Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
14
Favori
303.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanada samsunglu günler
    iyibakalım yeni laptop undan memnun olmana sevindim, sorunsuz kullanırsın umarım. sonuçları bekliyorum
  • :D test sitesi hiç bakmadım direk aldım ben D: ama hiç tereddütsüz sahane cıktı :D dört çekirdek masaüstü pc var bende onda oynadıgım tüm oyunları kaldırdı hemde son düzeyde ne gerek ilersine :D
  • benimkini veriyim sana :)
  • lufer az daha açarsan msjı herkes daha iyi anlasın böyle olmuyo şaka bi yana benim 2 tane y550 ye ihtiyacım var ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaNTeD_1903 -- 18 Eylül 2009; 0:18:41 >
  • merak eden arkadaslar yukardan okurlarsa ogrenırler benım basıma gelen sadece bı talıhsızlık ben yınede lenovoyu tutunuyorum ve begeniyorum pire için yorgan yakma taraftarı değilim
  • :D lufer de hemen satıyo ya :D bi dur hem belki yenisini verirler moruk :D
  • serhat baskan benim su dernek yazısını seninki gibi yapmak istiyom özelden kodu yollarmısın ?
  • şöyle yapalım o zmn ilk sayfaya koyuyorum ben imzayı oradan siteyen alsın
    ben diğer gruplardaki gibi bilgisayarın bütün özelliklerini listelemedim kalabalık yapmasın diyerek, az biraz da tembelliğimden, geliştiren olursa onuda kullanırız

edit: ilk sayfaya ekledim imzayı listenin hemen üstüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S_wWw -- 18 Eylül 2009; 0:50:36 >
  • eyw başkan saol ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lufer

sd kartı cıkartım sonra mavı ekran cıktı pc kapandı daha sonra pcyı actım calıstı ama ekran gelmedı yanı ondekı dokunmatık tuslar calısıo fan calısıo fn tusu calısıo ama ekran acılmıo kapalı. yok cem aydınlık ekran sıyah degıl kapalı duruo acılmıo yanı bana tuhaf gelen tek sey harddısk ısıgı pc acılırken yanıyo normal bı sekılde ama sonra hıc yanıp sonmuyo dıkkatımı sadece o cektı.prızde ve bataryadayken bırsey fark etmıyo ama bataryayı cıkarıp denemedım anakartın yanma olasılıgını dusundum

Alaksız gibi olabilir ama bence sorunun ekran kartından. Kart okuyucudan etkilenmiş olabilir. neyse
  • Re: LENOVO idepad Y550‏
    Kimden: gsu@index.com.tr
    Gönderme tarihi: 17 Eylül 2009 Perşembe 15:22:56
    Kime: CEM AYDINLIK (cemaydinlik@hotmail.com)

Merhaba

Haklısınız 8700 işlemcili y550 ürünlerin geliş tarhilerin de bir takım gecikmeler yaşandı.

p7350 ve p7550 işlemcili ürünler büyük ihitmalle eylül sonunda mağazalarda yerini alacaktır yalnız p8700 işlemcili ürün büyük ihitmalle ekim ayına sarkacak gbi gözüküyor.

Nv GeForce GT 130M/512M DDRIII üründe bulunacak olan ekran kartı.

Teşekkürler.

Gürler SU
    INDEX LENOVO PM
    Dırekt Tel : 0212 331 21 32

CEM AYDINLIK <cemaydinlik@hotmail.com>
    16.09.2009 20:09
    To <gsu@index.com.tr>
    cc
    Subject LENOVO idepad Y550

Merhaba,
    LENOVO ideapad Y550 59-022793 model bilgisayarın eylül sonuna kadar ülkemize geleceğinin haberini almıştım. Belki bu bilgisayar ile ilgili size pek mail atan yok soran yok ama insanlar gerçekten yüksek işlemcili Y550 arıyor neden böyle bir boşluk oluştu, Y530 lardan sonra bu sınıfta P8600 veya daha üstü bir işlemciye sahip bilgisayar gelmedi 3 aydır Y550 nin daha iyi bir donanıma sahip bilgisayarlarını bekleyen insanlar var fakat vergi inrimi bitmeden ve okula gitmeden önce bir çok kişinin tercihi başka markalara kayıyor .Ve vergi indirimi bitmeden en azından bu eylül içerisinde gelecek olan Y550 model ürünü mağazalarda görebilecek miyiz?Bir de şunu sormak istiyorum, Y550 nin GT240M ekran kartına sahip modellerini ülkemizde görebilecek miyiz? Çok teşekkür ederim Gürler Bey iyi çalışmalar...

--------------------------------------------------------------------------------
    Windows Live ile fotoğraflarınızı organize edebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Geçmiş olsun

• E ne almayı düşünüyorsun peki Cem? Gel bizim kulübe aldıralım sana da şahane bi PB:) Ama tavsiyem para verebileceksen dolar da düştü şu Quad Casper.İnceledin mi bilmiyorum ama diğer Casperlardan çok farklı.Kasası da öyle donanımları da.MXMIII soketler var ekran kartını GT260M bile yapabiliyorsun istersen.Her türlü teknoloji var makinede ve 2220.Buna rağmen kimse Casper diye almıyor.Herşeyi aynı Monster a ise 3000 veriyoruz ilginç bir durum bu da.
  • hani eylül sonu nerde p7550 ler yumurta kapıya dayancak illa bizi koşturacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

E ne almayı düşünüyorsun peki Cem? Gel bizim kulübe aldıralım sana da şahane bi PB:) Ama tavsiyem para verebileceksen dolar da düştü şu Quad Casper.İnceledin mi bilmiyorum ama diğer Casperlardan çok farklı.Kasası da öyle donanımları da.MXMIII soketler var ekran kartını GT260M bile yapabiliyorsun istersen.Her türlü teknoloji var makinede ve 2220.Buna rağmen kimse Casper diye almıyor.Herşeyi aynı Monster a ise 3000 veriyoruz ilginç bir durum bu da.

Ben bekleyeceğim biraz daha. Casper düşünmüyorum hiç hoşlaşmadık daha önce birbirimizden PB de senin olsun ben Y550 ye devam sonra pişman olurum niye az daha beklemedim diye :P

GTS260M mi demek istedin GT serisi yüksek performans bi kart olmuyor çünkü yeni adlandırmalarda.

• Yok GTX260M olacaktı GTS değil.Olsun en iyi kartı takarsın işte
  • az once lenovoyu aradım arkadaslar pc ustunde bırkac sey denememı ıstedıler denedım sorun cozulmedı :( carsamba laptop değişim talebiyle benden alıcaklarını soledıler sımdı bı ay daha beklıcez bakalım :(
  • :D iyi iyi seninki nası olsa değişim üstüne değişim yaptı :D senin için daha iyi belki daha iyi bişey yollarlar :D
  • değişim bu hızla giderse lenovo bana konsept laptoplarını yollamak zorunda kalıcak
  • ya beyler bişey sorcam uyus oldum inceden :D bu rar dan cıkartma yaparken masaüstü ile alakamız kesiliyo uyuz oldum neden acaba düzeltebilirmiyiz onu ? rardan cıkartırken masaüstünde fare ile saga sola tıklayamıyoruz veya herhangi bi dosyaya giremiyoruz fare işlemiyo ????? acillll
  • kullandığın arşivleme programından kaynaklanmasın?
    ben winrar professional kullanıyorum dediğin gibi bir sorun yok bende. kullandığın programı değiştirip tekrar dene bakalım
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.