Şimdi Ara

son sınıfta okul değiştirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu sene öss gircem okul eve çok uzak 1,5 saat filan çk yoruluyom anadlu lisesinde okuyorum düz liseye geçmeyi düşünüyorum bana okuldan gelecek puan ne olur düz lisede diploma ntum 3,60...

• arkadaşım ben duz lıse cıkıslıyım diploma notum 71di okuldan 65 puan geldı tabi her okulda farklılık gösterir bu puanlar
  • ben geçmek istiyom yakınlarım arkadaşlarm mantıksız buluyo kafam karıştı mesela lise 2 ve lise 3 te okula otobüsle gelip gittim eve gelice cenezem çıkıyrdu hiç ders çalışamıyordum bide bu sene öss dersane filan da olcak yardımınıza ihtiyacım var okullar açılmadan karar vermem lazım
  • arkadaşım sen bilirsin bizim lisede son sınıfta cogu hoca serbest bırakıyodu ve ders calısablıyoduk fakat okul puanın anadoluya gore dusuk gelır gıbıme gelıyor benım bı ark vardı adam okul sondan beşincisi oldu ve 68 puan aldı anadolu lısesınden ben duz lısede 6 sayfadan 3. deydim 65 geldi ama son karar senın
  • son sene derslere asılıp 3.9 filan yapsam düz lisede okuldan kaç puan gelir.
  • Puan 3.5 gibi hesaplanmıyor. 100 üstünden hesaplanıyor. Okuldaki sıralamana göre sana bir puan gelmektedir. Düz lisede başarılı bir öğrenciysen zaten Anadolu lisesindekiler gibi puanlar alırsın. Fakat Anadolu lisesinde başarısız öğrencilerin aldığı puan, düz lisedeki başarısızlarla bir değil.
  • onu biliyorumda 100 üzerinden şimdi 66 onu 70 yaparım son sene tahminen kaç gelir
  • Bizim okuldan biri yapti ayni seyi sonradan pisman oldu ama nedeni bilmiyorum cok takip etmedim. Bence hazir kazanip bu zamana kadar gelmisken bir sene daha sabrediver bitsin.
  • ben biraz araştırdımda ortalama düşerse en fazla 5 puan düşer onu zamandan kazandığım için o açığı kapata bilirim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.