Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ha okula gitmek için minibüs şofförleri insanları balık istifi gibi doldururlar,utanmasala aracın üzerine de alaacaklar en iyisi belediye kullanmak halkevinden 40 geçelerde geçio.takılmak için acısu parkı vardır bütün lise üni öğrencileri oradadır tai bunların yanın da apaçiler de va kız tavlamak için.
    bar filan hiç kaliteli değil bazı gruplar va ama çook iiler.
    istanbula trenle 2 saat haydarpaşa otobüsle harem 1 saat sürüo: ekişehire 2bucuk saat ve bursaya 2 saat civaarında
  • eğer il dışından vs. olan varsa pm den ulaşsın herşekilde yardımcı olabilrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuLL__MaNiAc

aynen öyle hazırlık yokmuş ama 4 sene boyunca ingilizce dersi görüyormuşum ancak arkadaşlar ben 1. sınıfın sonunda Work & Travel yapmak istiyordum 1.sınıfta gördüğüm ingilizce yeterli olur mu ya? hazırlık okumak için dilekce versem böyle bi imkan var mı?

O görcen ingilizce lisedeki gibi ingilizce. Yetmez. Düz lise çıkışlı isen ya kendin geliştir biraz (eğitici videolar vs.) yada bir kursa falan git.

Ayrıca isterseniz Kocaelinin sayfasından ders içeriklerine bakabilirsiniz. Mesala ingilizcede hangi konular var görebilirsin.
  • Çok sağol dostum ya benim için hazırlık olmaması çok kötü bir durum oldu off off..
  • kocaeli gazetecilik kazandım ben. hazırlık varmış. hazırlık da umuttepede mi farklı bir yerde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woda4ka -- 14 Ağustos 2010; 11:51:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duri

ha okula gitmek için minibüs şofförleri insanları balık istifi gibi doldururlar,utanmasala aracın üzerine de alaacaklar en iyisi belediye kullanmak halkevinden 40 geçelerde geçio.takılmak için acısu parkı vardır bütün lise üni öğrencileri oradadır tai bunların yanın da apaçiler de va kız tavlamak için.
    istanbula trenle 2 saat haydarpaşa otobüsle harem 1 saat sürüo: ekişehire 2bucuk saat ve bursaya 2 saat civaarında

Ulaşım meselesi biraz bana göre sıkıntılıdır.Ulaşım büyük çoğunlukla özelleşmiştir.Şehirde 10 araçtan 7 si alttaki araçtandır.Gece yarısına kadar çoğu yere rahat araç bulursunuz.
     Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu

Şehiriçinde araçlar kağnı gibi 2. vitese atmadan gider ve duraklarda 3-4-5 dakika beklerler buna alışık olmayanlar biraz yadırgıyabilir arabanızla 10-15 dakikada alacağınız yolu 35-40 dakikada anca alırsınız birde aracı doldururlar sıcak havada işkence olur.Belediye araçlarının sayısı çok değil yeni alındılar ve oldukça modern mümkün olduğunca bunları kullanın

Öğrenci biniş 1 lira eğer kentkartınz varsa 90 kuruş alıyor.

@Woda4ka

Konuda fazlaca yazıldı hazırlıklar anıtparkta.

• İstanbuldan gelen hazırlık öğrencileri..
    ÖZellikle Anadolu yakasındakiler,hazırlık senesini kesinlikle özel servisler ile geçirin..
    Anadolu yakasından gelip,hazırlıkta ev,yurt gibi olanaklara geçenlere gülerler..
    İlk sene servis en doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

İstanbuldan gelen hazırlık öğrencileri..
    ÖZellikle Anadolu yakasındakiler,hazırlık senesini kesinlikle özel servisler ile geçirin..
    Anadolu yakasından gelip,hazırlıkta ev,yurt gibi olanaklara geçenlere gülerler..

