Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (1102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Duster55

Focus 2 ve 2,5 HB kasanın bagaj yüzölçümünü öğrenmek istiyorum. Örnek Opel Astra HB 2009 model 105X73= 7665 cm2. Bebek arabasını kolayca yerleştirmek için büyük bagaj yüzölçümüne ihtiyacım var.
     Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa)

Alıntıları Göster
    Kış aylarında araba (focus 2 tdci) çalıştığında egzozdan gelen pis bir koku var ve bulunduğum şehirde araba ısınacak kadar yol yapmıyorum o nedenle ısınınca koku geçiyor mu bilmiyorum. Yakıtı hep shell'den alıyorum. İşin açığı daha önceleri böyle bir koku olup olmadığına hiç dikkat etmemiştim. Egzozdan siyah ya da gri duman atma falan yok, çekişi hızlanması normal. Bu koku neden oluyor ? Bilgisi olan ve paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: techsen

Kış aylarında araba (focus 2 tdci) çalıştığında egzozdan gelen pis bir koku var ve bulunduğum şehirde araba ısınacak kadar yol yapmıyorum o nedenle ısınınca koku geçiyor mu bilmiyorum. Yakıtı hep shell'den alıyorum. İşin açığı daha önceleri böyle bir koku olup olmadığına hiç dikkat etmemiştim. Egzozdan siyah ya da gri duman atma falan yok, çekişi hızlanması normal. Bu koku neden oluyor ? Bilgisi olan ve paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Focus 2 HB'in bagaj alanını ölçer misiniz? C sınıfı HB tercihimde etkili olacak. Örnek foto Citroen C4'e aittir.
     Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa)

• quote:

Orijinalden alıntı: techsen

Ya bu durumu yaşayan başka kimse yok ya da bu foruma yazan kimse kalmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo42

@ta7asw valla bende anlamadım bu focusu birde dizel olacak benim 110 luk tdci aracımda 38 kuruş yakıyor şehir içinde caddy bile bu kadar yakmıyorken focusun çok yakması garip
    nerede bu focusun aux girişi

2010 trend makyajlı kasa
  • turkish_republic kullanıcısına yanıt
    Torpido gözünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tergen

Torpido gözünde.
    Arkadaşlar yarın park sensörü montajı yapacam ama sensörlerin kablosunu nereden geçirip içeri alacağım ? farın oraya baktım ama pek göremedim delik falan.. Park sensörü takılı olan arkadaş bi zahemet foto koyarmı ?
  • ismail_oz_41 İ kullanıcısına yanıt
    Stepne'yi kaldırın altında biri sağda diğeri solda 2 tane conta veya metal tıpa olması lazım, kabloları bunlardan içeriye alabilirsiniz. İş bittikten sonra toz girmesin diye silikon yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Stepne'yi kaldırın altında biri sağda diğeri solda 2 tane conta veya metal tıpa olması lazım, kabloları bunlardan içeriye alabilirsiniz. İş bittikten sonra toz girmesin diye silikon yaparsınız.

Teşekkür ederim hocam buldum. Sol tarafta çamurluğun hemen arkasında delik var plastik takılıydı oradan geçirdim.
  • Arkadaşlar bende aranıza katıldım. Aracım 2007 1.6 TDCI Trend paket 109 hp. Aracım 160000 km de 2. sahibinden aldım. 3 parça değişen bel altında temizlik boyası var. 2400 civarında hasar kaydı var. Satarken muhtemelen biraz başımı ağrıtır ama tanıdıktan olduğu için ben çok takılmadım. Bu arada 28.500 TL ye oldu fiyat nasıl olmuş bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilir mi?
    Tampon arkasında delikller var mı hocam siz mi deliyorsunuz yoksa ?
  • Bir öğretmen arkadaşım aracını satıyor

Araç:

2006 ghia siyah hb 1.6 cdti... km 220 bin

aracı kendisi 0 almıştı, hep o kullandı...

sadece sağ arka kapıda boya var...

Fiyat 36 bin... Araç Artvin Arhavide...

ilgilenen olursa telefonunu özelden veririm...

