Şimdi Ara

BEHA elektrikli kat kalorifer sistemi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
37.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bu gün itibari ile daha önceden belirtiğim gibi 3 adet beha 2 ayrı odada 7gün 24 saat olarak 20 derece ayarını geçmemek kaydı ile kullandım 1 aylık kullanım faturası geldi 372,10 TL kısacası 24 saat açıkta kalsa kullanacağım zaman açsamda değişen 2 TL toplam aylık 1070 kw harcıyormuşum evet gelelim kuru fasulyenin yararlarına satılık 3 adet beha mevcut almak isteyenler varmı artık bu kışı sadece 2 oda yarım ısıtılarak kullanacağım yaz sonunda başka bir alternatif bakmam gerekir. tabi bu cihazların broşürlerinde 20 derece baz alınarak ortalama 4 veya 5 kw 24 saatlik türketim diyor ortalama deyince 5 kw x 2 ortalama hesabının tersi 10 kw yapar maximum değerden bahsediyorum 30 gün ile öarpıldığında 300 kw yaparki sonuö bunu göstermiyor.

bu arada evde sadece buzdolabı, tv ve termosifon çalıştığı zaman fatura 80 TL yi geçmiyordu yani kısacası tüm evi benim gibi ısıtmayı hayal edenler kusura bakmayın ben test ettim hiç memnun değilim,
    başka alternatifler düşünün sorusu olan varsa seve seve cevaplarım ev güney cephesi 2 senelik yeni bina.

• quote:

Orijinalden alıntı: DJSoniC

arkadaşlar bu gün itibari ile daha önceden belirtiğim gibi 3 adet beha 2 ayrı odada 7gün 24 saat olarak 20 derece ayarını geçmemek kaydı ile kullandım 1 aylık kullanım faturası geldi 372,10 TL kısacası 24 saat açıkta kalsa kullanacağım zaman açsamda değişen 2 TL toplam aylık 1070 kw harcıyormuşum evet gelelim kuru fasulyenin yararlarına satılık 3 adet beha mevcut almak isteyenler varmı artık bu kışı sadece 2 oda yarım ısıtılarak kullanacağım yaz sonunda başka bir alternatif bakmam gerekir. tabi bu cihazların broşürlerinde 20 derece baz alınarak ortalama 4 veya 5 kw 24 saatlik türketim diyor ortalama deyince 5 kw x 2 ortalama hesabının tersi 10 kw yapar maximum değerden bahsediyorum 30 gün ile öarpıldığında 300 kw yaparki sonuö bunu göstermiyor.

bu arada evde sadece buzdolabı, tv ve termosifon çalıştığı zaman fatura 80 TL yi geçmiyordu yani kısacası tüm evi benim gibi ısıtmayı hayal edenler kusura bakmayın ben test ettim hiç memnun değilim,
    başka alternatifler düşünün sorusu olan varsa seve seve cevaplarım ev güney cephesi 2 senelik yeni bina.

hangi ilde yaşıyorsunuz ,dış ısı ortalama kaç derece ,ısınabildinizmi ,artı satarsanız fiyatı ne düşünüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furniture78 -- 25 Ocak 2013; 16:39:02 >

• quote:

arkadaşlar bu gün itibari ile daha önceden belirtiğim gibi 3 adet beha 2 ayrı odada 7gün 24 saat olarak 20 derece ayarını geçmemek kaydı ile kullandım 1 aylık kullanım faturası geldi 372,10 TL kısacası 24 saat açıkta kalsa kullanacağım zaman açsamda değişen 2 TL toplam aylık 1070 kw harcıyormuşum evet gelelim kuru fasulyenin yararlarına satılık 3 adet beha mevcut almak isteyenler varmı artık bu kışı sadece 2 oda yarım ısıtılarak kullanacağım yaz sonunda başka bir alternatif bakmam gerekir. tabi bu cihazların broşürlerinde 20 derece baz alınarak ortalama 4 veya 5 kw 24 saatlik türketim diyor ortalama deyince 5 kw x 2 ortalama hesabının tersi 10 kw yapar maximum değerden bahsediyorum 30 gün ile öarpıldığında 300 kw yaparki sonuö bunu göstermiyor.

oha.o kadar düşük sıcaklığa o para çok.2-3 sene önce öve öve bitiremiyorlardı.çok verimliymiş.normal kaloriferleri katlar çarparmış fln.kat kaloriferlerine bakabilirsiniz.şimdi çok ucuzladılar.ben kullanıyorum diğer evimde.memnunum.oda sıcaklığı 25 derece sabit.güney marmara da 3 ton sibirya kömürü ile kışı çıkartıyorum.

• quote:

oha.o kadar düşük sıcaklığa o para çok.2-3 sene önce öve öve bitiremiyorlardı.çok verimliymiş.normal kaloriferleri katlar çarparmış fln.kat kaloriferlerine bakabilirsiniz.şimdi çok ucuzladılar.ben kullanıyorum diğer evimde.memnunum.oda sıcaklığı 25 derece sabit.güney marmara da 3 ton sibirya kömürü ile kışı çıkartıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: furniture78

quote:

hangi ilde yaşıyorsunuz ,dış ısı ortalama kaç derece ,ısınabildinizmi ,artı satarsanız fiyatı ne düşünüyorsunuz.

Arkadaşım izmirde yaşıyorum dış ısı ortalama 13 derece (gece ve gündüz ortalaması) vallahi oda normal aman aman bir sıcaklık olduğu söylenemez satılırken ısı ayarını 20 derecenin üstüne getirmeyin çok yakar dediler bizde öyle kullandık ama nafile neyse bu kışı böyle ısınacağım sonra duruma göre satarım 3 üne 650 -700 tl isterim herhalde durma göre fiyat tekliflerini düşünürüm. saygılar,

• Ben de beha ısıtıcı aldım. P15 modeli. Yağlı radyatör kullanıyordum,o da iyi bir marka delonghi. Ama hem çok enerji sarfiyatı var hem de 10 dilim de olsa, yeterli olmuyor. Birkaç saat çalışmayla oda sıcaklığı yağlı radyatörden daha hızlı 20 derecelere geldi.
    Bakalım 12 saat 25 derecede çalışmayla faturaya ne gibi bir etkisi olacak,göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun iyi günlerde inşallah.
  • arkadaslar beha isitici satan var mi ? üc adet lazim bana izmideyim
  • Beko bayilerinden sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 17 Ekim 2013; 23:40:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el bulabilirsem cok iyi olacak cünkü 3-4 ay kullanicam..daha sonra dogal gaz tesisati yapilacak.ama suan almaya mecburum
  • güncell
  • ısınma için iyi bir alternatif olarak görülüyor.
  • davutkerim86 D kullanıcısına yanıt
    Djsonic isimli arkadaşa pm atsanızya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonem

Djsonic isimli arkadaşa pm atsanızya?

malasef cevap alamadim. forumda aktif degil kendisi
  • DJSoniC kullanıcısına yanıt
    bir gün elbet donanımhaber'e gelecektir
  • Selam uzun zamandır aktif değildim iş nedeniyle, arkadaşın ısıtıcıya ihityacı var fakat izmirgaz sözüm ona bu kış doğalgaz bizim sokaktan geçecekti ama hiç bir çalışma yok daha o yüzden çocuğum var şu an satamam. yani kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.