Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAC EKİMİ için kimi tavsiye ediyorsunuz. Yaptıran arkadaşlar cevap bekliyorum... Teşekkürler
  • micro motorla sac ektiren varmı arkadaslar? hızlı bir sekilde ekim yapılması kulaga hos geliyor ancak ne kadar guvenilir.?
  • Merhaba arkadaşlar..
    Yazılanların tamamını okudum. Okumadan da bir şeyler yazmak istemedim. Onun için kısa ve öz bir şeyler paylaşmak istiyorum..
    Uzun zamandır araştırıyorum,nerde saç nakli yaptırsam diye.Ama o kadar yer var ki insanın aklı karışıyor.Bir de internetten araştırayım derseniz "reklam kokan hareketler" tarzında yanıltıcı forum cevapları bulacaksınız.Tabi bu da canınızı sıkacak hiç kimseye ve hiç bir yere güvenemeyeceksiniz.
    Şimdiii..Öncelikle Anakara mı İstanbul da mı olacak? Sonra 3 sayısına karar kılınacak.Yani sadece 3 yer belirleyecek onun dışındakiileri dahi gündemime almayacaktım.Ankara' daki tek adayım Dr.Muttalip Keser idi.Kendisi ile bizatihi görüştüm.2000 greft önderdi,nakli muayenehanesinde yapacağını söyledi.Ücret olarak da yanlış hatırlamıyorsam TL olarak 10.000 TL yi buluyordu Euro cinsi fiyatı.Muttalip Beye kanım ısınmış ancak cüzdanım ısınmamıştı..
    Geriye kaldı sadece İstanbul...
    İstanbul' daki tercihlerimi ise sırasıyla Transmed,Boğaziçi Saç Ekim ve Dr.Alp Aslan olarak belirledim.Her biri ile görüşüp karar verecektim.Sabah Transmed' den başladım..Gayet lüks bir yerde lüks bir mekan..."Ayağını denk al" dedirten dizaynlar..Neyse bir arkadaş aldı bizi saçlarımızı bilgisayardan analiz etti.3000 greft önerdi."Biz pahalıyız,pahalı olmakla da övünüyoruz" dedi. "Yani?" dedim, "toplam 6.000 Euro" dedi. Kendilerine teşekkür ettim ayrıldım. Öğle arası idi. Boğaziçi Tıp Merkezi yakınlarından geçmekte iken burası ile de görüşmeliydim.
    Neticede girdik, Dr.İsmail Bey gayet sıcak bir şekilde karşıladı.Muayenesini yaptı,3.500 greft dedi. Ayrıntılı olarak anlattı. Dinledim...Şimdi arkadaşlar..Zaman sıkıntım olduğu için ve verilecek randevu tarihini bekleyemeyeceğim için o an bir fırsat oldu iptal edilen bir nakil sırası için kendileri ile anlaştım ve hemen işlem başladı.
    Şİmdi herkesin merak ettiği sorular:

1- Arkadaşlar Boğaziçi Saç Ekim Merkezinde başından sonuna kadar plastik cerrah bulunmuyor.Dr, ilk önce geliyor,elinde cetvelle alın açıklığınızı ölçüyor, saç çizgisinin en uygun nasıl olacağını çiziyor, sizin de fikrinizi alıyor, birlikte karar veriyorsunuz. Daha sonra toplama ve nakil işlemini ekip yapıyor.Arada bir gelip tansiyon ve nabız durumunuzu kontrol ediyor,tabi aksaklık olup olmadığına bakıyor.
    2- Saç nakil işleminizin hastane ortamında yapılması gerçekten hayati önemi haiz arkadaşlar. Çünkü lokal anestezi olarak başınıza enjekte edilen ilaçlar, tansiyon düşmesi meydana getirebileceği gibi nabzınızı da normalden fazla olacak şekilde artırabilmektedir. Olası bir olumsuzlukta acil müdahale gerektirebildiği için hastanede bulunmanız en uygunu olacaktır. İşlemden önce kan tahlili yapıldı, bir sorun olup olmadğına bakıldı.
    3-Anestezi canınızı bir hayli yakıyor.Benim ağrı eşiğim düşük olduğundan bir hayli canım yandı ve bir kaç kez fazladan iğne yapıldı.Zaten kafanızı uyuşturma olayı bitti ise gerisini merak etmeyin çünkü ilaç enjekte edilirken hissettiğiniz acıdan fazla bir acıyı operasyon sonrasında hissetmiyorsunuz.Onun için reklamlardaki "ağrısız acısız" şeklindeki tanımlamalara en azından anestezi aşaması için itibar etmeyiniz:)Hayal kırıklığı meydana getiriyor.
    4-Forumu takip eden doktor arkadaşlar kızacak belki ama 3.500 greft (Fue) yapıldı mı yapılmadı mı bunu ne saymak mümkün ne de kontrol etmek mümkün.BU tamamen güven işi.Biz onları önce Allah' a sonra kendilerine havale ettik:)Operasyon 8 saat sürdü.Toplama işlemi Micro motor ile yapıldı.Bu alet, olaya hız kazandırdı.
    5- İşlemden sonra ertesi gün pansumanınız oluyor.Ah o baticon yok mu..yaktı attı kafamı:)
    6- 3. günden sonra ilk yıkama işleminiz oluyor.Nasıl olacağını anlatıyorlar.
    7- Yeni operasyon geçirmiş bir kişinin şu an işlemden memnunum demesi bence hiç önemli değil arkadaşlar. Yapılan işlemin kalitesi ve verimi hatta yeterliliiği bir senelik süreç içinde kendisini göstereceği için yeni ekim yapmış arkadaşların geçirdiği aşamaları ve karşılaştıkları olumsuzlukları yazması daha uygun olacağı kanaatindeyim.Sonuç uzun vadeli olacaktır.
    8- Nakil sonrası ilk bir kaç gün yatmak bir eziyet..Sırtüstü yatarak başınız ile omzunuzun arasını rulo halinde havlu ya da yastık gibi bir şeyle desteklemeniz gerekiyor ki nakil yapılan bölgelere yastığın temas etmesi engellensin. Yan veya yüzüstü yatmak yok..Ben çok dikkat ettim ama alnımda ve kulağımın önüne doğru az bir şişlik var.. Kafanızın arkasında bir müddet uyuşukluk ve gerginlik hissi olacak.Bu doğal.Kırmızı noktalar ilk yıkama civarında yavaş yavaş kayboluyor. Dokununca acı hissi ben de hala var. Şu an 4. günümdeyim.Zaten acı beni hemen terketmez:)
    9-Altı ay sonra kontrole gelmem söylendi.Ayrı ilde yaşadığım için bana da uydu zaten..Sorun olursa doktor bey cep telefonunu verdi, görüşürüz dedi.2. aya akadar hiç bir şekilde destek ürün kullanma dedi.2. aydan sonra hap şeklinde saçın ihtiyacı olan besinleri barındırıan bir ilaç önerdi.(activa olması lazım)
    ...
    Şİmdi eleştirecek bir şey yok mu? Tabi var..Herkesin ve her kurumun olduğu kadar Boğaziçinin de var. Ama eleştiri yaparken de doğru ve objektif olmak lazım. Peki nedir gördüğüm olumsuzluklar..
    İşlemin yapıldığı yer tamamen saç nakil kısmı..İçeri, dışardan geldiğiniz gibi giriyorsunuz, size tahsis edilen yerde soyunuyor steril kıyafeti giyiyorsunuz.Size verilen otel tipi tek kullanımlık terlikleri giyip içeri geçiyorsunuz. ama terlikleri giydikten sonra içeri geçerken ayakkabılarımın değdiği yere basarak geçmeyi açıkçası yadırgadım..İnce bir ayrıntı ama sağlık açısından önemli bir ayrıntı.
    Hastanenin girişindeki temizlik için kullanılan sıvılar kendini hissettirioyr ama belirttiğim şey biraz tezatlık meydana getiriyor.
    Diğer taraftan, ozzy... nickli arkadaşımızın belirttiği gibi para alındıktan sonraki ilgi...Evet, Dr.İsmail Bey' i bir kenara bırakırsak(ki kendisi her zaman güler yüzlü,candan ve ilgili), bazı personelin ikinci gün karşılaştığımızda "günaydın" dışında, "nasılsınız, kendinizi nasıl hissediyorsunuz, memnun kaldınız mı vs.." şeklinde bir yaklaşım sergilememesi açıkçası beni üzdü. Nasıl ki, para ödeme işlemleri için benimle bir üst kat bir alt kat eşlik edip ilgileniyordunuz, ertesi gün ilginin bariz şekilde azalması beni üzdü açıkçası. Ha, bunlar oranın personeli zaten, para ceplerine mi giriyor? Hayır..Onlar için bu durum gayet normal..Ama insan arıyor işte:)
    ..Ücret olarak hastaneye 3.800 TL ödedim.Kredi kartına 10 taksit yapıldı.(zaten onlar benim kim olduğumu anlarlar şimdi:))
    Dr.Alp Aslan noktasında içimde uhde kaldı mı..? Evet kaldı... Ama herşeyde bir hayır vardır. Önemli olan iyi sonuç elde etmek, çim adam olmamak..Zaten bu çim adam muhabbetinin artık tarih olması lazım ama herkes korkuyor işte..Hayırlısı Allahtan artık..Biz gerekeni yaptık acıyı çektik parayı verdik:)
    Darısı sizlerin başına...:)
  • Corpus kardeş geçmiş olsun
    Yazını büyük bir ilgi ile okudum gayet güzel bir şekilde olayı özetlemişsin bende bakalım yaza doğru ektirmeyi düşünüyorum yeni ektiren arkadaşların saçlı hallerini bir göreyim bakalım ona göre karar vereceğim. Vermiş olduğun bilgiden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim. Hayırlısı olur inşaallah . Sana saçlı günlerinde huzurlu olmanı teminni ederim.
  • dostum ekim öncesi ve sonrası fotoların yok mu.Eğer fotolarını gönderirsen çok iyi olur.Ayrıca dışardan hiç bilmeyen birinin saç nakli yaptırdığını anlamaması için 10 gün yeterli mi?
    Ben ekim için 10 günlük yıllık izin alabilirim ancak.Benim durumumda olan çok arkadaş var.Bilgilendirirseniz sevinirim.
    İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corpus

