Şimdi Ara

HARÇ PARALARI NE ZAMAN YATACAK??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
20.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara üniversitesini kazandım kayıt günü 2 eylülde okuldan herhangi bir belge de gelmedi harç parasını önceden yatırıp banka dekontuyla kayıda gitmek gerekiyormuş ne zaman yatıracağım ayrıca bu kyk dan herhangi bir işlem yapmama gerek var mı?yurt,burs falan istemiyorum.

• bende bu soruyu merak ediyorum ne zaman yatırmamız , ne yapmamız gerekiyor..
  • heyecan yapmanıza gerek yok, eğer harç hesapları açılmışsa bankaya gidip ben ankar a üniv harç parası yatırmak istiyorum diyeceksniz....

ama açılmamışsa kayıt günü üniv de banka vardır oradanda yatırırsınız sıknıtı olmaz
  • kayıt günü okulda banka vardır da çok sıra olur onda uludağda gelmeden önce yatırın diye uyarı yazmışlardı bize heey gidi günler
  • Bankaların internet hesaplarına girerseniz orada ödemeler bölümünde ÖSYM/Üniversiteler şeklinde bir bölüm oluyor. Buradan üniversite seçilip öğrenci numarası yazılıp yatırılabiliyor. Bu benim gördüğüm 3-4 gündür aktif. Böyle oluyorsa demekki şubelerde de açılmıştır.
    Şuan yatırmanın sana bir zararı olacağını sanmıyorum. Önemli olan elindeki dekont sonuçta.
  • Ankara üni.nin ki 26 ağustostan itibaren akbank şubesinden yatırılacakmış birde uludağ üniversitesinin öğrenci işlerine baktım kayıt dosya bedeli olarak 120 tl istiyorlarmış o da bankaya yatırılacakmış ankara üni. nin sitesinde öyle birşey yazmıyor bu bedel her üniversitede yok mu?
  • arkadaşlar marmara üniversitesinin harcını nereye ne zaman yatırcaz sitede hiçbir bilgi yok.
  • Uludağ için Ganranti'ye gidip sordum 24 ağustos'ta başlayacağını söyledi ordaki görevli,üniversiteniz hangi bankayla çalışıyorsa ona gidip sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir. -- 22 Ağustos 2009; 14:41:20 >
  • İzmir Dokuz Eylül ünv. harçları 28 agustosta baslıyor yatmaya sadece T.C İş Bankası'na yatıyor bilgilerinize.
  • hacettepe ne zaman acaba?
  • kayıt zamanlarına yakın bi gunda veya kayıt gunlerinde okulun kullandıgı bankaya gidip sorabirlisiniz hesaplar açıldımı dıye zaten ne kadr yatırcagınızı size söylerler bankada
  • ben garanti bankasına sordum ege üniversitesi 31 inde başlıyormuş
  • birde onaylı kimlik fotokopisi demişler
    noter onaylımı muhtar onaylımı olması farkeder mi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.