DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bilgisayar Seagate Harddiskimi Görmüyor !
3
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Diğer dahili bileşenler >> Bilgisayar Seagate Harddiskimi Görmüyor !
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      811 Mesaj
      28 Ağustos 2009 12:03:24
      Bugün itibari ile bi tane Seagate 500GB SATA2 harddisk aldım getirip taktım ve bilgisayarı açtım. Bilgisayarıma girdiğim zaman yeni HDD görmüyor lakin aygıt yöneticisinde yeni donanım bulundu diyor. Yeni hdd görmesi ve kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor?

Buda aygıt yöneticisinden aldığım ss :

Boşuna ölü evi arama! Arvardın çirkinse ölü senin öz evindedi; gir ağlaa çık ağla...
      Boşuna toy evi arama! Arvadın güzelse toy senin öz evindedi; gir oynaa çık oyna...
    • Yüzbaşı
      756 Mesaj
      28 Ağustos 2009 12:13:26
      Denetim masası - yönetimsel araçlar - bilgisayar yönetimi - disk yönetimi bölümünden sürücüyü bulup biçimlendirmen lazım.
      Ya da xp boot ile disk yönetiminde sürücüyü biçimlendirmen lazım.

The Rock says; know your role and play Smackdown
    • Yüzbaşı
      811 Mesaj
      28 Ağustos 2009 12:15:37

quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

Denetim masası - yönetimsel araçlar - bilgisayar yönetimi - disk yönetimi bölümünden sürücüyü bulup biçimlendirmen lazım.

Denedim oldu çok teşekkürler

Boşuna ölü evi arama! Arvardın çirkinse ölü senin öz evindedi; gir ağlaa çık ağla...
      Boşuna toy evi arama! Arvadın güzelse toy senin öz evindedi; gir oynaa çık oyna...
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      28 Ocak 2011 17:02:29

quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

ben bilgisayar yönetimine tıkladığımda firefoxla açıyor düzeltemiyorum neyle açmam gerekiyor acil yardım lütfen...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Diğer dahili bileşenler >> Bilgisayar Seagate Harddiskimi Görmüyor !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.