DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
msı laptop alıcaklar mutlaka okusun
50
Cevap
0
Favori
51.588
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Dizüstü >> msı laptop alıcaklar mutlaka okusun
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      13 Temmuz 2005 22:43:14
      arkadasım yenı msı laptop aldı sadece ofıs uygulamaları ve ınternette sorf yapar kendısı oyun moyun sevmez aldıgından bu yana cıhaz kıtlenıp duruyordu 6 kere servıse goturdu duzelmedı kendısı asagı yukarı hergun xp ısletım sıstemı kuruyordu ben 98 kurmasını soyledım wın98 de problemı cozulmus ısletım sıstemını kurarken hata yaptıgını dusnerek bana getırdı bende kurdum xp yı duzelmedı yalnız xp krarken bırkac hata verdı bende servısıne son kez gotur dedım goturmus kullanıcı hatası deyıp 105 usd + kdv almıslar
      ama hala kullanamıyor 1 saate bır resetlemesı gerekıyordu bızde yıne 98 kurduk su an problemsız calısıyor
      ve ıkıncı el olarak satmak zorunda kalıcak buyuk ıhtımal lütfen laptop onerılerı verırken daha dıkkatlı olalım

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      13 Temmuz 2005 22:53:26
      hocam arkadaşa geçmis olsun diyelim..
      servis neresi
      bu hadise gercekse markannın önemini ortaya koyması açısından mühim..

FUJITSU SIEMENS AMILO M 1424
    • Teğmen
      228 Mesaj
      13 Temmuz 2005 23:02:58
      BU MSI nın hangi modeli ve nereden almış acaba?

• Teğmen
      104 Mesaj
      13 Temmuz 2005 23:34:16

98 kurduk diyorsunuz. Bütün dananım driverları var mı 98 için? Donanımlardan biri yüzünden xpde kilitleniyor olabilir, 98de kitlenmemesinin sebebi de o donanımın 98de tanıtılmamış ve kullanılmıyor olmasıdır tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musci -- 13 Temmuz 2005, 23:35:45 >

Your revolution is a silly idea, yeah.
    • Yüzbaşı
      659 Mesaj
      14 Temmuz 2005 00:02:12
      datron alın diye bosuna bagırmıyoruz burda işte markanın önemi bir kez daha ortada arkasındaki güç ufotek

Düny@ BiR GüNdür O dA BugundüR...
    • Binbaşı
      1091 Mesaj
      14 Temmuz 2005 09:42:19
      ben yaklaşık 1 aydır msi kullanıyorum tık yok.
      xp pro var üzerinde.
      iade hakkınızı kullanın. 1 ay içinde geri verebilirsiniz.2.el niye satacaksın ki ?
      servis sizden kullanıcı hatası var diyemi 100 $ aldı ?
      valla arkadaşım kusura bakmayın ama ya siz yalan söylüyorsunuz yada buyuk bir haksızlığa maruz kalmışınız.

hangi servise götürdünüz ? ve kim sizden bu parayı istedi ?

*Ne kadar anlatırsan anlat, ve ne kadar bilirsen bil, Senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır.
    • Yüzbaşı
      425 Mesaj
      15 Temmuz 2005 10:57:55
      Arkadaşlar yapmayın ya. Erte'ye katılıyorum. MSI büyük bir üretici, böyle saçma bir iddiayı inandırıcı bulmuyorum.

Datron dediğiniz şey Ufotek'in kendi markası. Ufotek'in teknik desteğinden şikayet eden birçok topic görmek mümkün (link verebilirim).

