Şimdi Ara

ÇOK FAZLA SERMAYE GEREKTİRMEYEN İŞ KURMAK İSTİYORUM. ÖNERİLERİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
9
Favori
210.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok fazla para yatırmadan uzun süreli bir yapmak istiyorum. Elimdeki para 15.000Tl ancak dediğim gibi ne kadar az masraflı olursa okadar iyi olacaktır. Mantıklı teklif istiyorum sulandırmayın

• mekan varsa ps3 cafe olabilir mesela. gerçi 15000'e 7-8 makine/tv anca alınır ama yavaş yavaş büyütürsün.
  • kuruyemis dukkanı
  • Dönercilik olabilir.
  • otopark

dediysem 15 bin'e ancak küçük bi yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robertpires

mekan varsa ps3 cafe olabilir mesela. gerçi 15000'e 7-8 makine/tv anca alınır ama yavaş yavaş büyütürsün.

evet gençlerin yani bizin en çok bulunduğu ,( sohbet, oyun vs.) yerlerden biri o paraya 82 lcd 1000 lira desek ps3 de 1000 lira 15000/2000 = 7,5 1000 daha koy 8 tane stand saatini 2,5 lira yapsan full dolu olsa (ki boş yer hiç bi ps3 cafede bulumuyor) saatte 20 lira kazanc bence ii

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O KC -- 3 Eylül 2009; 22:15:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OgzKC

quote:

Orijinalden alıntı: robertpires

mekan varsa ps3 cafe olabilir mesela. gerçi 15000'e 7-8 makine/tv anca alınır ama yavaş yavaş büyütürsün.

evet gençlerin yani bizin en çok bulunduğu ,( sohbet, oyun vs.) yerlerden biri o paraya 82 lcd 1000 lira desek ps3 de 1000 lira 15000/2000 = 7,5 1000 daha koy 8 tane stand saatini 2,5 lira yapsan full dolu olsa (ki boş yer hiç bi ps3 cafede bulumuyor) saatte 20 lira kazanc bence ii

edit:imla

En mantıklısı ps salonu ama mekan lazım

• arkadaşlar ps kafe olayına sıcak bakmıyorum.Babam duracak gündüzleri mecburen.
    Fast food tost döner şeklinde bir yer aklımdaki. Bursada nerede talep olur acaba?
  • Bakkal dükkanı açabilirsin. En iyisi bence.
    Mahallende aç bi dükkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicaleus

arkadaşlar ps kafe olayına sıcak bakmıyorum.Babam duracak gündüzleri mecburen.
    Fast food tost döner şeklinde bir yer aklımdaki. Bursada nerede talep olur acaba?

Uludağ Üniversitesinin fakültelerinden birinin karşısı
  • Fast food falan işini tutturmak zordur elindekini de çar çur edersin o işte.
  • Bursada yeni fast food mekanı tutturmak zor kolay gelsin
  • valla param olsa paintball yeri kurardım cok para var bu işte demedi demeyin :D
  • Bi okulun karşısına kırtasiye, fotokopi vb..
  • iyi de hocam öyle bir ortağı nerden bulucaz? tamamen senin kısmetine olmuş seninki bol kazançlar
  • Bence büyük bi kampüsün çevresine yakın bi yere fast-food dükkanı aç.... 55 ekran tvyi yüksek bi yere dayayıp mtv yada nr1 açarsan gençler mekanı sever sanırım
  • tekel büfesi
  • Evet bide armut koltuklar
  • Tekel dükkanı açmayı deneme. Rekabet edemezsin hepsi aynı fiyat + pek karın yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.