Şimdi Ara

En kaliteli su?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
16.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gordon_mayor

arkadaslar turkuazı beyenmeyenler yada labaratuarsuyu dieniniz olabilir. Bu dorudur. Durumu açıklamak gerekirse; Turkuaz suyu yer altı kaynak sularından çıkartılarak filtrasyon ve arıtmaya girerek hiç bir özelliği vitamini ve minerali olmayan ancam tamamen tertemiz bir su haline gelir bu da bu suyun içilmesinin gereksiz olduğu anlamına geliceini süşünebilirsiniz ancak sağlık bakanlığından alınan vücut için gerekli vitamin mineral değerleri ile sağlık bakanlığının izni kullanılarak dışarıdan takviye edilerek tarım bakanlığının izni ile üretilen nerdeyse dier tüm marka sulardan daha sağlığa uygun durumdadır bilginize yani turkuaz en kaliteli su denilebilir bilginize.

not:üretilen dier tüm sular direk doğal kaynaktan alınarak arıtıldığı için sağlıklıdır ancak tarım bakanlığından normal üretim izniyle alınmıstır. Turkuaz toprak altındaki suyu alarak analize sokmasıyla nötr su oluşturduğu için miyolojik eklemeler yapılarak sağlığa uygunluğu tespit edilerek izin verildiği içinde sağlık bakanlığının izniyle üretilmektedir

turkuazmı? anlatayım hemen. tekstil fabrikalarının kimyasal atıklarını filtre eden sistemle filtre edildi turkuaz suları. adı recosmos gibi bişeydi bu sistemin. suda ne varsa filtre eder bu sistem, icindeki mineraller ve tuzları bile ve sonuc olarak sana sadece su moleküllerinden olusan bir su kalir içmek icin. fakat buda senin vucudun icin zararlıdır. cünkü ph degerleri falan cok önemli. turkuaz firması bu durumu düzeltmek icin filtre edilmis suya belirli oranlarda mineral ve tuz kattı. tabi buda baya tepki aldı ve firma kapatıldı. ama degisen birsey yok turkuaz firması yeniden kuruldu DAMLA adıyla. ve bu damla suları cogu markete bedava olarak dagitiliyor sizde 50 kurusa satın aliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 23 Aralık 2010; 21:41:26 >
  • evet arkadaşlar istanbulda yaşıyanlar bilir... Su özelliklede içme suyu çok önemli bi nokta... Erikli suyunun iyi olduğunu duydum fakat kendi sitesindeki açıklamalara bakınca biraz bu düşüncem değişti gibi...özellikle son paragrafta RÖNTGENL ile kontrol edilmesi direkt radyasyon anlamına geliyor...

İyi kaliteli su bilen varmı arkadaşlar....

Kaptajdan boru sistemine alınan Erikli Doğal Kaynak Suyu, yerin 70 cm. altına döşenmiş olan özel kangal borular içinde doğal akışıyla 12 km’lik bir yolculuk sonrasında Uludağ dolum tesislerine ulaşır.

19 lt. polikarbonat şişe dolumu Prostack olarak adlandırılan özel taşıma kasaları üzerinde dolum için tesislere ulaştırılan şişeler bant üzerine alınır. İlk kontrolleri yapılan şişelerin doluma uygun olanları dış yüzey yıkama makinesine gönderilir. Dış yüzey temizliği sonrasında şişelerin iç kontrolleri tamamlanır. Doluma uygun olan şişeler tam otomatik makinelerde yıkama işlemlerinden geçirilir. Yıkama ünitesinde gıda ambalajları temizliğinde kullanılan sanitasyon malzemeleri kullanılır. 70 C derece sıcak su ile yıkanan şişeler, dezenfektanlı ve ozonlu su ile durulama işlemine tabi tutulur ve hijyen garantisi altına alınır.

Şişelere dolumu yapılacak olan Erikli, sırası ile farklı kademelerdeki filtrelerden geçer ve ozon ile zenginleştirilmiş hava yöntemi kullanılır. İleri teknoloji ile çalışan dolum proses hatlarında ve makinelerde el değmeden şişelere doldurulur. Kapakların üst bölümüne tarih ve seri kodlaması yapılır, kapak alanı güvenlik bandı ile çevrelenir. Dolumun her aşamasında yapılan röntgen kontrolleri yardımıyla Erikli kalitesi gharanti altına alınır.

• erikli
  • En iyisi Hayat Su
  • Erikli bana göre.Evin 500 mt ilerisinde dolum fabrikası var.Adamlar kaliteli çalışıyor
  • Erikli tabii ki. İçerken mutlu oluyosun.
  • nestle
  • Kesinlikle Erikli
  • Bursa da paketlenen suların hemen hemen hepsi aynı kaynaktan alıyor sularını. Uludağa çekmişler su borularını aynı birikimden kendi dolum tesislerine çekiyorlar sularını. Haa dolum tesislerinde herhangi bir sertleştirme yumuşatma yapıyorlarsa onu bilemem...

Ama Erikli güzel derim ben de...
  • erikli ama çok para şahsen biz haftada bır alıyoruz ama 7.750
  • Kalabak suyu
  • tamam güzel arkadaşlarda şu röntgen ışınlarıyla denetleme olayı düşündürüyor beni...
  • labranda milas-
    bahcepınar osmaniye -
    erikli
  • Bu eriklinin laboratuar bilgilerini araştırıyorum fakat bulamıyorum bilenler var mı?
  • erikli iyi ama tuzlu

bolu abant su kullanıyoruz tadı çok güzel erikliye en yakın su olabilir bence imkanınız varsa deneyin fiyatı 5tl
  • Asya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantomas

En iyisi Hayat Su

• İSTANBUL SU KANALİZASYON İDARESİ
  • Çenesuyu
  • Fatsu istanblda yok heralde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.