Şimdi Ara

Kapı barfiksi?! Kullananlar yardım ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
33.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın kapı barfiksi sipariş edicem ama, hangi marka iyidir bilmiyorum...

Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar varsa marka önerebilirmisiniz?

• bende voit marka var kaliteli birşey carrefourdan almıştım ama uzun zamandır kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

bende voit marka var kaliteli birşey carrefourdan almıştım ama uzun zamandır kullanmıyorum

İnceliyorum, yukarı
  • kapı barfiksini pek tavsiye etmem ama koridor da kullanılıcak olan çok güzeldir onu tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTuRKx

kapı barfiksini pek tavsiye etmem ama koridor da kullanılıcak olan çok güzeldir onu tavsiye ederim

Koridor 130 cm olduğundan olmuyor,zaten asılıcam sadece antreman oalrak 10 dk asılı durucam barfiks çekmesemde olur
  • kapı eşiğini bildiğin eğiyor kendini tünelden geçiyormuş gibi hisettmiyorsun ama eğiyor bu önemli değeilse senin için al
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmc 12

kapı eşiğini bildiğin eğiyor kendini tünelden geçiyormuş gibi hisettmiyorsun ama eğiyor bu önemli değeilse senin için al

Alıyım da hangi marka alıyım
  • Yukarı
  • banada lazım o aletten ama koridora koymak için.. duvarı delmek gerekiyor galiba asmak için
  • delta var bende.
  • Duvarı delmek gerekmiyor ama sağlam birşey olması için kapıya vida çakıyorsunuz.

Bizde birkaç gün oldu alalı gelip geçerken sallanıyorum

Markasını bilmiyorum ama Metrodan aldık:)
  • çok yararlı alet valla hamlıktan sallanan kollarımı omuzlarımı toparladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

delta var bende.

Güzel bu teşekkür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AppendiX

çok yararlı alet valla hamlıktan sallanan kollarımı omuzlarımı toparladı

7 senedir felan var bende,daha veletken maymun gibi sallanırdım
    günde aralıklarla kafama estimi 14 14 yapıyorum(15 te kollarım barfikste ayaklarım yerde oluyo)toplamda 70 tane felan yapıyorumdur.. gerçekten çok yararı var,ama sürekli nizami değilde bir ters bi düz deneyin arada,bi önden bi geriden o zaman kanatlar sertleşiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -bullshit-

quote:

Orijinalden alıntı: AppendiX

çok yararlı alet valla hamlıktan sallanan kollarımı omuzlarımı toparladı

7 senedir felan var bende,daha veletken maymun gibi sallanırdım
    günde aralıklarla kafama estimi 14 14 yapıyorum(15 te kollarım barfikste ayaklarım yerde oluyo)toplamda 70 tane felan yapıyorumdur.. gerçekten çok yararı var,ama sürekli nizami değilde bir ters bi düz deneyin arada,bi önden bi geriden o zaman kanatlar sertleşiyor...

Hangi marka?
  • Geniş tutup askeri tip çekerseniz, kanatlara-sırta yüklenir. Avuç içleri size bakıcak şekilde dar tutup çekerseniz daha çok bicepslere ve göğüse vurursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_don

Geniş tutup askeri tip çekerseniz, kanatlara-sırta yüklenir. Avuç içleri size bakıcak şekilde dar tutup çekerseniz daha çok bicepslere ve göğüse vurursunuz.

• Valla bendede Dunlop var kaç aydır kullanıyorum kapıya değilde lavabonun duvarına astım su anahtarıylada bi güzel sıktım vidaya falan gerek kalmadı 100 kiloyum rahatlıkla taşıyo Ankaradan ülküalan pasajından bi yerden almıştım ama kaça aldım hatırlamıyorum boy boy var bunlardan ben 100 cm liklerinden aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc.kork

Valla bendede Dunlop var kaç aydır kullanıyorum kapıya değilde lavabonun duvarına astım su anahtarıylada bi güzel sıktım vidaya falan gerek kalmadı 100 kiloyum rahatlıkla taşıyo Ankaradan ülküalan pasajından bi yerden almıştım ama kaça aldım hatırlamıyorum boy boy var bunlardan ben 100 cm liklerinden aldım...

Teşekkürler
  • ne vidaya nede asmaya vs. gerek var. koridor veya kapı barfiksi farketmez ortasındaki delikten çelik bi çubuk yardımıyla çevirerek kapıya veya koridora nereye monteliyorsanız sıkıştırıyorsunuz. gitti gidiyordan 40 liraya krom koridor barfiksi almıştım 5-6 ay evvel..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.