Şimdi Ara

izmir il jandarma komutanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
50.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buraya düşen var mı tertipler. ya da askerliğini daha önce burda yapmış olanlar?

• cenderme yok mu hiç ya
  • Kalkıyor kalkıyor İzmir İl jandarma kalkıyor
  • Yokmu İzmir 2 kisimi kalacaz orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakoray

Yokmu İzmir 2 kisimi kalacaz orda

daha düşer tertip. bölüğü kuracaz orda inş.
  • ewt bende ıymır ıl<jandarma tertpler haberleselımm ben ıstanbuldan gıdıcem sabah 7 de ucakla ıymıre ucuzom aksamadogru bulusup beraber teslım olalım
  • YENİFOÇA 7'NCİ J. KOMD. EĞT. A. K.LIĞI YENİFOÇA İZMİR burası bahsettiğiniz yerse bende varım...
  • clk uludağsözlükte topic açmışsın kimse cevap vermemiş :) arkadaşlar benimki izmir bornova 10 alay komutanlığı jandarma er tek bulabildiğimadam akıllı bilgi aşağıdaki linkte

Arkadaşlar bide bi şey soracam siz 1 ğustosta sınava girerken optik frmun sağ alt köşedki 14 diğer kısmını mülakatta işaretldiler mi bizim 560kişinin içinde 7 kiş işaretliydi demekki 14 diğrjandarma er miş sizede koydular mı işaraet??

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=izmir+il+jandarma+komutanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1&nr=y&pt=izmir+il+jandarma+komutanligi

acemi kisa donem erleri 305 307 309 ve 311. dönemlerde buca kiriklar cezaevi ve komando bolugunde egiten alay. egitim oldukca rahat olmakla beraber ozellikle komando bolugunde kalanlar genelde 30 gün boyunca 2 yatakta 3er kisi yatarak ve banyo yapamayarak sefil bir hayat sürmektedirler. egitim sonunda kisa donem cavuslar izmirin butun karakollarina dagitilirlar. izmir disina cikan veya disaridan izmir karakollarina gelen olmaz(en azindan 309dan sonra olmadi).
    ------
    birlige teslim olacaklar icin adres: izmir il jandarma komutanligi esrefpasa yaghanaler mevkii. konak merkeze yakın. kolay gelsin.
    ------

(ormanci, 24.09.2006 09:28 ~ 16.12.2006 14:50)
    #10075908 !?

benim dönemimde (287.) bornova'daki bakım onarım komutanlığına göndermişlerdi acemi eğitimi için.bornova'daki 10.jandarma alayı ile bir çit ile ayrılan bütün izmir'deki jandarmanın araç tamiratına bakan şirin mi şirin bir bölük komutanlığı idi bakım onarım komutanlığı.eğitim gayet rahattı, usta askerler gün boyu tamirle uğraştıkları için 24 saat sıcak su ve açık alanda duş kabinleri vardı ve banyodan yana hiç sorunumuz yoktu.şimdi bakıyorumda eğitim yerleri değişmiş kısa dönem askerler perişan olmuşlar.

(ali gel, 18.01.2007 20:46)
    #10489238 !?

kendisi merkeze çok yakın olmasına rağmen kısa dönem erbaş eğitimi verdiği yerler merkezden çok uzak olan jandarma komutanlığı.

kısa dönem askerler ya buca-kırıklar asayiş komando birliğine, ya havalimanı birliğine, ya bornova'ya ya da buca kapalı cezaevine gönderilmektedirler. eğitim çok hafiftir. spor yaptırmazlar. bir ay boyunca "çök", "kalk", "sağa dön" ve "sola dön"den başka bir şey değildir.

havalimanı ve kırıklar komando birliklerine düşenler diğer yerlere nazaran daha rahat bir acemilik dönemi geçirirler; ancak buca kapalı cezaevinde durum tek kelimeyle içler acısıdır.

bir aylık eğitim sonunda kısa dönemlerin hepsi izmir içine dağıtılırlar ve asıl dert tasa o zaman başlar. mümkünse kırıklar komando'da kalmaya çalışın çünkü izmir'deki jandarma birliklerinin içinde en iyisi orasıdır. kıymetini ayrıldıktan sonra anlarsınız.

(darkscar, 03.12.2007 01:02)
    #11870963 !?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lejyoner_2006 -- 10 Ağustos 2009; 9:14:49 >

• İzmir il jandarma komutanlığı...

Hayırlı olsun...
  • var var olmaz mı tertipler:)
  • Ben varım
    izmir il jandarma - kısa dönem
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 331.Dönem

Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi İZMİR İL J. K.LIĞI İZMİR
  • ahaha vay hadi bakalım aynı yere düşmüşüz.. okadar sayaç muhabbeti yaptıktan sonra ilginç bir rastlantı oldu.

quote:

Orijinalden alıntı: acantim

331.Dönem

Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
  • quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

ahaha vay hadi bakalım aynı yere düşmüşüz.. okadar sayaç muhabbeti yaptıktan sonra ilginç bir rastlantı oldu.

quote:

331.Dönem

Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -

EDİT : Usta sen grafiker ben Coder benim dilimden anlarsın Can ÇEtin benim adımda CAN bu arada budamı tesadüs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acantim -- 10 Aralık 2009; 5:40:54 >

• ahah evet bendeki tesadüfler bitmek bilmiyor zaten :)

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theshiver

ahaha vay hadi bakalım aynı yere düşmüşüz.. okadar sayaç muhabbeti yaptıktan sonra ilginç bir rastlantı oldu.

quote:

331.Dönem

Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -

EDİT : Usta sen grafiker ben Coder benim dilimden anlarsın Can ÇEtin benim adımda CAN bu arada budamı tesadüs

• bende varım bende :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortamcıl

bende varım bende :))

Tertip senin adın ANIL mı ?
  • quote:

quote:

yok kanka levent
  • quote:

quote:

quote:

yok kanka levent

3 kişi var aklımda CAN,ANIL bide sen LEVENT....BENCE CAN ama ACAN olsun karışmasın birbinizi iyi belleyin
  • izmir acemilik berbattır diyen de var, jandarmalara fazla dokunmazlar diyende. acaba hangisi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.