Şimdi Ara

Dragon Oath[OB] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
21.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yarın bu oyunu indirmeyi planlıyorum key den bahsedilmiş hala gerek varmı bu keye varsa ne edices biz bu keyi ve nası alıcas :D

edit:5. sayfayı başlatmışım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enthris -- 22 Kasım 2009; 19:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrezafrak

arkadaşlar yarın bu oyunu indirmeyi planlıyorum key den bahsedilmiş hala gerek varmı bu keye varsa ne edices biz bu keyi ve nası alıcas :D

edit:5. sayfayı başlatmışım :D

key e gerek yok. open beta şuan oyun
  • arkadaşlar ob oldugu icin çarlarınız silinmiş yeni niklerinizi yazarmısınız oyuna girince pm atarım :D
  • guildimizi kurduk ve elite teamdeyim

öncelikle oyun cok güzel yapılmış - hele pet sistemine bitiyorsunuz...

skillerin efektleri gereksinimlere göre muhteşem.(64 mb ekran kartı istiyor?)

daha pk-pvp görmedik fakat Knight onlinedeki ( Ronark land ) gibi bir ada var twin island diye orada pk yapabiliyorsunuz fakat 70 olmadan gitmenizi önermem.

hem daha açılmamış çok harita-pk alanları var.

oyundaki nickim : TasteMyPoweR
    yanında rare peti olan ezik bir adam görürseniz anlayın ki o benim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrezafrak

arkadaşlar ob oldugu icin çarlarınız silinmiş yeni niklerinizi yazarmısınız oyuna girince pm atarım :D

group869125@groupsim.com hepimiz burdayız, onun dışında burda olmayan forumdan olmayan Türklerde guildimizde var guilde girersen ki alırız burayada girersen tanımadıgın pek Türk olmaz oyunda.
  • hadi arkadaşlar türkler çoğalsın oyunda guildimiz var sonra arkadaş çevresi var herkes birbirine yardım eder zorlanmazsınız
    sadece lvl kasarsınız zevkli bir oyun
  • Slm Ben 34 LwL Taoistim Adım DilaraX guilde benide alirsaniz sevinirim ayrıca kartalım ve 29 lwl timsahım war kılıcı fln cok guclu skilleride guclendirdim her soruyu sorabilirsiniz Lütfen Arkadaşa Ekleyin Vede Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.....
  • Bide Sizin İsminizi Zion serverinde arıyorum cıkmıyo Flood İçin Özür Diliyorum.....
  • Koyduğunuz sslerden anladığım kadarıyla;
    1- pete dayalı
    2- efektler çok hoş fakat grafikler biraz vasat

Yanlış anladıysam düzeltin?
  • Bende indirmeye başladım yarın gelirim. Bu arada clanda level sınırlaması felan var mı?
  • beyler bende çekiyorum suan oyunu yuzde 80 e geldim bi rehber falan varsa link atabilirmisiniz?
    Başlangıç zor oluo rehbersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PivotcuNinja

Slm Ben 34 LwL Taoistim Adım DilaraX guilde benide alirsaniz sevinirim ayrıca kartalım ve 29 lwl timsahım war kılıcı fln cok guclu skilleride guclendirdim her soruyu sorabilirsiniz Lütfen Arkadaşa Ekleyin Vede Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.....

Luo yang da haritada guild yazan yere gidip guilde başvurursan alınırsın zaten seni oyunda görmüştüm bi tane daha X vardı senin gibi bide

• beyler data/scene.axp dosyası lazım oyunu indirdim o dosya bozuk geldi. küçükse upload edebilrmisiniz size zahmet
    şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhanozkan

beyler data/scene.axp dosyası lazım oyunu indirdim o dosya bozuk geldi. küçükse upload edebilrmisiniz size zahmet
    şimdiden teşekkürler

449 mb o dosya oyunun setupu kadar yani
  • Şansa bak ya bozuk çıkan dosyaya bak 40 yılda bi eski günleri yağad edip online RPG ye dönelim dedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhanozkan

Şansa bak ya bozuk çıkan dosyaya bak 40 yılda bi eski günleri yağad edip online RPG ye dönelim dedik.

tekrar indir dönmüş olursun böylece 500 mb bişey setup zaten
  • Ben inidirdim 17 level'ım. Msn grubundaki adım melik'ti belki hatırlarsanız. Oyundaki nickim Puratu
  • oyun çok sıkıcı bir süre sonra disclipine kasmadıysanız hic bir işe yaramio kastıgınız karakter lvl 40 karakter 1500 vururken hiç discpline kasmamıs hali lvl 25 karakter nerdeyse skillle 3 4 katını vuruyor :)
  • Bende yeniyim indiriyorum şimdi %50 shaolin açıcam nickim Ownd olur büyük ihtimal.
  • Oyunu çok sonra warlic arkadaşımdan öğrendim.
    Şu anda yüklü ama girmek istemiyorum çünkü bir girersem çıkamıyorum.
    20 lvl taoist yaptım bıraktım rare turtle falan vardı ama malesef okul dershane falan daha kasmıyacağım haftasonu belki. Herkeze öneririm mükemmel oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beta -- 3 Aralık 2009; 21:33:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.