DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu
8.025
Cevap
78
Favori
278.059
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 sonraki >>>
Giriş
      98 Mesaj
      24 Ağustos 2013 09:06:26
      quote:

Birinci Öğretim Öğrencileri, Normal Öğretim Süreleri içerisindekatkı payını yatırmayacaklardır. İkinci Öğretim Öğrencilerinin tümü; Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Numarasını Türkiye'nin her yanındaki İş Bankası Şubelerine vererek Katkı Paylarını yatırabilirler. (Tutarlar ve banka hesap numaraları, otomatik olarak çıkacaktır). Banka dekontunun bir nüshası kayıt sırasında, görevliye teslim edilecektir.
      o zaman bizimki erken yatırılacak galiba?

• Onbaşı
      18 Mesaj
      24 Ağustos 2013 11:38:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Alıntıları Göster

Hocam duyduğuma göre o ara sınıflar için geçerli. Biz yatırıp gidicez galiba.

2. öğretim harç paralarını ayın 26 sından itibaren yatırabılıyoruz

• Binbaşı
      1805 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:49:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ufk1234

bilgi formunu doldurabilen var mı? doldurup kaydettiğimde hata çıkıyor. sadece bende mi var?

Ben doldurdum, sıkıntı yok.

Bu arada, az önce KOCAELİ FEM den aradılar. Ne alaka filan derken, kalıcak yer konusunda sıkıntı çekersen vs bize gel demeye başladı. Dedim eyvallah dayı, benim o tarakalrda işim olmaz. Zaten Düzce yi bıraktım geliyorum dedim. Çevrem var, yalnız değilim filan dedim. KYK ya başvurdum, çıkmazsa eve çıkacağım arkadaşlarımla dedim. Kapattı

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #
    • Yüzbaşı
      526 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:52:29
      Beni de dershaneden aradılar (fem) Kazanamamışsınız falan dedi. Dedim ben gsf kazandım o yüzden göremediniz sanırım siz. Tamam o zaman deyip kapattı.

Numaramı nereden buluyorlar anlamıyorum. Salak herifler.

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:56:33
      üniversiteler veriyor galiba feme telefon numaralarını. feme giden gitmeyen herkesi arıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      98 Mesaj
      24 Ağustos 2013 13:17:37
      Bilmediğim numaraların hiçbirine bakmıyorum 7-8 tane bilinmeyen numaran aradılar benide büyük ihtimal femdendir.

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 14:07:20
      Arkadaslar size bir sorum olucak sizce mühendislik açısından Çukurova Üniversitesi mi daha iyi Kocaeli Üniversitesi mı?

Not:Eğitim,kampüs,iş olanakları,yurt vs. açısından soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoy01 -- 25 Ağustos 2013; 14:07:55 >

• Teğmen
      104 Mesaj
      25 Ağustos 2013 15:13:03

YURT === KOCAELİ YAVUZ SELİM EN İYİLERDEN BİRİ

İŞ OLANAKLARI === SANAYİ BÖLGESİ OLMASI SEBEBİYLE KOCAELİ

KAMPÜS === ÇUKUROVA GÖL KENARI ŞEHİRE YAKIN MÜKEMMEL BİR KAMPÜS

EĞİTİM=== PEK BELİRGİN FARKLAR OLDUĞUNU SANMIYORUM

mcoy01kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      25 Ağustos 2013 15:14:49

bence kocaeli. hem sanayi bölgesi hem de istanbula yakın. iş bulma imkanın daha çok olur.

Bahsedilenler: mcoy01

• Çavuş
      98 Mesaj
      25 Ağustos 2013 15:17:38
      kocaeline yakınsan kocaeli tabii ki

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:19:43

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

bence kocaeli. hem sanayi bölgesi hem de istanbula yakın. iş bulma imkanın daha çok olur.

Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak.Ben eğitimi hakkında bilgi edinmek istiyorum kardeşim.Muhendislere gerekilen önem veriliyor mu?Dersler İngilizce mı? Hazırlık zorunlu mu? Antalya'dan gelicem kocaelide yaşamakta zorlaniyim? Yurtlar nasıl pahalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoy01 -- 25 Ağustos 2013; 18:23:17 >
      Bahsedilenler: ufuk_94gs

• Onbaşı
      18 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:40:51
      quote:

Orijinalden alıntı: mcoy01

Alıntıları Göster

Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak.Ben eğitimi hakkında bilgi edinmek istiyorum kardeşim.Muhendislere gerekilen önem veriliyor mu?Dersler İngilizce mı? Hazırlık zorunlu mu? Antalya'dan gelicem kocaelide yaşamakta zorlaniyim? Yurtlar nasıl pahalı mı?

"Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak" diosun.. Anlamadığım ne bu ukalalık !!! Hem sormussun iş olanakları nasıldır diye hem de gelmiş adama diosunki adanada daha büyük sanayi var. Sen orayı bırakıpta gelme burda mühendise gereken önem verilmiyo, derslerin hepsi ingilizce, hazırlık zorunlu, antalyadan gelince çok zorlanırsın son olarak da yurt fiyatları 1200-1300 liradan baslıo...

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:46:58

quote:

Orijinalden alıntı: kolpacino00

Alıntıları Göster

"Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak" diosun.. Anlamadığım ne bu ukalalık !!! Hem sormussun iş olanakları nasıldır diye hem de gelmiş adama diosunki adanada daha büyük sanayi var. Sen orayı bırakıpta gelme burda mühendise gereken önem verilmiyo, derslerin hepsi ingilizce, hazırlık zorunlu, antalyadan gelince çok zorlanırsın son olarak da yurt fiyatları 1200-1300 liradan baslıo...

Sana ne oluyor kardeş ne bu celalin.Arkadasim ben kötü bir şey söylemedim, 6-7 sene Adana'da kaldım babamin işi icabı sanayisini ordan biliyorum bunları babam söyledi.Arkadaslar sanayi olarak değinmişler olaya ben onu söylemek istedim.

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:56:50

quote:

Orijinalden alıntı: mcoy01

Alıntıları Göster

çukurovayı bilmiyorum ama kocaelide baya zorluyorlar eğitim olarak.kalite mi bu gereksiz zorlama mı bilmiyorum.

şimdi bi kocaeli gebze istanbul üçgenini düşünürsek adana sanayide biraz geride kalır.kaç tane büyük şirket olursa olsun bu 3lüyü geçemez.

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 19:00:31

quote:

Alıntıları Göster

çukurovayı bilmiyorum ama kocaelide baya zorluyorlar eğitim olarak.kalite mi bu gereksiz zorlama mı bilmiyorum.

şimdi bi kocaeli gebze istanbul üçgenini düşünürsek adana sanayide biraz geride kalır.kaç tane büyük şirket olursa olsun bu 3lüyü geçemez.

Tamam teşekkürler kardeşim bilgi için.

• Çavuş
      44 Mesaj
      26 Ağustos 2013 08:53:42
      En sonunda muafiyet bilgileri yayimlandi arkadaslar... yabanci dillerin sitesinden bakin.. ögrenin...

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      26 Ağustos 2013 10:38:43
      Arkadaşlar Harç tarihleri hakkında bilgisi olan varmı ?

PSN:ReturnZuhaa
    • Yüzbaşı
      388 Mesaj
      26 Ağustos 2013 10:53:01
      koü ile alakalı
      mühendislik fakültesi ile alakalı
      izmit ile alakalı
      mekatronik müh ile alakalı

soruları özel mesajdan atarsanız cevaplamaya calışırım arkadaşlar

• Çavuş
      98 Mesaj
      26 Ağustos 2013 11:46:00
      kayıt olmadan önce harç makbuzunun elimizde olması gerekiyor değilmi?

