DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
en iyi saç ekim merkezi neresidir
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fatiherbay
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
38.575
Cevap
575
Favori
5.050.660
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 sonraki >>>
Giriş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2012 00:58:24
      quote:

Orijinalden alıntı: ds8

Alıntıları Göster

-Dr. Zekeriya Kul
      -Dr. Hakan Doganay
      baska bilmiyorum

dr.atilla nın sitesinde okumuştum prp hediyesine falan kanmayın diyor.çok önemli dişe dokunur işlemler olarak görmüyor yorum cevaplarında bu işlemleri.
      aslında bilimsel bir işlem.saç derisi altına saçı besleyen kan enjekte ediliyor direkt saçları azdıracak durum bence...
      saç ekimimden genel olarak memnunum ama sabırsızlık olunca insan bir anda uzasın çıksın göreyim diye bekliyor.

• Çavuş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2012 01:00:38
      quote:

Alıntıları Göster

-Dr. Zekeriya Kul
      -Dr. Hakan Doganay
      baska bilmiyorum

dr.atilla nın sitesinde okumuştum prp hediyesine falan kanmayın diyor.çok önemli dişe dokunur işlemler olarak görmüyor yorum cevaplarında bu işlemleri.
      aslında bilimsel bir işlem.saç derisi altına saçı besleyen kan enjekte ediliyor direkt saçları azdıracak durum bence...
      saç ekimimden genel olarak memnunum ama sabırsızlık olunca insan bir anda uzasın çıksın göreyim diye bekliyor.

• Çavuş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2012 01:11:43
      quote:

Alıntıları Göster

-Dr. Zekeriya Kul
      -Dr. Hakan Doganay
      baska bilmiyorum

• Çavuş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2012 01:27:35
      quote:

Alıntıları Göster

-Dr. Zekeriya Kul
      -Dr. Hakan Doganay
      baska bilmiyorum

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 03:48:32
      Var ol arkadaşım 10 dk güldüm şu yorumuna :))

'' meğer benim saçlar minoxille düzeyli bir ilişki yaşıyolarmış.bırakınca onlarda beni bıraktı ''

• Er
      12 Mesaj
      06 Eylül 2012 10:06:28
      arkadaslar saç ektirmem gerek :) lütfen izmir firmaları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun dr.firma vs vs yüzlerce var kafama cok takıldı yanlış kiş ve yanlış operasyıon yaptırmak çünkü bu işin geri dönüşü yok teşekkürler...

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 10:25:11
      Merhaba bende uzun süredir araştırıyorum saç ekimini fakat bir türlü karar veremiyorum..Tavsiye ettiğiniz yerler varmı? Artık yaptırmak istiyorum...Cvp larınızı bekliyorum....

• Çavuş
      90 Mesaj
      06 Eylül 2012 10:51:40
      quote:

Alıntıları Göster

-Dr. Zekeriya Kul
      -Dr. Hakan Doganay
      baska bilmiyorum

istanbul içi gerekli.
      Güvenilir mi? ne kadar yapıyorlar biliyor musunuz benim alın bölgesi, maximum 3000 greft lazım.

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 15:17:05
      Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler

• Er
      12 Mesaj
      06 Eylül 2012 15:42:51
      konhairde güzel saç ekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatben -- 8 Eylül 2012; 10:17:03 >

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      06 Eylül 2012 19:28:14
      arkads surda yaptır burada yaptır desek cok reklam kokan hareketler olur . yanlısanlasılır , bence sen foruma yaptıranjlara sonuc alanlara ılk sayfadan beerı bır goz gezdır sana yakın saçı olan kısılere dogru sonuc alanlar dogrultusunda karar verebılırsın.

Bence sacının resmını buraya koy derım .

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      06 Eylül 2012 19:30:26
      benımde gorustugum yerler ıcerısındeydı . Yanlıs hatırlamıyorsam tek fıyat 1500 euro ydu . Bahcelıevler ankara' da

Orada yaptıran bır tanıdıgım var sonuc fena degıldi

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 21:06:00
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

Arkadaşlar yaptıran yokmu bana lütfen yardımcı olun 15 günüm kaldı Almanyaya dönücem...Bir kaç yere gittim fakat hala kararsızım kime güveneceğimi bilemiyorum,Hepsi aynı şeyi söylüyor..Saçımın üst tarafı komple açık 1 yere gittim 2,500 greft dediler--biyerde donör bölge çok iyi maximum 3,500 grefte kadar alabiliriz dediler,Forumlarda bakıyorum 5000-6000 greft ekim yaptıranlar var bu doğrumu acaba????Cvp larını için şimdiden teşekkürler

arkadasim iyi bir yere gideceksen saten onlar öyle 15 gün icinde sana ekim tarihi veremezler yogun olduklari icin..

