Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (622. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jakabo_06

quote:

Orijinalden alıntı: setr

jacobo çizginin yeri konusunda doktorlar daha mantıklı düşünüyorlar,
    kaşlardan yukarıya 7cm maksimum diyorlar genelde forumlarda,
    çizginin bir cm aşağı gelmesi demek belki sıklıkla birlikte 600-700 greft demek buda tepenin daha fazla açıkta kalması anlamına geliyor,
    ideal olacağını düşündüğü yeri tutturduysa hiç dert etme.

Dogru soluosun aslinda yasin ilerledikce alin ciZGin yukari kayar mimiklerle beraber saclarda hareket eder dedi zaten

özelden belirtmek daha dogru olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakabo_06 -- 15 Şubat 2013; 18:02:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün farklı bir berbere gittim; adamcağız ekim olduğunu anladı. "Dik" duruyorlar dedi. Sanırım açı konusunda biraz problem var. Ama sabır, şu 6 ay bir geçsin...
  • quote:

quote:

quote:

çizginin bir cm aşağı gelmesi demek belki sıklıkla birlikte 600-700 greft demek buda tepenin daha fazla açıkta kalması anlamına geliyor,

Dogru soluosun aslinda yasin ilerledikce alin ciZGin yukari kayar mimiklerle beraber saclarda hareket eder dedi zaten

Fiyat 3000 diyelim ama ben calisanlarada bisileer verdim doktorda zaten fazla alim yapti saolsun
    Ilk yikamadan sonra bu yara olarak gorunenlerin gececegini dusunuyorum zaten kafamin icine ne doldurdular bulmiyorum da onlar akio kan degil yani siyah renkli bir sivi gordum tabakta siringa vardi icinde

Peki ekim tarihiyle ilgili problem yasadinizmi.Misal forumda diyorlarya;2 ay,4ay sonrasina gun verildi diye?

• merhaba ben saç ekimimi 20.03.2012 tarihinde istanbulda Transmedd te yaptırdım. Ekimi yapan doktor Ali Emre Karadeniz dir.siteye koyduğum resimler ekim öncesi ekim yapıldığındaki ve en son 11 ay sonra yani şu anki son durumumdaki resimlerdir. ekilen saç kökü greft olarak 3005 greft saç teli olarakta 7750 saç teli nakli gerçekleştirildiğini dr emre karadeniz bizaat kendisi söylemiştir. sizden bir görüş istesem saçlarım konusunda yani en az 10 aydır saçalrım için biotin vitamin ve proscar dörtte bir oranında kullanıyorum her gün önceki saçlarımın güçlenmesi içn 5 aydırda rogain her gün tepe bölgesine sürüyorum ama sonuç sanırım bu siizn bu ekim için görüşünüz ve tavsiyeleriniz nedir acaba bende merak ediyorum teşekkürler hoşçakalın

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan-kaya -- 14 Şubat 2013; 12:42:49 >
  • ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan-kaya -- 14 Şubat 2013; 13:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan-kaya

]

sıklaştırma istiyor gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

quote:

quote:

Fiyat 3000 diyelim ama ben calisanlarada bisileer verdim doktorda zaten fazla alim yapti saolsun
    Ilk yikamadan sonra bu yara olarak gorunenlerin gececegini dusunuyorum zaten kafamin icine ne doldurdular bulmiyorum da onlar akio kan degil yani siyah renkli bir sivi gordum tabakta siringa vardi icinde

Peki ekim tarihiyle ilgili problem yasadinizmi.Misal forumda diyorlarya;2 ay,4ay sonrasina gun verildi diye?

