Şimdi Ara

Levi's içi kürklü kot mont 42 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
19.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Levi's ın outlet ürünlerini satan internet sitesinde bulunan sıcak fırsatlardan sizi de haberdar etmek istedim.
    http://www.giymix.com/urun/99718105/giyim/Levi-und--039---s-ici-kurklu.html

saygılar

Levi's içi kürklü kot mont 42 TL

• orjinal mi?
  • Hepsinin orjinal olduğunu biliyorum. Siteks tekstil A.Ş. tarafından getiriliyor. Levi's 7-8 tane bayiliğine sahipler.
  • ama sadece xl var ellerinde
  • Beden konusuda sizin bedeninizi bilmediğim için pek bişi diyemiyorum fakat kot montların kalıpları dar olur genelde.. Aldığınız ürünü beğenmezseniz geri yollıyabiliyorsunuz. Fred Perry bi ayakkabıyı alıp ayağıma olmayınca geri yollamıştım. Para iadesi de yapıyorlar.
  • Gayet sıcak bir fırsat
  • Kot mont giyen kaldımı ki? Bu montları hatırlıyorum 10 sene önce çok giyilirdi
  • Gerçek Ad Can Başoğlu [Özel Mesaj Gönder] [Kullanıcıyı kontak listesine ekle]
    E-mail E-mail can217
    Doğum günü 19 Mayıs 1984;
    Ana sayfası http://www.giymix.com

Açtığınız bütün konular bu site ile ilgili ve hala ben sadece müşterileriyim diyorsunuz . Bende PES diyorum bu kadarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Kot mont giyen kaldımı ki? Bu montları hatırlıyorum 10 sene önce çok giyilirdi

Kont mont sürekli giyersin modası hiç geçmez..
    Ayrıca her kot ürünü gibi kot montta genelde pahalı olur içi kürklüsü bu fiyata bedava bence
  • sevdiğim bir arkadaşım sitesi ve takip ediyorum aynı zamanda da müşterisiyim. Bunda PES denilcek ne var anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo

Gerçek Ad Can Başoğlu [Özel Mesaj Gönder] [Kullanıcıyı kontak listesine ekle]
    E-mail E-mail can217
    Doğum günü 19 Mayıs 1984;
    Ana sayfası http://www.giymix.com

Açtığınız bütün konular bu site ile ilgili ve hala ben sadece müşterileriyim diyorsunuz . Bende PES diyorum bu kadarına.

Artık gülüp geçiyorum bunlara.
    Siteden daha önce alışverişim oldu, çok anlamasam da gönderdikleri ürünler orjinal gibiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: can217

Beden konusuda sizin bedeninizi bilmediğim için pek bişi diyemiyorum fakat kot montların kalıpları dar olur genelde.. Aldığınız ürünü beğenmezseniz geri yollıyabiliyorsunuz. Fred Perry bi ayakkabıyı alıp ayağıma olmayınca geri yollamıştım. Para iadesi de yapıyorlar.

Kendi kendinize mi para iadesi yaptınız?

Kendi sitenizden: (http://www.giymix.com/?i=credits)

Managed By Can Basoğlu
    Ari Bilal
    ....

• Managed by derken yardımlarımı esirgemedim. Neden hesap veriyorum diye merak ediyorum ama aydınlatim sitenin mailing ve flash tasarımlarına yardımım dokundu. Haliyle firmadan alışveriş bir çok kere yaptım ve firma bana iade yaptı.
  • Ya reklam olsa ne olur olmasa ne olur, bırakın bu detayı arkadaşlar ürün işinize yarıyormu o önemli.
  • ya yine de insan didrek söylse bu arkadaşımın sitesi sağlamn adamdır iade de yapar gibilerinden bizim için de daha güvenilir olur. buranın ahalisi böyle şeyleri sevmiyor açıkçası o yüzden de alacağı varsa da almıyor.
  • Bende tam sizin dediğiniz gibi yaptım ama insanların bu kadar kurcalayıp durumu sorun haline getireceğini hiç tahmin etmemiştim neyse inşallah yararlanır herkes.
  • hayır işte öyle yapmadınız. sanki sadece oranın müşterisiymiş gibi yazdınız. oysa direk bağlantınız olduğunu yazsaydınız inanın daha güvenilir olurdu. kmise de bişi demezdi reklam yapıyosun diye. ama böyle olunca insan kendini kandırılmaya çalışılmış gibi hissediyor ve ister istemez soğuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hayır işte öyle yapmadınız. sanki sadece oranın müşterisiymiş gibi yazdınız. oysa direk bağlantınız olduğunu yazsaydınız inanın daha güvenilir olurdu. kmise de bişi demezdi reklam yapıyosun diye. ama böyle olunca insan kendini kandırılmaya çalışılmış gibi hissediyor ve ister istemez soğuyor.

Çok gördüm burası çalıştıgım yer yada burası benım sirket su indirim var diyip acanlara daha güvenilir bakıyorlar .yedikeresekize katılıyorum . ama sonucta bi büyük indirim var sagol .

orayla baglantın oldugunu soyleseydın daha cok müsteri kaprdın yanlış strateji
  • hani haklısınız diye başlayacağım ama yanlış strateji lafınıza katılmıyorum. herhangi bir strateji belirlemeden tamamen ürünün kalitesi ve güzelliğini ve sizlerin yararlanmasını istemiş olduğum için böyle bir girişimde bulundum.
  • aynısını 99 a almıştım geçen kış. .orjinalse cok iyi fiyat.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.