DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GPS NAVİGATOR AZERBAYCAN HARİTASI
3
Cevap
0
Favori
6.006
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları >> GPS NAVİGATOR AZERBAYCAN HARİTASI
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      197 Mesaj
      29 Ağustos 2009 23:35:37
      merhaba.bende gps navigator bulunmakta.buna azerbaycan yol haritasını yüklemek isiyorum(mümkünse ayrıntı bir haritada olabilir).bunun için ne gerekiyor ne yapmam gerekiyor?cihazıma microsft ce windows GPS yazılımı yüklüdür.ayrıca 2gb hafıza kartı bulunmakta.igo 8 var ama onda sadece türkiye haritası mevcut. biraz zahmet ve zamanınızı ayırmanızı rica ederim.İyi çalışmalar.

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti...
    • Çavuş
      84 Mesaj
      31 Ağustos 2009 12:06:01
      igo, harita desteğini www.naviextras.com'dan veriyor ama orada Azerbaycan haritasını göremedim.
      quote:

Orijinalden alıntı: tsmurat61

merhaba.bende gps navigator bulunmakta.buna azerbaycan yol haritasını yüklemek isiyorum(mümkünse ayrıntı bir haritada olabilir).bunun için ne gerekiyor ne yapmam gerekiyor?cihazıma microsft ce windows GPS yazılımı yüklüdür.ayrıca 2gb hafıza kartı bulunmakta.igo 8 var ama onda sadece türkiye haritası mevcut. biraz zahmet ve zamanınızı ayırmanızı rica ederim.İyi çalışmalar.

• Onbaşı
      37 Mesaj
      31 Ağustos 2009 21:50:07
      Merhaba,

Igo 8 için ben de Azereycan haritası arıyorum. Satın almak için sitesine baktım fakat bu bölgenin haritası yok. (Özellikle Bakü)

Kullandığım cihaz Next ye-g 708. Özellikle uçaktayken nerede olduğunu bilmek güzel şey.

• Teğmen
      197 Mesaj
      03 Eylül 2009 23:17:19
      ilginiz için teşekkürler

Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti...
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları >> GPS NAVİGATOR AZERBAYCAN HARİTASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.