Şimdi Ara

CS 1.6 LAN KURULUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
98.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadşlar nasıl kuracağız.PC Ler aynı modeme bağlı.

bir kuramadık gitti

Yardımcı olursanız sevinirim.

• New game diye bir sekme var ordan kurabilirsin.
    Oda olmazsa dosya konumundan "dedicated server" bölümünden kurup arkadaşına ip verebilirsin.
  • Dedicated'a gerek yok ya
    Biriniz New Game' den oyunu kursun diğeride Find Servers'ın LAN tabından bağlansın.
  • sabit ip yapın tcp/ip ayarlarından otomatik olmasın yaniozaman kurarsınız
  • Aynı sorun bendede war siz böyle anlatmışsınız ama ben bilgisayardan o kadar anlamıyorum (mesela ip adresını en kolay yoldan nerden bulabiliriz?)
  • aynı modeme derken Ethernet kablosuyla mı yoksa Wireless agından mı ?
  • Benimki wireless agından (acil bir çözüm bulun ya! )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproing

Benimki wireless agından (acil bir çözüm bulun ya! )

Hamachi Programını indirin. netten nasıl kurulur ve kullanılır ögrenin.karşılık lı kurup ayarları dogru yaptınız zaman ikiniz arasında ag olusacak.Cs ye girip 1 kişi server kurar diger kişi LAN GAME e baktıgında kuran kişiyi görebilir.ve servera girip oynarsınız.

Eger Class C hatası verirse onuda netten ögrenmen gerek.
  • Sorunu çözdum arkadaslar daha once denedıgım halde (ki denedigimde olmamıstı) konsola "connecet XXX.XXX.X.X" (yani ip adresini) yazınca oldu.Yalnız şimdide masaüstünden kurdugum oyuna laptoptan girebiliyorum (yani tam tersını yapamıyorum) gercı o kadar buyuk bı sorun degıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproing

Sorunu çözdum arkadaslar daha once denedıgım halde (ki denedigimde olmamıstı) konsola "connecet XXX.XXX.X.X" (yani ip adresini) yazınca oldu.Yalnız şimdide masaüstünden kurdugum oyuna laptoptan girebiliyorum (yani tam tersını yapamıyorum) gercı o kadar buyuk bı sorun degıl

tam tersi niye olmuyor ki hey Allahım
  • olmuyor çunku ben v23 ü yüklemıstım laptopa digerinde yoktu ama o sorunuda cozdum digerinede yukledım demekkı olmuyor olabiliyormus cok bılmıslık yapma
  • Oyundan anlayan bütün arkadaşlardan rica edeiyorum .
    ben iki bilgisayra da "Counter Strike 1.6"kurdum.işte en sıkıntılı yanım burası .bende ip adresi 192.168.1.2 diğerinde 192.168.1.3 görünüyor..
    şimdi her ikisindeki oyunlardan mı bir birimizn ip adresine girecek.yoksa yalnız 1 bilgisayra oynun yüjklenemsi yeterli oluyor mu?
  • her iki bilgisayara da oyun yüklenmeli mi ?bir yanıt veriirmisiniz
  • arkadaşım elbette ikisindede yüklü olması lazım...bende de 1.6 yüklü bi ara oynuyordum 1 modem vardı ve ikisi de wirilwnss le bağlanabiliyordum ama sonradan oynayamadım nedeni nedir bilmiyorum.yardım edecek olan varsa buyursun..konsola o uygulanması gereken işlemi uygulayacağım
  • bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bir pc'de windows 7 diğerinde xp yüklü
    kablosuz modemim var her iki pc'dede oyun yüklü ama nasıl oyundan bağlanacağız nasıl rakip olacağız ?
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    bendede aynı sorun vardı.telefonumdaki interneti paylaşıma açıyorum ve pcleri telefonuma bağlıyorum,fakat mobil agımı bunları yaparken kapalı tutuyorum, tabi bu sebeple oyun için bi ağ oluşturup o ağdan oyunumu oynayıp,internetimde gitmiyor. . .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.