Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimlik değiştirmek ölüm gibiydi.4 saat ayakta bekledim.Bir de bilgisayar mühendsiliğinde derslik sıkıntısı var. 3032 nolu sınıf hem hazır değilhemde küçük. 3033 nolu sınıftaki dersleri yapabiliyoruz sadece.Şimdilik tabii.İlerde ne olur bilinmez
  • Sen iyi kurtamışın kimlik işinden ben dün gittim. Sabah 08:45 de oradaydım çıktığımda saat 15:30 a geliyordu.
  • sabahtan akşama kadar bekleyip de alamayanlar oldu çıldıranlar oldu küfür saydıranlar oldu bugün :D

muafiyet sonuçlarına nerden nasıl bakıcam allah için yardım edin kafayı yiyeceğim.. 2. öğretim inşaat mühendisliği sınıfının sonuçlarına nasıl bakıcam? hazırlık atlama değil ders muafiyet..
  • Sizin yine iyiymiş salı günü saat 10:00da sıraya girdim, kartımı alıp çıktığımda saat 21:00'ı geçiyordu. 11 saat bekledik (su bile içmedim:)), sonunda aldık...
  • Sırada 6 saat bekledikten sonra banka görevlisi kapandı dedi. Yığılma olunca bağırıp çağırınca güvenlik görevlileri geldi hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: CdrcX

Sırada 6 saat bekledikten sonra banka görevlisi kapandı dedi. Yığılma olunca bağırıp çağırınca güvenlik görevlileri geldi hemen

Oradaydım

" - İNANAMIYORUM YA SABAHBTAN BERİ 10 SAATTİR BEKLİYORUZ .M.N. K.YAYIM KADIN VERMİYO YA İNANAMIYORUM !!! "

çıldırmış öğrencinin küfürü basa basa kütüphanenin merdivenlerini çıkışı

• Mezunlar oluyor mu?

Uluslararası İlişkiler mezunuyum Umuttepe Kampüs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 1 Ekim 2009; 2:59:55 >
  • ya çömmüsünüz..iki km kart kuyrugu vardı hepside yeni gelenler :)..

bi düşünün okul bunları size ulastıramazsa boyle bişe olablirmi? ben gördüm ve uzaklaştım ordan..tamamen saflık orda beklemek.okulamı almayacaklar beni? illaki elime geçecek o yeni kart..eskisiyle girer cıkarım 1 sene..hatta bir arkadasım gecen sene basında kaybetti kartını ve tüm sene sınavlar dahil ögrenci belgesiyle girip cıktı kasmayın bukadar..
  • Arkadaşlar acele etmeyin almak için yahu eski kimliklerlede okula girebiliyorsunuz. Geçen sene ben neredeyse 1 ay sonra almıştım. Bu +18in oradaki sıramı yeni kimlik sırası bu arada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarMeena_ManiaC

Arkadaşlar acele etmeyin almak için yahu eski kimliklerlede okula girebiliyorsunuz. Geçen sene ben neredeyse 1 ay sonra almıştım. Bu +18in oradaki sıramı yeni kimlik sırası bu arada?

O yemekhane sırası

Bu arada bugün 41 numaraydı
  • Beyler kocaelinin bilgisayar mühendisliği nasıl?
  • okullar acıldımı ya ben daha gitmedim 3. senem
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

Beyler kocaelinin bilgisayar mühendisliği nasıl?

bilmem okuyunca söylerim ama köü ytü'den ayrılma olduğu için mühendisliklerinin iyi olabileceği fikri içerisindeyim
  • iyi güzeldir..

fakat 2007 den sonra inanılmaz kontenjan artısı oldugu için önceden 17 binlerde girilen bölüm 26 binlere düşmüş...tabiki kalite düşmüştür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

iyi güzeldir..

fakat 2007 den sonra inanılmaz kontenjan artısı oldugu için önceden 17 binlerde girilen bölüm 26 binlere düşmüş...tabiki kalite düşmüştür.

Dediğiniz durum iö için geçerli o da gelen harç zamlarından kaynaklı. Kimse tercih etmemişti. Endüstri mühendisliğinde de durum aynı.
  • dün 45 dakikalık bir bekleyiş sonucunda kartımı aldım. sınıfa giderken sıraya gireyim dedim öylesine 4:30 gibi sıraya girdim 5:15 gibi çıktım. derse biraz geç kaldım ama kimliği aldım sonunda:D
  • Sayfa nerelere gitmiş ya. Artık bir DH KOÜ buluşması yapmanın zamanı gelmedi mi? Ben çok fazla giremiyorum foruma. Organize konusunda @AnotheRDie den umutluyum. İzmiti bilen bir arkadaş hemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Çelik -- 4 Ekim 2009; 20:33:56 >
  • Makina mühendisliği 1'lerden kimler var

Bugün sınıfımızı bastılar,dersler çakışmış,konuştuk birkaçıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Makina mühendisliği 1'lerden kimler var

Bugün sınıfımızı bastılar,dersler çakışmış,konuştuk birkaçıyla

1052 bizim sınıfımız bi kere

T cetvelleriyle geliyoduk

@chelick
    Hocam haftanın 4 günü okuldayım. Geri kalan zamanlarım genellikle evde geçiriyorum. İstediğiniz zaman görüşebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 5 Ekim 2009; 21:13:50 >

• Ders Muafiyetlerini +18 cafeden internet cafe ile ilgili birine sorabilirsin listeler var kim gecmiş kim kalmış .
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.