• Binbaşı
      1356 Mesaj
      15 Temmuz 2005 14:17:03
      Aspart link ver de bilelim

• Onbaşı
      17 Mesaj
      22 Temmuz 2005 21:25:22
      bende iki hafta alalı her hengi bir sorun yok. Şeytan kulağına

Til everything burns, while everyone screams
      Burning their lies, burning my dreams
      All of this hate and all of this pain
      I'll burn it all down as my anger reigns
    • Yarbay
      3102 Mesaj
      22 Temmuz 2005 22:35:19

quote:

Orjinalden alıntı: tuyo

datron alın diye bosuna bagırmıyoruz burda işte markanın önemi bir kez daha ortada arkasındaki güç ufotek

datronunda burda cok fosonlarını gördük alınmıcak bi laptopta datron

• Yüzbaşı
      304 Mesaj
      23 Temmuz 2005 11:05:15
      zaten aynı sorundan 3. ye servise giderse iade hakkı doğmuyormu yanlışmı biliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: erte

ben yaklaşık 1 aydır msi kullanıyorum tık yok.
      xp pro var üzerinde.
      iade hakkınızı kullanın. 1 ay içinde geri verebilirsiniz.2.el niye satacaksın ki ?
      servis sizden kullanıcı hatası var diyemi 100 $ aldı ?
      valla arkadaşım kusura bakmayın ama ya siz yalan söylüyorsunuz yada buyuk bir haksızlığa maruz kalmışınız.

hangi servise götürdünüz ? ve kim sizden bu parayı istedi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nech84 -- 23 Temmuz 2005, 11:06:11 >
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      23 Temmuz 2005 14:18:19
      ACER 1694WLMi alın rahatınıza bakın. tıkla bilader, korkma :)

http://www.pcdepo.com/a...roduct_ID=LSATAS1694WTXH

Acer Aspire 1694WLMi -Tek Geçerim-
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      23 Temmuz 2005 18:19:27
      benim de bir arkadasım bmw aldı. araba hareket halindeyken birden motor stop etti, ısıklar sondü. ben simdi "bmw almayın!" desem ne yapmıs olurum, tabiki saçmalamıs olurum..

eğer servistekilerin tavrı-ilgisi konusunda bir yanlıs varsa o tartısılabilir tabiki ama bir markayı toptan kötülemek hiç iyi niyetli bisey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smazici -- 23 Temmuz 2005, 18:21:42 >
    • Çavuş
      69 Mesaj
      23 Temmuz 2005 18:53:24
      arkadaşlar bende 2 hafta önce MSI 510C aldım...klavye ile ilgili Garip bir sorunum var...Birşeyler yazmaya çalıştığımda sürekli önceki kelimelerin olduğu yere geçiyor..Sinir etti beni..Nasıl bir problem bu anlamadım...Kullamıyormuyum sizce? veya nasıl bir problemdir?

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      23 Temmuz 2005 20:48:24

quote:

Orjinalden alıntı: smazici

benim de bir arkadasım bmw aldı. araba hareket halindeyken birden motor stop etti, ısıklar sondü. ben simdi "bmw almayın!" desem ne yapmıs olurum, tabiki saçmalamıs olurum..

eğer servistekilerin tavrı-ilgisi konusunda bir yanlıs varsa o tartısılabilir tabiki ama bir markayı toptan kötülemek hiç iyi niyetli bisey değil...

msi da bmw oldu ya helal olsun..

hyundai kia de anlayalım..malum uzakdoğu

FUJITSU SIEMENS AMILO M 1424
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      23 Temmuz 2005 21:50:47
      demek istediğim; otomobil dünyasının en iyi markalarından birinin arızası bile normaldir... 2.si ben msi ile ilgili yorum yapmadım, tekrarlayım "bir markayı toptan kötülemek hiç iyi niyetli bisey değil..." dedim.. adı ne olursa olsun... simdi anlatabilmisimdir umarım.

