Şimdi Ara

Kişisel Sitede Neler Olmalıdır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kişisel site açmayı düşünüyorum. Template editleyerek. Sizin düşünceleriniz ile bir kişisel sitede hangi menüler olmalıdır. Anasayfa , biyografi , iletişim ...

• O da sana kalmış bir şey senin kişisel sitende hangi menülerin olacağını sen dışında kimse belirleyemez ki. Müzisyensen müziklerini seni ve müziklerini tanıtan albümünü reklam eden bir sayfan olur, doktorsan hastaların ile ilişkilerini, hastalıklar hakkında soru cevaplarını yayınlayacağın bi bölümün olur. Müzisyenler yada doktorlar sitemde ne olsun diye sormazlar kişisel sitedir çünkü ne yayınlayacaklarını bilirler. Sen ne isen sitende odur, sen kişiselinde ne yattığını bilmiyor musun? :)

Ama şunu diyebilirim, sen ve seni ilgilendiren herşey senin menün olabilir. Resim mi çiziyorsun, resimlerim menüsü. Fotoğrafçı mısın, fotogalerim menüsü. Grafiker misin, referanslarım menüsü. Öğrenci misin, okul hayatın, derslerin menüsü yada alkoliğin tekiysen içkiler kokteyller menüsü vs...

• kendinle ilgili herşey mesela bir şeyi çok seviyorsun ona bir sayfa oluşturabilirsin.
  • Düşündüklerim

Anasayfa

Biyografi

İletişim

Sevdiğim müziklerin videosu olabilir (izlesene yada youtube'dan alma)

Z. Defteri konulabilir mi ??

Kişisel Sitede Neler Olmalıdır

Arkadaşlar bu template nasıl kişisel site olabilir mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 1 Eylül 2009; 14:26:51 >
  • Bende kişisel site açacağım. Kendi scriptimi kendim yazıyorum phpde.ÜStte gösterdiğin sade hoş.
  • Ben html ile birşeyler yapabilirim ama bu template gözüme hoş geldi. Bunu editlemek istiyorum.

Menü şöyle olacak

Anasayfa , Biyografi (Hakkımda) , İletişim , Yazılarım (İnternette okuyupta beğendiklerim olabilir) , Z. Defteri

Butonlar resim olarak yapılmış , üstüne yazı yazılmıyor
  • Html olarak sana site tasarlayabilirim ücretsiz olarak.
    Nasıl bi şey istediğini taslağını atarsan PM den bugüne yetiştiririm belki.
  • Teklifin için teşekkürler Berk pm cevap verdim. Elimdeki templateyi editlemeyi düşünüyorum
  • anasayfa, hakkimda, çalişmalarim, iletişim
  • Başka neler olabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.