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 22:05:51
      CVPLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.BUGÜNDE BİR ÇOK YER GEZDİK KUZENİMLEN..VALLAHİ İSTANBULDA YAŞAMAK ÇOK ZOR O KADAR YOĞUNKİ TRAFİKTEN EVE ZOR GELDİK..ALLAH SABIR VERSİN BURADA YAŞAYANLARA..KUZENİM BENİ BİR KAÇ İSİM YAPMIŞ BÜYÜK HASTANEYE GÖTÜRDÜ BUGÜNDE BENİ..YERLERİ VARMIŞ 3 GÜN SONRASINA FALAN..GÜN OLAYINDAN SIKIJNTI ÇEKİCEMİ SANMIYORUM...HASTANE OLMASI İYİ FAKAT AÇIKLIĞIMIN 2 SEANSTA KAPATILACAĞINI TEK SEANSTADA 2500 GREFT EKİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER.2. SEANSDA GELMEM ZOR OLUCAK BELKİ 2- 3 SENE SONRA BİR DAHA TÜRKİYEYE GELEBİLİRİM..BİR SAÇ MERKEZİNEDE GİTTİK FAKAT HASTANE ORTAMI DEĞİL,AÇIKÇASI ENFEKSİYONDAN KORKTUM..ANLAŞILDI TABANA KUVET GEZMEYE DEVAM:)

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 22:08:10

CVPLARINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDİYORUM.BUGÜNDE BİR ÇOK YER GEZDİK KUZENİMLEN..VALLAHİ İSTANBULDA YAŞAMAK ÇOK ZOR O KADAR YOĞUNKİ TRAFİKTEN EVE ZOR GELDİK..ALLAH SABIR VERSİN BURADA YAŞAYANLARA..KUZENİM BENİ BİR KAÇ İSİM YAPMIŞ BÜYÜK HASTANEYE GÖTÜRDÜ BUGÜNDE BENİ..YERLERİ VARMIŞ 3 GÜN SONRASINA FALAN..GÜN OLAYINDAN SIKIJNTI ÇEKİCEMİ SANMIYORUM...HASTANE OLMASI İYİ FAKAT AÇIKLIĞIMIN 2 SEANSTA KAPATILACAĞINI TEK SEANSTADA 2500 GREFT EKİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER.2. SEANSDA GELMEM ZOR OLUCAK BELKİ 2- 3 SENE SONRA BİR DAHA TÜRKİYEYE GELEBİLİRİM..BİR SAÇ MERKEZİNEDE GİTTİK FAKAT HASTANE ORTAMI DEĞİL,AÇIKÇASI ENFEKSİYONDAN KORKTUM..ANLAŞILDI TABANA KUVET GEZMEYE DEVAM:)

• Çavuş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2012 23:34:20
      quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

benımde gorustugum yerler ıcerısındeydı . Yanlıs hatırlamıyorsam tek fıyat 1500 euro ydu . Bahcelıevler ankara' da

Orada yaptıran bır tanıdıgım var sonuc fena degıldi

ben konhair de yaptırdım işçilik ilgi alaka iyiydi sorun yoktu ücrette abartı durum yok piyasa ile aynı.neyse onu derler.ilk gittiğimde ben de tedirgindim aslında ama sonradan insan rahatlıyor güveniyor.ekip tecrübeli merak etmeyin

• Çavuş
      53 Mesaj
      06 Eylül 2012 23:37:43
      ekim yaptıran arkadaşlar bu şok dökülme sonrası saç diplerindeki kırmızı izlerin iyileşmesi kaybolması için ne yapabiliriz var ise tecrübelerinizi aktarsanız.bende az bir dökülme oldu ekilen alanda ama açık renkli saç olduğu için saç dipleri görünüyor ve kırmızılık farkediliyor.esmer arkadaşlar daha şanslı bu konuda...

