göndereyim sana, ekimden 1 gün sonra seni inandirmak icin ne desin ?
    SIMDI SEN INANMIYORSUNYA GECELERI UYUYAMAM ARTIK; PISKOLOJIM BOZULABILIR
    KESKE SENI INADIRABILSEYDIM
    birde sana verilen cevaplar hosuna gitmiyorsa reklamci oluyor, punching arkadasida ayni seyle sucluyorsun
    SENIN DERTIN NE ANLAMIS DEGILIM VALLA
    ama millet kimin reklamci oldugunu görüyor, 10 aydir hic bir doktorun merkezin ismini yazmis degilim diyorsun, serdar hocayi agzindan düsürmüyorsun,
    bu reklam degilde ne, ?
    birde ALLAH icin söyle kac nick kulaniyorsun burda ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 16 Mart 2013; 15:24:21 >
  • glgl45 arkadasim bir resim paylasirsan sevinirim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Jakabo ektirmeden 1 ay önce doktorla konuşmaya gittiğinde ben de onunla beraber gittim serdar beyle konuşmaya. Orada 2 abiyle tanıştık onların saçlarıda çok güzel olmuştu hatta bir tanesinin 3 ay olmuştu biz anlamadık saç ektirdiğini arkadaşı için geldi sanmıştık Ben hastaneyi beğendim bir de benim saçlarda az dökülme var ve ensede eşek gibi saç var tabir-i caizse o sebeple benim saç çizgimi aşağıya doğru yapacağını söyledi. Benim sadece şakak bölgemde dökülme olduğu için saç çizgisi benim için çok önemli. Doktor bize : Benim için önemli olan doğallık o sebepten saç çizgisini çok aşağıya çekemiyorum dedi.

Ben kimseye oooo serdar hoca bomba gidin süper demem. Ben gittim konuştum saolsun jakabo da bana eşlik etti gittik gördük beğendik .Siz de gidin konuşun öyle forumda 500 sayfa okumakla iş bitmiyor kafanızda 3 -5 doktor yer etsin basın gidin. Benim dökülme şeklim sempasempayla neredeyse aynı sıklıkta onunkiyle aynı bu sebepten ben onu örnek aldım ondan serdar hocaya gittim siz de öyle yapın tavsiye ederim. HAZİRAN ayında ektiricem umarım o zamanlar benim gibi ektirecek olanlar çıkar ( Okul tatile girdiğinde ) onlarla tekrar kontrole giderim çünkü tek başıma inanılmaz bir şekilde korkuyorum

E.Sanchez jakabo_06 ile Serdar hocaya gittiğinizi okumuştum. Bende gelmek isterdim ama o sıralar cok müsait değildim. Bir sonraki gidişinde beraber gidebiliriz. Pm'den ayrıntıları konuşuruz.

Bu arada jakabo_06 cok gecmis olsun. Umarım hersey istediğin gibi gider. Sürecini merakla takip ediyorum.

Ayrıca ilk mesajin düzenlenmesi ile ilgili daha önce yöneticilerle konuştum ancak konuyu açan arkadas foruma hiç girmediği icin sonuc alınamamıştı. Sonrada takip etmedim.

Hocam mayis ayinda artik randevu almak
    İcin gidicem o zaman beraber gideriz ben haber veririm size

valla eger serdar hocaya gitmeyi düşünüyorsanız mayıs da gidersen hazirana alamaya bilirsin

aralıkta gittim 13 subata yazdı beni

6. günümdeyim kabuklar %75 gitti kalanları ise harbiden yapışık elleyemiyorum kökü çıkartırım die korkuyorum 22 sinde kontrole gitcem valla ne biliyim kel kafaya alıştık da böle görünce bi tuhafıma gidiyo saç candır ya valla öle mutluyum ki şok dökülme olmasa keşke uzatayım bi rüzgara bırakıyım yeni saçlarımı :D:D:D

acaba kasko yapılıo mu saçlara

valla keyfim yerinde ortam da sürekli geriliyo k. bakmayın dalga gecer gb konusuyorum da bu 9 ay nası gececek ahh ulan ahh nur topu gb saçlarım çıksa :P
  • sempasempa
    Kızarıklık 1 ay kalıyor nerdeyse desem abartı olmaz, kafadaki uyuşukluk 3-4 ay sürüyor. Ama Kabuklanma ve köklerin alındığı yerin iyileşme süreci ekim tekniğe göre değişiyor söyleyeyim. kökler manuel alınıp, kanallar ince açılıyorsa. iyileşme hakikaten o sürelerde olabiliyor. Ama işe başlama kısmı insana kalmış ben 3 veya 4. günde başlamıştım işime. Tabi bu iyileşme süreci kişiden kişiyede değişebilir. ama dediğim gibi ekim tekniği iyileşme süresi ile bağlantılı.