Banada 2-2.5 ay sonraya gun verdi cok yogunlar
    Sira almak cok zor dun 3 kisiye ektiler ben sbhtan girdim allahtan gece 10 a kdr fln calisiyorlar din oyleydi yani

• quote:

arkadaslar sonunda serdar görkem hocaya ekim yaptırdım saç alımını kendi manuel yaptı 3000 die anlastık 3200 almış allah razı olsun ekimi yyanında calısan bayanlar yaptı gercekten itinalı yapıyorlar yani öle düşnüyorum

fakat ben ne kdr sölesem de alın çizgimi geriden yaptılar yani baya geride oldugunu düşünüyorum bakalım nasıl olacak sagdece sıklastırma yapmış gb mi olcak su an bilemiyorum

ilk resimde yan tarafda bir tek saç teli kalmış mesela oraya kdr indirebilirlerdi bence zaten orda saç varmış önceden 1 tane kalmış ama şimdi yinede öncesinde varmış yani :)))

eski resmimi bulamadım sitede vardı da çok oturmamam lazım yatmama gerkiyor doktor söyledi halen daha akıntı devam ediyor basımdan
    arkdaslar yorumlarınızı bekliyorum biraz daha aşşadan olmasını isterdim ama hoca dogallıgı bozarız mimik hareketlerinde saçların oynar falan dedi bişiler dedi sakinleştirici üstüne sakinleştirice sonunda uyuyakalmısım :D

Selamlar geçmiş olsun. Ama bu Serdar hocanın hekimleri niye böyle kanlı oluyor anlayabilmiş değilim. İnsan bu fotoları görünce ürküyor korkuyor.
  • Arkadaşlar, herkese merhaba,

Forumu bir süredir sessizce takip ediyorum. Şu anda 55. sayfadayım ve okumaya devam ediyorum :) Burada gerçekten çok sıcak bir otam oluşmuş. Sizler sayesinde saç ekimi hakkında çok şey öğrendim. Herkese içtenliği için teşekkür ediyorum.

Ben de saç ektirmeyi gerçekten çok istiyorum fakat doğru yer seçmezsem hüsrana uğrayacağımı ve yaptırdığıma pişman olacağımı düşünüyorum. O yüzden araştırma yapıyorum ve sizin tecrübelerinizi takip ediyorum.

Benim de çorbada bir tuzum olsun istedim. Ankara'da ikâmet ediyorum. Takip ettiğim kadarıyla Ankara'da tavsiye edilen merkezler ve doktorlar şu şekilde sıralanıyor:

1. HLC - Özgür Öztan
    2. Armani - Fehmi Armani
    3. Dermaplast - Muttalip Keser
    4. Konhair - Çağrı Uysal
    5. Gür Hair - Gökhan Gür
    6. FB Estetik - Ferruh Bingül
    7. ECM - Serdar Gökrem

Bunların dışında benim bilmediğim merkezler olabilir veya yazdığım yerlerden birinde genel bir memnuniyetsizlik çıkmış olabilir. Böyle bir durumda görüşlerinizi bekliyorum.

Dermaplast - Muttalip Keser
    Burdan okuduğum ve duyduğum kadarıyla Muttalip Keser ilk görüşmeden dahi 200-250TL gibi bir ücret aldığı için orayı hiç düşünmedim. Ekim ücreti de çok yükskemiş.

FB Estetik - Ferruh Bingül
    Bir arkadaşımla beraber randevu aldık ve aradığımız günden 2 hafta sonrasına bir gün verdiler. Biz dolu oldukları imajını vermeye çalıştıklarını düşündük. Bize randevu verilen gün içime doğdu sanki gitmeden aradım bir sıkıntı var mı diye. Telefondaki bayan randevumuzun ertesi gün olduğunu iletti. Ben aramasam boşa gitmiş olacaktık.
    Neyse randevu günü Ferruh Bey bizzat kendisi bizimle görüştü. Oturduğu yerden kalkmadan, saçlarımızı incelemeden "sana şu kadar greft, sana da bu kadar gider" dedi. Benim durumumun kötü olduğunu söyledi :) ve 7.000TL fiyat söyledi (3.000 greft için). Sonra da internet sitesini incelememizi önerip, kartını verip gönderdi. Açıkçası samimi bulmadım. Fakat kız arkadaşımın iki kuzeni orda ekim yaptırıp memnun kalmışlar. O yüzden daha sonra bir daha ziyaret etmeyi düşünüyorum. Bu sefer kazık sorular sormayı plânlıyorum :)