• Teğmen
      168 Mesaj
      23 Temmuz 2005 22:06:29
      @musibet : bu olay bende de oluyor. sebebi ise touchpad e çarpmam. :D

• Yarbay
      4067 Mesaj
      24 Temmuz 2005 19:16:56
      Yeni Laptop alıyorsun
      6 kere servise götürüyorsun yine olmuyor
      "kullanıcı hatası " diyerek 105+kdv veriyorsun
      2. el satmayı düşünüyorsun...
      Değişimini talep etmiyorsun!!!!!
      Şimdi söyle bize bunlara inanalımmı
      Hangi akla hizmeten 105$+kdv ödendi..
      quote:

Orjinalden alıntı: freemoney

arkadasım yenı msı laptop aldı sadece ofıs uygulamaları ve ınternette sorf yapar kendısı oyun moyun sevmez aldıgından bu yana cıhaz kıtlenıp duruyordu 6 kere servıse goturdu duzelmedı kendısı asagı yukarı hergun xp ısletım sıstemı kuruyordu ben 98 kurmasını soyledım wın98 de problemı cozulmus ısletım sıstemını kurarken hata yaptıgını dusnerek bana getırdı bende kurdum xp yı duzelmedı yalnız xp krarken bırkac hata verdı bende servısıne son kez gotur dedım goturmus kullanıcı hatası deyıp 105 usd + kdv almıslar
      ama hala kullanamıyor 1 saate bır resetlemesı gerekıyordu bızde yıne 98 kurduk su an problemsız calısıyor
      ve ıkıncı el olarak satmak zorunda kalıcak buyuk ıhtımal lütfen laptop onerılerı verırken daha dıkkatlı olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih.yanardağlar -- 24 Temmuz 2005, 19:18:01 >

http://www.elkoser.com/ Beylikdüzü Elektronik Kart Tamiri.
    • Yarbay
      2597 Mesaj
      25 Temmuz 2005 13:40:56
      Notebook olarak ne MSI, ne de Datron alınır.

• Yüzbaşı
      645 Mesaj
      17 Temmuz 2006 07:57:11
      nasıl ki, radyatör hortumu ilk 10(sadece on) km'de patlayan mercedes e270 mercedesi kötülemeye yetmiyorsa, bir arıza veya bir servisin haksız aldığı para (burada en az alan kadar da ödeyen suçlu) v.s. de bir markayı kötülemeye yetmez.

çünkü ben (veya bilgisayarcı milleti) her arızalı ürünüyle karşılaştığım markayı silmeye kalksaydım su anda kullanılacak hiç bir marka kalmazdı...
      en basitinden; 1999'da sorunlar yaşatan amd'yi ve bacağı daha ambalajını açmadan kırılmış olan inteli çizseydim hangi işlemciyi kullanabilirdim ki?
      bunun yanında bana ve diğerlerine olmadık sorunlar yaşatan asus'un anakartları neden halen deli gibi satılıyor?

arkadaşların da dediği gibi ya burada bir yalan var, ya da enayiliğine para ödemişsiniz. ürünün alındığı ilk 15 güniçerisinde koşulsuz iade şartı tüketici haklarında var, ayrıca ürünün aynı arızayı 3. defa, farklı arızalardan 4 defa, veya bir ay içerisinde iki defa arıza vermesi durumunda (ürünün kullanım engelinin süreklilik arz etmesi sebebiyle) ürünün birebir değişimini veya para iadesini isteyebiliyorsunuz. hem siz bütün bu olanları msi veya distribütör'e ilettiniz mi?

• Teğmen
      153 Mesaj
      17 Temmuz 2006 21:22:17
      olay bir MSI karalamasına dönüşmesin. Ben MSI logoso gördüğüm her ürünü güvenerek alırım. her laptopta problem çıkabilir.

Bu modelin kasasında windows XP için üretilmiştir, uygundur vs etiketi varmı?