Kendisi ile bizatihi görüştüm.2000 greft önderdi,nakli muayenehanesinde yapacağını söyledi.Ücret olarak da yanlış hatırlamıyorsam TL olarak 10.000 TL yi buluyordu Euro cinsi fiyatı.İstanbul' daki tercihlerimi ise sırasıyla Transmed,Boğaziçi Saç Ekim ve Dr.Alp Aslan olarak belirledim.Her biri ile görüşüp karar verecektim.Sabah Transmed' den başladım..Gayet lüks bir yerde lüks bir mekan..."Ayağını denk al" dedirten dizaynlar..Neyse bir arkadaş aldı bizi saçlarımızı bilgisayardan analiz etti.3000 greft önerdi."Biz pahalıyız,pahalı olmakla da övünüyoruz" dedi. "Yani?" dedim, "toplam 6.000 Euro" dedi.

2- Saç nakil işleminizin hastane ortamında yapılması gerçekten hayati önemi haiz arkadaşlar. Çünkü lokal anestezi olarak başınıza enjekte edilen ilaçlar, tansiyon düşmesi meydana getirebileceği gibi nabzınızı da normalden fazla olacak şekilde artırabilmektedir. Olası bir olumsuzlukta acil müdahale gerektirebildiği için hastanede bulunmanız en uygunu olacaktır. İşlemden önce kan tahlili yapıldı, bir sorun olup olmadğına bakıldı.