• Er
      0 Mesaj
      06 Eylül 2012 23:49:08
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmet---1975

1-antalya adpendos hst. Dr. A.Hakan DOĞANAY
      2-dr.ilhan serdaroğlu

• Er
      0 Mesaj
      07 Eylül 2012 09:42:32
      Tavsiye ettikleriniz ile görüşeceğim....çok teşekkür ediyorum.....Zaten 1 hafta içinde artık karar vermem lazım ..Tatilimde mağfoldu:(

• Çavuş
      90 Mesaj
      07 Eylül 2012 10:50:46
      Bilmediğim tanınmış biryerde dhi(kalem tekniği) ile mı yaptırmak mantıklı, yoksa arkadaşımın çalıştığı bir estetik hastanesinde normal fue mi(dhi yok) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowromeo -- 7 Eylül 2012; 10:52:06 >

• Er
      0 Mesaj
      07 Eylül 2012 11:21:31
      bende almanyada yaşıyorum yakın zamanda türkiyeye geleceğim ve gelmişken saçımıda yaptırmak istiyorum şimdiden araştırıyorum...Ama ben kesinlikle hastane olsun istiyom.....

• Er
      9 Mesaj
      07 Eylül 2012 17:04:53
      quote:

Orijinalden alıntı: erkanozkan

Merhaba arkadaşlar,
      Ben de saç ektirdim.12. güne girdim.Şu anda durum iyi,kafa da duran bir kaç kabuktan başka bir sıkıntı yok.Bir iki sorum olacak bilen arkadaşlara,eğer cevaplayabilrseniz sevinirim.
      Birincisi,bu bu ekilen saçların tutup tutmadığını ne zaman anlaşılıyor?Yani 12 gün oldu,şu anda gördüğüm saçlar acaba tutmuş mu demektir?Yada bunu ne zaman söyleyebiliriz?Bide saçlara dokununca bayağı bir sert,bu normal mi acaba?

Şimdiden teşekkür ederim..Herkese geçmiş olsun..

ekilen saçlar ilk 32 gün çok hassastır. aşırı özen ister hiç bir yere değmemen gerekir. 12. gün sonunda artık saç kökleri oturmuştur. istesen de çıkartamazsın. tutmuştur tumasına. ama her arkadaşın dediği gibi kesin sonuçları 4 aydan önce göremezsin. geçmiş olsun..

• Er
      2 Mesaj
      07 Eylül 2012 19:46:33
      merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?

• Er
      2 Mesaj
      07 Eylül 2012 19:51:13
      merhabalar hocam teşekkür ederim.Bugün 15. güne girdim.Kabuklanma üst tarafta hala var.Özenle yıkamaya devam ediyorum.Fakat bugün yıkarken bayagı bir saç geldi elime.En az 15 tane falan.Bunlar tutmayan saçlar heralde?Gerçi bakıyorum kökü var mı diye,anlayamıyorum,saçın dibinde küçük bir topaklık var ama kabuk gibi de duruo.Herhalde şok gökülme sonucu olan saçlar degildir bunlar,tutmayan saçlardır degil mi?

• Yüzbaşı
      818 Mesaj
      07 Eylül 2012 22:19:48
      Arkadaslar benim yaklaşık 4 buçuk ay oldu. Eskisine göre çok az daha iyi ama beklediğim sonuc bu degildi. Sizce benim icin süreç bitti mı, daha beklemeli miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      07 Eylül 2012 23:36:35
      quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

Arkadaslar benim yaklaşık 4 buçuk ay oldu. Eskisine göre çok az daha iyi ama beklediğim sonuc bu degildi. Sizce benim icin süreç bitti mı, daha beklemeli miyim?

ekimi nerede yaptırdınız ?

4 ay erken bır surec , 8 . ay tam olarak gorurusun .

• Yüzbaşı
      818 Mesaj
      08 Eylül 2012 00:22:32
      Su an isim vermek istemiyorum. Ancak güvenilir, temiz ve özenle olduguna emin oldugum bir yerde ektirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      0 Mesaj
      08 Eylül 2012 09:50:25
      lÜTFEN İSİM VERİN BENDE GİDİP GÖRÜŞMEK İSTERİM EĞERKİ MEMNUNSANIZ...BİRDE AHMET BEY SİZ NE YAPTINIZ ????

• Yüzbaşı
      570 Mesaj
      08 Eylül 2012 09:56:48
      Kayseride en iyi saç ekim merkezi hangisidir ?

