Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peşin mi aldı arkadaşın arabayı?? Ve metalik renk dahilmi??

quote:

Orjinalden alıntı: yigit tuna

2 gün önce arkadasim aradi bende focus aldim diye ankara tur oto ghia tdci manuel 42.600 bana pahali geldi ama fiyat istiyen arkadaslara bilgi.
  • pesin almis.metalik konusunu sormadim fakat opak aldigini zannetmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: srkanu

Bende cd düğmesinin altında AUX yazıo. o tuşa basınca da no auxiliary input mu ne yazıodu ekranda... Yani orda AUX yazsa olcakmıymış aux girişi takma olayı?

quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

Arkadaşlar ankara otokoç a gittim dün, trendler için aux ini konuşmaya. Usta bana orda bir focus trend gösterdi bendeki teyibin aynısı olarak görünüyor yanlız , onun CD tuşunun altında AUX yazıyor Benim arabada CD DJ, yazıyor. takamayız dedi yolladı :(
    aynı tuş aynı yerde benimkinde CD DJ yazıyor diğerinde AUX yazıyor! Çok üzüldüm :/

evet :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: avdr

İhbar olmadığı veya koç personelinin alıp satıp bu işten para kazandığı ayyuka çıkmadığı sürece bişey olmaz diye düşünüyorum.

Ben bu konuyu biraz karıştırayım ne buyaa millet işi sahtekarlıga dökmüş ,gitti indirimler
  • benim oglum berk focus hastası
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mengish

Merhaba Arkadaşlar,
    1 ay kadar önce burada yeni focuslarda yan hava perdeleri ve TBA standart olacak, güvenlik paketi kalkacak ve yerine TCS+EBS standart olacak denmişti (kısaltmalr yanlış olabilir )
    Fordun sitesinde de zaten TCS+EBS ayrı paket olarak yazılıyor artık.
    Yeni focus alan arkadaşların bu konuda bilgisi var mı acaba? Yoksa sadece yan dikiz aynasındaki sinyal mi değişen???

Tamam iste Hava perdeleri ve Brake Asist standart oldu, TCS opsiyonel. Yani degisen guvenlik paketinin kapsami oldu;)

Yan aynalardan baska bir de sis farlarinin ustundeki kas degisti, o da artik govde renginde veriliyor.
  • ford servislerinde bu ay kampanya var. haberiniz olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serafino

benim oglum berk focus hastası

Benimde kızım damla 3 yaşından buyana focus hastası şimdi 10 yaşında.
  • AutoShow 2006 fotograflarinin yeraldigi topic...

http://forum.donanimhaber.com/m_10214722/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkahra01
    ford servislerinde bu ay kampanya var. haberiniz olsun.

Kampanya hakkında bilgi verebilir misin? Bakıma bin kilometre var ama çok cazipse gideceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

Orjinalden alıntı: hkahra01
    ford servislerinde bu ay kampanya var. haberiniz olsun.

Kampanya hakkında bilgi verebilir misin? Bakıma bin kilometre var ama çok cazipse gideceğim.

Futbol topu veriyorlar

Arkadaşlar bugün otoshow daydım ,aman yaaa hangisini anlatayım ,kafayı sıyırdım ,hatunlar bitarafta ,yeni makinalar çil çil of of.bizim yeni yüzlüyü inceledim biraz pek bi farkı yok sisfarlarının oldugu kaşları boyamışlar ama koyu renklerde hiç belli olmuyor boyamasalardı :=).aynada sinyal var ,sinyalin oldugu çamurluktada ,ghia yazısı ,gerçi bunlar yazıldı ama ,arkadaşlar imkanınız varsa mutlaka gidin

• focus 2 trend arabam var bişey sormak istiyorum yeni farkettim bu bi özellik mi bozukluk mu anlamadım.

arabayı çalıştırdım. klimanın fanını açtım hava ön göğüsten üflüyo . buraya kadar tamam ama hava üfleme yerini camlara doğru çevirdiğimde otomatik olarak klimanın A/C düğmesi yanıyo yani klimayı çalıştırmaya başlıyo. Denedim hepsini tek tek , sadece ayaklara , ayaklara ön göğse , ayakalara ön cama , ön göğse ön cama yaptım hiç birinde çalışmadı kafasına göre klima ama üflemeyi sadece camlara vermek istedğimde gidiyo otomatik olarak klimayı çalıştırıyo bu yaww

bu bozukluk mu yaw trendi olan bi arkadaş söleyebilir mi ?
  • normal benimde trend var, aynısı oluyor normalmiş.
    quote:

Orjinalden alıntı: eup

focus 2 trend arabam var bişey sormak istiyorum yeni farkettim bu bi özellik mi bozukluk mu anlamadım.

arabayı çalıştırdım. klimanın fanını açtım hava ön göğüsten üflüyo . buraya kadar tamam ama hava üfleme yerini camlara doğru çevirdiğimde otomatik olarak klimanın A/C düğmesi yanıyo yani klimayı çalıştırmaya başlıyo. Denedim hepsini tek tek , sadece ayaklara , ayaklara ön göğse , ayakalara ön cama , ön göğse ön cama yaptım hiç birinde çalışmadı kafasına göre klima ama üflemeyi sadece camlara vermek istedğimde gidiyo otomatik olarak klimayı çalıştırıyo bu yaww

bu bozukluk mu yaw trendi olan bi arkadaş söleyebilir mi ?

• @emremuslu eyvallah saolasın. Ama nasıl bi özellik neden ihtiyacım olacak onuda anlamadım. Hadi diyelim araba şunu düşüyo lan bu adam cama verdi üflemeyi demekki buğu var hemen çözeyim diyo klimayı çalıştırıyo . Peki sonra tekrardan öngöğüs üflemesine çektiğimde camdan, klimayı kapatmıyo.
  • Arkadaşlar herkese selamlar. Benim iki adet sorum var. Birincisi bizim arabaların kliması (tdci ghia) hem soğutup hemde ısıtıyormu? ve ben opet den mazot alınca verilen fişleri kaybettim acaba sorun çıkarsa başka yoldanda ispatlamam mümkünmü? cevap verecek olan herse şimdiden teşekkürler.
  • önceleri bende bu olayı arıza sanıyordum. klima otomatik giriyor ama sen elle müdhele ederek ac düğmesine basarak devre dışı bırakabilirsin.
    quote:

@emremuslu eyvallah saolasın. Ama nasıl bi özellik neden ihtiyacım olacak onuda anlamadım. Hadi diyelim araba şunu düşüyo lan bu adam cama verdi üflemeyi demekki buğu var hemen çözeyim diyo klimayı çalıştırıyo . Peki sonra tekrardan öngöğüs üflemesine çektiğimde camdan, klimayı kapatmıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yörükcerrah

Arkadaşlar herkese selamlar. Benim iki adet sorum var. Birincisi bizim arabaların kliması (tdci ghia) hem soğutup hemde ısıtıyormu? ve ben opet den mazot alınca verilen fişleri kaybettim acaba sorun çıkarsa başka yoldanda ispatlamam mümkünmü? cevap verecek olan herse şimdiden teşekkürler.

evet kliman hem soğutup hem ısıtıyor....... opetten aldığın fişlerin çok önemli olduğunu sanmıyorum. önemli olan elindeki opet kartı içindeki bilgilerin. sen o kartı kaybetme.

yani kredi kartı gibi düşünürsen fişi kaybetsende kart sayesinde yaptığın işlemlere ulaşabilirsin. ofişleri vermelerindeki amaç ise bazen kampanya oluyo mesela bi ara bilmem ne marka kombi alırsanız işte bu fişler sayesinde %1 lik bir indirim kaznıayosunz filan gibi yazılar yazıyodu tabi kazadığın puanlara göre bunun dışında bişey olacağını sanmıyorum

• Şunu farkettim ki arabanın içinin ısınması 10 dakika sürüyor.
    (3 gündür hava sıcaklığı 2 ila 8 derece arası gidip geldiği için çocuk üşümesin diye arabayı ısttım durdum da...)
  • Yörük Cerrah,

Opet ten aldığın fişlere hiç bir şekilde ihtiyacın yok. Sabah mazot alırken benim elemanda kilometre yazmasını unuttu. Hemen opet müşteri hizmetlerini aradım. Kilometre yazılmamasının çok önemli olmadıgını söylediler. Ve mazot alımımın daha 3 dk önce olmasına ragmen nereden ne kadar alım yaptıgımı gördülür. Bir aksilik anında son 10 akaryakıt alımına bakıyorlarmış bilginiz olsun
  • quote:

evet kliman hem soğutup hem ısıtıyor....... opetten aldığın fişlerin çok önemli olduğunu sanmıyorum. önemli olan elindeki opet kartı içindeki bilgilerin. sen o kartı kaybetme.

Klimamız ısıtmıyo diye biliyorum ben... 2 dakka sürdükten sonra zaten motor ısınıo ordan sıcağı verio ama ilk çalıştırmada sıcak hava vermedi benimki 1 yıldır...
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.