DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
fiat marea merkezi kilit sorunu
7
Cevap
0
Favori
4.008
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      9 Mesaj
      17 Ağustos 2009 13:43:02
      iyi günler arkadaşlar ve ustalarım.2003 fiat marea liberty arabam var.bir aydır merkezi kilitte problem var.araba kapılarını uzaktan kumanda ile kapatıyor ama kumanda ile açamıyorum.ne yapmam gerekiyor problem konusunda yardım lütfen.

• Er
      9 Mesaj
      17 Ağustos 2009 13:52:29
      forumda bu konu pek ilgi çekmiyor herhalde.yardım lütfen

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      17 Ağustos 2009 14:49:42
      Açma tuşu bozulmuş olmasın
      işin şakası bir yana açma tuşuna basınca kilit sisteminden bir reaksiyon geliyor mu ? ses yani açmaya çalışıyor da mı açamıyor ?

enteresan merkezi kilit çalışıyor ise açması da lazım diye düşünüyorum kumanda da problem olabilir bence.

• Er
      9 Mesaj
      17 Ağustos 2009 23:10:55
      açma tuşuna bastığım zaman hiç bır reaksiyon gelmiyor.ama kumanda normal olarak kapatıyor.

• Er
      9 Mesaj
      17 Ağustos 2009 23:14:36
      sanayide kapı kilidinin bozuk olduğunu söylediler.fiatıda 250 falan.kilidin değişmesi lazımmış.anlamadığım kapıyor kumanda ile fakat açmıyor.kilit bozuk olsa 2 işlevide yerine getirmez diye mantık yürütüyorum.ne dersiniz.

• Binbaşı
      1768 Mesaj
      15 Eylül 2009 21:08:09
      merkezı kılıt motorlarına ıkı sınyal gıder bır 1 ac 2 kapat sızın kapama sınyalı gıdıyor acma gıtmıyor merkezı kılıtlerde pilot motorlarda soldakınde (opsıyonel olarak sagdada olur) 5 dıyerlerınde 2 kablo olur soldakı 5 kablolu motoru sokun sokerken baglantı yapılmış kabloları not edın dısardan kendınız elektırıkle kapama acma deneyın eyer saglamsa baglantılara bakın her ıkısıde saglamsa sıkıntı yoksa kılıt degısımıne yonelın motordaysa 10-15 lıraya kolaylıkla temın edılebılır kabloysa zeten ucuzdur

• Çavuş
      54 Mesaj
      26 Ekim 2009 11:23:14
      Benzer bir sorunu ben de yasiyorum.
      Anahtarin uzaktan kumandasi calismiyor.
      Pilinin saglam oldugunu soylediler.
      Basma yerinde bir ariza olabilir.
      Anahtarin plastik aksami degisiyor mu acaba?

Eger basma yerinde bir bozukluk varsa belki basilan bolum degistirilerek duzelir diye dusunuyorum.

• Binbaşı
      1768 Mesaj
      13 Kasım 2009 23:32:41
      ydegı ıle bı dene belkıde kumandansaglamdırıcerde bı sıkıntı vardır

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.