arkadaslar birkac ay önce SEMPASEMPA arkadasimizin yazdiklarina bakin yukarida bunu okuyan kararsiz bir vadandas ne düsünecek, ?
    var mi böyle birsey ya, kafada uyusukluk 3.4 ay sürüyor diyor, beyin ameliyatimi oluyorsun mübarek ?
    benim ücüncü haftam hic bir uyusukluk olmadi, birde ben ekimin ikinci günü gezdim dedim, arkadas sempasempa sanki ona küfür etmisim gibi dellendi, beni yalancilkla sucladi abartmissin dedi, benim simdi ücüncü haftam bügün yeni basladim ise, adam 3. günde ise baslamis, benim ikinci günde gezdiyime inanmiyor, atiyorumusum, kendi ücüncü günde ise basliyor, nasil oluyor acaba anliyan var mi ?
    birde bunun resimlerine baktim, resimler bile orjinal degil gibi, dikkatlice bakin lütfen birkac sayfa geride var, eger dogruysa bile bu adamda yani semsempada sac dökülmesi sorunu yokki, sadece bir kac tane yanlara ekmis, kendi saci kompile duruyor 0 kestirmis saclari, sanki cikan ektirdigi saclar gibi yutturmaya calisiyor,
    SIZDEN RICA ediyorum 10 sayfa geride resimleri var dikkatlice bakin böyle bir sac ekimi olabilirmi, adam hobby olsun diye ektirmis sanki,
    benim düsüncem bu adam sahtekar, arada bir ürün reklami yapiyor, daha faydasini görmedim, ama kacaman kutulari gösterrek firma reklami yapiyor, yok dogalmis falan
    birde bu adamin cikari yoksa nerdeyse her 2 sayfada bir nicki var, ne diye bu kadar yaziyor, bu kadar bol zamani mi var, yoksa ne kadar cok yazsa o kadar para mi aliyor bir yerlerden,
  • ben saç ekimini DR İLKER APAYDIN BEYE yaptırdım 5 haftadan fazla oldu ağrı kanama şişme vs olmadı şu an için memnunum vitamin olarak biotin 5000 mg shenmin ve rogaine kullanıyorum detaylı bilgi almak isterseniz buyrun arkadaslar sonucu bekleyip gorecez bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa1905 -- 19 Şubat 2013; 5:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayakustu

quote:

Orijinalden alıntı: sempasempa

Önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.

hayrullah mercan adlı kulanıcı ; hakaretlerinize cevap vermiyecem çünkü bunları köşeye sıkıştığınız için yapıyorsunuz.
    bana gerçekleri söylediğim için hakaret etmiş. saç ekimi yaptırmış biri olarak şuna inanmıyorum. saç ekimi yaptıracaksın ertesi gün alışverişe çıkacaksın ve kafanda toplu iğne başı kadar kızarıklık kalacak.. donor böle iyileşme süresi bir günmüdür. sargı sarılmıyormu oraya yoksa bukadar insanı kandırdılarmı.. şimdi bunlara nasıl inanayım ben.savunduklarımda haksızmıyım.

Soğukda saç ekimimim gerçekleştiği için bunada laf söylemiş, beni cahillikle suçlamış. ben rahatsızlıklarımdan dolayı 3 kez ameliyat oldum. ameliyathaneler steril olması için soğuk olmazmı yanlışmıyım, varsa bilen biri düzeltisin.

yaptığım biraz araştırmada
    punching nikli arkadaş için söylüyorum . punch ın anlamı doktorların donor alanda kullandıları aletin adıymış. delici anlamında punching de delici adam anlamında kullanılıyor sanırım.normal bir nickmi sizce bence bu işler ile alakalı birisi. ve arkadaşı temizlik işçisine bile saç ekimi eğitimi vermiş vs. okuyanlar gerçekleri şimdi görecekler. şmdi bunları fark edip tepki vermemde haksımıyım. Ameliyatları hastane ortamında olmasının doktorlar tarafından yapılmasını savunmamın neresi yanlıştır. hemşire operasyona katılır ama temizlik işçisi katılmaz arkadaşım bana göre.