Ati catalist son sürümlerin hepsinde 3D ayarlarına tıklayınca hata veriyor. Oyunlarda çaklılıyor. Bu nedir?
      AthlonXP 2000, radeon 9550-256 MB, 512 MB Kingston ddr400.
    • Yarbay
      2005 Mesaj
      17 Temmuz 2006 21:41:29

Tarih 25 Temmuz 2005; 13:40:57

Tarih 17 Temmuz 2006; 7:57:12

bir konu daha itinayla hortlatılmıştır

" Ö l ü m _ O l m a s ı n _ R e z i l l i k _ Ç e k i l i r ! "
    • Yüzbaşı
      708 Mesaj
      18 Temmuz 2006 08:38:50
      adam zaten "faul"lü bir giriş yapmış;
      "bir arkadasim msi aldi"; yani kullanıcı değil.
      ayrıca notebook'un modeli belli değil,
      gidilen servis belli değil (hoş elektronik cihazların türkiye teknik servislerinin durumu muhatap olan herkes tarafından bilinir. hakikaten bir çok teknik serviste kandırıldığınızı düşünürsünüz. benim başıma sony ve sharp teknik servislerinde gelmişti.)
      ve bir yıl sonra -belki de itina ile- hortlatılmış bir konu.
      msi bence çoğu notebook satıcısını ürküten bir marka. sebebi de fiyat politikasının diğer firmaların altında daha yüksek konfigürasyonlu ürün satma yönünde olması.
      kısaca meyve veren ağacı taşlarlar...
      selamlar

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Temmuz 2006 09:40:06
      arkadaşlar bu konuyu yeniden hortlatanlanlar msı satıcıları ve yetkili servisi yada ithalatçının adamları bence kollamaya geçmeleri gerekiyor tabiki markalarını. Bundan sonra yazılıcaklar msı a övgü şeklinde olucaktır problemlerin yazılacağına inanmıyorum tabi bu benimki varsayım ancak delilleri var

www.google.com.tr ye girin msı laptop yazın Türkçe sayfalarda ara diyin bakın bu topik çıkıyor msı almaya karar vermiş bir kişi bu yazınlan teknik servis hikayesini okursa alımaz tabiki

• Er
      1 Mesaj
      03 Ağustos 2006 20:21:02
      msi laptopumu oyun ve bilgisayarı sonuna kadar kasacak 3d max maxon cinema 4d vs kullanıyorum ve laptopum 6 aydır "tık" demedi.atıyorsunuz.bari destekli atın:)

05 Ağustos 2006 23:17:41
      @electro_g

edit; süper bişi buya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec -- 5 Ağustos 2006; 23:21:21 >

08 Aralık 2006 18:14:12
      yok yahu olmaz öyle şey yıkarlar adamı

• Çavuş
      87 Mesaj
      08 Aralık 2006 18:32:24
      inanmıyorum 2 yıl önce 510a aldım sorunsuz olarak satıp m675 aldım markası benim içn güvendir

2006 passat tdi dsg,99 mercedes ml320,2000 lexus rx300 samsng 55es6140,lg ht503th,i 4s 16gb,toshiba 800-107-i5 32gb
    • Yarbay
      5347 Mesaj
      08 Aralık 2006 20:52:22
      bazıları hayal kuruyo yok msi alınmazmışta marka deilmişte kardeşim marka tartışmasını bırakın artık, ülkedeki bu tüketici yasalarıyla ancak servislerde bayilerde bu kadar hizmet veriyo herşey kanunlarda yazılı olupta yaptırımı olmadıktan sonra kimse dünya markalarını boklamasınsonuçta ikinci dünya ülkesi olmanın sonuçlarını herşeyde olduğu gibi bilgisayar dünyasındada yaşıyoruz.avrupada aldığınız bir laptop kullanıcı hatası dışında sorun çıkaracakta, firma yada servisi mırın kırın edecek, adamı hoplatırlar bee