• Çavuş
      93 Mesaj
      26 Ağustos 2013 12:56:33
      merhaba arkadaşlar,çok geç bi soru olacak amma affınıza sığınıyorum... KOÜ hukuk'u bu sene kazandım,bundan bir ay evvle tatile gitmeden kocaeliye gittim yurt falan baktım,sonuç bana göre fiyasko...Şehrin nüfusunu bilmiyorum ama sanayisi,üniversitesi o kadar gelişmiş bi yerde ki 50 bin öğrenciden bahsediliyor 5-6 tane erkek öğrenci yurdu var 4 tanesine it bağlasan durmayacak şekilde....Bnede umuttepedeki Evim erkek öğrenci yurdundan 2 kişilik odalardan birini tuttum yemek hariç 8 bin tl....Yaşanılabilecek bi yere en ok benzeyen yer oydu...Ama kafamda deli sorular,kent konuttan ev mi tutsaydım diyorum...Asıl soruda şuan başlıyor,seneye ev tutacağım,kent konutlar iyimidir yoksa başka bi yer önerir misiniz ?

• Onbaşı
      18 Mesaj
      26 Ağustos 2013 12:56:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Arkadaşlar Harç tarihleri hakkında bilgisi olan varmı ?

bugunden itibaren yatırabılıyoruz

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      26 Ağustos 2013 13:05:30
      ev konusunu ben de merak ediyorum bu sene yurtta kalıcam ama seneye eve çıkmayı planlıyorum. acaba öğrenciler için en uygun yerler neresi?

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      26 Ağustos 2013 14:01:05
      quote:

ev konusunu ben de merak ediyorum bu sene yurtta kalıcam ama seneye eve çıkmayı planlıyorum. acaba öğrenciler için en uygun yerler neresi?

Kent Konut
      Akçakoca
      Bayındırlık
      Erenler Cedit (biraz daha lükstür)

*

Öğrenciler en fazla buralarda ikamet ederler, hepsi de iyidir hoştur.

Bana kalsa sıralama:

1. Erenler Cedit
      2. Kent Konut
      3. Bayındırlık
      4. Akçakoca'dır.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      26 Ağustos 2013 14:06:09

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Alıntıları Göster

Kent Konut
      Akçakoca
      Bayındırlık
      Erenler Cedit (biraz daha lükstür)

*

Öğrenciler en fazla buralarda ikamet ederler, hepsi de iyidir hoştur.

Bana kalsa sıralama:

1. Erenler Cedit
      2. Kent Konut
      3. Bayındırlık
      4. Akçakoca'dır.

eyvallah hocam.

son bi soru daha soruyum. lükslük derken ortalama bi fiyat söyleyebilir misiniz?

• Binbaşı
      1099 Mesaj
      26 Ağustos 2013 14:09:25
      quote:

Orijinalden alıntı: MentalGhetto

merhaba arkadaşlar,çok geç bi soru olacak amma affınıza sığınıyorum... KOÜ hukuk'u bu sene kazandım,bundan bir ay evvle tatile gitmeden kocaeliye gittim yurt falan baktım,sonuç bana göre fiyasko...Şehrin nüfusunu bilmiyorum ama sanayisi,üniversitesi o kadar gelişmiş bi yerde ki 50 bin öğrenciden bahsediliyor 5-6 tane erkek öğrenci yurdu var 4 tanesine it bağlasan durmayacak şekilde....Bnede umuttepedeki Evim erkek öğrenci yurdundan 2 kişilik odalardan birini tuttum yemek hariç 8 bin tl....Yaşanılabilecek bi yere en ok benzeyen yer oydu...Ama kafamda deli sorular,kent konuttan ev mi tutsaydım diyorum...Asıl soruda şuan başlıyor,seneye ev tutacağım,kent konutlar iyimidir yoksa başka bi yer önerir misiniz ?

Evim Öğrenci yurdu yaşanılacak yer olmasına karşın çok pahalıdır. Bu seneyi alışma vb. şekilde düşünüp seneye eve çıkmayı düşünün bence. Masraflarınızda yurda göre azalma bile olabilir duruma göre. Ayrıca evin imkanları elbette yurda göre daha iyi olacaktır.

