Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (517. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar aranizda sac ekimi yaptirmis olanlara bir sorum var gercekten hic cinsel hayatinizda bir sorun yasadinizmi sac ekiminden sonra? yan etkileri oldumu ? internette baya yaziyor sac ekimi cinsel hayati tehlikeye 99% sokuyorumus :/ insallah dogru degildir cunku ben sac ekimi yapmayi cok istiyorum ve burdaki arkadaslarin fotograflarini gorunce sac ekimin faydalarini ve nasil iyi sonuc verdigini goruyorum

sanki hic sac ektirmemis gibi iyi yapiyorlar
  • ya beyler çok acil bi sorum var. salı operasyon geçirdim ve çarşamba akşamı kafamdaki ödem bariz bi şekilde arttı. çok aşırı değil ama belli baya..

sorum şu : ekimden sonraki gün pansumana gittim ve sargıları çıkarıp pansuman yaptıktan sonra bi bandaj verdiler takmam için nba deki basketbolcuların taktıklarından işte bu>

http://www.google.com.tr/imgres?q=basketbol+kafa+bandaj%C4%B1+nba&hl=tr&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=Wttj2iBah6mf8M:&imgrefurl=http://www.nbatrky.com/nba-tek-fotograf-arsivi-t325056p24.html&docid=hhF3RnjuJdqtYM&itg=1&imgurl=http://i.imgur.com/Hi1Sj.jpg&w=715&h=476&ei=NBcjUMrzLoT1sgbj-YGgDA&zoom=1&iact=hc&vpx=366&vpy=155&dur=645&hovh=183&hovw=275&tx=167&ty=115&sig=111477474044982157134&page=1&tbnh=135&tbnw=181&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s:0,i:70

ve bu bandaj ödemi kafamın üstünde tutup ödemin yüzüme inmesini engelleyecekmiş bu bana pek mantıklık gelmedi... daha önce bu şekilde bandaj kullanan oldu mu ? bunun bi sakıncası olabilir mi ? ödem içinde prednol hap kullanıyorum..
  • saçlarımın eski haliyle ekimden sonraki 23.gününün fotoğraflarını koyuyorum arkadaşlar.hala ne bir şok dökülme ne de bir belirtisi var.olumlu mu olumsuz mu düşünmek gerek ne dersiniz?

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: rebel26

saçlarımın eski haliyle ekimden sonraki 23.gününün fotoğraflarını koyuyorum arkadaşlar.hala ne bir şok dökülme ne de bir belirtisi var.olumlu mu olumsuz mu düşünmek gerek ne dersiniz?

Ne Olumsuz düşünmesi arkadaşım kafana talih kuşu kunmuş farkında deilsin :) Şok dökülme insandan insana farklılık gösterir. Kiminde şok dökülme çok olur kiminde yok denecek kadar az. Bu side kafadarr die bir arkadaş wardı oda şok dökülme yaşamadı ve 1 sene sonra müthiş saçları oldu. Sende sevinmelisin içini ferah tut ama 1. ay dan sonra şok dökülme olabilir. 1. aydan 2 bucuk aya kadar şok dökülme tamamlanır ve 3 ay sonra saçlar çıkmaya başlar yawaş yawaş ama kesin sonucu 10 ay sonra alırsın
  • hımm anladım dostum tabi heryerde şok dökülme için beklenen ve doğal durum diye ifadeler kullanılınca insan noluyo niye olmuyo diyebiliyo,benim henüz 23 gün olduğunu düşünürsek senin dediğin süreye göre daha gerçekleşme ihtimali devam ediyo ve dediğin gibi en güzeli bekleyip sonucu görmek.teşekkürler kalibree ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert242

arkadaslar merhaba . uzun zamandır bu forumu takip ediyorum. bazı arkadasların bilgilerinden yararlanıyorum tesekkur ederım. benim size sormak istediğim bir soru var. op dr alp aslan yani estecerrahide saç ektiren arkadaslar varmı varsa eğer deneyımlerını alabılırmıyım

