Şimdi Ara

## ♪♪ Nokia 5530 XpressMusic İncelemesi ♪♪ ## (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.247
Cevap
0
Favori
235.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugün aldım Hepsiburadadan. Kargoyu bekliyorum bakalım. İlk dokanmatik telefon deneyimim olacak. Habire dokandıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

İzmire geldi sonunda hadi hayırlı olsun

Çankayada vardı girişte köşedeki ilk dükkan. iki rengide vardı. beyaz rengi gerçekten çok hoş.boyutlarınıda beğendim. fiyat 600den aşşağı olmaz dedi. Nette 550liraya var diyince yoktur öle bişey diye geçiştirdi

Takasda zaten ölü fiyat verdikleri için şuanda acelem yok N79 dan memnunum. bu arada yukarda bi arkadaş ilan açmış onunla anlaşırız umarım

Demek en sonunda teşrif ettiler İzmir'e, fiyatın biraz daha inmesini bekliyorum almak için, acelem yok henüz..

• gerçekten süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: PELOTON

quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

İzmire geldi sonunda hadi hayırlı olsun

Çankayada vardı girişte köşedeki ilk dükkan. iki rengide vardı. beyaz rengi gerçekten çok hoş.boyutlarınıda beğendim. fiyat 600den aşşağı olmaz dedi. Nette 550liraya var diyince yoktur öle bişey diye geçiştirdi

Takasda zaten ölü fiyat verdikleri için şuanda acelem yok N79 dan memnunum. bu arada yukarda bi arkadaş ilan açmış onunla anlaşırız umarım

Demek en sonunda teşrif ettiler İzmir'e, fiyatın biraz daha inmesini bekliyorum almak için, acelem yok henüz..

izmirde fiyatı ne kadar ? bu arada izmire geldiyse istanbulada az kaldı demek oluo bu

• perşembe mersin media martkta idim. yoktu. arkadaşların dediği gibi nokia shop dahil hiçbir yerde bulamadımm
  • birde arkadaslar az önce baktım hepsiburada.com dan fiyatını 617 tl olarak vermisler bence cok pahalı bir telefon eğer hemen almak isteyenler varsa üstüne 93 tl eklersin 5800 alrsın 3g siz olmaz dersen ama tabikide bu telefonunda filatı düsücek düstüğü zaman alın derim ben ben sahsen öle yapıcam ama para biriktiriorm bir yandan ama hala aklımın bir kösesinde 5800 duruo 16 yasında bir gencim dolayısıyla para sıkıntısı çekiorm
  • kvk da 581 tl
    quote:

Orijinalden alıntı: alleqrolaw

birde arkadaslar az önce baktım hepsiburada.com dan fiyatını 617 tl olarak vermisler bence cok pahalı bir telefon eğer hemen almak isteyenler varsa üstüne 93 tl eklersin 5800 alrsın 3g siz olmaz dersen ama tabikide bu telefonunda filatı düsücek düstüğü zaman alın derim ben ben sahsen öle yapıcam ama para biriktiriorm bir yandan ama hala aklımın bir kösesinde 5800 duruo 16 yasında bir gencim dolayısıyla para sıkıntısı çekiorm

• quote:

Orijinalden alıntı: saybek

perşembe mersin media martkta idim. yoktu. arkadaşların dediği gibi nokia shop dahil hiçbir yerde bulamadımm

Ne yazıkki sadece 7 tane getirmişler. 7'side aynı gün içerisinde satılmış. Hatta gösterimdeki çizik bozuk ürünü bile satmışlar. Nokia Shop'ta zaten maketi bile yok
  • ben bu telefondan vazgeçicem sanırım ekranı küçük geliyor 5230 alıcam gibi
  • arkadaşlar tek bi soru sorucam , fazla ilgili degilim kusura bakmayın almayı düşünüyorum bikaç kişye sordum bi sonuç çıkmadı..

bu telefonda divx veya mp4 formatında video izlerken alt yazı kullanabiliyor muyuz.bu benm için tek önemli olan.ve bu telefonda öyle bir özellik yoksa( kendinden olası şart diil herhangi bir programla veya başka bi türlü bu halledilebilirse de olur) hangi telefonda böyle bi özellik bulabilirim.cevplarsanz sevnrim..

bunu sormak için bu foruma üye oldum ve takip edebilecegimi sanmıyorum..bilen arkadaşlar varsa mail atarlarsa cok sevnirim.şimdiden çok saolun..