benim kime nasıl ekim yaptırdığımın hiç bir önemi yok , sadece söylelenlere katılmıyorum.inanda katılanda kendi bilir. arkadaşlar özelden ekim merkezinin ismini veriyormuş zaten. isteyen alır tercih yapar beni ilgilendirmez. 10 aydır yazımda hiç bir ekim merkezi ve doktor için hiç bir yorumum olmamıştır.çünkü amacım sadece bilgi almaktır kendi kendime bile bir foto eklemedim bu sürece kadar hep arkdaşların isteği doğrultusunda oldu.merak eden açar bakar geçmiş yazılara. 10 aydır burada fotoğraf ve yazı paylaşımlarında bulundum. öncesindede bir çok bilgi verdi arkadaşlar sağlosun. tecrübe sahibide olduğumu düşünüyorum. zaten saç ekimi yaptırmış arkdaşlar yazdıklarıma katılacaklardır. çünkü benden öncede benden sonrada ekim sonraları hep aynı süreçten geçti. şimdi birisi bunları gelip böyle şey olmaz derse merkezin ismini versin. burada ekim yaptıran birisi illaki çıkar ve durum bu der. bugün olmazsa yarın olur bu. söz uçar yazı kalır. ozamanda tutar cevabını verir işte ozaman saç ekimi merkezide deşifre olur zor durumda kalır. bunun örnekleri ile dolu forumlar.

birilerine para kazandırmak için eminim böyle şeyler yazıyorlar. ismini özelden vereceğiniz merkeze saç ekimi yaptıran birisi elbet çıkıp burada paylaşımlarda bulunduğu zaman ne diyecekseniz. forumda artık gerçek çok az kişi kaldığını düşünmeye başladım. ekim yaptırmış kişiler zaten bir süre sonra foruma uğramıyor.burda edindiğim arkdaşlar için geliyorum bende.mail geliyor forumdan msj geldi diye mesaja cevap verirken yazıyorum forumda. saçma şeylerle uğraşmayıp artık bişey yazmayayım diyorum ama, okuduğum ciddi yalan yanlış bulduğum şeylere yazmayı insanlık görevi olarak görüyorum. bir süre daha buralarda olacağım. ama artık baş edilemiyor. yeni hesap ile kafasına göre yazıyor insanlar.
    bu süre zarfında paylaşımlarım yüzünden zarar görmüş birisi var ise binlerce kez özür dilerim. edindiğim tecrübeler ile sadace kandırılmayın diyorum. sadece buradan öğrendiğiniz isim ve fotoğra ile saç ekimi yaptırmayın sakın. yada yaptırdıkdan sonra gelin konuşalım.

hepiniz kalın sağlıcakla.

cem212121 kardeş dediğini anladım flaşla foto istiyosun , işteyim şu an eve geçince istediğin gibi araları gözükecek şekilde flaşlı foto çekip yükleyeceğim senin için. bu akşam yükleyemez isem kusura kalma ama. selamlar.

sempasempa arkadaşa katılıyorum..henüz şok dökülme yaşamamış kabukları dökülmemiş birisi ekim yerini övüyor da övüyor..bu adama güvenip de mesajlaşan ne kadar insan varsa enayiliğine yansın,reklamın alasını yiyorlar demektir..
    Allah aşkına bir düşünün çıkarı olmayan birisi neden saatlerce millete dil döksün..Beyin bedava
    aaa

Yuh artık. Arkadaş ekimden önce ve sonra belli zaman aralıklarında resimlerini koymuş daha hala yalancılıkla suçluyorsun. Adam zaten yaralarının çabuk iyileştiğinden bahsetmiş, 1 senenin sonucunun iyi olacağından bahsetmemiş. Senin ektirdiğin veya ektireceğin doktorun yaraları geç iyileşiyorsa herkezin aynı mı olacak. Ayrıca alımı serdar gökremin yaptığından bahsediyorsunuz. Geç iyileşen yaralarsa hemşirelerin delik açtığı ve ekim yaptığı yerlerden. Yani o sırada zaten serdar gökrem yok ortalarda.

