Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ybsert

quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

geçen hafta lpg filtresini değiştirdim lpg taktırdıgımdan beri 8 aydır aktastaki milangazdan alıyorum, servis filtren pırııl pırıl dedi hakkatende baktım takıldıgı gibi duruyo filtre, servis gaz aldıgın yer gayet güzel dedi gönül rahatlıgıyla alıyorum hiçbi endişem yok burdan aldıgım gazdan yana

bana da geçen gün lpg montajı yaptırdığım yerden ostim totalin içindeki gazcı için OK geldi, gönlüm rahat oh :)

Kurşunsuz 95 : 3,74 TL
    Milangaz : 1,67 TL

Fark : 2,07 TL => Normalize LPG fiyatı (ortalama) : 2,00
    Kazanç ~ 47 %

muazzam... iyi ki LPG taktırmışım...

Öyle deği işte; 100 kilometre araç ayklaşık 2 litre fazla lpg yakar benzine göre, yani o oran da yüzde 35'lere düşer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN

quote:

Orijinalden alıntı: ybsert

quote:

geçen hafta lpg filtresini değiştirdim lpg taktırdıgımdan beri 8 aydır aktastaki milangazdan alıyorum, servis filtren pırııl pırıl dedi hakkatende baktım takıldıgı gibi duruyo filtre, servis gaz aldıgın yer gayet güzel dedi gönül rahatlıgıyla alıyorum hiçbi endişem yok burdan aldıgım gazdan yana

bana da geçen gün lpg montajı yaptırdığım yerden ostim totalin içindeki gazcı için OK geldi, gönlüm rahat oh :)

Kurşunsuz 95 : 3,74 TL
    Milangaz : 1,67 TL

Fark : 2,07 TL => Normalize LPG fiyatı (ortalama) : 2,00
    Kazanç ~ 47 %

muazzam... iyi ki LPG taktırmışım...

Öyle deği işte; 100 kilometre araç ayklaşık 2 litre fazla lpg yakar benzine göre, yani o oran da yüzde 35'lere düşer...

belirttiğin durumu hesaba katmış olduğumu hesabı yaparsan görebilirsin, diğer türlü oran zaten 55 %...
  • 1.62 olmuştu en son.. yaz geldi daha düşer ama eski 1.25 seviyelerini yakalamaz sanırım keşke gene 1.25 olsa...
  • güncel fiyat hakkında bilgisi olan var mı?
  • 1.61 idi geçen hafta ostimdeki... şimdi ne oldu bilmiyorum biraz daha inmiş olabilir...
  • doğru hocam bugün 1,61den aldım
  • ya arkadaslar izmir de ucuz bir yer yok mu ya. 1.96 dan alıyoruz LPG yi
  • en son fiyatı bilen var mı arkadaslar aktaştaki milangazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

ya arkadaslar izmir de ucuz bir yer yok mu ya. 1.96 dan alıyoruz LPG yi

Var,bornova yoluna doğru çevreyolu üzerinde orkide fabrikasının yanında Milangaz var.Arada kötü gaz itelese de genelde iyi.1.89 da gazı.
  • Dün Alsancak'tan Altınyol'a doğru giderken sağda kocaman bir ilan gördüm
    LPG 1,85 yzıyordu
  • Bolu da en ucuz dağkent te
    1,79 TL
  • son zamlarla 1,62 tl oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: trlizard

Bolu da en ucuz dağkent te
    1,79 TL

Neeyyyy Dağkentteki istasyonda 1.79 mu teşekkürler diğer yerlerde 2.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

son zamlarla 1,62 tl oldu

makası daralttılar baya en az 25 kurus fark oluyodu diğer yerlerle, shell de opette 1,78 arada 16 kurus fark kalmıs(ki 1,73 e de bir sürü milangaz bayisi var), hep ordan alıyodum ama artık yolumu değiştirip sıra beklemeye değmicek gibi eğer indirim olmazsa
  • quote:

quote:

son zamlarla 1,62 tl oldu

makası daralttılar baya en az 25 kurus fark oluyodu diğer yerlerle, shell de opette 1,78 arada 16 kurus fark kalmıs(ki 1,73 e de bir sürü milangaz bayisi var), hep ordan alıyodum ama artık yolumu değiştirip sıra beklemeye değmicek gibi eğer indirim olmazsa

malesef aradaki makas artık çok daraldı... ama bu fiyatların çok farklı olmaması sebebiyle artık eskisi gibi kuyruklar yok... gidip direk alıyorsunuz uzun zamandır hiç kuyruk görmedim milangazda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

Dün Alsancak'tan Altınyol'a doğru giderken sağda kocaman bir ilan gördüm
    LPG 1,85 yzıyordu

bayraklıdan tepekule yolundan dümdüz gidince ilerde yol sağa dönüyor, orda shell var, ipragazla anlaşması bitmiş, habaş ın gazını satıyorlar 1.85e, dün aldım. daha ucuzunu da görmedim izmirde.
  • dün ankara ostim milangazdan 1.61 tl aldım lpg
  • kuyruk olmaz olurmu hiç bugün aktaşta baktım yine kuyruk vardı
  • quote:

kuyruk olmaz olurmu hiç bugün aktaşta baktım yine kuyruk vardı

son 3 aydır kuyruk beklemedim... en azından eskisi kadar yok... önde 3-4 araç olduğu oldu ama daha fazlası olmadı hiç... özellikle ostimdeki çok daha hızlı...
  • Ostim Alın teri bulvarındaki milangaz dan yukarı ostim göbege cıkarken Solda Güven algaz var.Şuan 1,62 Milangaza altarnatif olarak alına bilir.
    Gayette güzel
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.