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...
    • Binbaşı
      1439 Mesaj
      09 Aralık 2006 00:46:27
      arkadaşım.ben noter katibiyim.yapman gereken şu...eer 1hafta içindeysen wer laptop'ı al paranı.
      1 haftayı geçtiyse we ürünü iade etmek istiosan adamlara paşa paşa sööle.alıolar mı?almıolar.ozaman en yakın noterliğe gidersin.aldığın firmanın (şirket) tam ünvanını we adresini weririsin we notere bööle bööle oldu dersin.(drekt noterle konuşman daha makbuldür.katipler sallar seni:P).nyse..aldığın firmaya ihtarname çekilir.ihtarnamenin metninde malı neden iade etmek istediğin yazılır ki ayıplı mal olduğu için kessinlikle alınması gerekir we paranın iade edilmesi weya aynı fiyata yeni ürün werilir.ihtarname 1 hafta içinde muhatabın eline geçer.tebliğ (yane muhatabın eline ulaşma) tarihinden itibaren 7 gün içinde iade almaz weya yenisini göndermesse açacağın ilk davada işi bitirisin.gerisini bilmiorum:) daha 21 yaşındayım.ama tazminat vs olayları da kazanırsın.çünkü haklı olan sensin.
      notere giderken...
      -kimlik aslı ve 1 adet fotokopisi.
      -fatura aslı
      -aldığın firmanın bağlı olduğu şirketin tam ünvanı we adresi.(msi ürünü ama mavi bilgisayardan aldıysan mavi'nin tam şirket ünvanı we tam adresi.)

olay budur.haklarınızı savunun.kanundan kaçılmas:PPPP

canon 5d mark3 , canon 24-70 L , canon 135 L , sigma 35mm 1.4 , canon 580ex2, manfrotto prob550x , imac 27" i7 -
      www.cagincoskunirmak.com -
    • Binbaşı
      1382 Mesaj
      09 Aralık 2006 02:08:54

quote:

Orjinalden alıntı: soylansu

arkadaşlar bu konuyu yeniden hortlatanlanlar msı satıcıları ve yetkili servisi yada ithalatçının adamları bence kollamaya geçmeleri gerekiyor tabiki markalarını. Bundan sonra yazılıcaklar msı a övgü şeklinde olucaktır problemlerin yazılacağına inanmıyorum tabi bu benimki varsayım ancak delilleri var

www.google.com.tr ye girin msı laptop yazın Türkçe sayfalarda ara diyin bakın bu topik çıkıyor msı almaya karar vermiş bir kişi bu yazınlan teknik servis hikayesini okursa alımaz tabiki

bi kaç "er"in mesajı seni doğruluyor

uç yalnız uç...
    • Er
      3 Mesaj
      24 Aralık 2006 14:15:15
      cbox gravity nasıldır...bir fikriniz var mı

• Çavuş
      43 Mesaj
      24 Ocak 2007 01:51:14
      Tek geçerim: ACER

İmzanız Kural Dışıdır
    • Yarbay
      8461 Mesaj
      24 Ocak 2007 17:16:08
      zaman msı yı haklı cıkarmış gıbı
      cünkü asus ve hp pavillıon topıclerı sorun doluyken
      msı topiklerı ısınma dışında cok problem
      cıkarmamış
      ama acer ve dell dahada sorunsuz duruyor forumda

• Er
      2 Mesaj
      26 Ocak 2007 01:07:09
      merhabalar
      bende yeni bir MSI (m675) laptop aldım,bilgisi olan arkadaslara sormak istiyorum, bilgisayarı kastıracak hiç bir işlem (oyun film vs) yapmamama rağmen bilgisayar açıldıktan en geç 20 dakika içinde ısınmaya başlıyor ve sıcaklık klvayeden hissediliyor ve şu an açtığımda ise harddiscin çalışmasını rahatsız edici şekilde duyabiliyorum..daha önceden dell(505-600)-hp(6220-8220)-fuijtsu siemens ve samsung P30 kullandım ancak hiç birinde bu tür bir sorun yaşamadım..MSI'da yasadıgım bu sorun normal mi,eğer değilse ne yapalıyım? teşekkürler

• Er
      2 Mesaj
      26 Ocak 2007 01:23:07
      pardon bu arada düzeltmek istiyorum,aynı sorunu Hp'de yasadım.özellikle 6220 ve 8220'de de harddisc'in aşırı ısınması sorununu yasadım ve bu ürünleri değiştirmek zorunda kalmıstım..yeni pavilion serisini bilmiyorum ama Hp'ye de çok sıcak bakmıyorum.