kardes. ben de dr. Alp Aslanda ekim yaptirmak istoyorum. fiyati da uygundur ve hastanede ekim yapiyorlar. Ancak forumda Alp Aslanda ekim yaptirana rastlanmadim.
  • hımm anladım dostum tabi heryerde şok dökülme için beklenen ve doğal durum diye ifadeler kullanılınca insan noluyo niye olmuyo diyebiliyo,benim henüz 23 gün olduğunu düşünürsek senin dediğin süreye göre daha gerçekleşme ihtimali devam ediyo ve dediğin gibi en güzeli bekleyip sonucu görmek.teşekkürler kalibree ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArslanH

arkadaslar aranizda sac ekimi yaptirmis olanlara bir sorum var gercekten hic cinsel hayatinizda bir sorun yasadinizmi sac ekiminden sonra? yan etkileri oldumu ? internette baya yaziyor sac ekimi cinsel hayati tehlikeye 99% sokuyorumus :/ insallah dogru degildir cunku ben sac ekimi yapmayi cok istiyorum ve burdaki arkadaslarin fotograflarini gorunce sac ekimin faydalarini ve nasil iyi sonuc verdigini goruyorum

Kardesim cinsel nasil problem yaratabilitki ? Daha ilk defa duyuyorum.
    Propecia/proscar kullaniyorsan ozaman 5% cinsel soguma oliyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ArslanH

arkadaslar aranizda sac ekimi yaptirmis olanlara bir sorum var gercekten hic cinsel hayatinizda bir sorun yasadinizmi sac ekiminden sonra? yan etkileri oldumu ? internette baya yaziyor sac ekimi cinsel hayati tehlikeye 99% sokuyorumus :/ insallah dogru degildir cunku ben sac ekimi yapmayi cok istiyorum ve burdaki arkadaslarin fotograflarini gorunce sac ekimin faydalarini ve nasil iyi sonuc verdigini goruyorum

dostum ben saç ekiminin cinsel hayatıma baya etti ettiğini görüyorum

1.si sigarayı bıraktım iktidara geçtim:))

2.si yememe içmeme dikkat vitamin takviyesi aldım,her sabah ceviz bal akşam fındık fıstık:)tutabilene helal olsun:)

3.sü vitamin harici ilaç almadığımdan yat etkisi olacak ilaçta almamış oldum:))

4.sü ekimden sonra kendime olan özgüvenim baya arttık buda haydar dümanden uzak olmamı sağladı dert yok tasa yok:)))

eskiden bir atımlık canı vardı,şimdi seriye bağlı:))))
  • Geçen hafta ilhan serdaroğluna saç ekimi yaptırdım.operasyon 6 saatte bitti.kollarda uzun süre yatmaktan kaynaklanan ufak uyuşmalar dışında sıkıntısız ve acısız bir operasyon oldu.saç alımını bizzat kendi yaptı.ekimi ise yanında çalışan yardımcıları yaptı.sürekli takip etti ekim sürecini.genel olarak operasyon sürecinden memnun kaldım diyebilirim.2.gun yıkamayı yine aynı merkezde yaptırdım ve kafadaki bandajı çıkarıp kırmızı kafa ile başbaşa kaldım.bana 15 gün yıkama yapmak için haarex diye bir şampuan verildi ve hergün düzenli olarak yıkama yapıyorum.kabukların dökülme hızı bana biraz yavaş gibi geliyor.kabuklar max. kaç günde dökülmeli en iyi sonuç için? Resimleri ilerleyen günlerde paylaşacağım.

