Şimdi Ara

Esenler-Silivri Ulaşım... Lütfen Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
22.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bursa'dan Silivriye gidecem. Tekirdağ arabaları 35 e götürüyo Silivri'ye ama Esenler 20 lira :)
    Bende Esenler'den Silivri'ye geçmeyi düşünüyorum. Dolmuş vs. bi ulaşım mümkünmü oradan.
    Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...

• Esenlerden metroya binip Yenibosnada inersin. Hemen orada çatalca-silivri otobüsleri kalkıyor ne kadar bilmiyorum.

Ayrıca otogara gidersen şehirlerarası otobüs bulursun. Bence fiyat olarak onlar daha ucuzdur.

Ama Esenler-Silivri 10 tl den daha pahalıdır. Sen en iyisi direk Bursadan Silivriye git.
  • esenlerden silivriye de 10 ytl civarı ödersin.
    hiç kasma silivriye git direk.
  • Otogara, sonra metroyla yenibosnaya,yenibosnadan silivriye otobüsler var sık sık,en fazla 5 liradır.

Direk giden varsa ona bin.7-8 lira kar edicem diye o çile çekilmez.
  • Esenler otogardan Yenibosna'ya gitmeye uğraşma.
    Otogardan Silivri'den geçen Trakya'ya giden (özellikle Tekirdağ) otobüslere bin. 45 dakikada Silivri'desin.
    Öbür türlü Metroyla Yenibosna'ya gideceksin. Yenibosna'dan Silivri'ye gelen halk otobüsleri 50 küsür durakta durur, 1 saat 15 dakikadan önce gelemezsin (gelemezsin diyorum, çünkü Silivri'deyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Otogardan Silivri'den geçen Trakya'ya giden (özellikle Tekirdağ) otobüslere bin. 45 dakikada Silivri'desin.

Kırklareli veya Edirne otobüslerine binersen gelemezsin,E-5 kullanmıyorlar çünkü.Nerden biliyorum,Lüleburgazlıyım.Tekirdağ otobüsleriyle de gelebilirsin ama otobüse binmeden önce sor derim.
  • Teşekkürler arkadaşlar ben en iyisi direk tekirdağ arabasına bineyim. ben esenlerden 1-2 liraya giderim sanmıştım aynı fiyata geliyo demekki
    Yardımcı olan herkese teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Will Return

quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Kırklareli veya Edirne otobüslerine binersen gelemezsin,E-5 kullanmıyorlar çünkü.Nerden biliyorum,Lüleburgazlıyım.Tekirdağ otobüsleriyle de gelebilirsin ama otobüse binmeden önce sor derim.

Firmaya sordum Silivriden geçiyormuş Tekirdağ arabası. Yer ayırttım bile :)
    Teşekkürler

• Haftaya Pazartesi de 1 haftalık eğitim için ben Silivri'ye gideceğim. 'Bursa terminalde İstanbul Seyahat'e bin, direkt Silivri'den geçer.' diyorlar. Daha önce hiç duymadığım bir firma. Geçen 3 senede alternatif bir yol üremiş midir? :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.