3-Anestezi canınızı bir hayli yakıyor.Benim ağrı eşiğim düşük olduğundan bir hayli canım yandı ve bir kaç kez fazladan iğne yapıldı.Zaten kafanızı uyuşturma olayı bitti ise gerisini merak etmeyin çünkü ilaç enjekte edilirken hissettiğiniz acıdan fazla bir acıyı operasyon sonrasında hissetmiyorsunuz.Onun için reklamlardaki "ağrısız acısız" şeklindeki tanımlamalara en azından anestezi aşaması için itibar etmeyiniz:)Hayal kırıklığı meydana getiriyor.

4-Forumu takip eden doktor arkadaşlar kızacak belki ama 3.500 greft (Fue) yapıldı mı yapılmadı mı bunu ne saymak mümkün ne de kontrol etmek mümkün.BU tamamen güven işi.Biz onları önce Allah' a sonra kendilerine havale ettik:)Operasyon 8 saat sürdü.Toplama işlemi Micro motor ile yapıldı.Bu alet, olaya hız kazandırdı.

...
    Dr.Alp Aslan noktasında içimde uhde kaldı mı..? Evet kaldı... Ama herşeyde bir hayır vardır. Darısı sizlerin başına...:)

@Corpus Arkadaşim
    ilk önce hayirli uğurlu ve geçmiş olsun ,,
    birde photolarini ekleseydin önceki sonrasi süper olurdu bence
    yazilarini dikkatle okudum ve.... hem.... şaşirdigim Satirlar vardi,, vede benimde yazdigim önemli satirlarini okudum... Aci konusunda... acimadi diyenler ,birazcik yalan yazmişlar demiştim,, ve yapilan yerin ( Hastane) çok önemli noktalardan biri olduğunu yazmiştim ,,
    benimde desteklediğim
    ama bazi yazilarinda bilhassa "3.500 greft (Fue) yapıldı mı yapılmadı mı bunu ne saymak mümkün ne de kontrol etmek mümkün"

benim daha önceki yazilarimi tam okumamişin yada eklediğim resimleri görmemişin herhalde?? hemde çok iyi şekilde biliyorsun, kimin ne ektiğini ,,,benim gibi photo çekersen ,,,daha önceki yazilarimda kaç petri var ?petrinin içinde Greftler gayet güzel sayiliyor var kaç tane ekilmiş hemde çok detayli şekilde biliyorsun,,, sayiyorsun kimin ne kadar ektigini ,, resimlerimde görmüş olman lazim..bir kaç sayfa geri git forumda detayli şekilde görürsün
    izin vermiyen doktorlar 3500 grefte 2000 TL Ile 3000TL alanlardir herhalde çünki o kadar ucuz Fiyatlar varki burada çok şaşirtiyor beni,,,, çünki Anestezi fiyatina Nakil yapiyorlar....nasil olur ??
    bu ucuz fiyatlarda hem işcilik,, hem hastane ,,hemde Anestezi... IMKANSIZ gibi.... ne kazaniyor bunlar anlamiş degilim???
    ,, gariplik var bir yerden kesiyorlar herhalde diye düşünüyorum,,,, oda,,, ekilen greftler sayisinda, yada yada tecrübe eksikiğimi var acaba ?? onu benim yazmam doğru olmaz,, kendiniz karar verin

Senin Ameliyat 8 Saat sürmüş ,,onada şaşirdim hemde Doktor Bey kendisi baştan sona kadar da yokmuş ??? benim 3400 Greft dört kişi ,,11 saat tuttu,, sende 8 saat 3.500 Greft ???????? acaba ciddiden greft sayisi söylenen alindimi ???bende olsam,, kuşkulanirdim o şartlar altinda ..... 3.800 TL Fiyatta çok ucuz geldi bana,,, ama bu forumda daha ucuza yaptiranlarda var ,,ama nedense ,,,hiç kimse benim gibi sayisinin gercek oldugunu bilmiyor,, okuduklarima göre ,,,ben pipirikli oldugum için ,,,INANMIYORUM,,, kendim görmedikten,, saymadiktan sonra,, onun için
    yok efendim 3000 gref 2000 TL -3000TL arasi falan filan ,,,
    yemezler Abi ,,,kusura bakmayin,,, ben endişeliyim o kunu hakkinda