MAIL ADRESİM: yunus_emre@istanbul.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusemreuzun -- 13 Eylül 2009; 2:29:25 >
  • arkadaşlar bende bugün aldım telefonu bir kaç sorum olacak benden tecrübeli olanlara

1- wlanla evden bağlanabiliyorum ama bazı sitelere girmek isterken "ağ geçidi cevap vermiyor diyor" telekomun yasak koyduğu sitelr değil normal olanlar,bunun sebebi ne olabilir

2- dns ayarlarını nereden değiştirebilririm

3-telefon hangi media formatlarını destekliyor ve daha önemlisi altyazı yükleyerek dizi-film vs izleme ihtimalimiz varmı

şimdiden çok teşekkür ederim
  • İnceleme çok güzel olmuş ellerine sağlık :)

Şekli çok hoşuma gitti telefonun, beyaz rengi hoş duruyor. 3G nin benim için de önemi yok, sonuçta onun için fazladan fatura ödeyemem. WiFİ yeterli internet için.

Vatan bilgisayarda stokta gözüküyor, bugün gidebilirsem bir inceleyeceğim. Belki alırım :)
  • dokunmatiği 5800 kadar vasat değilse güzel telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: kettoplazma

dokunmatiği 5800 kadar vasat değilse güzel telefon

dokunmatiği 5800 dan daha hassas video incelemelerde bunu görebilirsin
  • nerde bu telefon ya eylül ayı dediler eylül ayı bitti telefon ortada yok.
  • Ben beklemekten vazgeçtim hala vaktim olup da bakabileceğim büyük mağazalarda yok. Ufak tefek yerlerde de rakamlar roketlemiş. Yılbaşına doğru artık bakacağım.
  • vatanbilgisayarda var fiyatıda fena değil 578 tl filandı birşey sorucam arkadaşlar bu telefonla şimdi wifi olmadanda msne filan bağlanabilcekmiyim 3g zaten oturmadı oturana kadarda 4g gelir zaten bundan 3 yıl önce n72 ili alıcaktım satan adam dediki sakın alma n70 al 3g destekliyor telefon şimdi paramparça :) zaten değiştiriyoruz teli ne gerek var şimdi 1000 liralık tel alim wifisi var olması iyi şıkda duruyor bugün gidip bir mp3 çalar alsan dünya para 4 gb hafızası olan kamerası olan bir alet havasıda var bence iyide işde dediğim gibi bu telle wireles olmayan yerde nete bağlanabiliyormiyim msn kullansam yeter aslında edge var galaiba o 2g gibi birşeymi hızı düşük olsun sanki sonsuz hız değiki sonuçta 3g 1mbit hızı var
  • ARKADAŞLAR 4 GÜN BOYUNCA N97 KULLANDIM İNANIN TÜM HAYALLERİMİ YIKTI DOKUNMATİK KÖTÜ DONMA VS DÜN BU CİHAZI ALDIM VE ŞAŞIRDIM DOKUNMATIK ÇOK HASSAS SES MÜKENMEL(TEMİZ VE YÜKSEK) BU CİHAZDA EKRAN ÇOK NET GELDİ BANA VE BEYAZINI ALDIM ÇOK KARİZMA DURUYOR TAVSİYE EDRİM KULLANAN ARKADAŞLARA BİR SORUM OLACAK TUŞ KİLİDİ TUŞU OYNUYOR VE SES YAPIYOR SİZİNKİNDEDE DURUM AYNI MI
  • ben de vatan bilgisayardan aldım bugün. 573tl. Genel olarak güzel boyutu oldukça ufak. Samsung e250 kullanıyordum bundan önce kalınlık ve eni aynı boyu yarım cm daha uzun. Evde wifi ile bağlandım bu mesajı telefondan yazıyorum :)

Tuş kilidi tuşu benimkinde de sallanıyor ve ses yapıyor.
  • Yeni alanlara hayırlı olsun vatana gidip bende baya inceliycem vaktim olunca
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.