Niye hocam ya? Ben hergün eve gidip gelmek istemiyorum. Devlet yurdu çıkarsa gitmeyelim mi? Özel yurda gitmek çok mu saçma olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAwesome

eğer il dışından vs. olan varsa pm den ulaşsın herşekilde yardımcı olabilrim

kanka nasıl yardımcı oluyorsun la sen banda yardımcı olsana hiç söylemiyorsun

Arkadaşlar bana okul hakkında bilgi verebilirmisiniz, yurtlar hakkında ve özel yurtların fiyat aralığı gibi konularda bilgi verirseniz sevinirim

kayseri-çin dili ve edebiyatını kazandım

• 22 yıldır Kocaelideyim.İsteyene bilgi verebilirim.
  • bır kou lu daha :D fen edebıyat ıngılız dılı edebıyatı 2.sınıf herkese slm arkadaslar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI KAZANDIM. ARKADAŞLAR BİLGİLERİNİZ BENİM İÇİN DEĞERLİDİR

hayırlı olsun bendensin dıl edebıyattaym ben de 2.sınf
  • Kocaeli bilg.müh. ikinci öğretim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2metin4

Kocaeli bilg.müh. ikinci öğretim...

hayırlı ugurlu olsun arkadaslar memleketlerını yazarlarsa belkı daha fayadlı olur kendılerı ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

İstanbuldan gelen hazırlık öğrencileri..

Niye hocam ya? Ben hergün eve gidip gelmek istemiyorum. Devlet yurdu çıkarsa gitmeyelim mi? Özel yurda gitmek çok mu saçma olur?

Bence yurda gitmek daha avantajlı hem ilk seneden çevren artar seneye rahat edersin ben evden okula gidip gelme taraftarı değilim hazırlık bile olsa.
    Hocam birde o özel servis olayı nedir yav insan evinin önünden alınsın evinin önüne bırakılsın ister, arkadaşım her gün içmeler köprüsüne gidip oradan biniyor servisine o zaman ben ne anladım özelinden servisinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 15 Ağustos 2010; 1:33:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: engwashere
    İİBF U. ilişkiler i.ö. Varsa bilen arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim. Öylesine yazdığım için ne araştırdım ne soruşturdum ama burası gelmiş ne yapalım el mahkum gideceğiz.

yardim edecek arkadas yok mu yaa
  • quote:

quote:

İİBF U. ilişkiler i.ö. Varsa bilen arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim. Öylesine yazdığım için ne araştırdım ne soruşturdum ama burası gelmiş ne yapalım el mahkum gideceğiz.

yardim edecek arkadas yok mu yaa

bölüm hakkında mı konum hakkında mı yardım istiyosun ?
  • Hoş geldiniz
  • yaf o yeşil minibusler nerde yok mu daha 1 ay önce vardı...umuttepeye gitmek için yeşil minibüslerde cnmız çıkıodu....
    ama o kalabalıkta da az insan tanımadım hemen bi muhabbet kuraverio insan
    he valla hemen her durakta beklemio mu deli ediodu insanı
    mezunum artık size kolay gele
    ha hayırlısı olsun hrkese

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Orijinalden alıntı: duri

ha okula gitmek için minibüs şofförleri insanları balık istifi gibi doldururlar,utanmasala aracın üzerine de alaacaklar en iyisi belediye kullanmak halkevinden 40 geçelerde geçio.takılmak için acısu parkı vardır bütün lise üni öğrencileri oradadır tai bunların yanın da apaçiler de va kız tavlamak için.

Ulaşım meselesi biraz bana göre sıkıntılıdır.Ulaşım büyük çoğunlukla özelleşmiştir.Şehirde 10 araçtan 7 si alttaki araçtandır.Gece yarısına kadar çoğu yere rahat araç bulursunuz.
     Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu

Şehiriçinde araçlar kağnı gibi 2. vitese atmadan gider ve duraklarda 3-4-5 dakika beklerler buna alışık olmayanlar biraz yadırgıyabilir arabanızla 10-15 dakikada alacağınız yolu 35-40 dakikada anca alırsınız birde aracı doldururlar sıcak havada işkence olur.Belediye araçlarının sayısı çok değil yeni alındılar ve oldukça modern mümkün olduğunca bunları kullanın

Öğrenci biniş 1 lira eğer kentkartınz varsa 90 kuruş alıyor.

@Woda4ka

Konuda fazlaca yazıldı hazırlıklar anıtparkta.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.