Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbul kozyatagı civarında varmı milangaz
  • fiyat iyi iyi olmasınada çekişte aracı düşürüyor petrol ofisi ve totalden şaşmamak lazım
  • çekişte filan problem yok bence aracınıza baktırın bir sorun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

çekişte filan problem yok bence aracınıza baktırın bir sorun olabilir

valla o depo bittikten sonra petrol ofisinden aldım aynı yerlerde çok daha iyi bir çekiş sağladı heralde sürekli ordan alıp çekiş için konuşmuyorum karşılaştırdım ve bu sonuca vardım sizde denerseniz dediğimi anlarsınız....
  • HIGH VOLTAGE'ların kapışması...Yakında sinemalarda...

Bnm aracın çekişindede bi poblem yok...Hatta dahada iyi desem ayıp etmiş olmam...Arabanın hakkını verin hcm...
  • burada birçok kişi gaz aldıgını ve çekişte problem olmadıgını söyledi bende alıyorum ve hiç bir problem yok zaten bi üçkağıt olsa onca taksici orada sıraya girmez onlar bizden çok gaz alıyorlar
  • ben macunköyden ostime gidişteki yerden gazı aldım hatta o ilk indirim zamanıydı memnun kalmadım bir dahada ordan gidip gaz almadım aracı hem ben hem babam kullanıyoruz ikimizde aynı şeyi hissettiğimizden dolayı(çekişte düşüş) ordan gaz almadık ve her zaman aldığımız yer olan petrol ofisinden alınca böyle bi problemle karşılaşmadık.
    taksiciler içinde sana şöyle bi soru soruyum taksicilerin derdi çekiş mi yoksa nerden kar kazarımmı??
  • taksicilerin değil herkesin tek derdi aldıgı gazla fazla yol yapmaktır geriside hikayedir çekiş problemi düşünen biri gazlı araba zaten kullanmaz benzinli arabaya biner

birçok kişi oradan aldıgı gazla kaç km yol yapıyor ona bakıyor ve kimsede daha az yol yaptım demedi o halde sorun yok

çekiş problemi ben yaşamadım yaşayan tek kişi oldunuz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

taksicilerin değil herkesin tek derdi aldıgı gazla fazla yol yapmaktır geriside hikayedir çekiş problemi düşünen biri gazlı araba zaten kullanmaz benzinli arabaya biner

birçok kişi oradan aldıgı gazla kaç km yol yapıyor ona bakıyor ve kimsede daha az yol yaptım demedi o halde sorun yok

çekiş problemi ben yaşamadım yaşayan tek kişi oldunuz sanırım

evet tek kişi olabilirim benim başıma böyle bir olay geldi görünce konuyu paylaşayım dedim. ayrıca az önce babamlada bu konuyu konuştum ve kendiside bana o gazla daha kısa yol gittiğini söyledi.
  • ayrıca her markanında farklı istasyonlarında kalite farkı oluyor bu da bana normal geldi zaten fiyatta düşüktü.....
  •  Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz

• arkadaşlar ostimdeki istasyonunu biri tam olarak tarif edebilir mi bi türlü bulamadım
  • Bilader ne zamat çektin fotoları bende 1,5 saat önce oradan gaz aldım beyaz FOCUS aklında kalmıştır belki benim araç göze batsar biraz kimse yoktu 1 kaç araba vardı.
  • geçenlerde çektim yok beyaz fokus filan gözüme çarpmadı
  • OSTİM yakınındaki istasyon kırmızı ok ile işaretlediğim yerde arkadaşlar.

quote:

Orijinalden alıntı: ÇakırEfe

ANKARA: Demetevler/Karşıyaka ONKOLOJİ HASTANESİ önünden OSTİM'sanayiine doğru giderken, Anadolu Bulvarını geçince (17.Cadde üzeri) hemen ileride soldaki ilk benzinlikte MİLANGAZ LPG 1,25 TL.
    Geçen hafta aldık.

• 40 litrelik depoya 43 litre gaz basan bu arkadaşlara saygılar sunarım.
  • Nasıl yani ben 38 litrelik aracımı fulle diyorum 32 litrede pompa atıyor adama devam et dediğimde abi sıra çok her kese o kadar vakit ayırsak ooooo dedi bende üstelemedim haklı çünki sırada bekleyen çok zaten adamların öyle şişirmeye vakti bile yok sizin araçta bir problem olmasın?
  • belkide deponuz 43 litreliktir
  • multivalf ayarı bozuk olabilir.. aşağıda bir siteden alıntı yaptım, okuyun:

quote:

* LPG dolumu sadece yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır ve “tank fazla alsın ” diye araç sallanmamalıdır.Çünkü sistem emniyetli olup otomatik kilitlemelidir.

* LPG deposunun %20 si muhtemel sıcaklık farklarından oluşan değişmelerden dolayı boş bırakılmalıdır.

LPG tankı üzerinde bulunan multivalf, tankın %80 doldurulmasını sağlayacak şekilde ayar edilmiştir.Bir tankın +20 derece sıcaklıktaki depo iç basıncı yaklaşık 4,5 atmosferdir.Bu değer LPG tankının test basıncının %10’una tekabül etmektedir.

LPG dolumu sırasında daha fazla yakıt almak amacıyla LPG tankının ileri geri sallanması, multivalf ayarının bozulmasına neden olacaktır.Bu durumda ise LPG tankına fazla yakıt alınacaktır.Bu ise son derece tehlikeli bir durumdur. OTOGAZ (LPG) tankının kapasitesinin %80 ‘inden fazlası doldurulmamalıdır.

• 3 senedir arabam lpgli. Şimdiye kadar hiç 43 litre almadım. 36 litreden sonra bilirsiniz "tarlamaya" başlardı. Bunda şamandıranın tarlama sesi de olmadı. Dur bakalım menzilde çıkar ortaya.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.