• Yarbay
      3116 Mesaj
      09 Mayıs 2007 17:45:54

quote:

Orjinalden alıntı: gren

zaman msı yı haklı cıkarmış gıbı
      cünkü asus ve hp pavillıon topıclerı sorun doluyken
      msı topiklerı ısınma dışında cok problem
      cıkarmamış
      ama acer ve dell dahada sorunsuz duruyor forumda

m673 de pil sorunu var

• Yüzbaşı
      685 Mesaj
      10 Mayıs 2007 12:28:20
      kardeşlerim zaten bilgisayar alırken %50 bilgisayar %50 teknik servise bakacaksın alırken güzel ama aldıktan sonra yüzüne bile bakmazlar bunlar

αму ℓєє ƒυη ¢ℓυρ
      2 кιşιℓιк ƒυη ¢ℓυρ
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj
      10 Mayıs 2007 21:38:20
      Arkadaslar yaklaşık 1 ay once MSI 673x Laptop aldım MAVİ bilgisayada Aldıgım GUnun 3. gününden beri serviste paramı almak istedigimi soyledim baska cihaz vermeyi teklif ediyolar tüketici hakklarına basvuracak
      problemde su eger 673x alan varsa denesin sanırım tum seride var batarya kapalıyken kendi kendine bitiyor cantadan bi çıkarıyorum 100/60 kalmıs 24 saat gectikten sonra (acık kalsa diyecem emininm kapalı olduguna açık bile olsa 24 saat şarjı giden laptop yoktur sanırım bu arada) gittim yetkili servise verdim aldılar yensini verdiler aynısı ondada oldugu için geri verdim istanbula gonderildi (ankaradan) ve halen bu durumun sonuçlanmasını beklemekteyim MSI gibi buyuk bir bilgisayar firmasına da şikayeti mi dile getirecem Mavi bilgisayarında bu tutumu için kınıyorum ve kimseye tavsiye etmiyorum

Uzaklık Deyip dert ettiğin nedir ki sevgili..?Biz, yaradanı görmeden sevmedik mi..? ((MEVLANA ))
    • Yarbay
      3116 Mesaj
      10 Mayıs 2007 21:52:54
      aynı sorundan biz de müstaripiz..
      bu sorunu çözmezlerse çekecekleri var bizden

http://forum.donanimhaber.com/m_13559506/tm.htm

• Çavuş
      49 Mesaj
      11 Ağustos 2007 13:37:53
      Bende 3 haftadır MSI VR 600 var. Alet taş gibi fiyat performans oranı oldukça iyi. Msi lerde tek sorun kulaklık takınca aletten ses çıkmaya devam etmesi . o da realtek in sitesinden güncel driver ile 5 dk da halloluyor. Öneririm MSI yi söylentilere kulak asmayın .

Sony Ericsson K790i
    • Yarbay
      2167 Mesaj
      04 Kasım 2007 17:30:39
      5 gün önce MSI M670 aldım cihazı gören 4 arkadaşım da 2 gün sonra aldılar hatta bi arkadaş hp pavilion laptopunu sattı.

• Yüzbaşı
      433 Mesaj
      29 Aralık 2007 14:25:18

quote:

Orjinalden alıntı: freemoney

senin kullandıgın serideki konf.da xp kullanan bir çok kullanıcı var senin söylediğin şeye bakılacak olursa sistem xp de sorun yaratıyor msi böyle bir hatayı göz ardı edecek bir firma değildir ki üstünede 105$ alacak, gerçekten komik bunda eminim ki sizin bilmediğiniz gözünüzden kaçan başka bir hata söz konusudur.