benim gibi RESIMLERI koyun,, Petri ve Greftler sayilacak şekilde,,, çok basit resim çekmek saymak ,, o zaman derim,,, tamam,,, bu sefer,, ikinci seansi hemen ben oraya yaptiririm O SÖYLENEN FIYATLARA.... ama izin yok ise resim çektirmeye o zaman uzak durun söylenen greft sayisina,,, normalinden ucuz Fiyatlara

10.000 TL istiyen Doktor bey birak Avrupayi,, America fiyati vermiş sana ,,çünki Almanyada bile 2000 grefte o kadar para vermiyorsun

Dr.Alp Aslan noktasında içimde uhde kaldı mı..? Evet kaldı... bu satirinida anliyamadim ?? Türkçemin yetersizliğinden olsa gerek,, uhde nin ne olduğunu bilmiyorum ..Hehe

@babylon06 arkadaşim

10 gün sonra fark ediliyormu?? diye yazmişin ,,tabiki senin saçlarin şimdi ne kadar açik ne kadar ektireceksin ,,,bilmedigim için,,, cevap yazmak zor ,,benim fotolarima bak istersen..daha önceki sayfalarda
    3 gün sonra,, 3 hafta sonra,,, ve şimdi 4 hafta tam dolmasada, fotolarim var ,,ama benim şahsi fikrim ,,tabiki hemen anlaşiliyor ektirdigin ,,,,,çünki daha kabuklar bile tam düsmüş olmadigindan 10 gün sonra
    bence 10 gün farkedilmemesi açisindan HAYATTA yetmez....

@14052009

Arkadaşim,, gerçi daha tam 4 hafta bile olmadi Saç nakli olali... yani bir işe yariyacakmi bilmiyorum,, çünki pek belli değil herhalde ??genede buyur resim ekliyorum ,,
    ben,,, Allaha şükür umutluyum Aci konusunda ,,herhalde Light Erkeğim ilk ,, 1,5 hafta, zor oldu benim için,,

en iyi saç ekim merkezi neresidir

@KoCaKuRT_ @AYINTAP999
    Forumu baştan sona okundugunda,, bu sorulariniza gerek kalmiyor,,
    çünki her kes yaşadigini,,, yaptirdiği yerleri paylaşiyor burada ,,eğer, herhangi bir Doktor şimdiye kadar yazilmamişsa,, demek tecrübesi olanda yokki,, yazilmamiş tavsiye edilmemis forumda,,

Tam ilgilenmiyorsunuz bu konu ile herhalde ? ilginiz CIDDI olsa , buradaki tüm yazilari okurdunuz baştan sona ,,okusaydiniz,,, bu sorulari sormazdiniz diye düşünüyorum ( kizmayin yazilarima Lütfen )
    tavsiye yazilanlari okuyun,, bir çok tavsiye var Forumda .. yada eklenen resimlere bakin,,, karari kendiniz vereceksiniz nasil olsa ,,,,,,herhangi bir Doktor hakkinda bilgi vermek yanliş olur, bilhasssa birebir yaşanmadiktan sonra
    Saygilarimla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinoco -- 11 Ocak 2011; 14:15:14 >
  • mhrm nikli arkadaş vardı.ona soracağım sorular var.Ayrıca son durumu nedir çok merak ediyorum açıkcası.