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      26 Ağustos 2013 14:35:17

quote:

Alıntıları Göster

bugunden itibaren yatırabılıyoruz

Saolun hocam cevabınız ıcın...Ben daha var dıye bılıyodum,,peki ne zamana kadar yatırıyoruz(son zaman),,,ders seçimini acılmasına bır hafta once ayarlarız sanırım

• Onbaşı
      18 Mesaj
      26 Ağustos 2013 15:45:35
      quote:

Alıntıları Göster

Saolun hocam cevabınız ıcın...Ben daha var dıye bılıyodum,,peki ne zamana kadar yatırıyoruz(son zaman),,,ders seçimini acılmasına bır hafta once ayarlarız sanırım

kayıt tarihinin son gününe kadar olabilir ama siz bu cumaya kadar yatırmaya calısın sora biri çıkar son gün 31 ydi falan derse ortada kalmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpacino00 -- 26 Ağustos 2013; 15:45:36 >

• Onbaşı
      18 Mesaj
      26 Ağustos 2013 15:54:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Alıntıları Göster

Evim Öğrenci yurdu yaşanılacak yer olmasına karşın çok pahalıdır. Bu seneyi alışma vb. şekilde düşünüp seneye eve çıkmayı düşünün bence. Masraflarınızda yurda göre azalma bile olabilir duruma göre. Ayrıca evin imkanları elbette yurda göre daha iyi olacaktır.

bu devirde öğrenci yurdu acıcan arkadas adamlar 1 kişiden ortalama aylık 650 lira alıyorlar evim e.öy. da 600 civarı kişi varmış 650*600 aylık 390 bin lira ediyo (vay anasını :D) yok arkadaş biz boşuna okuyoz

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      26 Ağustos 2013 17:11:14
      Arkadaslar ikinci ogretimlerin harclari 30 agustosta sonmus 1-2 gordum eylulde diye de aman mağdur olmayın.

• Çavuş
      92 Mesaj
      26 Ağustos 2013 17:31:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Own Goal

Arkadaslar ikinci ogretimlerin harclari 30 agustosta sonmus 1-2 gordum eylulde diye de aman mağdur olmayın.

kayıt gününe kadar değil mi yav

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      26 Ağustos 2013 18:22:24
      quote:

Alıntıları Göster

eyvallah hocam.

son bi soru daha soruyum. lükslük derken ortalama bi fiyat söyleyebilir misiniz?

Normal fiyatlar 400-500 arasıdır. Ben 350'ye de kalan biliyorum ayrı mesele. Erenler Cedit için minimum 600TL diyebiliriz herhalde.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      26 Ağustos 2013 18:24:24

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Alıntıları Göster

Normal fiyatlar 400-500 arasıdır. Ben 350'ye de kalan biliyorum ayrı mesele. Erenler Cedit için minimum 600TL diyebiliriz herhalde.

teşekkürler hocam.min 600 hakketen lüks kaçar

• Teğmen
      222 Mesaj
      26 Ağustos 2013 19:54:25
      Hazırlık sınavı 10-11 Eylül'deymiş beyler. Sınav örneği de koymuşlar. Kolay gibi.

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      26 Ağustos 2013 20:53:33

quote:

Orijinalden alıntı: kezbaneu

Alıntıları Göster

kayıt gününe kadar değil mi yav

Valla io olmadigim icin tam bilmiyorum ama kayittan sonra diyenler vardi onlar icin soyledim. Okulu arayip gorusurseniz daha saglikli bilgi elde edebilirsiniz.

• Çavuş
      92 Mesaj
      26 Ağustos 2013 21:10:39
      facebook sayfasında da bu hafta içi yatırın diyorlardı neyse bu hafta içinde hallederim.

Örnek muafiyet sınavının cevapları yok sanırım

• Teğmen
      104 Mesaj
      27 Ağustos 2013 04:47:53

Adanadaki sanayi Kocaelinin yanında 0 kalır yatırımlar azaldı.Dersler Türkçe. Yurt 350 den başlıyor

mcoy01kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      27 Ağustos 2013 09:11:15
      quote:

Alıntıları Göster

kayıt tarihinin son gününe kadar olabilir ama siz bu cumaya kadar yatırmaya calısın sora biri çıkar son gün 31 ydi falan derse ortada kalmayın

Hocam sanırım yeni girişliler yatırıyor önceden....Biz yatıramadık herhalde Eylül'ün ilk haftası açılır,,Yeniden teşekkürler

• Çavuş
      98 Mesaj
      27 Ağustos 2013 10:32:45
      kayıt formunda şu askere kayıtlı olduğu il falan bunların hepsi doldurulacakmı?