• Er
      12 Mesaj
      08 Eylül 2012 09:58:39
      konhairde güzel ekimler var buda resimler internete buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatben -- 8 Eylül 2012; 10:19:19 >

• Er
      12 Mesaj
      08 Eylül 2012 10:19:38
      resimler

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      08 Eylül 2012 12:08:21
      quote:

Orijinalden alıntı: suatben

resimler

bence her ıkı resımde de sac cızgısı cok alttan almıslar ilerki yaslarda yaslılıklarında sıkıntı olabılır ,cunku alın kıvrımları fazlalasacaktır. o yuzden sac cızgısının yukarda olması onemlı, doluluk acısından ıyı gıbı duruyor

Neredeyse her gorustugum merkezde bu vardı ;
      İlk çekilen resımlerde solgun resım ve ınsan tipi kullanıyolr . REsım beyazlastırılıyor Surat ıfadesi mimikler asık gosterılıyor .

İkinci resimlerde genelde gülen sevimli surat ve ve cozunurlugu yuksek resımler .

• Er
      0 Mesaj
      08 Eylül 2012 12:14:00
      quote:

Orijinalden alıntı: serkanw42

Arkadaşlar cümleten merhaba. uzun zmndır giremiyorum siteye ve takip olayımda bitti, allaha şükür biz kurtulduk. allahım sizleride kurtarsın. bugün tesadüfen aklıma geldi ve bir bakmak istedim özel msjlar gelmiş. hepsine tek tek cvp veremeyecegim çnkü soru aynı. nereye ektirdiniz, ne kadar zaman oldu kaç lira ödediniz ve şuan durum nasıl gibi sorular. bunların cvpları geçmiş sayfalarda defalarca konuşuldu. ayrıca facebook oluşturdum ki orada hep güncelligini korusun diye. yani diger geçmiş sayfalara gitmek tek tek aramak zorunda kalmayınız diye. allahım sizlerede güzel ekimler nasip etsin... saygılarımla...

serkan mrb,

ekimin çok güzel görünüyor, güle güle kullanmanı dilerim. hem sizin hem diğer arkadaşların fikirlerini almak amacı ile yazıyorum, olumsuz bir yorum olarak algılamayın lütfen.

mevcut verici alanı kullanmışsınız ve tepe kısmınada sakaldan ekim yaptırmışsınız. sakal ekimi yapılan kısmın diğerlerinden kalın ve fotoğraflarda dik ve biraz kıvırcık olduğunun farkındasınız sanırım. ayrıca çok belli olmasada enseniz oldukca seyrekleşmiş, sn hocamızda buna istinaden tepe bölgesine ekimi sakaldan uygun görmüş. birinci olarak sakaldan alınanlar enseden alınanlarla karıştırılarak dağıtılsaydı yine bu şekilde belli olurmuydu. ikinci olarakda dökülme devam ettiğinde ki tepeden başlamak suretiyle yanlardan tepeyle birleşen kısım dökülmeye devam edecek ve açıklık mutlaka oluşacak (3 sene 5 sene sonra) planınız nedir. verici alan çok az ve her alımda daha da seyrekleşecek. sakaldan alınabilecek miktarda belli ve saç olmadan direk sakaldan ekilmeside kendini belli ediyor.

saç ektirmeyi düşünen benim gibi arkadaşlarda kendi yorumlarını yazsın lütfen. SAÇ EKİMİ YAPTIRDIKTAN 3-5 SENE SONRA ARALARDA AÇIKLIK OLDUĞUNDA BUNLARI NASIL KAPATICAZ. EKİLENLERİN TEKRAR ALINIP EKİLMESİ BİR ÇÖZÜM OLSA BİLE ÇOK AZ BİR KISMI ALINIP EKİLEBİLİYOR. PEKİ BUNUN İÇİN BİZLERİN PLANI NE ? EKTİREYİM 2-3 SENE GÜZEL DURSUN SONRASINA BAKARIZ DEMEK ÇOK RİSKLİ. DÖKÜLME HİÇ BİR YAŞTA DURMUYOR SADECE AZALARAK DEVAM EDİYOR. ???????????????

saygılar,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skorxxx -- 8 Eylül 2012; 12:16:57 >

• Er
      12 Mesaj
      08 Eylül 2012 12:58:20
      bence çok doğal bir saç ekimi olmus diğeri senin görüşün ilk insan saç ektiği zaman tuhaf hissediyor kendini birden saçın oluyor adamda tabiki güleryüz olur

• Er
      12 Mesaj
      08 Eylül 2012 14:50:42
      bende konhairi araştırıyorum kısmet olursa benim kellikte bu tipte

• Er
      1 Mesaj
      08 Eylül 2012 15:54:35

quote:

Orijinalden alıntı: Skorxxx

sakal ekimi yapılan kısmın diğerlerinden kalın ve fotoğraflarda dik ve biraz kıvırcık olduğunun farkındasınız sanırım.

