Şimdi Ara

PERİYODİK BAKIM TUTARLARI (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
3
Favori
122.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mersin toyota boranlar yeni açıldı. bu servisten memnun olan var mı.?

2009 model toyata auris comfort 1.4 dizel 80 000 km standart bakım için mersin boranlardan 870 tl civarı fiyat aldım servisten. Adana'da da mıçı 'dan fiyat alacağım. özelde fiyat ne kadar olur tahmini? balataları 70 000 bakımında değiştirmem gerektiği söylenmişti aadanadaki mıçı servisi. değiştirmedim. bu bakımda balataları da değiştireceğim.tavsiyesi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düşperest -- 29 Kasım 2014; 20:15:20 >
  • Sirket aracimiz hyundai accent blue 60k bakim sirket indirimi ile 720tl.

Ekstra sadece on balatalar degisti. 220tl + iscilik.

Cok cok pahali. Hemen Vw'i arayip Jetta nin on balata takimini sordum 160tl fiyat verdiler. O da indirimsiz gercek kisi fiyati. Sirket indirimi olsa belki yari yariya neredeyse. Kaldi ki accent in muadili polo. Siz dusunun.

Bir daha hyundai mi? Tövbe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2009 Model 1.4 Dizel Comfort paket otomatik bir araç aldım. 123 bin km de. Ancak en son hangi bakım yapıldı bilmiyorum..

120 bin bakımında neler değişir?

Kaç para tutar?

İzmirde önereceğiniz servis var mı?
  • selam

aracımda arka çamurluk ve sağ kapıda hasar var. izmirde yaptırmak istiyorum.tavsiye edebileceğiniz servis varmı?

teşekkürler
  • 2010 Model Dizel Manual Vites; Toyota Corolla D-4D 120.000 Bakım 460,81 TL (+ HepsiBurada 80,39 TL Kabin Hava Filtresi, Hava Filtresi, Dizel Sistem Temizleyicisi) TOPLAM: 541,61 TL
    Hepsi Burada aldığım malzemeler hemen yarı fiyatlı oldu, işçilikte bana ait... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdminAS

Arkadaşlar 2009 Model 1.4 Dizel Comfort paket otomatik bir araç aldım. 123 bin km de. Ancak en son hangi bakım yapıldı bilmiyorum..

120 bin bakımında neler değişir?

Kaç para tutar?

İzmirde önereceğiniz servis var mı?

15 yıldır bu usta ile çalışıyoruz..
     PERİYODİK BAKIM TUTARLARI
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.