DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
bit pazarı nerede ?
19
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> bit pazarı nerede ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      263 Mesaj
      07 Ağustos 2009 20:18:51
      arkadaşlar istanbul anadolu yakasında bit pazarı nezaman ve nerede kuruluyor biliyormusunuz

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Ağustos 2009 20:45:09
      topkapıda vardı sanırım bit pazarı

07 Ağustos 2009 20:50:22
      Hocam yanlış hatırlamıyosam eğer araba pazarı ve bit pazarı sultanbeyline taşındı.Hatta daha önce cevizli devlet hastanesi civarındaydı.Artık sultanbeylide.

• Yarbay
      2996 Mesaj
      07 Ağustos 2009 20:53:01
      Neler Var Bıt Pazarında

Düş peşindeyim,Düş peşime.
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      07 Ağustos 2009 20:56:22

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Neler Var Bıt Pazarında

yiyecek içecek harici aklına ne gelirse var valla ikinci el don satan bile vardı kadıköydeyken:D

kartal araba pazarının oraya kuruluyomuş pazar günleri sanırım bir arkadaşta öyle dedi

• Yarbay
      2996 Mesaj
      07 Ağustos 2009 21:00:08
      Teknolojık seyler var mı?Fıyatlar nasıl baya dusuk galıba.

• Yarbay
      2620 Mesaj
      07 Ağustos 2009 21:05:01
      işlemci lazım amd x2 en azından 5000+ cıvarı :h varmıdır acaba kanka gitceksen bide bakarsın oralara sana zahmet

|| Windows7 Kullanıcısı ||
      || İntel Core2Duo E6540 @2,33 GHz
      || His HD4850 1GB GDDR3 || 22" Acer 1920*1080 LeD
      || 2*1 GB Kingstone DDR2 800MHz || CoolerMaster 460W PSU || Askere gittim gelicem 12-2009 || Geldim 03-2011 ||
      07 Ağustos 2009 21:11:55
      Kartaldaki araba pazarı sultanbeyline taşındı haberiniz olsun.

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      07 Ağustos 2009 21:39:17

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Kartaldaki araba pazarı sultanbeyline taşındı haberiniz olsun.

sultanbeylideki tam yerini biliyormusun

07 Ağustos 2009 21:42:05
      Hocam valla önünden bile geçtim ama cadde oalrak bilmiyorum iett otobüsüyle gitmiştim sultanbeyliye 1 kere önünden geçmişti otobüs.Fatih bulvarına gelmeden önceydi

• Yarbay
      3302 Mesaj
      07 Ağustos 2009 21:52:44
      Sultanbeyli'de var ama gitmenizi önermem çoğu şey 10 sene önceki teknoloji =) Ve inanın çalışma olasılığı çok düşük kuzenimle gitmiştik 10 sene önceki AMD işlemci 1gb hdd felan vardı 1 TL'e :) çoğu ürün ıslanmış oluyor genelde nerede saklandıkları meçhul.. 1 tane son model laptop vardı 500 TL istiyodu ama geçmişi nedir bilinmez hırsızlıkmıdır nedir hep uzak dururum o işlerden..

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      08 Ağustos 2009 16:13:23

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Hocam valla önünden bile geçtim ama cadde oalrak bilmiyorum iett otobüsüyle gitmiştim sultanbeyliye 1 kere önünden geçmişti otobüs.Fatih bulvarına gelmeden önceydi

tmm sagolun yarın erkenden gidicem sabah kalkabilirsem bakalım belki bişiler bulurum tabi yerini bulabilirsem

• Yarbay
      2996 Mesaj
      08 Ağustos 2009 16:16:55
      quote:

tmm sagolun yarın erkenden gidicem sabah kalkabilirsem bakalım belki bişiler bulurum tabi yerini bulabilirsem

Kardes gıttıgınde Otomobıl Navıgasyon Cıhazlarının fıyatlarınada bakarmısın?Lazımda Fıyatı Uygunsa Gıdıp Alacam.