Bilinçsiz şekilde markaları kötüleyerek msi alacak bir kullanıcının son anda fikirlerini değiştererek baska markalara yöneltebileceğinizi unutmayınız..

• Er
      1 Mesaj
      23 Ocak 2008 18:19:24
      arkadaşlar bende msı mega book amd 1.7 işlemci ekran kartı nvıdıa go 6100 dvd rw kullanıyorum ısunma bile yok süper bilgisayar bence arkadaşlara tavsiye ederim bütün oyunları kadırabiliyor hiç sorun yok ultimate 2008 kurdum performan olarak 3.6 gösteriyor bana göre süper bir tane bozuk çıktı diye msı kötülemeyelim lütfen asıl asuslarda sorun çıkıyor elektronk aletlerde sorun çıkma olasılığı çıok yüksektir onun için hangimarka olursa olsun güvenilmez sonuçta elektronik statik olarak çalışıyor.

saygılar .

123456789
    • Er
      11 Mesaj
      28 Nisan 2008 08:22:42
      arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı
      bırde en buyuk sorun olarak yazarken kelımenın ortasına basına atlıyor veya baska pencerelere gıdıyor touchped a carparak yazdıgımı hıc dusunmuyorum cok dıkkat ederek yazdıgımda bıle oluyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır ve laptop ta bır arıza vs oldugunu dusunuyormusunuz ustelık yenı aldım yardımcı olursanız cok sevınırım

09 Mart 2013 19:12:25
      quote:

Orijinalden alıntı: ruhurevan

arkadaslar ben msı ex600 aldım alalı 10gun oldu daha ve sık sık kıtlenıyor veya programlar calısmayı durduruyor ayrıca bazende cok cıddı yavas acıyor klasorlerı
      bırde en buyuk sorun olarak yazarken kelımenın ortasına basına atlıyor veya baska pencerelere gıdıyor touchped a carparak yazdıgımı hıc dusunmuyorum cok dıkkat ederek yazdıgımda bıle oluyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabılır ve laptop ta bır arıza vs oldugunu dusunuyormusunuz ustelık yenı aldım yardımcı olursanız cok sevınırım

sen dragon edition al bakalım takılıyor mu?

• Yarbay
      2787 Mesaj
      09 Mart 2013 19:19:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Soap Mactavish8

Alıntıları Göster

sen dragon edition al bakalım takılıyor mu?

5 yıllık hort tebrikler

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp 320nm Sport
      Opel İnsignia 1.6 cdti 136hp 320nm Edition Elegance
      09 Mart 2013 19:24:53
      quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Alıntıları Göster

5 yıllık hort tebrikler

bu 5 yıl içerisinde msi çok gelişti artık böyle sorunlar kalmadı , onu kastettim . yine de bişi değil

• Binbaşı
      1409 Mesaj
      13 Nisan 2014 13:37:53

1 yıllık hort. sonb ir yılda msi gelişti mi geriye mi gitti? linkteki msi ı almayı düşünüyorum.

http://www.xoticpc.com/...dominator424-p-6955.html

1400 dolar elimizde patlamasın

yakonazikullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11 Mayıs 2014 02:09:23
      quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

1 yıllık hort. sonb ir yılda msi gelişti mi geriye mi gitti? linkteki msi ı almayı düşünüyorum.

http://www.xoticpc.com/...dominator424-p-6955.html

1400 dolar elimizde patlamasın

Bence bir masaüstü al. Ben Dragon Edition 2'yi sattım mesela, yani masaüstü daha uygun olur oyun için.

• Yarbay
      6233 Mesaj
      11 Mayıs 2014 05:23:00
      2005 yilinda 98 onermek nedir abi ya.ben 2000 yilinda bile 98 coptu.xp yuklemistim.98 de olmasa disketle 95 mi yukliycektiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Dizüstü >> msı laptop alıcaklar mutlaka okusun
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.