• Er
      0 Mesaj
      27 Ağustos 2013 10:37:37
      hocam bu kayıt formunu doldururken kocaeli adresini soruyo ona ne dicem acil cevap ??

• Binbaşı
      1927 Mesaj
      27 Ağustos 2013 10:37:43
      Bende dün gittim kocaeline, arkadaşın dediği gibi yurtlar tamamen fiyasko. Bazıları daha açmamış , gezdirmeyenler bile var. Dolduracağını biliyor kafası rahat. Erkek ögrenci yurtlarında şehir merkezinde sonuç ve şirin yurtları iyi gibi gözüktü. 500 - 700 arası fiyatlar var. Tek kişilik odaları yok, 2 kişinin parasını öderseniz tek kişilik yaparız diyorlar. 1300 lira.
      Şu anda genelde 3-4-7 kişilik odalarda boşluk var. Kayıttan önce gitmenizi tavsiye ederim.
      Şehir hakkında eskişehirden geldiğim için şaşırdım baya, düzensiz bir şehir gerçekten. Daha farklı şehir bekliyordum ben açıkcası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      779 Mesaj
      27 Ağustos 2013 11:24:39
      Kayıt formunu doldururken Kayıtlı Olduğu Askerlik Şubesi : İl-İlçe'ye ne yazacağım. 94 doğumluyum . 1 yıl geç ilkokula yazıldığımdan ilk senemde kazandım. Daha eve falan askerlik kağıdı gelmedi yani.Boş mu bırakayım. Nüfusa kayıtlı olduğum il-ilçe mi yazayım

Herkes Rütbesini Bilecek !

Ergin ATAMAN - Ekrem MEMNUN - Sedat İNCESU
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      27 Ağustos 2013 12:16:58
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam sanırım yeni girişliler yatırıyor önceden....Biz yatıramadık herhalde Eylül'ün ilk haftası açılır,,Yeniden teşekkürler

aynen yeni girişler yatırıyor. Diğerleri eylülün 7 sinde mi 10 unda mı neydi tam hatırlamıyom

• Çavuş
      98 Mesaj
      27 Ağustos 2013 12:19:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Kayıt formunu doldururken Kayıtlı Olduğu Askerlik Şubesi : İl-İlçe'ye ne yazacağım. 94 doğumluyum . 1 yıl geç ilkokula yazıldığımdan ilk senemde kazandım. Daha eve falan askerlik kağıdı gelmedi yani.Boş mu bırakayım. Nüfusa kayıtlı olduğum il-ilçe mi yazayım

+1

• Binbaşı
      1927 Mesaj
      27 Ağustos 2013 13:35:35
      Kayıtlı olduğu yeri yaz sen, zaten onlar senin askerlik durumu kontrol edecekler kayıt olurken.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1099 Mesaj
      27 Ağustos 2013 14:11:29
      quote:

Alıntıları Göster

teşekkürler hocam.min 600 hakketen lüks kaçar

Hocam 2+1 evlerden falan mı bahsediyorsunuz? Çünkü 3+1 evi Bayındırlıkta 'öğrenciye' 550den aşağı zor bulursunuz.

• Yüzbaşı
      726 Mesaj
      27 Ağustos 2013 14:16:38

quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Alıntıları Göster

Hocam 2+1 evlerden falan mı bahsediyorsunuz? Çünkü 3+1 evi Bayındırlıkta 'öğrenciye' 550den aşağı zor bulursunuz.

2+1. hatta arkadaş bulamazsam 1+1 bile olabilir. tabi seneye için.