HLC - Özgür Öztan
    Ayıptır söylemesi kick-box salonuna gidiyordum. Orada konu açılınca hoca bana bir isim ve telefon numarası verdi. İsim, HLC'den Ali Osman Apaydın'dı. Cepten biraz konuştuk ve beni merkeze davet etti. Hatta iki gün sonra kendisi aradı, müsaitsen gel dedi. Atladım gittim.
    Öncelikle beni bir bayan karşıladı (doktor değildi). Cetvelle kaş ve ön saç arasındaki mesafeyi ölçtü, başka bi şeyler yaptı. Sonra da kafama bir saç ekim çizgisi çizdi. Aynayla gösterdi falan. Tam o esnada telefonu çaldı. Dibimde olduğu için kulak misafiri oldum. Doktor, bir hastanın gelmek üzere olduğunu ve onu karşılamasını istiyordu. Ekiminde sorun varmış. "Anlaşmaya çalış, gerekirse parasını iade et" dedi. Tabi benim moralim bozuldu.
    Bayan çıkınca Ali Osman Bey geldi. Kafamdaki bütün soruları sordum. O da sabırla cevapladı. Benim kellik oranımı 10 üzerinde 6-7 olarak belirtti. Kafamın arkasından 2.500 + 500 sakal veya göğüs kılıyla ilk etapta 3.000 greft ekebileceklerini söyledi. Açıklık fazla olduğu için greftleri saçımın sadece ön ve orta kısımlarına yoğun bir şekilde ekim yapabileceğini söyledi. Böylece ön ve orta kısımlarla yan taraf arasında kontrast farkının giderileceğini belirtti.
    HLC'de mikromotor kullanılmıyor (daha önce de forumda belirtilmiş). Her gün 1.000 greft olmak üzere 3 günlük bir ekim plânı önerdi.
    Manuel yöntem sayesinde köklere zarar vermedikleri için 6 ay sonra arkadan 1.000 greft daha alabileceklerini ve yine sakal ve göğüs takviyesiyle arka tarafı da kapatabileceklerini söyledi.
    Konuşması samimi ve gerçekçiydi.
    Ekimi hastanede değil, kendi merkezlerinde yapıyorlar. Ekiplerinde aneztesi uzmanı ve hemşire yokmuş. Doktor arkadaşımı aradım; çok da önemli değil dedi. Grefti çıkaran ve eken iki doktor operasyonu yapıyor.
    Ameliyata gireceği için fotoğraf gösterecek zamanı yoktu. Düşünüp tekrar gelmemi önerdi.
    Fiyat olarak greft başı 3 Euro dedi. Ben orda çok şaşırdım. Kesinlikle bu parayı veremeyeceğimi söyledim. Ferruh Bey de dahil bir-iki yerle daha görüştüğümü ve verilen en yüksek fiyatın 6.000 TL olduğunu söyledim. Kesin karar verince gel, fiyatı tekrar konuşuruz dedi.
    Gitmeden başta kulak misafiri olduğum telefon konuşmasını da sordum :) "Her şey beklentiyle alakalı, herkesin beklentisini karşılamak mümkün olmuyor" gibi bir politik cevap verdi :)

ECM - Serdar Gökrem
    Bugün Tunali Hilmi'de İş Bankası önünde bir vatandaş gördüm. Saç ekimi yaptırdığı ve daha ilk haftasında olduğu belliydi. Dayanamayıp yanaştım. Yurt dışından geldiğini ve forumlarda araştırma yaptıktan sonra ECM - Serdar Gökrem'e ekim yaptırdığını söyledi. O da manuel ekim yapıyormuş. 3.000 greft için 3.500TL almış. Fakat arkadaş sadece şakaklara ve ön kenarlara ekim yaptırmıştı. 3.000 grefti aklım almadı ama moralini bozmamak için konusunu açmadım. Hayırlı olsun diyip ayrıldık.

