Şimdi Ara

DAMYO da listeler belirlenmiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar damyoda listeler belirlenmiş.66.yedeğim girme şansım ne dir acaba bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir_mustafaa -- 17 Ağustos 2009; 13:12:42 >

• 38. asilim.
    ae2 den.
    girme şansın var tabi çok kişi gördük sağlık raporu alamadı. yüzde elli elendi sağlıktan. kazanıpta havaya gidicek insanda çok. rahat ol yani 66. sıra gelir çok rahat bence
  • asla öyle bişi olamaz. sırayla arıyorlar. önce 1. yedeği sonra 2. filan. asla öyle bişi olamaz rahat ol sen. say 2 den çok kişi alcak 66. yedeğe bence sıra gelir rahat ol sen. 25 ağustostan sonra telefonları fazla meşkulde bırakma. telefon bekle. eğer telefonla ulaşamazlarsa sıran geçer bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edmund

Hayırlı olsun bende 27. yedeğim Ea2 den

hayırlı olsun şimdiden. kaç tane 255-260 puan alan gördüm sağlık raporu alamadı. 25 ağostostan sonra ararlar 1-2 gün içinde. aynı koğuşta kalırız belki
  • bence yedekler hiç üzülmesin. jandarma geçen yıkl 800. yedeği bile aramış düşünün artık gerisini. ama tabi bunu damyo için düşünmek salaklık olur. çünkü asil kazanan gelir bence. tabi havayı kazanmadıysa. havayı kazanan direk gider. birde 260 üzeri puan alanlar hukuk vs iyi yerler olur gelmez kayıt yaptırmazlar. ayrıca sitede şey yazıyor türkçe-matematik kontenjanı dolmassa sayısaldan adam alınacaktır diye. yani ea2 ler rahat olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burack90

quote:

Hayırlı olsun bende 27. yedeğim Ea2 den

hayırlı olsun şimdiden. kaç tane 255-260 puan alan gördüm sağlık raporu alamadı. 25 ağostostan sonra ararlar 1-2 gün içinde. aynı koğuşta kalırız belki

Hayırlısı artık
    Ea 2 mi senin grubunda?

aynen ea2 den 38. asilim. puanın kaçtı senin? benim 247 di. spor berbattı. mülakat normal tartışma havasında geçti o da berbat sayılırdı.
  • quote:

quote:

aynen ea2 den 38. asilim. puanın kaçtı senin? benim 247 di. spor berbattı. mülakat normal tartışma havasında geçti o da berbat sayılırdı.

Benim spor fena değildi mülakatta şöle böle gece 12 ye doğru bitti:)
    ea 2 ham 239 küsürdü işte:)

o kesin kurul bekleme salonu yok mu süperdi ya :D
    hiç bilmediğim küfürler öğrendim orda hele saat 11 e doğru millet artık bezmişti hiç unutmam. benimde 11 buçukta belli oldu.
  • kurula girince o kurmay albay tamamdır kazandınız diyince bütün günün yorgunluğu gitti ilk defa gülümsedim o gün
    sonra gece gece otobüs aradık bide. çok uğraştık ya. ama deydi valla bence. 1 eylülde başlıyor intibak asillere. yedeklerde çağrıldıkları gibi başlıyorlarmış aradım sordum bizzat
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti890

arkadaşlar sizin baya sürmüş ya ben en son kişiydim saat 7 de çıktım.nasıl sabrettiniz o saate kadar.

ah ah 12 saat boş boş nasıl oturuluyormuş onu öğrendim o gün
  • quote:

nasıl yani kardeş kayıt olduğumuzda direk alıyolar mı.ona göre hazırlıklı gidelim.

geçen gün aradım intibak ne zaman dedim hemen dedi yedeksin dimi dedi. yok dedim asilim ha o zaman 1 eylül dedi. yedekler kayıt yaptırdığı gibi başlıyormuş galiba. sen genede arayıp sorarsın garanti olsun.
  • intibak 4 hafta. sonra yemin töreni
  • quote:

arkadaşım kesin kayıt esnasında noter onaylı diploma surreti diyo ya onu okul aslı gibidir diye onaylsa geçerli olur mu acaba??

aynen gece aklıma geldi 40 milyon az para değil bi arayıp sormak lazım. ama telefonda yok ki evde
  • aradım sordum illa noter onaylı olcakmış
    gitti 40 milyon çöpe.
  • bizim burada 2 tane yaptırana 29 tl.daha diğer evraklarda noter onaylı diyo onlardan da para alırlamı ki??

illaki para alırlar az ya da çok. bedava iş yapmazlar bence
  • quote:

sağlık olsun kardeş giden 40 lira olsun.

aynen 1 milyar gitsin üzülmem kayıt olurken.
    hala inanamıyom zaten kazandığıma. öylesine gitmiştim kazandım
  • quote:

quote:

sağlık olsun kardeş giden 40 lira olsun.

aynen 1 milyar gitsin üzülmem kayıt olurken.
    hala inanamıyom zaten kazandığıma. öylesine gitmiştim kazandım

:)
  • bugün bütün belgeleri hazırladım sadece 155 lira tuttu. bütün noterler ikametgah postu pulu kan grubu vs herşeyi 1 günde bitirdim sadece 155 lira
    çarşambada kayıt olmaya gidicem
  • quote:

bugün bütün belgeleri hazırladım sadece 155 lira tuttu. bütün noterler ikametgah postu pulu kan grubu vs herşeyi 1 günde bitirdim sadece 155 lira
    çarşambada kayıt olmaya gidicem

hayırlı olsun
  • mülakatları anlatsanız biraz.Sözlü mülakattta ne konustunuz yazabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bctbct

mülakatları anlatsanız biraz.Sözlü mülakattta ne konustunuz yazabilirmisiniz.

Kız arkadaşın varmı,lozan anıtı nerde nasıl bir kişiliğe sahipsiniz:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.