FUE tekniğinin uygulama şekline göre elbetteki yaralanmalar farklı olacak. Bu her ameliyatta böyledir. Ben burdan anladımki Serdar Gökrem kontrolünde yapılan ekimlerde yaralar geç iyileşiyor. Bu bence işciliğin iyi olmadığını işaret eder. Ben burda şok dökülmeninde fazla olmasını, ekilen saçların zarar görme oranınında fazla olmasını beklerim. Öyle olacak demiyorum, ama ihtimali fazladır.

Mesela internette Aspendos hastanesinde Hakan Doğanay' ın ekimlerinin videoları var. (Bu arada onunda eleştirecek bir çok yönü var, mesela garanti verme olayı onda da yok, ama örnek olsun diye veriyorum) Eğer izlediyseniz, orda da hemşireler var. Zaten bu bütün dünyada böyledir. Doktor ve 2 hemşire standarttır. Hemşire ve doktor sayısı artabilir ama alt sınır bu. Mesela orda hemşireler sadece saç greftlerinin hazırlanmasında, ekim aletine konmasında vs. yardımcı oluyorlar. Bunun dışında ekimin hiç bir aşamasını kendileri yapmıyorlar. Mesela bu bir farktır, yaraların çabuk iyileşmesi anlamında. İkincisi kullanılan FUE tekniği de bu konuda etkilidir. Tekniklerden birisinde tüm delikler açıldıktan sonra saç greftleri yerleştirilir. İkincisinde ise tek bir delik açılır ve delik açıldıktan hemen sonra hazırlanan greft buraya yerleştirilir. İkinci tekniğin iki şekli vardır. Birisi manuel diğeri de aletli. Aletlide, kullanılan aynı alet hem delme işlemini yapar, hemde saç greftini o deliğe yerleştirir. Hemşirelere de saç greftlerini hazırlama ve alete yerleştirme işi kalır. Aspendosta bu son anlattığım şekilde ekim yapıldığı için iyileşme çok çabuk oluyor (Bu forumun önceki sayfalarında birisinin örnekleri vardı. İsteyenler araştırsın. 3 gün geçmesine rağmen arkadaşın kafasında belli olan bir şey yoktu).

Bu anlattığım tüm FUE teknikleri bütün dünyada kullanılır. Standart olarak aslolan saç alma, ekme ve delme işlemlerini doktorun veya doktorların yapmasıdır, ama onu geçelim artık. Hiç olmazsa doktorun en azından donor bölgeden saç alma kısmında bulunması bir avantaj. Tabiy ekimin geri kalan kısmında da ameliyat artamından ayrılmıyorsa (Benim anladığım kadarıyla Serdar Gökrem alımdan sonra ayrılıyor. Bir günde de birden fazla hastanın alımını yapıyor).

Bu arada belirteyim, forumun önceki sayfalarında Hakan Doğanay' dan da şikayetçi olan birisi vardı. Yani artıları ve eksileri iyi değerlendirmek lazım. Ama ekimden hemen sonraki yaraların çabuk iyileşmesi işin özenli yapıldığını gösterir. Sonraki şok dökülme ve diğer süreçler elbetteki onda da olacak, ama başlangıçtaki iyileşme bunları da etkiler.

Bu arada ben Ankara' dayım. Onun için de hep Ankara' daki doktorları eleştiriyorum, çünkü onlarla görüştüm. İstanbul ve diğer iller konusunda bu forum dışında pek bir bilgim yok. İstabul konusunda iyi şeyler duymadığım bir çok yer var. İsteyenler forumun ilk sayfalarını okuyabilirler.
  • hayrullah bey fikirlerinize katılmakla beraber yeni resimler bekliyorum zaten bu sitede kimin ne olduğunu okuyanlar iyi kötü anlıyor.sen acık acık kendı adresını vermişsin almanyada yakın olanlar gersın gorsun demişsin cok dürüstce bi hareket ayrıca ekım yaptırdğın yerın iyi veya kotu reklama cok ıhtıyacı olduğunu dusunmuyorum zaten adamlar bangır bangır tv de reklam verıyor mıllet kapılarında kuyruk sen insanlara yardımcı olmak ıstıyorsun.
  • selam mahir bey bende ankarada oturuyorum ilk saç ekimini istanbulda yaptırdım sonuc istediğim gibi olmadı 2.ci kez yaptırmayı istiyorum ama ankarada olsun istiyorum bu konuda düşünceniz nedir öğrenmek isterim
  • Diğer tavsiyemde mikromotor olayının iyi araştırın özellikle yabancı sitelerden Abd den olabilir soru olan arkadaşların sorularını cvplamaya çalışacağım. Sözüne istinaden bu mikro motor konusunda bildiklerini paylaşırsan sevinirim. Açıktan yazmak istemiyorsan özeldende mesaj atabilirsin.

