Şimdi Ara

SERVİS ÇEKMEK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
101.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • OTOMATİK KAYAR KAPI, OTOMATİK BASAMAK ve ISITICI SİSTEMLERİ / İSTANBUL

http://www.besaotootomatikkapi.com
  • merhaba arkadaşlar vben özel bir şirktte çalışıyorum ve aynı zamandada iş yerımın servisini çekmek istiyorum durakile işyerı arası 6 km ve ggünlük 40 tl verıyorlar yolcu sayısı 14 kişi sizce bir kazancım olurmu ve nasıl bir araç almalıyım şu ankı servisimiz 2002 ford transit şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mordoku -- 22 Mart 2015; 19:49:30 >
  • mordoku M kullanıcısına yanıt
    kdv ile beraber yakıtı çıkınca 22 gunden sana 725 tl cıvarı bı para kalır,eger korsan yapmıcaksan ayda da nerden baksan vergı muhasebe ıvır zıvır nerden baksan 300+yer
  • mordoku M kullanıcısına yanıt
    İlk polis çevirmesinde aracın bağlanır. Servis hizmeti vermen için vergi dairesinde mükellefiyet açtırıp kayıt olman gerekiyor. Trafikten yol izni alman gerekiyor. Gerekiyor da gerekiyor, kaçak olarak çalışamazsın...
  • plakalarımız hayırlı olsun,alan büyük yatırım yaptı.
  • Arkadaşlar sıfır servis alıp büyük firmalara kiraya mı vermek yada emekli bi şöför bulup çalıştırmak mantıklı ?
    Minumum ne kadar kazanç sağlanır
    Şehir istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

Arkadaşlar sıfır servis alıp büyük firmalara kiraya mı vermek yada emekli bi şöför bulup çalıştırmak mantıklı ?
    Şehir istanbul

istanbulda 25 mayıs ıtıbarı ıle durduruldu falıyet belgesı ve yol belgesı alamıyorsun artık,bundan sonra istanbul trafıgıne yenı servis aracı katılamayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkiwi

quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

Arkadaşlar sıfır servis alıp büyük firmalara kiraya mı vermek yada emekli bi şöför bulup çalıştırmak mantıklı ?
    Şehir istanbul

istanbulda 25 mayıs ıtıbarı ıle durduruldu falıyet belgesı ve yol belgesı alamıyorsun artık,bundan sonra istanbul trafıgıne yenı servis aracı katılamayacak.

Hocam bu olay hala gecerli mi? Su an yatirim amacli servis alamiyor muyuz?

• mitxen kullanıcısına yanıt
    su an alabılıyorsunuz,yol belgesı ıle sıkıntıda yok,ancak herhangi bir tahtıd durumunda ( dun dırekten dondu 2 kısı itiraz etmıs yakın zamanda beklenıyor) ama 25 mayıstan sonra ruhsat cıkartanlardan tahtıd parası cok yüklü meblağ ıstıcek ibb bılgın olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkiwi -- 27 Ekim 2015; 21:33:50 >
  • UKOME başkanı Hayri Baraçlı'nın "hayırlı olsun"una İSAROD şerh koyarak cevap verdi.

Gelelim "Düzenleme"nin ayrıntılarına.

Tam anlamı ile tahdit olmayan bir düzenleme geldi.

a- 25 Mayıs 2015 başlangıç..25 Mayıs 2015'den önce servisçilik yapan ve oda, sicil kaydı bulunan, yol belgesi bulunanlar ücretsiz plaka alacaklar.

b- 25 Mayıs 2015 sonrası araç alanlar Belediye Meclisinin belirleyeceği bir para ile plaka alacaklar.

c- 25 Mayıs 2015 öncesinde taşımacılık yapıp bırakan, esnafa yine Belediye Meclisinin belirleyeceği bir ücretten bir plaka hakkı verilecek.

d- Devir hakkı olacak.

Bu dört madde içerisinde en önemlisi "a- 25 Mayıs 2015 başlangıç..25 Mayıs 2015'den önce servisçilik yapan ve oda, sicil kaydı bulunan, yol belgesi bulunanlar 10 yıl boyunca ücretsiz plaka alacaklar" maddesindeki "10 yıl boyunca ücretsiz plaka alacaklar"

10 yıl sonra kimsenin plakası olamayacak ve yeniden para ödeyerek mi plakalar alınacak.

Yoksa 10 yıl sonra sisteme içerisinde olamayanlarda para ödeyerek plaka sahibi olabilecek mi?

13 Ocak itibari ile yol belgesi ve ruhsat verilmesi durdurulmuştur.

• merhaba arkadaşlar ben sakaryadanım s pla aile bir araç alıp serviş işine girmeyi düşünüyorum. Aslında bir arkadaşın ofisinde çalışıyorum 8-6 yatırım amaçlı serviş işine girmek istiyorum servis saatlerini de konuştum arkadaşımla problem olmaz dedi sadece aksam 4 e degılde 5 ten sonra kı servis saatlerine uymam gerekecek cunku resmı daıreler kapanmadıgı ıcın 5ten sorna zate sıkıntı çıkmaz neyse bu işi yapmak istiyorum da bununla ilgili teşvik kredisi varmış ne kadar doğru bu işe girerken ne kadar masrafım olur hanı trafıkten ızın alma oda kaydı cartı curtu tam olarak bilmiyorumda nerelere kayıt yapılır yanı bunu en basından alıp işe başlayacak şekilde anlatabilecek olan varmı inanın yoruldum artık araştırmaktan :( lütfen bir yardım etseniz
  • Nasil imkani yok,adam altina son model opel astra cekti j9 la basladi sonra sprinter aldi.

• abıler ben kocaelıdeyım ve p plaka almayı dusunuyorum 220 bıne bırde 130 bın lıraya 0km arac alacagım sızce mantıklı mı bu ıse 350 bin lira gömmek mantıklımı lutfen bırısı cevap versın bu plakalar beledeıye tarafından kaldırılırmı yada degeri düşer mi ???
  • tahaibrahimaydınn T kullanıcısına yanıt
    değeri düşme söz konusu olmaz,ama güzel para bağlıyorsun orası gerçek,benim kuzen izmitte yaşıyor ve 22 bin tl almadı o zamanlar o p plakayı şimdi kafasını duvarlara vuruyor.
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    sakarya da da ucuz fakat herkesin kendne göre bir cebi varda arkadaslar ıkı cevap ustte kı soruma cevap verecek olan yokmu
  • İstanbul da sonun da aldı tahtidli plakasını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.