Bu bahsettiginiz duruma hangi resime bakarak karar verdiniz acaba ?
      Bende arkadasin facebook sayfasindaki butun resimlere baktim ama arada herhangin bir fark goremedim ??

• Er
      12 Mesaj
      08 Eylül 2012 16:04:21
      resim daha net burda arkadaşlar

• Er
      0 Mesaj
      08 Eylül 2012 17:41:18
      quote:

Orijinalden alıntı: schakalx

[size=1
      Alıntıları Göster

Bu bahsettiginiz duruma hangi resime bakarak karar verdiniz acaba ?
      Bende arkadasin facebook sayfasindaki butun resimlere baktim ama arada herhangin bir fark goremedim ??

ense seyrekliği 13.resimde bariz şekilde belli, sakal ların diğerlerinden farklı durduğu resimde 27-28-33-34-36 gibi 43-44-46 daha bariz. sakın yanlış anlamayın güzel bir ekim, sadece daha iyisi için yorumlarımı belirttim.

• Er
      0 Mesaj
      08 Eylül 2012 18:04:53
      ARKADAŞLARRRRR bi bakın hele.. ekim sonrası 60.gundeyım azda olsa şok dokulme devam edıyor doktor minoxile başla demıstı bugun baslayayım dedım kafa acayıp kabuklandı temızleyeyım derken saclarıda dokuo napmalıyım kullanmasam mı acaba :(((((((((((((((((((((

• Er
      1 Mesaj
      08 Eylül 2012 19:57:07

quote:

Orijinalden alıntı: Skorxxx

ense seyrekliği 13.resimde bariz şekilde belli, sakal ların diğerlerinden farklı durduğu resimde 27-28-33-34-36 gibi 43-44-46 daha bariz. sakın yanlış anlamayın güzel bir ekim, sadece daha iyisi için yorumlarımı belirttim.

Bahsettigin fotolara ilk defa bu kadar dikkatli baktim simdi . Bakinca bana sanki arkadasin verdigi sekilden dolayi arkasi havaya dikilmis oldugunu dusunuyorum.
      Yinede ben sakalin o anlamda sikinti yaratacagini sanmiyorum cunku Sakaldan ekim yapilmis baska hastalarin resimlerinide dikkatle takip ediyorum .Illaki sakal teli sac telinden kalin fakat hep beraber kafada bakildiginda bir fark gorunmuyor gibi .

• Çavuş
      53 Mesaj
      08 Eylül 2012 20:24:01
      quote:

Orijinalden alıntı: rebel26

ARKADAŞLARRRRR bi bakın hele.. ekim sonrası 60.gundeyım azda olsa şok dokulme devam edıyor doktor minoxile başla demıstı bugun baslayayım dedım kafa acayıp kabuklandı temızleyeyım derken saclarıda dokuo napmalıyım kullanmasam mı acaba :(((((((((((((((((((((

nasıl yani rebel bu ne kabuklanması bu dönemde anlamadım?benim tam 30 güm oldu sadece kırmızı bir ton mevcut ekilen yerde ve yarısı döküldü ekilenlerin...
      60.günde dökülme değil de yavaş yavaş ekilen köklerin çıkmaya baaşlaması lazım bence her ne kadar 3 aydan sonra çıkmaya başlar demelerine rağmen 60.gün geç bir vakit hala dökülme olması için...

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      08 Eylül 2012 20:55:42
      quote:

bence çok doğal bir saç ekimi olmus diğeri senin görüşün ilk insan saç ektiği zaman tuhaf hissediyor kendini birden saçın oluyor adamda tabiki güleryüz olur

sadece guleryuzlulugu gectım resımlerdekı matlık ve yuksek cozunurluk farkına ne dıceksınız ?

Makina da mı somurtmuş admlar saçsız iken

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      08 Eylül 2012 21:01:25
      quote:

resim daha net burda arkadaşlar

sizin mesajlar reklam içerikli denilip yakında banlanacaksınız ,
      Suat Bey , Sorunuz ve bilginiz varsa paylaşın, adamların resimlerini görmek isteyenler sitelerinden de istediklerin de de göreceklerdir.