Nacizane düşüncelerimdir. Bu işi bi sağlık dağıtma olayı değildir. Müşteri bilgili olursa bu işin ticaretini yapan doktorlarda ona göre kendilerini geliştirmek zorunda kalırlar. Aşağıdaki konular benim için hlala net değil.

Bana göre saç ekim merkezleri herşeyi net bir şekilde açıklamıyorlar.
    Örneğin;
    1) Hakan Doğanay demiş ki avrupalıların saçı kalem yöntemine uygun değil. Neden? Nedeni Belli değil?
    2) Çoğu saç ekim merkezinin ekim videosunu araştırıyorum çoğunun ki yok. Zekeriya kul ve Hakan Doğanay dışındakileri ben göremedim. Belki benim hatamdır. Varsa lütfen linklerini veriniz.
    3) Bu mikro motor olayı çok muallak elle almadan bi farkı yoksa neden bazı yerler elle alımlarda ek ücret alıyor.
    4) Yine bana göre bu işin en önemli noktası saçların alınması. O nokta hep atlanıyor. Önemli olan taraf ekim gibi gösteriliyor alımı kötü olupta saç çıkmıycaksa ekim iyi olsa ne olur.
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delfino33 -- 19 Şubat 2013; 13:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glgl45

quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

sempansempa birader senin kafan mi iyi, yoksa can sikintisindan tartisacak birsey mi ariyorsun, tartisacak iddalasacak siteler cok, ben ektirdigim yerin reklam oluyor diye ismini yazmiyorum, sen serdar görkem i agzindan düsürmüyorsun, kim reklam yapiyor , anlasiliyor,
    birde sacmaliyorsun , hem kizariklik aylarca gecmiyor diyorsun, hemde serdar görkem ne ilgisi var diyorsun, kanallari kendin mi aciyorsun, ?
    birde ne demek istediginide anlamis degilim, ben serdar görkemde ekim yapmadim, iyikide yapmamisim, ne serdar görkem reklamindan söz ediyorsun,
    bu gece vakti bu ne bicim sohbet, nereye cektin beni, ?
    hem soruyorsun bu mücize ekim yapan yerin ismi ne diye, bende reklam oluyormus diye sana özelden yazayim diyorum, hala sacma sacma yaziyorsun,
    senin dertin ne birader, ?
    ben burda arkadaslar yardimci olurum diye kendimce birseyler yaziyorum,
    ben almanyadan türkiyedeki yerin reklamini yapsam elime ne gececek, ?
    inan senin gibiler yüzünden burda insanlarin kafasi karisiyor,
    yapanlar tercübesini paylasiyor, resim koyuyor, begenen , yada begenmeyen icin bir fikir oluyor,
    bende aynen öyle yaptim,
    senin dertin ne anlamadim birader

bende serdar hocaya ektirdim çok fazla araştırma yaptım bu iş gerçekten kolay degil ama sempansempayıda hiç tanımam ama bence cok haklı serdar hoca adam gibi adam benim 4.ayım suan ve suanda memlunum allaha sükür daha inş 9.aylarda çok daha iyi olucak oyle umuyorum ama hocanın adamlıgına ilgisine cerrahlıgına bence laf edilmemeli en azından ameliyatı gecirenler konuşmalı kendisine beni görüpte ekim yaptırmak isteyen bayagı insan oldu ama sonuçta önemli olan 9. aylar inş dedigim gibi güzel olur herkesin istedigi gibi saçları olması dilegiyle..

Fiyat olarak ne kadara ektirdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe579

Diğer tavsiyemde mikromotor olayının iyi araştırın özellikle yabancı sitelerden Abd den olabilir soru olan arkadaşların sorularını cvplamaya çalışacağım. Sözüne istinaden bu mikro motor konusunda bildiklerini paylaşırsan sevinirim. Açıktan yazmak istemiyorsan özeldende mesaj atabilirsin.

Nacizane düşüncelerimdir. Bu işi bi sağlık dağıtma olayı değildir. Müşteri bilgili olursa bu işin ticaretini yapan doktorlarda ona göre kendilerini geliştirmek zorunda kalırlar. Aşağıdaki konular benim için hlala net değil.

