Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the Magus Ascendant

Merhabalar acaba kocaeli universitesinde otomotiv ve enerji sistemleri muhendisligi nasik bolumler ikisine de puanim yetiyo ve itude jeoloji muhendisligine yetiyor sizce hangisi daha hayirli olur ve okul istanbula atasehir civarina ne kadsr uzaklikta toplu tasimayla tesekkurler

2 yıllık mı otomotiv?

2 yıllık ise gölcük'te okul, mezarlığın karşısında.

Orada okudum 3 yıl..

Uzak durup farklı mesleğe yönelmeni isterim

Bölümden ziyade kocaeli gölcük myo için konuşuyorum. Eğitim yeterli seviyede değil hevesle okudum mezun oldum ama okuduğum süre içerisinde pratik olarak hiç birşey görmedim. Okuldaki labatatuvarı 1 kez babamın müdür ile konuşması sonucu açıp bi iki bişey gösterdiler haricinde kağıt üzerinden devam

Şuanda makina sektöründeyim, he işimden memnunum seviyorum ama hevesim otomotivdi bu dalda ilerlemek istiyordum.. Kısmet değilmiş sağlık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: the Magus Ascendant

Merhabalar acaba kocaeli universitesinde otomotiv ve enerji sistemleri muhendisligi nasik bolumler ikisine de puanim yetiyo ve itude jeoloji muhendisligine yetiyor sizce hangisi daha hayirli olur ve okul istanbula atasehir civarina ne kadsr uzaklikta toplu tasimayla tesekkurler

2 yıllık mı otomotiv?

2 yıllık ise gölcük'te okul, mezarlığın karşısında.

Orada okudum 3 yıl..

Uzak durup farklı mesleğe yönelmeni isterim

Bölümden ziyade kocaeli gölcük myo için konuşuyorum. Eğitim yeterli seviyede değil hevesle okudum mezun oldum ama okuduğum süre içerisinde pratik olarak hiç birşey görmedim. Okuldaki labatatuvarı 1 kez babamın müdür ile konuşması sonucu açıp bi iki bişey gösterdiler haricinde kağıt üzerinden devam

Şuanda makina sektöründeyim, he işimden memnunum seviyorum ama hevesim otomotivdi bu dalda ilerlemek istiyordum.. Kısmet değilmiş sağlık olsun

Sakarya insaat muhendisligini kazandim hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Yeni duyumlar aldınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Yeni duyumlar aldınız mı?

Dün sildirdim kaydımı. Öğrenci işleri daire başkanlığına git. Yarım saatte halledersin.

Hocam zahmet olmazsa nerelere gittiniz nasıl bir hazırlık yapmalıyız anlatır mısınız. Ya da diğer arkadaşlar içinde lazım olur konu açabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Hocam zahmet olmazsa nerelere gittiniz nasıl bir hazırlık yapmalıyız anlatır mısınız. Ya da diğer arkadaşlar içinde lazım olur konu açabilir misiniz?

Dostum bir hazırlık falan yapmana gerek yok. Sadece sildirmeye giderken öğrenci kimliğin yanında olsun. Sosyal tesislerin karşısına( yemekhanenin olduğu bina ) öğrenci işleri daire başkanlığı binası yapıldı. Oraya gidiyorsun. Orada bütün fakültelerin öğrenci işleri var. Kendininkini bulup kaydımı sildirecektim diyorsun. O sana dilekçe uzatıyor. Dilekçeyi doldurup , kütüphaneden ve okuduğun bölümün bölüm sekreterinden imza alıyorsun. Sonra tekrar öğrenci işlerine gidip dilekçeyi ve öğrenci kimliğini teslim ediyorsun. Onlar da sana diplomanı veriyor.

Büyütülücek bir iş değil dediğim gibi yarım saatlik iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark is the Sunlight -- 10 Ağustos 2016; 17:42:11 >
    Sağolun hocam

• TherafluForte kullanıcısına yanıt
    Hocam son soru kusura bakmayın. Diplomanızı hemen verdiler mi?

Evet dilekçe ve öğrenci kimliğini teslim edince getiriyorlar hemen.

Sağolun hocam çok yardımcı oldunuz teşekkürler

Önemli değil. Bu arada biraz erken gidersen daha rahat yaparsın işini. Öğleden sonraya kalmasın. En geç sabah 10 gibi okulda olursan iyi olur.

• Arkadaslar sehir ve kalacak yer hakkinda bilgi verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Önemli değil. Bu arada biraz erken gidersen daha rahat yaparsın işini. Öğleden sonraya kalmasın. En geç sabah 10 gibi okulda olursan iyi olur.

hangi bölümde okuyordunuz hocam ?
  • anarcism kullanıcısına yanıt
    Hocam korfezde evler nasil kira durumlari veya apart yurt bayan icin nasil bir yer ? Marshall yerleskesi icin ? Birde hocam is sahasi nasil benim calismamda gerekecek ben saglikciyim hastaneler falan is bulma acisindan nasildir kocaeli ? Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatomi96 -- 11 Ağustos 2016; 22:13:20 >
  • Hayırlısıyla harita mühendisliği okuyacağım. Hazırlık okumamı tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametyildiz

Hayırlısıyla harita mühendisliği okuyacağım. Hazırlık okumamı tavsiye eder misiniz ?

Kesinlikle hayır
    1 yılınız çöp olur hazırlıkta orta okul seviyesinde eğitim var.

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    evet öyle olduğunu duydum. Bir kaç forum okudumda üni. hayatı açısından hazırlıkta çok keyifli diyolar karar veremedim doğrusu. Bir de iki arkadaşımla eve çıkacağım onlar hazırlık okuyacak. Onlar boş takılırken 1. sınıf nası hallolur bilemedim. Siz ne önerirsiniz ?
  • quote:

evet öyle olduğunu duydum. Bir kaç forum okudumda üni. hayatı açısından hazırlıkta çok keyifli diyolar karar veremedim doğrusu. Bir de iki arkadaşımla eve çıkacağım onlar hazırlık okuyacak. Onlar boş takılırken 1. sınıf nası hallolur bilemedim. Siz ne önerirsiniz ?

1. sınıf daha rahat emin ol.Ben inşaat 1. sınıftayken arkadaşlar hazırlıktaydı.Hergün ödev veriyorlardı her hafta quiz oluyorlardı.Ödevlerde öyle basit ödevler değil çoğu zaman sunum vs şeklindeydi.Hazırlık lise 5 desek yanılmayız.Yoklaması sıkıntı ödevi sıkıntı ortamı da liseden hallice.Hazırlığın üniversite hayatıyla alakası yok zaten hazırlık binası kampüse 2-3 km uzaklıkta tek başına yanında bir tek besyo var.Ben kesinlikle önermiyorum.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun . peki son bi şey soracağım dil için koü de alternatif olarak ne yapmamı önerirsiniz ?
  • quote:

Çok sağolun . peki son bi şey soracağım dil için koü de alternatif olarak ne yapmamı önerirsiniz ?

Dil kursları var tek aklıma gelen ama eğitimi nasıl bilmiyorum açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.