13.gün : kabuklar döküldükten sonra gördüğüm kadarıyla ense bölgesinden alımı pek homojen yapamamışlar ve bazı bölümler diğerlerine göre biraz fazla hırpalanmış.Ayrıca kafada üst bölgede bana daha fazla ekim yapmaya gerek olmadığını söylemişti ki yaralar iyileştikçe oralara daha fazla ekim yapılabileceğini düşünüyorum.Sonuçta aynı paraya daha fazla ekim yapabilecekken daha az ekim yapmakla kaldı ki bu yönü pek hoşuma gitmedi. Genel notum 10 üzerinden 6,5 : aynı paraya imkanı olduğu halde kolaya kaçıp tepedeki boşlukları doldurmadığı ve ense bölgesinde bazı yerleri hırpalayıp homojenliği bozduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT7 -- 16 Ağustos 2012; 19:09:27 >
  • kardeş bende salı günü ektirdim yarın 3.gün dolacak ve ilk yıkamımı yaptıracağım.. şuan kafam çok kaşınıyor acaba yarın yıkama yapıldıktan sonra azalır mı? sende nasıl oldu kafan yıkandıktan sonra azaldımı kaşıntı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_svs

kardeş bende salı günü ektirdim yarın 3.gün dolacak ve ilk yıkamımı yaptıracağım.. şuan kafam çok kaşınıyor acaba yarın yıkama yapıldıktan sonra azalır mı? sende nasıl oldu kafan yıkandıktan sonra azaldımı kaşıntı ?

Hayırlı olsun sana da.yıkamadan sonra kafa rahatlıyor biraz da olsa.sonraki günler dediğim gibi haarex ile hergün yıkama ve verilen ilaçları kullanman gerekiyor.bende çok acı veya ağrı olmadı.kaşıntı da yok denecek kadar az oluyor.yanına şapka almayı unutma önü sert ve kabarık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT7 -- 10 Ağustos 2012; 3:16:43 >
  • quote:

hrtkmhnds ,cem212121

merhabalar artık siteye fazla girmiyorum. arada facebook adresime bakıp yanıtlayabilirsem mail leri yanıtlıyorum. sorunuz sanırım minoxille alakalı evet 7. ayda bıraktım ama bu kısa süreligine idi 1,5 2 ay kadar bırakıp yeniden başladım. ben bu ilaçtan çok memnunum saç çıkarıp çıkarmadıgını bilmiyorum fakat saç dökülmemi durdurdugu kesin bana göre. birde şu var bana göre maliyeti yok denecek kadar az geliyor. en azından şöyle düşünüyorum. 2 ayrı insan düşünün ve ikisinde de aynı sayıda saç kökü olsun mesela 100'er kök diyelimki birisi minoxile başlasın ve digeri kullanmasın. 6 ay sonra minoxil kullananda 130 kök olsun kullanmayanda hala aynı 100 kök ve kullanan daha sonra bıraksın minoxili. ve diyelimki verdigi tüm faydayı geri alsın. sadece maddi yönden zararı vardır. ama bence hepsini geri almaz en az 10 kök minoxil sayesinde kafada kalır. bunu 1000 le çarparsanız çünkü kafada binlerce saç var. verdigi faydayı anlarsınız bence... saç ekimime gelince ben gerçekten alınabilecek en güzel sonucu aldıgıma inanıyorum. minoxile veya birşeye buna baglamak çok yanlış çünkü minoxil ve tüm başka buna benzer her ilacı kullanıp ekim yaptırmış arkadaşlar var ve durumları hala kötü.
    SAÇ EKİMİ
    - ŞAYET SAÇ YAPINIZ UYGUNSA
    - EKEN KİŞİ DOGRU YOLLA TİTİZ ÇALIŞARAK EKMİŞSE
    - EKİMDEN SONRA Kİ DÖNEMDE SAÇLARINIZA DOKTORUNUZUN TAVSİYESİ İLE HARFİYEN UYMUŞSANIZ;
    SAÇLARINIZ BENCE MÜKEMMEL SONUÇLAR VERİR