Bundan sonra listedeki yerlerin hepsini ziyaret edip bir yerde karar kılmayı hedefliyorum.

Uzun bir yazı oldu, özür dilerim. Yukarıda belirttiğim merkezlerde saç ekimi yaptırmış veya yaptırmayı düşünen arkadaşlar irtibata geçebilirlerse gerçekten çok memnun olurum. İnsan gerçekten çok kararsız kalıyor. Fakat böyle sıcak bir ortam insana manevi destek sağlıyor.

Herkese selamlar, saygılar..

• ön taraf

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayrullah mercan -- 20 Ocak 2014; 23:20:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: puprst

ön taraf

greft hesabına girmeyin..
    kapanmasını istediğiniz alanın çerçevesini belirleyip, doğal ve sık bir ekimin pazarlığını yapın.
    (Sıklıktan kastettiğim yan taraflar gibi olması)
    Ankara daki olanakları biraraya getirdiğiniz için teşekkürler.
  • Merhaba ,

Bugün itibariyle Dr. Zekeriya Kul un ofisine görüşme için gittim ve saç ekiminden vazgeçtim . Odasına girer girmez yok olmaz dedi . Donör bölgeyi iyice inceledi ve tekrar olmaz dedi. 5000 TL gibi bir bütçe ayırmıştım bu işe . Kendisine daha önce İlhan Serdaroğluna gittiğimi donör bölgenin çok sık olduğunu söylediğini söyledim .

Kafam karıştı açıkcası ya dr. benim bu ameliyat maliyetini karşılayamayacağımı düşünüp beni memnun edemeyeceğini söyleyip yolladı , yada bu adam dürüst ...

Açıkcası kendisini samimi buldum .Saçlarım kel değil seyrek olduğu için merkez adı altında iş yapanlara aldanmamamı da tembihleyip ilaç kullan 1 ay sonra 3 ay sonra 6 ay sonra yanıma gel tekrar konuşalım dedi. Şu cümleyi kurdu ; Ben sana bir kardeş tavsiyesi veriyorum ...
  • Resimlerden hiç korkmanıza gerek yok
    önceki msjlarda da yazdığım gibi bu kandan iğneden çok korkan ve anında tansiyonu düşen bir insan olarak
    ben bile ekim yaptırdım.O ilk iğneler haricinde beyninizi çıkartsalar ruhunuz duymaz :D

Ekim gününde sizi en fazla rahatsız edecek şey uzun süre yatmak olacak
    zaten bu sıkıntının yanında bir de acı-ağrı olsaydı kimse ekim yaptırmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear114

Merhaba ,

Bugün itibariyle Dr. Zekeriya Kul un ofisine görüşme için gittim ve saç ekiminden vazgeçtim . Odasına girer girmez yok olmaz dedi . Donör bölgeyi iyice inceledi ve tekrar olmaz dedi. 5000 TL gibi bir bütçe ayırmıştım bu işe . Kendisine daha önce İlhan Serdaroğluna gittiğimi donör bölgenin çok sık olduğunu söylediğini söyledim .

Kafam karıştı açıkcası ya dr. benim bu ameliyat maliyetini karşılayamayacağımı düşünüp beni memnun edemeyeceğini söyleyip yolladı , yada bu adam dürüst ...

Açıkcası kendisini samimi buldum .Saçlarım kel değil seyrek olduğu için merkez adı altında iş yapanlara aldanmamamı da tembihleyip ilaç kullan 1 ay sonra 3 ay sonra 6 ay sonra yanıma gel tekrar konuşalım dedi. Şu cümleyi kurdu ; Ben sana bir kardeş tavsiyesi veriyorum ...