Herkes görüştüğü merak ettiği yerlerin resimlerini koyarsa burası SAç ekim merkezlerinden geçilmez !

Saç Ekim Merkezlerinin forumu olur burası ve bizler için hiç bir anlamı kalmaz.

• Er
      12 Mesaj
      08 Eylül 2012 21:24:25
      reklam yapmıyorum kimin nerde yapacağına ben karar veremem ben sitede buldum yayınladım böyle güzel ekim diye ve benim saç tipim böyle oldugunu yazdım

• Er
      0 Mesaj
      08 Eylül 2012 21:44:42
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmet28

Alıntıları Göster

nasıl yani rebel bu ne kabuklanması bu dönemde anlamadım?benim tam 30 güm oldu sadece kırmızı bir ton mevcut ekilen yerde ve yarısı döküldü ekilenlerin...
      60.günde dökülme değil de yavaş yavaş ekilen köklerin çıkmaya baaşlaması lazım bence her ne kadar 3 aydan sonra çıkmaya başlar demelerine rağmen 60.gün geç bir vakit hala dökülme olması için...

hocam kabuklanmaya sebep olan sey mınoxil.yoksa normalde kafamda ne kızarıklık ne kabuklanma var minoxili surmemle bırlkte kabuklanma oldu.benim şok dökülme 30. gun falan basladı yanı baya bı gec oldu halen dvm edıo,yaklasık yuzde 80 dokuldu ekılenlerın,yıkarken dokuluyor zaten.valla bılmıyorum duruumum nedır ondan tecrubelı arkadslara bı sorayım dedım.minoxili bırakmalımıyım kendı halıne acaba???? fıkır vercek varsa mutlu olurum..........

• Er
      0 Mesaj
      09 Eylül 2012 01:42:06
      Selam arkadaşlar.. ben size tek önerim burda istanbul estetica agırlıklı yazılara itimat etmemeniz.ekibinde iş yapan tek kisi Sevim Balcı Yavuzdu o da ayrılmıs bayadır ordan. resimlerde gorudugunuz mukemmel ekimlerin sahibi odur.asla tavsiye etmiyorum istanbul estetica yı..eger iyi ekim istiyorsanız Sevim Balcı Yavuz u bulun.bana çok dua ediceksiniz .Ben ayşegül hanıma ekim yaptırıp berbat olan saçlarımı kendisine düzeltirdim çok memnunum..mükemmel iş çıkarıyor.ben sadece sizin iyiliğiniz için bunları yazıyorum.asla yönlendirme amacında değilim..yoksa herkes acı tecrubelerle bunları zaten görücektir.saglıklı saçlı günler dilerim

• Er
      0 Mesaj
      09 Eylül 2012 10:27:25
      Ben istanbul esteticada aysegul sevince ekim yaptirdim 13 agustosta .benim ekimime AYLA hanim kubra hanim ve rabia hanim girdi en tecrubelisi AYLA hanimdi insan hissediyor ekim aninda .islerini seven insanlar Buna kefilim.henuz 1 ay dolmadi iyi yada kotu diyemem cunku bebim donor bolgem seyrekti 3100 greft cikardilar ama benden sonraki bir baba oguldan 4600 ve 4700 civari ekim yaptilar yikamalara gittigimde o anda gordum onlari.resimleri paylasicam ilerki aylarda ama etrafimdaki insanlar on tarafa sık bir ekim oldugunu soyluyorlar ,tepe bolgemi kapamaya yetmedi tabi bendeki greftler az ciktigi icin ama bunu bile bile gittim ben.onemli olan sizin ensenizin donor bolgenizin sıklıgı.bu arada kotu bir ekimi varsa istanbul esteticanin lutfen paylasin resimsiz yorum yapilmasi durustce olmuyor.ben aysegul hanimin facebookundan 100 lerce ekiminin resimlerini gordum ordan bakin yorum sizin . Benim ekimim onler cok sık tek dusuncem nekadarinin tutacagi .bunu da bilmek suanda zor.1 yil zaman verdim kendime suanda kafamsifir numara makina vurulmus halde ve sapkayla geziyorum ama kafam yuvarlak insanlar bu halimede alisiyor.resimler yalan soylemiyor beyler ben bu ekim isi icin 1 yildan fazladir arastirdim ve her yorum kafami karistirdi en sonunda gozumle gorduklerime sadece resimde degil gorusmelere gittigimde kontrole gelen 1 aylik 5 aylik ve yeni ekimleri hep gorerek karar verdim.yani gidin gorun Konusun karar oyle karar verin derim .ve sacsiz her arkadasa kellik nasibolmadin derim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      212 Mesaj
      09 Eylül 2012 13:37:47
      hakan_svs,
      saç ekimi kime yaptırdın?
      ekim işlemini doktor mu yaptı ?
      kök alınan bölgede kızarıklık var mı?
      yeni fotograflarını ekleyebilirmisin
      birde kök alınan bölgenin fotografını ekleyebilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_ -- 9 Eylül 2012; 22:48:47 >