!!
    YADA SİZ DÜNYANIN EN İYİ YERİNE BİLE GİTSENİZ EKİMDEN SONRA TAVSİYELERE UYMAMIŞ MESELA KABUKLU KAFANIZI KAŞIMIŞSANIZ (BEN 16-17 GÜN ELLERİMİ BAGLATARAK YATTIM PSİKOPATMIYIM... HAYIR SADECE ÖNLEM ALDIM O KADAR EMEK BOŞA GİTMESİN DİYE) SİZ EKİMDEN SONUÇ BEKLEMEYİNİZ.
    !! EKEN YER AYNI SÜREÇTE ÇOK İYİ BAKTINIZ AMA SAÇLARINI UYGUN DEGİLSE SEYREK GÖRÜNTÜ OLUŞUR. KESİNLİKLE KÖTÜ OLMAZ...
    !! DOKTOR SEÇİMİNİZ YANLIŞSA BU ŞARTLARIN HEPSİ YERİNE GELSE BİLE İYİ BİR SONUÇ BEKLEMEYİNİZ...

SANIRIM BİRŞEYLER ANLATABİLMİŞİMDİR. SAYGILARIMLA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 11 Ağustos 2012; 2:41:02 >
  • selam arkadaslar bende kismetse bu pazartesi ekime girecegim siz degerli arkadaslara bir sorum var sac ekiminden sonra sigara icilmesinin zarari nedir bide sigara icen ektiren abilerimin goruslerini merak ediyorum acil malum pazartesi basliyorum

• ben alp aslana ekim yaptırmıştım geçen sene sonucun güzel olduğunu söyleyemeceğim.
    3300 ekilmişti çıkmayan bayağı oldu. Ayrıca en az 70-80 tane dik var ki bu da rahatsız edici.
    aman allahım bu ne böyle denilecek bişey değil tabi. Ve en önemlisi şu ben öyle olacağını tahmin etmemiştim
    kafamda çizgi yaparken alp aslan öyle bir yaptı ki... Sağ tarafımı anlatıyorum ayarladığı çizginin altı boş sonra tekrar
    saç geliyor. Sol tarafta boş yine altında saç var verteks zaten boş bildiğin mantar kafa. Ben bir estetikçinin bunu
    kesinlikle böyle yapmaması gerektiğini düşünmekteyim. Övündükleri şey allaha şükür bize hiç şikayet gelmedi zart curt.
    ama takip edin forumları bir kişi sonuçtan sonra evet süper oldu dememiş. ama diğer yerlerde yaptıranlara bakın ayşegül hanım
    olsun ilhan serdaroğlu olsun hakan doğanay olsun hepsinde sonuç paylaşıldı memnuniyetler dile getirildi.
    Bir de Serdar soyismin unuttum o doktorunda açıları çok iiydi.sonuçları güzel olanlar paylaşıyor. Eh işte olanlar genellikle dönüş
    yapmıyor. Kötü olanlar olumsuzlukları bildiriyor. Ensemi de mahvetmişlerdi zaten. Homojen alım yapmadılar yani. Homojen alımda
    çok önemli alp aslanın buna özen gösterdiğini hiç düşünmüyorum. ayrıca saç ekimi yapan yerler loop takmalı bence... Kiii alp aslan ekibi
    loop takmıyordu. Bir tanesi gözlük takıyordu ama nasıl bişeydi bilmiyorum :) Velhasıl bi seneden biraz fazla oldu ve memnuniyetsizliğimi
    dile getiriyorum şu an... He bu arada ikinci ekimimdi ve saç ekiminde de saç köklerini homojen yerleştirmek çok önemlidir ki bunlar
    baştan sona her yere aynı sıklıkta ektiler benm kafa da neredeyse 5-6 farklı sıklık vardı saç ekiminden 6 ay sonra... demem o ki iyi araştırın.
    Naçizane, ilhan serdaroğlunda bir aralar kanal açtığı yerde çukurlar oluşuyodu onu belirtmiştim beelki
    forumu okumuşlardır bilmiroum artık orada yaptıranlarda çukur görmüyorum zikzaklarıda abartıyordu artık o abartı da yok
    ilhan serdaroğlunun saç ekimlerini beğeniyorum.
    Fabrikasyon yapmıyor bu işi. alp aslanda günde 4 ekim yapılıyor bunu da belirtmeden geçemeyeğim...Sürümden kazanıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıpşehir -- 11 Ağustos 2012; 14:44:04 >
  • arkadaslar aslinda bu isler birazda nasiptir 2 adam ayni yerde yapar biri süper olur biri berbat. samimiyetimle soyluyorum dun mart ayinda alp aslanda sac ektiren bi arkadasla tanistim inanin bana ben boyle guzel ekim gormemistim ki 2 yildir bu isleri takip ediyorum. dedigim gibi nasip kismet meselesi rabbim hic birimizin emegini bosa cikarmasin

• Arada bir başlığı takip ediyorum. Gözüme çarpan bazı sorulara mantığım dahilinde yanıt vereyim.

