Şimdi Ara

Bir Günlük Bursa Gezisi (Gittik, Geldik Teşekkürler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
14.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar çarşamba sabahı istanbuldan 8.30 civarında otobüsle yola çıkacağım, akşam 8'de geri döneceğimi düşünürsek. 12-20 arası yaklaşık 8 saat zamanım var. Bursada nereler gezilir, nerelere gidilir? Kız arkadaşımla gideceğiz. Günübirlik kaçamak diyelim.

2 sene önce gelmiştim bursaya, teleferiğe gitmiştik, bir tepede iskender yemiştik, sonra tepeden bursayı izlemiştik, çarşıda dolaşmıştık (öss'den sonra) ama o zaman araç vardı dolayısıyla pek bir yer öğrenemedik.

Şimdi 2 yaya insan olarak 8 saatte Bursa'da nerelere hangi sırayla gidilir. Otogarda ineceğimi düşünürsek, sırayla yazarsanız iyi olur sonra kaybolmayalım...

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 4 Eylül 2009; 1:38:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

1 kart alsak içine 10 lira yüksetsek yeter mi? 2 sene önce gitmiştim hatırlıyorum gittiğimiz yerleri. Teleferikle çıkmıştık orada oturmuştuk biraz manzarayı seyredip geri dönmüştük. 2 teleferik vardı doğru.

İmkanı yok yetmez. Tek kişiye bile zar zor yeter 10 lira.

Buradan gezilebilcek yerlere bakabilirsin.http://www.lifeinbursa.com/tarih/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doobly -- 1 Eylül 2009; 3:50:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.