Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
31
Favori
83.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kyk da 911.sıradayım yurt görevlileri kesin çıkmaz diyo özel yurt da bi tek cemaat war
    illa cemaatte mi kalcaz yani
    yada başka bi ihtimal adana sıcak iklim bulduğun yere çöm taktiği yapıp sokakta mı kalcaz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: shdwx

quote:

Orijinalden alıntı: House M.D

Adana'nın sıcağıyla tanıştınız mı?

adananın bide o sorunu var diymi sıcaklık
    walla beni 5 yıl boyunca nası bi yer bekliyo çok merak etmeye başladım peki şimdi nası orda havalar nem falan biraz da olsa azaldı mı???

Adanalıyım, sana şu kadarını söyleyim, manzaradan başka bir şeyi yok üniversitenin. Üniversitelerin kralı boğaz içi, bilkent, yedi tepe...Gerisi hikaye...Ciddi, ağır başlı takılan gençliğe göre mekanlar yok adanada...Gerçi üniversitede öyle ciddi takılan öğrenci adamda pek nadir (özellikle alt sınıflarda)...İstanbul varken bu şehirde okunmaz...

ben adanalı olmamama rağmen aynı şeyi düşünmüyorum . ben görmedim ancak , ankaradan buraya gelen arkadaşlar odtünün kampüsünden vs daha güzel olduğunu söylüyolar çukurovanınkinin. manzarası olsun , yeşilliği olsun ,onlarca cafesi olsun. türkiyenin en iyisi diyemem ancak gayet iyi bi kampüsü var . anadolunun kampüsü şöyle anadolunun kampüsü böyle dediler gittim gördüm çukurovanınki daha iyi emin ol . çukurova kampüsünün diğerlerine göre kötü yanları sadece bazı binalarının eski olması ve kampüste tıp fakültesi olması nedeniyle girenlere kimlik kontrolü yapılamaması.

onun dışında , evet adana çok sosyal bi şehir değil genel olarak ama çevreni iyi kurdun mu gayet te iyi eğlenebilirsin ki zaten eğlebilmek için ilk şart sana uygun arkadaşlarının olması . ağır başlı gençlikten kastın nedir merak ettim ? bizim takıldığımız mekanlar müşterisi eli yüzü düzgün olan mekanlardır.. olay tamamen insanda bitiyor . evet , ankara istanbul izmir gibi şehirler adanadan daha iyi çoğu yönden ama adanayı da bu kadar kötülemeye gerek yok . güzeldir adana

• arkadaşlar yurtta 1100. yedekteyim ne zaman gelir bana acaba tahminen ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorba11

arkadaşlar yurtta 1100. yedekteyim ne zaman gelir bana acaba tahminen ????

walla şef ben yurtkurun görevlisiyle konuştum 300 den sonrası banklarda yerlerini ayarlasın dedi
  • Arkadaslar bende çukurova kimya kazandım..Bursa lıyım.Dgs ile geçiş yaptım..Yurtkura da başvurmamıştım..Ne yapıcaz
  • eeee nerde kalacaz o zaman :d
  • quote:

eeee nerde kalacaz o zaman :d

walla hiç bilemiyorum ama şunu bil ki devletin umurunda değilsin nerde kalırsan kal kyk da adamlara misafir falan olarak kalamıyoz mu diyorum adamlar gülüyolar ne misafiri diye ben bizzat kayıtta kyk görevlisiyle konuştum...
    adam akıllı özel yurt da yok hepsi cemaatin cemaatin dışında bi yurt da bulamadım açıkcası bende şu an beklemedeyim ...
  • arkadaslar uygun yurt bulursanız buraya yazın.bende bulursam yazıcam.Şuan bursa dayım gerçi..ama telefonlar sorusturuyorum..Ev mi tutsak ne :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grandgustin

arkadaslar uygun yurt bulursanız buraya yazın.bende bulursam yazıcam.Şuan bursa dayım gerçi..ama telefonlar sorusturuyorum..Ev mi tutsak ne :D

evet evmi tutsak napsak :D
  • Eğer aileleriniz izin verirse ev mantıklı tercih. Ayrıca şimdi Sofulu TOKİ evleri var üniversitenin hemen arkasında. Yıllık 2500 lira + yakıt parası ile çok rahat edersiniz. Malesef yeterli yurt yok beyler. Ancak dediğim gibi Adana'da ev fiyatları çok kalite aramazsanız uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmer88

Eğer aileleriniz izin verirse ev mantıklı tercih. Ayrıca şimdi Sofulu TOKİ evleri var üniversitenin hemen arkasında. Yıllık 2500 lira + yakıt parası ile çok rahat edersiniz. Malesef yeterli yurt yok beyler. Ancak dediğim gibi Adana'da ev fiyatları çok kalite aramazsanız uygundur.

ya şef öyle de daha işte kimse kimsenin huyunu suyunu bilmiyo eve çıktıktan 3 gün sonra da allah korusun da insanlar birbiriyle kanlı bıçaklı da olabiliyo o yüzden insanların birbirlerini iyi tanımaları bilmeleri lazım
  • quote:

Eğer aileleriniz izin verirse ev mantıklı tercih. Ayrıca şimdi Sofulu TOKİ evleri var üniversitenin hemen arkasında. Yıllık 2500 lira + yakıt parası ile çok rahat edersiniz. Malesef yeterli yurt yok beyler. Ancak dediğim gibi Adana'da ev fiyatları çok kalite aramazsanız uygundur.

biraz pahalı değilmi ya :S daha uygun yokmudur
  • quote:

quote:

biraz pahalı değilmi ya :S daha uygun yokmudur

Evin yıllık parası 2500. Adam başı düşecek para değil. Bundan ucuz Türkiye'de ev bulamazsın şehir merkezi.
  • Birde ev kiraları araya tanıdık filan sokmazsanız yıllık peşin verilir.
  • ben Adanada bu yıllık kira olayını yeni yeni duyuyorum... bizim kasaba gibi yerlerde yıllık alınır da ucuz olduğundan... bin lira gibi bişey zaten...

şehirde aylık alanlar da var ama geçen bi öğrenci arkadaş da ev tuttu, yıllık ödedi...
    öğrenciyiz aylık öderiz derseniz kabul eden çıkar illaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

ben Adanada bu yıllık kira olayını yeni yeni duyuyorum... bizim kasaba gibi yerlerde yıllık alınır da ucuz olduğundan... bin lira gibi bişey zaten...

şehirde aylık alanlar da var ama geçen bi öğrenci arkadaş da ev tuttu, yıllık ödedi...

zannetmem şef öğrenciyiz diyince ev vermeyen de çıkar
  • bu ders seçimi nasıl oluyor arkadaşlar
  • ogrenci bilgi sisteminden 1.donemin derslerini sec yani sadece kaydetmek icin yap o islemi sonra okulda duzeltirler eger sorun cikarsa takma kafana =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shdwx

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

ben Adanada bu yıllık kira olayını yeni yeni duyuyorum... bizim kasaba gibi yerlerde yıllık alınır da ucuz olduğundan... bin lira gibi bişey zaten...

zannetmem şef öğrenciyiz diyince ev vermeyen de çıkar

zaten öğrenciye ev verene soracaksın
    vermeyen çok...

• Adana'da öğrencilerin ev tutabileceği yerler bellidir ve bu mekanlarda öğrenciye ev vermemek gibi bir durum söz konusu değil.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.