Bana göre saç ekim merkezleri herşeyi net bir şekilde açıklamıyorlar.
    Örneğin;
    1) Hakan Doğanay demiş ki avrupalıların saçı kalem yöntemine uygun değil. Neden? Nedeni Belli değil?
    2) Çoğu saç ekim merkezinin ekim videosunu araştırıyorum çoğunun ki yok. Zekeriya kul ve Hakan Doğanay dışındakileri ben göremedim. Belki benim hatamdır. Varsa lütfen linklerini veriniz.
    3) Bu mikro motor olayı çok muallak elle almadan bi farkı yoksa neden bazı yerler elle alımlarda ek ücret alıyor.
    4) Yine bana göre bu işin en önemli noktası saçların alınması. O nokta hep atlanıyor. Önemli olan taraf ekim gibi gösteriliyor alımı kötü olupta saç çıkmıycaksa ekim iyi olsa ne olur.

Benim araştırdığım kadarıyla . Saç yönleri sürekli değiştiği köke zarar vermemek için alımın yönünün de ona göre değiştirilmesi gerekir. Mikromotor ise seri alımlarda kullanılıyor ve belli bir yere kadar saç köklerinin uzama doğrultusuna kadar ayarlama yapıyor. ancak hem seri olmasından hem de sensörlere dayanmasından dolayı insan gibi ayarlama yapamaz. Bu şuna benzer: İnsan gözünün algılama çözünürlüğü 560 megapikseldir. Benim bildiğim en yüksek çözünürlüklü kameranınki ise 40 megapiksel civarı. Bu anlamda aygıtların insana ulaşması için daha onyıllar var.

Birde mikromotoru kimin kullandığı çok önemli. Elle alım yapıldığında bu kesinlikle cerrahtır, ama mikromotoru hemşirelerde kullanır.

Yine araştırmalarıma göre saç alımı için kullanılması gereken iğne boyutu 0.7-1.0 mm aralığında olmalı.
  • Birde birilerine söyleyim, bunları bilmem doktor olduğum veya bu sektörün içinde olduğum anlamına gelmez. Bu düşünce çok komik. Bunları her isteyen internetteki güvenilir sitelerden araştırabilir.

Hatta internette ararken kullanacağınız anahtar kelimeleri ben veriyorum işte, buyrun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakli007

quote:

Orijinalden alıntı: hakan-kaya

]