nofear114, açık alanın çok mu fazla? iki doktordan biri dönorun iyi olduğunu diğerin kötü olduğunu söyluyor bu nasıl iş ya...
    bu arada resim ekleyebilirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetarda34 -- 14 Şubat 2013; 17:57:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrullah mercan

arkadaslar ben bu siteyi en 3 defa okudum, baska forumlarida okudum, en iyi doktorlari not ettim, tek tek aradim, cogu kendi ofislerinde bir kac kisiyle yapiyorlar, günde bir veya en cok
    iki ekim yapabiliyorlar, o yüzden aylar sonra gün veriyorlar, ben istanbulda etilerde bir hastanede yaptirdim, ruhsatli tek sac hastanesi , 130 calisani var , ve 10 tane ekim odalari var, o kadar ekipleri 2 tane doktor var, ben almanyadan randevusuz gittim,ilk gün, sac analizi, kan tahlileri falan, ikinci gün ekim yaptilar, önceki sayfalarda resimlerimi paylasdim, gayet güzel oldu, suan cok memnunum, ekilen saclar uzadi bile,, ben iyi olacagini umuyorum, cünkü hastaneye gelen hastalarin hepsi ben haric, önceden ekim yaptirip sonuclari iyi olan kisileri canli görüp orda karar vermisler, ekim yaptirmak isteyen insanlar sirada, bence türkiyede suan en iyisi, cünkü burda gördügüm resimlere göre bende o kadar kanama, o kadar ürküdücü yaralar olamadi, kullandiklari teknik bence burda öne cikiyor, ben ilk gün bile sirkecide 1 saat gezdim, yemek yedim, ikinci gün alisverise cikdim, ne agri vardi, nede bir sisme, cok rahat gecti, saclarim ciksin, eger arada seyrek olursa hic düsünmeden bir daha ektirmeyi düsünüyorum, hala kararsiz olan arkadaslar bence etilerdeki hastaneyle bir görüssün, önceden baska yerde sac ekimi yapip sonuclari hüsran olan oraya gelip tekrar ekim yapan 2 kisiyle tanisdim, sonucda sac bu, herkesin gördügü birsey, bir dafa olsun, saglam güzel olsun,
    fiyati degerlerine göre biraz pahali ama kaliteside digerlerine göre fark ediyor, ben bu konuda en son düsünecegim sey paradir, sonucda bir defa veriyorsun ,
    kafasi karisik olan arkadaslara ALLAH yardim etsin, karar vermek zor, kendimden biliyorum,

Valla cok baktim bende ilk etapda ist. Istiyordum ne yalan soliyim herseyin iisi ist. Ama orada on ayak olacak kimse yoktu konaklayacak yer sikintisi fln derkn ank. Arastirmslarim sonrasinda ektitdim paradi tabiki ikinci plan da cunku geri fonusu olmayan bir yol bu

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear114

Merhaba ,

evet herkez öyle olsa.. neyse dogrusunu söylese kandirmasa.. kötü ekim olcaksa veya iyi ekim olmayacagini bile bile ekenlerden uzak durmak gerek..

ben serdar gökreme ektirdim yakinda 5 ay olacak ilac tedavisiyle bir seyler yapmaya calistim
    4000 greft dedi 4500TL aldi 3-4 saatte nasil aldi 4000 greft saten inanilmaz manuel birde ..
    ben kendim iyi bir fotograf makinesinde saydim ekimden 5-6 gün sonra 1800 saydim..
    hayirlisi bakalim... fotolarimi yayinlayacagim 5 ay dolsun..
  •  en iyi saç ekim merkezi neresidir

4000 civarı greftle nasıl bir sonuç alabilirim sizce ?
  • ARKADAŞLAR SAKALDAN TEPE BÖLGESİNE HİÇ EKİM YAPANINIZ YOKMU VEYA BİLGİSİ OLAN YOK MU
  • beyler saci ektirdikten 3..5 gun sonra kafanizda hareketlenmeler oluyormuydu?

pazartesi ektirdim kafamda resmen sigir derisi var .
    killarda oynamalar var sanki bi de arada kafamdan bisey akiyomus gibi oluyor aynaya bakiyorum bisey yok.

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.