oronico arkadaşım şimdi 10 günde kabuklar dökülüp de işe dönemezsin diyorsun yani.Benim açıklık olan bölgeler şakaklar ve baya var ama.Nerden bakarsak bakalım 1500 greftten aşağı söylemiyor doktorlar.
  • babylon bence operasyonu saklama sıkıntısına girme.
    tamam cikip sac ektirdim diye basbas bagirmaya gerek yok ama arkadaslarimizin paylastiklarina gore isin zaten bir suru eziyeti var. birde bunu insanlardan saklayacagim diye ekstra bir caba seni gereksiz strese sokmaz mi? (stresin saclara neler yaptigindan bahsetmiyorum bile )

nette ararsan Tamer Karadagli'nin sac naklinden sonra ki sozlerini bulabilirsin senin icin faydali olabilir. bunda utanilacak sıkılacak birsey yok bir saglik durumu olarak goruyorum olayi.
  • bugrahan
    aslında haklsın, en doğrusu saklamamak; lakin çalıştığım kurumda dedikodu, iftira, yalan gırla giderken.Bir de ileride belli makamlara gelebilcek konumdayım.bu yüzden insanların hakkımda o da şöyleydi diyecklerini hissediyorum.İnşallah 14 gün kadar süre yeterli olur yaa.
  • ..... yanlislila ayni msj 2 defa gönderildi.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14052009 -- 11 Ocak 2011; 16:00:55 >
  • orinoco
    tesekkürler resim icin.ben sacin cikis acisini (90 derece 50 derece vs vs)sormustum ne kadar acidigini degil. aci konusunu biliyorum 2 defa ekim yaptirdim. merak ettigim saclar ne tarafa dogru cikiyor,ondeki greftler tekli mi yoksa 3 lü 4 lümü(cunku bendekiler öyle) ama bunu görmemiz icin kafaya yakin yandan resim cekmen lazim. mümkünse onu rica ediyorum. sok dökülme basladimi bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14052009 -- 11 Ocak 2011; 15:58:31 >
  • İçimde ukde kaldı demek istemiştim:) Yani "keşke" diğerine de gitseydim, görüşseydim içimde kalmasaydı demek istedim:))

Öncesi:
    http://img641.imageshack.us/i/fotoraf0788.jpg/
    http://img171.imageshack.us/i/fotoraf0432.jpg/

Şİmdilik Sonrası:))
    http://img25.imageshack.us/i/fotoraf0795.jpg/
    http://img132.imageshack.us/i/fotoraf0798.jpg/

Bu arada bizim plastic surgeon nerde..Küstürdünüz arkadaşı...Katkısı bence olumlu idi...
    Bir de forumda şunu farkettim...Kendimden de biliyorum...Kafanıza bir yer koymuşsanız işlem yaptırmak için, girdiğiniz bütün forumlarda sanki istiyorsunuz ki yorum yapanların hepsi ya da çoğunluğu, düşündüğümüz yerde nakil yaptırmış olsun..Bir olumsuz yorumda ise hemen moralimiz bozuluyor, anında soğuyuveriyorsunuz.. Ama bu işi hakkaten hakkıyla yapan yerlerde de bazı aksilikler ortaya çıkabiliyor. BU demek değil ki, bütün işleri böyle. Onun için arkadaşlar, sıfır hata ile çalışan veya %100 diyebilieceğimiz bir yer yok. Varım diyorsa yalan söyler. Onun için çok da ucuza kaçmadan, ehil bir hastane ile görüşmek gerekir. Mutlaka doktor mu mutlaka hastanemi diyorsanız? Mutlaka acil bir durumda müdahale edebilecek doktorların bulunduğu bir hastane derim size...
    Ha her zaman risk var mı? VAr gibi davranmak gerekir...Güzel görünecez diye candan olmamak lazım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corpus -- 11 Ocak 2011; 16:25:24 >
  • Corpus oncelikle gecmis olsun sonra hayirli olsun umarim en kisa zamanda diledigin saclara kavusursun. resimler icinde tesekkurler.

ayrica pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: babylon06

bugrahan
    aslında haklsın, en doğrusu saklamamak; lakin çalıştığım kurumda dedikodu, iftira, yalan gırla giderken.Bir de ileride belli makamlara gelebilcek konumdayım.bu yüzden insanların hakkımda o da şöyleydi diyecklerini hissediyorum.İnşallah 14 gün kadar süre yeterli olur yaa.

