Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stingerrr dostum bizim arkadaştada 1.6 hb tdci ghia var siyah.seninde söylediğin gibi ön cam üst fitiller problemli.özellikle 160'tan sonra içeride ses oluyor.ayrıca bagaj kapağından da sesler geliyor.araç 3000 km de bu arada.ama bu sorunları serviste yarım saatte hallettik.
  • Halledersiniz ya..araba yeni olduğu için bu tür hataları otosan hemen servislere duyuruyo ve servislerde o hassasiyette önlemini alıyolar ama hepsi çok titiz çalışmıyo,bunu söyliyim..zaten sen servise gittiğinde senden önce biçok kişi aynı problemlerden servise gittiği için adamlar ezberlemiş artık:)

Beyler sıkı durun..Bombayı patlatıyorum....Trendcilerin çok hoşuna gitcek !!!!!

Trendime ghialardaki SONY MP3 çaları taktırdım..sonuç=MÜKEMMEL

ayrıntılı bilgileri ilgilenenler olursa atarım..
    çok hoş oldu,,ilk fırsatta fotosunu koycam;)

quote:

Orjinalden alıntı: 360 modena

stingerrr dostum bizim arkadaştada 1.6 hb tdci ghia var siyah.seninde söylediğin gibi ön cam üst fitiller problemli.özellikle 160'tan sonra içeride ses oluyor.ayrıca bagaj kapağından da sesler geliyor.araç 3000 km de bu arada.ama bu sorunları serviste yarım saatte hallettik.

• hayırlı olsub bende ghia focus var o muzik seti super...kaca mal oldu sana merak ettim o müzik setinin sıfırına 2800 euro diolardı ..nekadar dogru bilmiorum ama..neyse tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan
  • Max. 400 YTL çalışır benden o sisteme 50YKR dahi fazla vermem...
    Sen kaça yaptırdın usta????
  • yav rengi mavi ve sw bir aletse hasatasıyım

benim tek ooo mdeline kanım kaynıyo

cok egzotik bir rengi var acık mavi

daha önce bu rengi gene bir sw olan fiat marea weekend de görmüştüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

Max. 400 YTL çalışır benden o sisteme 50YKR dahi fazla vermem...

walla C4 de çok güzel arabaymış.. duruşu falan gerçekten çok güzel.. ford la arasında kaldım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: qr_bugra

Max. 400 YTL çalışır benden o sisteme 50YKR dahi fazla vermem...

Hoca sen dinLemedin gaLiba o sistemi...biLdigin gibi deiL ya harBi cok sagLam...Ben kapıları actım seside yarısına kadar actım butun mahalle cama cıktı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: stingerrr

Beyler sıkı durun..Bombayı patlatıyorum....Trendcilerin çok hoşuna gitcek !!!!!

Trendime ghialardaki SONY MP3 çaları taktırdım..sonuç=MÜKEMMEL

ayrıntılı bilgileri ilgilenenler olursa atarım..
    çok hoş oldu,,ilk fırsatta fotosunu koycam;)

Hadi yaaaa... Her serviste taktırabilirmiyiz bunu.
    Ben Trabzon'dayım.
    Kaça mal oldu merak ettim.

Bide Yeni Focus'lara hız sabitleyici takılabiliyormu bilginiz varmı.

Bu gidişle Trend alanlar araçları yavaş yavaş Ghia yapacak galiba.
  • Bi arması eksik...Onu da bulun yapıştırın..Tamam Ghia
  • HAYIRLI OLSUN DAİİ ARRAÇ SÜPER AMA BENCE 2000 CC LİQ TEK KAPI HACBACK OLAYDI O ZAMAN fACİAAA OLURDU aLLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: AdoLyA

hayırlı olsub bende ghia focus var o muzik seti super...kaca mal oldu sana merak ettim o müzik setinin sıfırına 2800 euro diolardı ..nekadar dogru bilmiorum ama..neyse tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan

Valla 2800 € ye öyle bi sistem kurarsın ki aklın hayalin durur.. Servisler milleti nasıl ... ni şaşırmış olduğundan boyle fiyatlar vermeleri çok normal.
  • Hayda karıştırmayın aklımı para yok zaten :) Benzini 20 YTL 20 YTL alıyom :P
    Ya ben trendime kapı perdeliği ve +15 beygir istiyorum. ESP de iyi olur hani
  • 2800 euro mu pioneer Deh serisi 370 milyona aldık babalar gibi püfff o para verilir mi be ben o paraya Tarkandı bilmemneydi arabama alırım canlı müzik dinlerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

Hayda karıştırmayın aklımı para yok zaten :) Benzini 20 YTL 20 YTL alıyom :P
    Ya ben trendime kapı perdeliği ve +15 beygir istiyorum. ESP de iyi olur hani

Abi ben sana Çatalca da bi at çiftliği söyleyebilirim
  • bu gidişle bütün trend ciler ghia yapıcak arabalarını.. beygiriydi, yan çıtalarıydı, teypiydi, jantlardı.........

• Ghia cıLAr naapsa acabaBizde yawas yawas arabayı mondeoya mı cevirsek
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinuba

bu gidişle bütün trend ciler ghia yapıcak arabalarını.. beygiriydi, yan çıtalarıydı, teypiydi, jantlardı.........

Yok ya benim araba zaten SP li jantlardan memnunum, yan cıta olayına giricem galiba yakın zamanda. Daha gidemedim servise :) İlk olarak merak ettiğim şeyler ESP, Perdelikler, Yol Bilgisayarı, Cruise Control (Ne kaldı ki :D) Bi de Müzik sisteminin fiyatını öğrensek

• quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

quote:

Orjinalden alıntı: cinuba

bu gidişle bütün trend ciler ghia yapıcak arabalarını.. beygiriydi, yan çıtalarıydı, teypiydi, jantlardı.........

Yok ya benim araba zaten SP li jantlardan memnunum, yan cıta olayına giricem galiba yakın zamanda. Daha gidemedim servise :) İlk olarak merak ettiğim şeyler ESP, Perdelikler, Yol Bilgisayarı, Cruise Control (Ne kaldı ki :D) Bi de Müzik sisteminin fiyatını öğrensek

bende ozaman bi trend benzinli alıyım oldu olacak 2 sene içerisinde tdci ghia ya çeviririm arabayı

• imkanım varsa 2 seneye kalmaz
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.