• Teğmen
      212 Mesaj
      09 Eylül 2012 13:40:11
      kök alımı elle alım daha iyi yoksa micromotor alımı daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmett_ -- 9 Eylül 2012; 22:47:22 >

• Er
      2 Mesaj
      09 Eylül 2012 20:14:23

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      09 Eylül 2012 22:58:51
      quote:

Orijinalden alıntı: erkanozkan

BEnce sizin kabuklanmadan bır an once kurtulmanız lazım , doktorunuzu arayın ve kabukları temizletin , yoksa kokler kabuktan hava almaya bilir.
      En az 15-20 sac normal sok dokulme evresi 15 gün ile 30 gün arası oluyor sanırsam , oyle sok dokulme dıye 1 gunde hepsını kaybetmıyorsunuz .
      15-30 gün arasında saçlar dökülüyor bu olay şok dökülme . ama dediğim gibi kabuklardan kurtulmalısınız . Benım doktorum 10. gun kontrole gittigimde kalan ufak kabukların hepsını temızledi .

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      09 Eylül 2012 23:06:12
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

Bence manuel elle alım daha iyi , katılan olur katılmayan olur ,
      MAnuelın

Artıları ,
      Donor bolgenın iyileşmesi hızlı oluyor ,
      Donor bolgede ki alınan koklerin cevresındekı koklere zararı olmuyor ,
      Mıkromotor donerken ısınıyor ve cevresıne zarar verıyor ,
      Mikromotor hızı iyi ayarlanmaz ise alınan kok e de zararı oluyor ,
      Mikromotor Daha kalın bir şekilde kok cıkarıyor buda yerlestirilirken ust bolgede hafif cukur olabılıyor .

Mikromotor yerli bir icat ,

Eksileri
      Daha pahalı bir sistem ,
      Daha uzun bir süreç

• Çavuş
      53 Mesaj
      09 Eylül 2012 23:13:21

quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

Alıntıları Göster

BEnce sizin kabuklanmadan bır an once kurtulmanız lazım , doktorunuzu arayın ve kabukları temizletin , yoksa kokler kabuktan hava almaya bilir.
      En az 15-20 sac normal sok dokulme evresi 15 gün ile 30 gün arası oluyor sanırsam , oyle sok dokulme dıye 1 gunde hepsını kaybetmıyorsunuz .
      15-30 gün arasında saçlar dökülüyor bu olay şok dökülme . ama dediğim gibi kabuklardan kurtulmalısınız . Benım doktorum 10. gun kontrole gittigimde kalan ufak kabukların hepsını temızledi .

benim kabuklanma 10.gunde biraz vardi kalani da yikama sonrasi deri ve kabuk yumusakken sungerle hassas birsekilde kendim aldim sorun olmadi ayni gun temizledim.dr.da ayni islemi yapiyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      09 Eylül 2012 23:31:57
      quote:

Orijinalden alıntı: ahmett_

http://www.youtube.com/...YDMPfKPrQ&feature=relmfu

buradakı sımulasyonda mıkromotor la nasıl alındıgı vıdeo onun ortalarında gozukuyor sac telının cevresınıde alıyor sadece kok u degıl .

• Er
      0 Mesaj
      10 Eylül 2012 03:52:08
      ben bu sitede yol parasına kadar rüşvet alıp kul hakkı yiyen biri değilim insanların gereksiz reklamını yapayım.. başıma gelen en rezil şey bu sitede ucretsiz ekim yaptırıp bütün masrafları ayşegül sevinç e yaptıran hatta sonra ters düşen insanlar yüzünden gittim ve ekim yaptırdım.. tam bir rezalet sonuç..bu sene tekrar ekim yaptırmak zorunda kaldım.. 1 senem bosu bosuna gecti ve donor alanımdaki sacları gereksiz yere gomup sorunlu bolgemi açıkta bıraktı.. o resimlerde gördüklerinizin hepsi Sevim Balcı Yavuz a aittir.. denemesi bedava.. ben sadece yürekten insanların sorunlarını çözmesi için yanlış seslere kulak vermesini engellemek.. çok az yazdım buraya ama sonucu aldım ve öyle yazdım mesajlarımı kontrol edebilirsiniz..

