Şimdi Ara

Vodafone ezan servisine nasıl üye olurum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir arkadaş ezan servisi demiş bir konuda nasıl üye olurm?

• evet yaa geçenlerde bende gördüm ama sonra bulamadım,

ücretsizmiş vede nasıl oluyor bilmek istiyorum
  • ustalar nerdesiniz, yardım edin ramazan bitecek daha tık yok yaaww
  • ben bu servisi ramazan başında yaptım ücretsiz EZAN bilgileri geliyor şehrime uygun
    EZAN saatinden 20 dk önce sms geliyor

NAMAZ boşluk PLAKAKODU yaz 7070 e gönder
    (ön:NAMAZ 34 -->7070)

RAMAZAN boşluk IL PLAKA KODU yada IL ADI yazıp 7070'e göndermek.
    (ön:RAMAZAN 34 -->7070)

bana ücretsiz geliyor ama sonradan ücretli olurmu bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 30 Ağustos 2009; 15:08:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ben bu servisi ramazan başında yaptım ücretsiz EZAN bilgileri geliyor şehrime uygun

ÇOK TEŞEKKÜRLER
  • NAMAZ boşluk PLAKAKODU yaz 7070 e gönder
  • quote:

aynen öyle yaptım hocam diğerini değil bunu yaptım
  • Arkadaşlar verdiğiniz yanlış bilgiden dolayı tamı tamına 48 kontörüm gitti. Servise üyelik ücretsiz demişsiniz, ben de üye olayım dedim. Bir de ne göreyim 48 kontörüm buhar olmuş. Müşteri hizmetleri de konuyla ilgili bir iade yapamayız dedi. Resmen tufaya geldim. Ne yapabilirim, nası geri alırım kontörlerimi?

• Tezgahamı Getirdiler...
  • Mümkünse gülmek yerine yardım edin.
  • müşteri hizmetleri 02123300541 nolu telefonu verdi bilgi almam için..
    dediğine göre o servise başka bir firma bakıyormuş çetek mi öle bir şey dedi..
  • keşke şöyle gönderseydiniz.vodafone'un kampanyaları şu şekilde.

BEDAVA RAMAZAN XX
  • bu servide ücretsiz diyerek yanlış yönlendiren arkadaş iyi küfür yedin ramazanda
  • quote:

ben bu servisi ramazan başında yaptım ücretsiz EZAN bilgileri geliyor şehrime uygun

(ön:RAMAZAN 34 -->7070)

bana ücretsiz geliyor ama sonradan ücretli olurmu bilmem.

bakın EZAN serivisine üyeyim ve hiç kontörüm gitmiyor!
    Ama RAMAZAN 7070 e bugün de üye oldum yine kontörüm gitmedi hala ama kontörüm 15.Yetersiz herhal bide hala bilgi mesajı gelmedi RAMAZAN paketinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 31 Ağustos 2009; 0:48:02 >
  • bende üye oldum vede konturum gitmedi ama zaten 1.5konturum var demekki yükleyince gidecek offf offf
  • Arkadaşlar 7070 paketlerine kesinlikle üye olmayın çünkü Vodafone'a ait paketler değil bunlar. Ne kadar kontör gideceğiyle ilgili de en ufak bir bilgi yok sitelerinde. (Bkz: vodafone7070.com) Benden 48 kontör düştü. İptal etmek için 7070'i aramak da ücretli. Müşteri hizmetleri iptal edebilir mi bilmiyorum. Kontör iadesi de yapmıyorlar. Resmen göz göre göre gitti 48 kontör. Yükleyecek arkadaşlardan da otomatikman alınacaktır. İptal edilince bundan kurtulunur mu onu da bilmiyorum. Forumda yazanları gözü kapalı uygulamamak gerekiyor, bunu anladım. :S
  • vodafone yeni taşıdım daha hattımı içinde 20 kontor vardı,7070'e üye olur olmaz 8'e düştü 2 kontorle vodafone müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmuyorlar zaten kalan 6 kontorde kendiliğinden sıfırladı,şimdi kontor yüklesek dahada içe girermiyiz emin değilim..

kesin bilgi sahibi bir arkadaş el atarsa makbule geçer,imsak iftar saatleri ve hadisler gelmeye devam ediyor(:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 31 Ağustos 2009; 4:05:18 >
  • IPTAL yazıp ya da IPTAL PAKETADI yazıp 7070'e göndererek paket iptali oluyor. Ama giden kontörleri sormayın. Maalesef geri gelmiyor. :(
  • gönderdim servise aboneliğiniz iptal edilmiştir diyor ama kontorlerin akıbeti hakkında bilgi yok(:

yahu Oo değilde her şerde bir hayır var derler,bu vesileyle babamın nasıl olupta zamanında kombassana o kadar markı kaptırdığını daha iyi anladım,insan namaz niyaz deyince gerisini fazla sorgulamıyor iyi niyet deyin saflık deyin ama bu böyle,bizde ezan paketini gördük direk mesajı yolladık halbuki sayfanın devamında paralı olduğu hakkında uyarı yapılmış(:

neyse gelen hadiside sizinle paylaşayımda kontorler boşa gitmemiş olsun

üç dua vardır ki bunlar şüphesiz kabul edilir:mazlumun duası,yolcunun duası ve babanın evladına duası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: medyun

IPTAL yazıp ya da IPTAL PAKETADI yazıp 7070'e göndererek paket iptali oluyor. Ama giden kontörleri sormayın. Maalesef geri gelmiyor. :(

IPTAL NAMAZ vede ikinci bir mesajla da IPTAL EZAN yazdım 7070e gönderdim iptal oldu diye mesaj geldi.

zaten 1.5 konturum vardı vede hiç eksilme olmadı, ardından 02123300541 nolu telefonu aradım acaba kontur yuklediğimde bu 48kontur düşermi dedim

yetkili bana konturun başlangıçta kesilmediği için ve iptal talebinde bulunduğunuz için konturunuz gitmeyecek gönül rahatlığıyla kontur yükleyebilirsiniz dedi

bende teşekkür ettim kapattım iyiki hattımda 1.5kontur varmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.