ne garip insanlar var ya boyle birseyden kendilerine laf buluyorlarsa daha ne deyim. mutlaka ozel bir durumun oldugu icin boyle soyluyorsun ama ne kadar saklasan o kadar belli olur gibime geliyor. bence sen elinden gelen onlemi al zaten kafanda bandajla gidecek halin yok geri kalanini da farkederlerse farketsinler cok takma. Allah kolaylik versin..
  • Arkadaslar yazılanları en basından beri okuyorum, ektirmek icin aklımda bir kac yer var goruslerinizi rica ederim. Plusmed,trasmed gibi tek farklı fiyatı olan yerleri cıkardım aslını sorarsanız tek aklımdaki yerler buralarıydi. Şuanda ise bir kac yer var.

Asagıdaki drlara ektiren varmı yada gorusen? Yorumlarınızı rica ediyorum.

medhair - serkan aygın
    ilhanserdaroglu
    alp aslan
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlsteiner

Bugrahan 40 günü daha geride bıraktın kaçıncı tüpdesin , durum nedir?

carlsteiner bende onu yazacaktim ama burasi sac nakil forumu oldugu icin ilac meselesine sorulmadikca pek girmek istemiyorum. tum tupler bitti. (aslinda birisinin yarisi bitti ama bir aksakliktan dolayi sonuna kadar bitiremedim) sonra yeni bir siparis daha verdim.geldi ve birinci tupunu kullanmaya devam ediyorum.zaten o kadar kolay bir islemki at cantana sık fısfısı iki karistir sacini 15-20 saniye surmuyor.fiyatida gayet iyi iki sampuani ile birlikte 160 lira civarina geliyor ve musriflik yapmazsan 4 ay gidiyor. suanda eskisini dusununce saclarimdan gayet memnunum daha once de dedigim gibi arka ve ust taraftaki acikliklari saclarin nitelik ve niceliklerini artirarak kapatti. ilk baslarda herkes saclarin iyilesiyor ne yaptin gizli gizli ektirdin mi yoksa gibi sozler soyledi ama herkesin gozu alisti simdi pek deginilmiyor. ama onler ve sakaklar istedigim seviyede degil.cunku benim ana saclarim cok iyiydi ya boyle firca gibi apaci sekli bile verebiliyordum ah ahhh neyseee; simdi urunu kullanmaya devam ediyorum. her gecen gun zaman kaybi keske saclarimin durumu kotulesmeden bulsaydim. eger almak istiyorsan ve duzenli kullanirim diyorsan kesinlikle basla (-en azindan nakile kadar)..
  • sayin rainman_06 bu olay kendi basinizdan mi gecti birisinden mi aktariyorsunuz?
  • Buğrahan18 anlattıklarım tamamen benim yaşadıklarım gerçi yaşadıklarımı bir ben bilirim kelimelerle anlatmak zor ama klavyenin izin verdiğince anlatmaya diğer arkadaşları uayanık olmaları konusunda uyarmaya çalıştım.
  • rainman_06
    geçmiş olsun kardeş.Ne adi insnlar var değil mi.Okumak, doktor olmak yetmiyor değil mi? insnlık ayrı bişey...

buğrahan kardeş hangi ilaç bu.isim versen :)
  • Konu ile alakalı değil ama söylemek istedim. Çok yakın bi aile dostumuz Doktor aşırı kel'di ve ve saç ektirmişti. Neyse bu olay 8-9 sene önce. Tabi o zamanlar çim kafa gibi olmuştu. Geçen sene kendisini gördüğümde resmen şok oldum inanamadım yeni hali aynen böyle olmuştu. Ama tekrar ekim yaptırmış olabilir 2-3 sene sonra. Eğer dökülmeden önceki gibi istiyorsanız 2-3 Sene sonra tekrar ektirin (Sanırım tekrar ekim yada sıklaştırma ekimi oluyor net bir bilgim yok Araştırısanız iyi olur)@ uzmantv deki doktor da böyle söylemişti.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.