Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300/350m/sn gayet iyi bir rakam, hiçte öyle serçeyi yaralıyıp, öldürmeyecek bir hız değilmiş

Şaka bir yana, dediğim gibi atış talimi için iyi bir tercih olabilir. Peki 150 lira civarına alabileceğim bir tüfek, beni tatmin eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azap

300/350m/sn gayet iyi bir rakam, hiçte öyle serçeyi yaralıyıp, öldürmeyecek bir hız değilmiş

Şaka bir yana, dediğim gibi atış talimi için iyi bir tercih olabilir. Peki 150 lira civarına alabileceğim bir tüfek, beni tatmin eder mi ?

valla 150 liraya kral magnum, stoeger x5, hatsan mod 80 var ancak 50 mt ye kadar iş yapar sonrası boncuklu tabancadan öte olmaz birde sorun çıkarabilir eliniz yatkın değilse uğraştırır. bunlardan tavsiyem stoeger x5-x10 dan biridir.
  • Bunların ayarı vardı galiba, o can sıkıyor, hepsinde mi var o ayar ?

stoeger x5'e bakıyorum, 50 metre benim için yeterlidir galiba, daha uzağını gözüm görmüyor zaten
  • yardımların için teşekkür ederim west
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

yardımların için teşekkür ederim west

ne demek paylaşmak için burdayız

@Azap

ayar derken dürbün ayarı var. birde temizleme olayı gerçi artık o da kolay temizleme pelletleri ile
  • Temizleme problem yaratacağını sanmıyorum, tabanca, otomatik 8'li, 36'lı kullana kullana alıştık temizliğe.

Dürbün kullanmaya gerek varmı ki ? Gez göz arpacık yeterli değil mi ?

Hiç dürbün kullanmadım gerçi, hep özenmişimdir kanas kullananlara
  • quote:

Temizleme problem yaratacağını sanmıyorum, tabanca, otomatik 8'li, 36'lı kullana kullana alıştık temizliğe.

Dürbün kullanmaya gerek varmı ki ? Gez göz arpacık yeterli değil mi ?

Hiç dürbün kullanmadım gerçi, hep özenmişimdir kanas kullananlara

gez göz arpacık bulunur çogu tüfekte gerek yoktur kullanmanıza
  • Teşekkür ediyorum cevaplar için
  • quote:

Teşekkür ediyorum cevaplar için

öenli değil paylaşmak için buradayız
  • x10 ve x20 nin ne farkı var? baktım özellikleri aynı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterHungry

x10 ve x20 nin ne farkı var? baktım özellikleri aynı?

güç farkı vardır
  • quote:

Evimizde çifte ve tek kırma var, iyi atış yapıyorum ancak ufak kuşları parçalıyor ne yazık ki.

Yaşadığım yerden ötürü çok fazla kuş iniyor etrafımıza, ben dama çıkıp, bahçeme konan kuşları vurmak istiyorum, bunun için havalı tüfek iyimidir ?

Çok pahalı olmayacak şekilde, serçe tarzı ufak kuşları vurabileceğim, menzili yerinde olan bir silah tavsiyesi istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

-bahçeme konan kuşlar demişin ben yazıp inanmadım sen yazdın..geçmişde yazdıklarını ii oku.
    -etinden yararlanılmayacak hayvanları demişim..bıldırcın keklikden bahsetmemişim..ha sen serçe güvercin avlıyorsan bilemem ben denemedim yemedim..

-avlanmak içinde kaliteli paraya kırıp pcp tüfek almak zorundasın ucuz tüfeklerle hem isabet oranı düşer hemde gücleri azdır..(şişe kırmak için değil,canlı hedef için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

kimse yardım etmedi ama karar verdim yinede teşekkürler

bundan alıyorum

http://www.hizlial.com/outdoor/havali-silahlar/weihrauch-hw90-55-cal-havali-tufek5-adet-tup-1-kutu-mermi-hediyeli_22.240.4633.0030.htm

2 kutuda bundan

http://www.hizlial.com/outdoor/havali-silahlar/crosman-premier-ultra-magnum-5-5-cal-sacma-mkldp22_22.910.4939.0509.htm

sizce iyi seçimmi ?

ben sizin yazdığınız mesaja cevap vermiştim 2. sayfada hw-100 bakınız diye.

bu tüfek gayet güzel pellette iyi ancak alacaksanız hilalav sitesine bakmanızı oneririm yada yatagun.com daha ucuza alırsınız teknik destektede sıkıntı cekmezsınız özellikle yatagun tavsiyemdir.

yalnız biraz pahalı sanırım hw-90 için o fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalahamari

kimse yardım etmedi ama karar verdim yinede teşekkürler

bundan alıyorum

http://www.hizlial.com/outdoor/havali-silahlar/weihrauch-hw90-55-cal-havali-tufek5-adet-tup-1-kutu-mermi-hediyeli_22.240.4633.0030.htm

2 kutuda bundan

http://www.hizlial.com/outdoor/havali-silahlar/crosman-premier-ultra-magnum-5-5-cal-sacma-mkldp22_22.910.4939.0509.htm

sizce iyi seçimmi ?

bu fiyat bir yaylı için çok çok yüksek. bu paralara full takım pcp alabilirsiniz.
  • arkadaşlar bende bu resimdeki havalı tüfek var neredeyse 5 sene oldu alalı.Markası hatsan ama modeli bilmiyorum yazmıyor üstünde sizce modeli nedir?
    aldığımdan beri hiç sorun çıkarmadı arıza vs.. Nişancılığımı bununla çok geliştirdim.Üzerindeki dürbün ile hiç birşey vurulmuyor ayarı yapması zor :( sadece görüntüsü için takıyorum vsvs kısacası bundan kullanan var mı nasıl bilirsiniz hatsanı ? :)

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!
  • tüfeğinizin modeli hatsan mod45,eski bir model dir,onlar tedavülden kalktı bende de vardı,kısa mesafe için fena sayılmayan bir tüfek,
    üzerindeki dürbün den hedefi bulmak çok daha zordur gez arpacık ile atsanız daha net görürsünüz,15 20tl lik dürbün,

stoeger x10 ile x20 arasında kundak değişikliği mevcut,aynı güçte her 2 tüfekde,

stoeger x5 düşük güce sahip,

hw90 ı tavsiye etmem,onun yerine hw97k yı tavsiye ederim,kime sorarsaız hw97k der,son derece isabetli ve kaliteli bir tüfekdir,yakışıklılığı da bonusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sideprensi07

tüfeğinizin modeli hatsan mod45,eski bir model dir,onlar tedavülden kalktı bende de vardı,kısa mesafe için fena sayılmayan bir tüfek,
    üzerindeki dürbün den hedefi bulmak çok daha zordur gez arpacık ile atsanız daha net görürsünüz,15 20tl lik dürbün,

stoeger x10 ile x20 arasında kundak değişikliği mevcut,aynı güçte her 2 tüfekde,

stoeger x5 düşük güce sahip,

hw90 ı tavsiye etmem,onun yerine hw97k yı tavsiye ederim,kime sorarsaız hw97k der,son derece isabetli ve kaliteli bir tüfekdir,yakışıklılığı da bonusu

siz airgunturk teki sideprensimisiniz acaba?
  • havalı tüfekle iş mi olur yawww.avsilahlari.com girin beğenin
  • evet benim sizin nickiniz nedir orda?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.