• Er
      0 Mesaj
      10 Eylül 2012 04:58:16
      quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_77

Alıntıları Göster

hocam ekimde anastezi ve saçı kökünden ayırma işlemini doktor serdar bey yapıyor. sonra iki asistanı zeynep ve gülşah hanım dı sanırım. geliyor ve kökünden ayrılan saçları topluyor. sonra yine hemşireler topladıkalrı saçları ekiyorlar. 10.gün fotoları ekte. yara bereler döküldü ama daha saçlar dökülmedi. ekilen saçlar ile alınan saçlar arasında kalan alan biraz seyrek duruyor galiba. yeni farkettim ama saçlar uzayınca oranın kapanıcağını düşünüyorum umarım kötü gözükmez.. alınan bölgede başta kızarıklar oluyor ama 1 haftadan sonra dikkatli bakılamdıkça anlaşılmıyor.
      fotolar

http://store.donanimhab...e9ae51a1ef65c124533e.jpg

http://store.donanimhab...ea3198f80bdbb567f5f2.jpg

http://store.donanimhab...0cd52a46eb383cc12c6b.jpg

http://store.donanimhab...c88c3c8566445f72f780.jpg

Hocam saç çizgisi çok mu geriden bana mı öyle geliyor. Gördüğüm diğer örnek resimlerin çoğunda böyle. Hayır yani ektiren arkadaşlarım malum hepimiz için ön bölge en önemlisi bu durumda şahsen ön taraftan en çok yer kapansın isterim. Şakaklar biraz daha kapatılabilirdi gibi geliyor.

• Er
      0 Mesaj
      10 Eylül 2012 11:23:10
      gezzz gezz gezzz :) 1 kaç yer aklıma yattı...yaptıkları işleri gördüm ve çokk başarılı buldum....Karar verme aşamasındayım artık...

• Er
      0 Mesaj
      10 Eylül 2012 12:01:24
      ayşegül hanımın merkezinde ne kadar greft ekiliyor tam belli değil greft i alan bir başka sayı diyor eken başka.ayrıca elemanları çok suratsız ve zoraki çalışıyorlar sanki

• Er
      0 Mesaj
      10 Eylül 2012 12:08:15
      ve bana tek seansta minimum 4,500 greft dediler ve mükemmel çok ilgiliydiler...bir tanesi greft başı fiyat veriyor ve daha az greft dedi....bir diğer hastane ise minimum 4500 greft ve tek fiyat...yani 5000 greft te ekse aynı para vericem...ve bana mesela operasyon esnasında hani aklımda kalmasın diye 4,500grett denildi ama kaç ekildi olmasın diye aynı sayıda bir şeylerin içine diziyorlarmış kendi istediğim birini saymak istersem sayabilirmişim..Buda benim için çok güvenilir oldu..

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      10 Eylül 2012 19:58:17
      quote:

Orijinalden alıntı: oceans166

ben bu sitede yol parasına kadar rüşvet alıp kul hakkı yiyen biri değilim insanların gereksiz reklamını yapayım.. başıma gelen en rezil şey bu sitede ucretsiz ekim yaptırıp bütün masrafları ayşegül sevinç e yaptıran hatta sonra ters düşen insanlar yüzünden gittim ve ekim yaptırdım.. tam bir rezalet sonuç..bu sene tekrar ekim yaptırmak zorunda kaldım.. 1 senem bosu bosuna gecti ve donor alanımdaki sacları gereksiz yere gomup sorunlu bolgemi açıkta bıraktı.. o resimlerde gördüklerinizin hepsi Sevim Balcı Yavuz a aittir.. denemesi bedava.. ben sadece yürekten insanların sorunlarını çözmesi için yanlış seslere kulak vermesini engellemek.. çok az yazdım buraya ama sonucu aldım ve öyle yazdım mesajlarımı kontrol edebilirsiniz..

allah belasını versın kendı çıkarı için burada insanları yanlıs yonlendırenlerden ..
      Çok buyuk gecmıs olsun.

Sayfa:   <<     < önceki   173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.