Sigaranın ekimden sonra zararı olur mu? Sigaranın sizin hayatınızdaki birincil zararı sizi öldürmesidir. Ha bana koymaz, cesedim yakışıklı olsun yeter diyorsanız risk almaya değer

Bu fotograftan greft analizi işi doktorların hastayı bağlamak için ürettikleri sahtekarlık yöntemidir. Bırakın fotografı canlı olarak bile bakılsa kimden ne kadar ne kalitede saç çıkacağını ve daha da önemlisi o saçların ne oranda ekilen alanda tutunabileceğini tahmin etmek için kahin olmak lazım. Şimdi bu doktorlardan esinlenen bir takım adamlar oluyor forumlarda, millete bu konularda akıl veriyorlar. Belki kötü bir amaçları yok ama iyi niyetleri cehaletlerini örtmüyor. Bu işte meşhur greft sayısı 3000dir Resminize bakıp çok saç görürlerse 3500 az saç görürlerse 2000 civarı bir bok anlayamazlarsa 3000 gfret çıkacağını söylerler. Ötesi yok.
    Başımıza ne geldiyse milletçe cehaletten geldi, gözünüz açık, keliniz kapalı olsun dostlar
  • ARKADASLAR YARIN SABAH AYSEGUL SEVINC ISTANBUL ESTETICADA SAC NAKLI YAPTIRIYORUM RESIMLERIMI PAYLASICAM SIZLERLE .BU FORMU 1YILDIR TAKIBEDIYORUM VE RESIMLERI GORDUKCE CESARETIM ARTTI O YUZDEN 1 YIL BOYUNCA PAYLASICAM RESIMLERIMI .

• arkadaşlar ben yaklasık 4 ay once Özge Ergün de saç ekimi yaptırdım .köklerimi gelmedıgı ıcın fue teknıgınde fut gecmenın daha dogru oldugunu soyledı .kabul ettim fut alınan yerde 3 parmak aklınlıgında yaralar olustu bana bu durumun normal oldugunu enfeksıyon herzaman olmadıgını ama olabilecek bir durum oldgunu soyledi.yara akabukalrının ordakı butun köklerim dokuldu o bolgede henuz sacım cıkmadı beklememız gerektıgını soyledı bekllemedeyim bu sırada ..hıc kımseye kendısını tavsıye etmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner_sen

quote:

ArslanH

dostum ben saç ekiminin cinsel hayatıma baya etti ettiğini görüyorum

1.si sigarayı bıraktım iktidara geçtim:))

2.si yememe içmeme dikkat vitamin takviyesi aldım,her sabah ceviz bal akşam fındık fıstık:)tutabilene helal olsun:)

3.sü vitamin harici ilaç almadığımdan yat etkisi olacak ilaçta almamış oldum:))

4.sü ekimden sonra kendime olan özgüvenim baya arttık buda haydar dümanden uzak olmamı sağladı dert yok tasa yok:)))

eskiden bir atımlık canı vardı,şimdi seriye bağlı:))))

Dostum o bahsettiğin seriye bağlama olayını yaşamak için saç ektirmene gerek yoktu, sorsaydın anlatırdık Çoşkunu ve motivasyonunu anlıyorum ama bunun sebebi ne sigarayı bırakman,ne yediğin fındık fıstık ne de artan özgüvenin. Bunun bilimsel olarak sebebi doktorunun verdiği pharmaton vitaminin içeriğinde bulunan ginsengdir
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.