DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Esenler-Silivri Ulaşım... Lütfen Yardım...
8
Cevap
0
Favori
14.455
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Esenler-Silivri Ulaşım... Lütfen Yardım...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      332 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:09:18
      Bursa'dan Silivriye gidecem. Tekirdağ arabaları 35 e götürüyo Silivri'ye ama Esenler 20 lira :)
      Bende Esenler'den Silivri'ye geçmeyi düşünüyorum. Dolmuş vs. bi ulaşım mümkünmü oradan.
      Yardım edenlere şimdiden teşekkürler...

R-A-İ-N-S-O-N2001 Ford Focus Fotokritik portfolyom
    • Yarbay
      2869 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:15:21
      Esenlerden metroya binip Yenibosnada inersin. Hemen orada çatalca-silivri otobüsleri kalkıyor ne kadar bilmiyorum.

Ayrıca otogara gidersen şehirlerarası otobüs bulursun. Bence fiyat olarak onlar daha ucuzdur.

Ama Esenler-Silivri 10 tl den daha pahalıdır. Sen en iyisi direk Bursadan Silivriye git.

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:16:36
      esenlerden silivriye de 10 ytl civarı ödersin.
      hiç kasma silivriye git direk.

• Teğmen
      150 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:18:34
      Otogara, sonra metroyla yenibosnaya,yenibosnadan silivriye otobüsler var sık sık,en fazla 5 liradır.

Direk giden varsa ona bin.7-8 lira kar edicem diye o çile çekilmez.

• Binbaşı
      1621 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:26:06
      Esenler otogardan Yenibosna'ya gitmeye uğraşma.
      Otogardan Silivri'den geçen Trakya'ya giden (özellikle Tekirdağ) otobüslere bin. 45 dakikada Silivri'desin.
      Öbür türlü Metroyla Yenibosna'ya gideceksin. Yenibosna'dan Silivri'ye gelen halk otobüsleri 50 küsür durakta durur, 1 saat 15 dakikadan önce gelemezsin (gelemezsin diyorum, çünkü Silivri'deyim)

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-
    • Teğmen
      150 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:35:57

quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Otogardan Silivri'den geçen Trakya'ya giden (özellikle Tekirdağ) otobüslere bin. 45 dakikada Silivri'desin.

Kırklareli veya Edirne otobüslerine binersen gelemezsin,E-5 kullanmıyorlar çünkü.Nerden biliyorum,Lüleburgazlıyım.Tekirdağ otobüsleriyle de gelebilirsin ama otobüse binmeden önce sor derim.

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:36:35
      Teşekkürler arkadaşlar ben en iyisi direk tekirdağ arabasına bineyim. ben esenlerden 1-2 liraya giderim sanmıştım aynı fiyata geliyo demekki
      Yardımcı olan herkese teşekkürler...

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      31 Ağustos 2009 18:41:04

quote:

Orijinalden alıntı: They Will Return

Alıntıları Göster

Kırklareli veya Edirne otobüslerine binersen gelemezsin,E-5 kullanmıyorlar çünkü.Nerden biliyorum,Lüleburgazlıyım.Tekirdağ otobüsleriyle de gelebilirsin ama otobüse binmeden önce sor derim.

Firmaya sordum Silivriden geçiyormuş Tekirdağ arabası. Yer ayırttım bile :)
      Teşekkürler

• Yüzbaşı
      565 Mesaj
      17 Ocak 2013 23:17:38
      Haftaya Pazartesi de 1 haftalık eğitim için ben Silivri'ye gideceğim. 'Bursa terminalde İstanbul Seyahat'e bin, direkt Silivri'den geçer.' diyorlar. Daha önce hiç duymadığım bir firma. Geçen 3 senede alternatif bir yol üremiş midir? :)

Bazen yaşamaya devam etme kararı almak da intihar etmektir.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Esenler-Silivri Ulaşım... Lütfen Yardım...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.