sıklaştırma istiyor gibi geldi bana

merhaba ilginiz için teşekkürler sizce bu ekim olmuşmu yani 3005 greft ektirdim Transmed te Emre Karadeniz ekti bu ekilen saçlar çıkmışmı acaba gerçekten çok merak ediyorum sizin tecrübeniz varmı bu konuda 3005 greft sa. incede olsa ne kadar alanı nasıl kapatır cevaplandırısanız memnun olurum birde yeni bir yer tavsiyeniz varmı ankara ve istanbuldan
  • sevgili punching arkadasim, tsk ederim, sen gercekten dürüst birisisin, gecen yazdin ya, aziz nasinin düsündüklerini, böyle bir kac arkadasi görünce bende adama bazen hak veriyorum, birbirmize yardim edecegimize froumda bile anlasmiyoruz, tartisiyoruz, millet olarak bu bizim genimizde mi var, bilmiyorum, birbirimize tahammülümüz yok, saygimiz yok,
    ben burda kimsenin sac ekimi hakkinda yorum yapmadim, sadece jakobo_06 arkadasi ilk görünce birde kafasina sürdükleri yanlardan akmis ilaci kan sandim, cünkü bende böyle birsey yokdu, ayni yerde ekimden cikan kisilerdede yokdu, ilac oldugunu bilmiyordum ögrenmis oldum,
    ben ekimden ikinci günü gezdim dedim, sempasempa arkadasimiz kiyameti koparti yalanci demek istedi, kendisi bir kac sayfa gerilerde ben ücüncü gün ise basladim diyor, ben ikinci gün gezince yalanci oluyorum, öyle sey olmaz diyor, kendisi ücüncü gün ise baslayinca oluyor, bu arkadasin derti ne valla daha anlamis degilim,
    ben ekimin 4, günü almanya dönerken, istanbul havalimaninda bir abi beni gördü, gecmis olsun, güzel olmus falan dedi, bende sende mi düsnüyorsun dedim, yok benden gecdi, kardesim ektirecek dedi, kartini verdi, bende nr verdim, bir kac sonra kardesi aradi, resim istedi gönderdim, telde konusduk, cocuk gitti ektirdi , ben smsle sordum nasil gecti, tsk etti, gayet iyi bir sikinti yok dedi, sonra buraya resim koydum yakinda olan karar veremeyen gelsin beni görsün, canli örnek her zaman iyidir yazdim,
    yemin ediyorum 50 km yakin bir sehirden 2 arkadas geldi onlarinda saci kalmamis kafada, baktilar sorular sordular, adres aldilar, kahve icdik, kalkarken kahve paralarini bile kendileri ödedi, ben misarifimsiniz olmaz dedim, yok bizim icin zaman ayirdin olmaz dediler, o 2 kisden biri dün ekim yaptirmis galiba daha sormadim, ama istanbulda gittigini biliyorum, bende yardimci oluyorum diye sevinirken birden yalanci reklamcilikla karsi karsiya kaldim, birde komsu sehirden biri geldi oda bakti, konusduk, tamam ben bi düsüneyim dedi, simdi benim burda ne cikarim olacak allah askina, istanbulda bile degilim, ben tel numarami, e.mail adresimi, verdim, isteyen gelin görür , begenirse gidip yaptirir, begenmesse yaptirmaz,
    ben aylarca buralari okurken kesin bir doktor yada merkezde karar veremedim, canli örenek görmek istedim, yakindan kimse cikmadi,
  • PANAK arkadasim, tsk ederim, anlayisin icin, ama gelde bazilarina anlat, adamlar kendi reklam yaptigi icin herkesi ayni saniyor galiba,
    yeni resimler ekliyecegim, söz, ama simdi ise gitmem gerekiyor, gece 22.30 gibi geliyorum, birde her ay resim ekliyecegim, saclar iyice cikana kadar, belki bir kac arkadas faydam olur,
    aynen dogru söylüyorsun, adamlarin reklama ihtiyaci yok, ben gözümle gördüm hastlari siradi valla, coguda alman , hollandali, dubaiden geleni bile gördüm,
    isin acikcasi ben tvde mahmut tuncer yakinlarda orda ekim yapmis, yourubede de var videolari, ben ondan etkilendim gittim, ayni ekipe ekim yaptirdim, ve bir kac ünlü kisi daha orda yaptirmis, ben istenbulda en iyi yerki, mahmut tuncer falan orda yaptiriyor diye düsündüm, gittim yaptirdim, suan iyi gidiyor, ileri ne olur bilemem, ama sonuna kadar paylasacagim resimleri,
    BIRDE BURASI TARTISMA YERI DEGIL; insanlar iyi bir yer bulurum ümitiyle saatlarce burayi okuyorlar, sacma sacma tartismalari okuyacaklarini zanetmiyorum,
    birde site yönetimeine sesleniyorum, lütfen müdahale etsinler, burda elinde kanit olmadan kimse kimseyi suclamsin
    saygilar PANAK
  • td1907 kardes ben 3000 greft icin 3000 euro ödedim, fiyatin icinde prpde var, prp yalniz 500 euro dediler.
    ben 2 ay önce esteworldu aradigimda bana 3000 euro tek fiyat dediler, nerden geleceksiniz sorduler bende almanya dedigimde 3000 euro dediler,
    ben istanbula geldigimde kayit formunu doldururken, adres istanbul yazdim, tel nr türkiyenin numarasini yazdim, sonra görüsmeye girdim, istanbulun neresinde kaliyorsunuz dediler, bende esenler dedim, yani almanyadan geldigimi hic belli etmedim, , amacim bakalim, yurt icindekilere ayri fiyat mi cekiyorlar ögrenmekdi, sonra fiyatini konusduk, bizde tek fiyat 3000 euro, greft hesabina girmiyoruz, maxmum grefti aliyoruz, dediler, inandim dürüstlüklerine
    benim yanimda oda almanyadan bir arkadas vardi, ben 3000 euroya, 3000 greft cikti, onda 3000 euroya 3500 greft cikti, sonra antepden bir ögretmenle sohbet ediyorduk, oda 3000 euroya 2700 greft ektiler dedi,
    bilmiyorum, ama belki ameliyat öncesi en az su kadar greft istiyorum deseniz belki oana göre yaparlar tam bilgim yok, ama ben halimden suan memnunum
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.