Şimdi Ara

KYK YEDEK BEKLEYENLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
105.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada konuşalım. Benim yedek sıram 509
    Çıkana kadar ne yapıacz nerde kalıcaz ? Hiç bi fikrim yok yardım lütfen ?

• Benim de 747 (Mersin). Ne yapacam bilmiyorum ben sadece 1 ay kalacaktım ev arkadaşı bulmak için kaldık ortada :)
  • ben izmirdeyim ve bana birisi şöyle dedi
    izmir kyk müdürlüğüne git kaydını yaptır
    haftada bir liste yenileniyor ve sırayla ilk 500dekileri 1000dekileri vs. alıyorlarmış takip etmemiz gerekiyormuş. izmir kyk müdürlüğü Varyant'taymış sizinkiler nerede bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoSeKu3 -- 30 Ağustos 2009; 22:01:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbucgun

Benim de 747 (Mersin). Ne yapacam bilmiyorum ben sadece 1 ay kalacaktım ev arkadaşı bulmak için kaldık ortada :)

mersin havası ılıktır hocam parkta bi banka kıvrılıverirsin 1 hafta
  • niğde 18. yedek çıkar umarım çıkana kadar ne yapacagız pekinerde bekleyecegiz
  • yine yurtta kalırsınız misafir olarak. sıranız gelince kaydınızı yaptırırsnız merak etmeyin
  • Gülmekten öldüm. Ben de yedeklerdeyim ya 300 küsür. Eskişehir'de hava soguk olur heralde öyle kıvrılcak bi yerim de yok ya:D:D
    quote:

Orijinalden alıntı: walcottt

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbucgun

Benim de 747 (Mersin). Ne yapacam bilmiyorum ben sadece 1 ay kalacaktım ev arkadaşı bulmak için kaldık ortada :)

mersin havası ılıktır hocam parkta bi banka kıvrılıverirsin 1 hafta

• İstanbul 2777. sıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: T N T

İstanbul 2777. sıra

ovvvvvv :D
  • Sakarya 142.sıra.Arkadaşlar bu sadece yurt sonucu dimi bu kredi falan başvurusuda yaptık onlar yazmıyo sonuçta :S
  • Ankara 382.. Ne kadar sürer acaba?
  • sanırım özel yurta yazılcam çünkü özel yurtların fiyatları ortalama 250 - 350 arası. Devlet yurdunda misafirhanede kalırsam günlüğü 5-6tl miş aylığı 150.Buna yemekde dahil değil günde min 5 liralık yemek yesem 150 lira yapar yani Devlet yurdunda misafirhanede kaldığımda ortalama 300 lira masraf oluyor.Haliyle özel yurtta kalmak daha mantıklı (;
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q Ray

sanırım özel yurta yazılcam çünkü özel yurtların fiyatları ortalama 250 - 350 arası. Devlet yurdunda misafirhanede kalırsam günlüğü 5-6tl miş aylığı 150.Buna yemekde dahil değil günde min 5 liralık yemek yesem 150 lira yapar yani Devlet yurdunda misafirhanede kaldığımda ortalama 300 lira masraf oluyor.Haliyle özel yurtta kalmak daha mantıklı (;

Misafirhanede kalacak olduğun kısıtlı süredeki masraflara bakarak tüm yurt hayatını kökten değiştirmek..?

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyapponzashi -- 31 Ağustos 2009; 1:12:16 >
  • yedekten yurt çıkanların normal sürede kayıt yaptırması gerekmiyor değil mi?

bütün yıl özele 300 tl vermek ile yedek sırasına göre max 1 aylığına 300 vermek,geri kalan aylar boyunca da 90 tl civarı vermek çok çok farklı olsa gerek. ortam da artısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiGi_27

Misafirhanede kalacak olduğun kısıtlı süredeki masraflara bakarak tüm yurt hayatını kökten değiştirmek..?