Arkadaş hastaydı henüz malum sitelere ilan veremedi..
  • HANGİ LASTİK
    ARKADAŞLAR İYİ AKŞAMLAR 2008 FOCUS HB İÇİN HANGİ YAZLIK LASTİĞİ KULLANIYORSUNUZ
    Sertlik derecesi 300-340 olan
    yakıt/ ses/ yol tutuş/ fren mesafesi/ km ömrü/fiyat açısından ideal verimi sağlayabileceğimiz lastik hangisi
    kilometre olarak yarı yarıya şehir içi ve şehir dışı kullanıyorum
  • sefalonely kullanıcısına yanıt
    Tampon üzerine kendim deldim.Önce bant yapıştırdım ve üzerinde ölçüp işaretleme yaptım ve kutu içindeki punch ile delikleri deldim..
  • mrtsyl kullanıcısına yanıt
    Michellinden vaz geçmiyecem :D daha önce michellin kullanmıştım.. Kalitesini sonraki lastikte fark ettim.. Aracı sattım yeni aracımı aldım ve lastik durumu kötüydü.. Hemen michellin bayisine gittim.. michelin crossclimate taktırdım.. Yaz kış sıkıntısız kullanmaktayım.. 2008 sedan şehirler arası yeni muğla izmit arası 1650 km yol yaptım.. Ful klima açık şekilde 345tl yakıt aldım..
  • 2006 sedan focus dizel var bakım yaptıracağız , bu aralar bakım yaptıran var mı fiyatlar ortalama ne kadar ?

Bir yere sorduk bakıma 350 tl triger seti değişimine 450 tl dedi, sizce nasıl.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    trigeri bilmem de geçen yıl yağ bakımına bende o parayı verdim. Bu sene o fiyat normal ama gittigidiyordan yağ ve filtre setini kuponda bularak aldım.yağ castrol 5-30, polen filtresi karbonlu bosch, diğerleri orjinal. 218liraya geldi 9 taksitle. 50 lirada işçiliğe ister 80 lira kârdasın.uYUMLU OLMASINA DİKKAT ET SİPARİŞLERİN
    muğla gibi yerde yazın kışlık lastik kullanmak tehlikeli olabilir hocam aman
    Lastikler sadece kış lastiği değil araştır istersen Crossclimate hem yaz hem kış lastiği. Yazın hava değişikliklerinie yani havanın bir anda ısınıp soğuma yamur vs tepkisi gayet iyi bir lastik.Dolayısıyla bir sıkıntı çekmedim.. Ama lastiklerin performansı bu aralar baya düştü.Hafta sonu michellin bayisi ile görüştüm. Bayi merkeze bildireceğini ve talep açılacağını söyledi. Oradan gelecek olan cevap ile bayinin demesine göre 4 adet yeni lastik ile değişim olabileceğini beyan etti.. Bana farklı bir lastik istermisin diye sordu bende bunların kış ve yaz performansından memnun olduğum için aynısını istedim. 2 yıl daha binerim sonrada arabayı satarım zaten..
  • seviyorsan sebebi vardır hocam
    saygılar
    205 55 R 16 94 V XL C B 69dB 393,00 TL
    bu fiyata bi tık daha iyi olabilirdi etiket değerleri ama yazlık kışlık 2 lastiğe göre iyi fiyatı
    aynen öyle 2 işi tek lastik işimi görüyor. Kışlık yazlıuk ayrı olması ayrı bir dert zaten..1.Depolama sıkıntısı var.2.değişim sıkıntısı hele ki ayrı bir jant takımın yok ise işler daha kötü.. Maksimum kullanabileceğin yıl 5 yıl bu iki lastiği :D
    Dolayısıyla kocaeli gibi az kar yağan bir yerde oturanlar için çok ideal bir lastik.. 2012 yılbaşında yani 2013 e bağlayan gece ankara otobanda hiçbir sıkıntı çekmeden yol gittim bu lastiklerle.. Araçların çoğu yaz lastiği olanlardır sağda zincir takmaya çalışıyorlardı tipi altında... Benim tek sorunum yağmur suyunun tankının tamamen donmuş olmasıydı :D O olaydan sonra özellikle kışın -30°'lik cam suyu (su katmadan) kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11001101110211031104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.