• Teğmen
      171 Mesaj
      27 Ağustos 2013 14:45:49
      Kocaeli gsf grafik

• Yarbay
      2590 Mesaj
      27 Ağustos 2013 15:10:44
      kiralık ev konusunda bayındırlık civarında yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 27 Ağustos 2013; 15:11:16 >

• Teğmen
      222 Mesaj
      27 Ağustos 2013 23:22:56

Harcı atmden yatırabiliyor muyuz? Deneyen var mı?

• Binbaşı
      1912 Mesaj
      27 Ağustos 2013 23:40:53
      quote:

İstersen onlineda yatırabilirsin fakat dekontu istiyorlar diye biliyorum, kayıt içinse eğer.
      Diğer türlü ise öğrenci bilgi sisteminden yatıracağınız tutara bakıp elle miktarı girip yatırabilirsiniz, işbankın internet şubesi üzerinden(1-2 gün içinde ödediğiniz sisteme işlenir, ÖBS üzerinde).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 27 Ağustos 2013; 23:43:22 >

• Teğmen
      222 Mesaj
      27 Ağustos 2013 23:42:56

quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Alıntıları Göster

İstersen onlineda yatırabilirsin fakat dekontu istiyorlar diye biliyorum.

Riske girmeyelim o zaman

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      28 Ağustos 2013 11:19:33
      ÖSYS Sonuç çıktısı
      Nüfus Cüzdanı arkalı önlü fotokopi
      6 Adet fotoğraf
      Birde doldurulması gerekli Öğrenci bilgi formu çıktısı

Bunlar dimi şimdi gerçi yazıyor ama insan emin olmak istiyor
      Birde bu ÖSYS Sonuç çıktısı dediği şey hangi üniversite ve bölümü kazandığını gösteren belge dimi https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1436 buradan girip karşımıza çıkan sayfadır dimi ?

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      28 Ağustos 2013 11:22:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Rölativite

Alıntıları Göster

+1

aynen ben de bunu merak ediyorum

• Yarbay
      8538 Mesaj
      28 Ağustos 2013 11:29:48

aynen. yerleştirme sonuç sayfasının çıktısı

Bahsedilenler: goncerivoo

# Kirli Sensör - Pentax Forum.Net #

Ahmet Teke ||| Flickr
      @@@ || Olympus OM-D E-M5 || Olympus 45/1.8 || Lumix 14/2.5 || @@@
      ∫ KOÜ-Makine Mühendisliği ∫
      Comfortably Numb...

|Pink Floyd | King Crimson | Camel | Rush | Eloy | Wishbone Ash | Alan Parsons Project | Genesis | Gazpacho | Van Der Graaf Generator | Yes | Barış Manço | Porcupine Tree |
      | Lynyrd Skynyrd | Rainbow | Radiohead | Deep Purple | Led Zeppelin | Queen | Scorpions | Guns N' Roses | Iron Maiden | Opeth | Tool | Dream Theater | Anathema |

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      28 Ağustos 2013 12:22:41

bende gsf yim

dün ev tuttuk

[ mumy ]kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      98 Mesaj
      28 Ağustos 2013 12:25:36
      quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

Alıntıları Göster

aynen ben de bunu merak ediyorum

ben nufusa kayıtlı olduğum yeri yazdım zaten çok önemli birşey değil bence devlet bulmak istese hertürlü bulur.

• Yüzbaşı
      529 Mesaj
      28 Ağustos 2013 13:43:14
      Öğrenci Bilgi Formunun 1 sayfada olması gerekmiyor heralde sığmaz çünkü 2 sayfaya bölsekte olur heralde.

• Çavuş
      92 Mesaj
      28 Ağustos 2013 14:45:26

hocam 4 kişilk odaların fiyatları ne kadar peki kyk çıkmazsa mecbur kalacağız

Bahsedilenler: gD

• Çavuş
      98 Mesaj
      28 Ağustos 2013 14:54:57
      2 sayfa yaptım ben sıkıntı olur mu ??

• Onbaşı
      18 Mesaj
      28 Ağustos 2013 14:58:53
      quote:

kocaeli harç parasını iş bankasından yatırılıo sadece onda da atm yle falan ugrasmıon

Sayfa:   <<     < önceki   85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.