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      08 Ağustos 2009 17:29:05

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Alıntıları Göster

Kardes gıttıgınde Otomobıl Navıgasyon Cıhazlarının fıyatlarınada bakarmısın?Lazımda Fıyatı Uygunsa Gıdıp Alacam.

eger erken kalkabilirsem gidicem kalkamazsam haftaya gidicem gidersem ve görürsem sorarım banada lazım zaten navigasyon ama ordan almanı tavsiye etmem o tarz kullancagın şeyleri ikinci elden yada sıfırdan al derim oradaki çogu satıcı çingene çünki +altıgın ürün çalıntıda olabilir ki benim için sorun degil veya bi yerinde sorunda olabilir ertesi gün gittiginde kabul etmezler basit ufak tefek parçaları al derim oradan sadece başın yanar yoksa hele hele navigasyon gene hiç almam ordan çalıntı çıkarsa problem yaratır

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      08 Ağustos 2009 17:33:52

quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

işlemci lazım amd x2 en azından 5000+ cıvarı :h varmıdır acaba kanka gitceksen bide bakarsın oralara sana zahmet

tmm kanka çalıntı ve virüslü buldugum malları sana söylicem ben zaten:D

• Yarbay
      2742 Mesaj
      08 Ağustos 2009 17:35:10
      Samandıra'da Pazar sabah 7'den itibaren

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
      "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Yüzbaşı
      621 Mesaj
      08 Ağustos 2009 17:36:34
      Kartal devlet hastanesinin yanında ki çavuşoğluna taşındı hem orada sadece araba satılmıyomuydu?

• Yarbay
      2996 Mesaj
      08 Ağustos 2009 17:41:14
      quote:

eger erken kalkabilirsem gidicem kalkamazsam haftaya gidicem gidersem ve görürsem sorarım banada lazım zaten navigasyon ama ordan almanı tavsiye etmem o tarz kullancagın şeyleri ikinci elden yada sıfırdan al derim oradaki çogu satıcı çingene çünki +altıgın ürün çalıntıda olabilir ki benim için sorun degil veya bi yerinde sorunda olabilir ertesi gün gittiginde kabul etmezler basit ufak tefek parçaları al derim oradan sadece başın yanar yoksa hele hele navigasyon gene hiç almam ordan çalıntı çıkarsa problem yaratır

Vazgectım

• Yarbay
      3965 Mesaj
      08 Ağustos 2009 17:45:43
      avrupa yakası bahçelievler yenibosnadaki eskidji gelmeni tavsiye ederim ne ararsan var

Amd fx8350/Msi 970 gaming/Coolermaster Hyper T4/Gskill 1833mhz ripjaws 16gb/Amd r9 280x/Ocz vertex III 240gb ssd/Esi julia audio pci/Zalman z3 /Ocz zt 650w/ hp 23xi ips monutor------------------------------------------------------------------------------ (ilk amd sistemim 2003: amd athlon 2500+/ epox 8rda3g/2x256mb ddr400/nvidia fx5600/asus 300w atx kasa/aopen combo cdrw/lg 17" flat crt)
    • Yüzbaşı
      263 Mesaj
      10 Ağustos 2009 19:45:10
      arkadaşlar dün eve gelemedigim için cevap yazamadım araba pazarı kartalda eski yerinde kuruluyor gene çamlıklı yerin üst tarafında da bit pazarı kuruluyor dün kendim gittim gözlerimle gördüm geçerken bakayım dedim saat 2-3civarıydı ben gittigimde ondan dolayı pek bişi yoktu ama sabah gidersek eminimki epey birşey olur haftaya gitmeyi düşünüyorum ben eger gelmek isteyen arkadaşlar olursa beraber gidebiliriz benim için sorun olmaz

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> bit pazarı nerede ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.