Şimdi Ara

Uygun Takım Elbise Alınacak Yer Tavsiyesi ve Püf Noktalar (İst.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
34.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu perşembe staja başlıyorum. Kurumun kılık-kıyafet yönetmeliği gereği en az kumaş pantolon, gömlek ve kravat mecburiymiş(ceket olsa da olur olmasa da). Sizlere diyeceğim odur ki ben liseyi bitirdikten beridir -ki bu yaklaşık 5 seneye tekabul ediyor- ne takım elbise aldım, ne de giydim. Hatta şu an dolabımda takım elbise denecek birşey de yok Herneyse sadede gelmek gerekirse bir takım elbise, 1-2 gömlek, 1-2 kravat artı takımdan farklı renkte bir pantolon almak istiyorum. Yalnız bu konuda çok acemiyim. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Ucuz bir şekilde sadece 20 gün kullanılacak bu elbiseleri nereden alabilirim? Öyle çok dandik bir şey de olmamalı. Türkiye'nin en büyük sigorta kurumlarından biri olduğundan göze de batmak istemiyorum

Geçenlerde YKM outlet'te baktım. 46 beden dar kesim bir takım beğendim ama sadece pantolon ve ceket 169 TL idi ve vazgeçtim. Bu kadar pahalı olmayacak şekilde hatta "Fabrika'dan Halka" şeklinde satış yapan ucuz, kaliteli İstanbul Anadolu yakası'nda veya fazla uzaklarda olmayacak şekilde Avrupa Yakası'nda nerelerden bakmamı tavsiye edersiniz? Takım alırken nelere dikkat etmek gereklidir?

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

quote:

Orijinalden alıntı: nonpareil

damat tween yada damat d's'e bir bak

Damatta 300 ytlden aşağı takım yok.

eminmisin ömer bence damat D'S mağazasına bir ara uğra hemde hiç vakit geçirmeden 19tl gömlek yeterlidir sanırım

quote:

D’S DAMAT’TA %70’e varan SON İNDİRİM
    ve İstediğiniz TİŞÖRT HEDİYE…!

Erkeklerin vazgeçilmez markası D’S Damat’ta karşı koyamayacağınız %70 ‘e varan SON BÜYÜK İNDİRİM fırsatı ve 200 TL ve üstü alışverişinizde anında İSTEDİĞİNİZ TİŞÖRT HEDİYE fırsatı sizleri bekliyor…

Şimdi, zevkine göre seçim yapabileceğiniz çeşit çeşit renk ve desendeki gömleklerden biri sadece 19.50 TL, gömleğinizle kombinleyebileceğiniz yaz mevsiminin en kullanışlı renklerine sahip pantolonlardan biri 39,50 TL, size en yakışacak takım elbiselerden biri ise sadece 149.50 TL’ye tüm D’S Damat mağazalarında… Üstelik 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde istediğiniz, beğendiğiniz bir adet TİŞÖRT anında HEDİYE.. .

D’S Damat HER GÜNE, HERKESE, HER KESEYE…

Detaylı bilgi;
    ORKA Group
    Kurumsal İletişim Departmanı
    Tel: 212.314 23 23
    www.dsdamat.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonpareil -- 15 Ağustos 2009; 23:15:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

quote:

damat tween yada damat d's'e bir bak

Damatta 300 ytlden aşağı takım yok.

eminmisin ömer bence damat D'S mağazasına bir ara uğra hemde hiç vakit geçirmeden 19tl gömlek yeterlidir sanırım

quote:

D’S DAMAT’TA %70’e varan SON İNDİRİM
    ve İstediğiniz TİŞÖRT HEDİYE…!

Erkeklerin vazgeçilmez markası D’S Damat’ta karşı koyamayacağınız %70 ‘e varan SON BÜYÜK İNDİRİM fırsatı ve 200 TL ve üstü alışverişinizde anında İSTEDİĞİNİZ TİŞÖRT HEDİYE fırsatı sizleri bekliyor…

Şimdi, zevkine göre seçim yapabileceğiniz çeşit çeşit renk ve desendeki gömleklerden biri sadece 19.50 TL, gömleğinizle kombinleyebileceğiniz yaz mevsiminin en kullanışlı renklerine sahip pantolonlardan biri 39,50 TL, size en yakışacak takım elbiselerden biri ise sadece 149.50 TL’ye tüm D’S Damat mağazalarında… Üstelik 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde istediğiniz, beğendiğiniz bir adet TİŞÖRT anında HEDİYE.. .

D’S Damat HER GÜNE, HERKESE, HER KESEYE…

Detaylı bilgi;
    ORKA Group
    Kurumsal İletişim Departmanı
    Tel: 212.314 23 23
    www.dsdamat.com

Buranın fiyatları bana da iyi gibi geldi. Ayrıca 200 TL üstüne t-shirt hediyeleri varmış ki zaten 200 TL gibi bir bütçe ayırdım bu işe

• quote:

Orijinalden alıntı: V_lkan

@ Magina

Bahsettiğin İtalyan kesim nasıl oluyor, foto var mı acaba?

misal ;
    [simage]
    http://www.outlet34.com/resimgoster.php?dosya=datapic/products/large/0.47358800-1243691843L.jpg&w=450&q=85[/simage]

Bel kısmı hafif dar olur.Blazer diye de geçer.Spora kaçan ceket tarzıdır...Kot pantolonla beraberde giyilebilir

GAP;

Spor ve resmi arası birşeyler arıyorsanız GAP'e de bakın.Türkiye de bayisi var mı bilmiyorum ama mağazalarda satışı yapılıyordur.

Spor;

Giyeceğiniz yere ve yaşınıza göre tercih edin.Genç olduğunuzu varsayarsak,asla çizgili takım giymeyin derim.
    Açık renkler tercih edin,ya da direk siyah.Kravat ince olsun.Manşetli gömleklerde güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilm-i yorum -- 16 Ağustos 2009; 1:00:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.