Edit: imla

Oluşmamış hayatı değiştiremem :/ Maddi durumu kıyasladım

quote:

Orijinalden alıntı: denizza

yedekten yurt çıkanların normal sürede kayıt yaptırması gerekmiyor değil mi?

bütün yıl özele 300 tl vermek ile yedek sırasına göre max 1 aylığına 300 vermek,geri kalan aylar boyunca da 90 tl civarı vermek çok çok farklı olsa gerek. ortam da artısı.

Edindiğim bilgiler doğrultusunda devlet yurdunda 200 TL buluyormuş yemek, yurt parası vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q Ray -- 31 Ağustos 2009; 1:29:04 >

• Yedeklere 14 eylülden itibaren kayıtlar alınıyomuş. 2 ekime'e kadar her pazartesi yeni yedek listesi çıkarılıyormuş. Her yedek listesinde 5 gün içinde kayıt olmak gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Yedeklere 14 eylülden itibaren kayıtlar alınıyomuş. 2 ekime'e kadar her pazartesi yeni yedek listesi çıkarılıyormuş. Her yedek listesinde 5 gün içinde kayıt olmak gerekiyormuş.

bu ne saçma iş
    okul kaydı için başka şehirden gelen insanlar var (benim gibi)
    yurt için de ayrı mı gidicez yani ?

nerde yazıyo hocam bu link verir misin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Q Ray

Edindiğim bilgiler doğrultusunda devlet yurdunda 200 TL buluyormuş yemek, yurt parası vs..

devlet yurdunda kalmak nasıl 200 tl yi bulabilir? 84 tl yatak ücreti,günlük yemek fişleri var,bildiğim kadarıyla haftasonu yemek çıkmıyor yurtta.

ben özelde kalırken,300 lira para veriyordum,24 saat sıcak su vaatleri vardı,bastırdıkları broşürlerde bile,ama kayıttan sonra sıcak su saati 18-24 arası diye yazı astılar panoya,1 ay sonra da 2 günde bir 2 saatliğine gelmeye başladı sıcak su. kışın,doğru düzgün kalorifer yanmadı,ortalama 18 derece oluyordu oda,akşam yatarken bazen 20 derece oluyordu,sabah kalktığımda 15 derece. ölçtün mü diyeceksiniz,evet ölçtüm,masa saatimin derecesi de vardı. birsürü şikayet vs,değişen olmadı.tatil dönüşlerinde 10 derece olan odada yatıyorduk bi hafta,tatilde yakmadıkları için 1 haftada zor ısınıyodu bina,zaten doğru düzgün yakmıyorlardı. üstelik yemek dahil değildi,ve yemek parası dahil bütün masraflar bana 600'e patlıyordu. bu kadar tahmin etmemiştim,ve çoğu 10 aylık sözleşme,kontrat ve senet imzalatıyorlar.bunu da hesaba kat,ondan sonra özel daha mantıklı vs diye düşün.
    ha bir de,elektrik su bizden derler,sonra milletin odasındaki su ısıtıcılarını vs toplarlar. bizde yoktu bu,tek artı özelliği de buydu zaten. 20 tl elektrik kotası belirlemişlerdi,daha doğrusu herşeyin kotası vardı ya,neyse.

@walcott,malesef öyle. ben de 10 saatlik yol için gideceğim yurt kaydına,üstelik sabahın beşinde orda olucam ve 8e kadar yurtkurun kapısında beklicem sanırım çünkü gidecek hiç bir yerim yok. başka otobüs saati vs de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 31 Ağustos 2009; 1:47:51 >

• denizza kardeşim doğrusun edindiğim bilgiler doğrultusunda düşüncelerimi söyledim yanlış anlama 10 ay kontrat felan bilmiyorum bende devlet yurdunda kalmak istiyorum ortam vs bakımından ama başka şansım yok hayırlı geceler
  • tekrar düşün derim sana,çünkü ben de senin gibi düşündüm,kalacak yeri vs dert ettim,sonunda bana 6 aya ve birsürü gereksiz ve ek masrafa mâl oldu. sadece uyarmak istedim.iyi geceler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.