Şimdi Ara

9.Jandarma Eğt.Alay Komt. BİLECİK 89/3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
177.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Buraya düştüm nasıl bir yerdir bilecikte nerdedir varsa buraya düşün başka yazsın
    bilenler burası hakkında bilgi verirmisiniz.89/3 Olarak gitcem buranın acemiliği kaç gündür.Neler götürmek lazım.

9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK

• nasıl bir yer bilen yok mu.Gidecek kimse yok mu
  • nasıl sonuçları bu kadar erkenden alabiliyorsunuz?

birisi açıklasa da bizde öğrensek
  • Benimde bilecik 9. jandarma er eğitim alayı
  • gideceğimiz yerler belli oldu sizde askerlik şubesini arayıp öğrenin.
  • bende buraya düştüm yha hadi hayırlısı burdanda güzel bir yere düşeriz inş:)
  • Buraya düşen başka varsa isterseniz msn nizi verin ben eklerim konuşuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekilkral

gideceğimiz yerler belli oldu sizde askerlik şubesini arayıp öğrenin.

Aradım 9unda belli olacak dediler
  • Burası nasıl bir yer bilenler, bilecikte nerde bu 9. jandarma hangi ilçede burası
  • bende 89/3 bilecik 9. jandarma eğt. kom.
  • benimde 9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK ekleyin beni. orda görüşürüz. engindemir89@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: engindemir89

benimde 9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK ekleyin beni. orda görüşürüz. engindemir89@hotmail.com

Ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

nasıl sonuçları bu kadar erkenden alabiliyorsunuz?

birisi açıklasa da bizde öğrensek

Bilecik merkez'e Düşen Arkadaşlar Konuya Buradan Devam Edelim

Şimdi Ben Birlik Yerleri Açıklanğığı ikinci gün telefonla öğrendim bugünde yani 7.08.2009 tarihinde silüslerin yani sevk belgelerinin verileceği açıklandığı ilk gün silüsümü aldım Silüsü veren üstteğmenimde bana bi güzellik yaptı Dediki: 9.er eğitim aalay komutanşığına gidiyorsun ama jandarma karakolu eri olarak görev yapacaksın benim durum bundan ibaret

anlara keçiörenden yola cıkacam 17.sinde sehir cıkıs tarihi veriliyo 1.bölümler için 19.undada birliğe katılma şartı 8.890 lirayıda tam olarak 1 kurusu ile eline sayıyolar

benimle aynı alaya gidecek aradaşlar yani 89/3 9. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Bilecik/Merkez'e gidecek arkadaşlar telefonla tam olarak nereye gittiğinizi öğrenin arama motorundan kütüğünüz kimliğinizin arkasında yazan yeri atıyorum ankara sincan askerlik subesi yazın numarayı alın arayın öğrenin zaten silüsler verliyo

tam olarak 89/3 9. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Bilecik/Merkez e düşen arkadaşlar konulara vevap yazsın

Bileciği araştırdım rakımı cok yüksek bi yer alay geniş büyük bi arsa üzerinde yazın cok sıcak ve nemli biraz tatil yöresi var izmir foca gibi olmsada eğitimi ağır buda benim işime geliyo ve tertiplerimin dediği gibi yüzde 90 doğuya gönderiliyo sebepleri

1.eğitim şartları doğuda görev yapmak için şartlandırlıyo yani doğudaki göreve hazırlık olarak sert bi eğitim veriyolar

2.2.sevk cıkışı yani dağıtım dereceleri doğu illerine endeksli bu söyle oluyo her şehrin dağıtımda uyduladığı yön haritası gibi bi sistemi var tabi bunu pc yapıyo ama ayarlamaları genelkurmay başkanlığından yapılıyo yani bizim bileciğin yön haritasıda doğuya doğru desem herkez anlarherhalde

şimdiden hepimize iyi bot bağlamalar hayırlı tezkereler İNŞŞŞŞAAALLLLAAAH

wast_broken_into_pieces@hotmail.com

• bizim alaydan bi görüntü

http://www.sakaryagazete.com.tr/sakaryagazete.php?f=&sayfa_id=333333&id=2231&l=1&t=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debila_beto -- 9 Ağustos 2009; 17:56:13 >
  • hadi hayırlısı bakalım EKLEDİM DOSTUM SENİ KABUL ET knuşuruz orda görüşürüz.ben silüs ü lamadım daha 17.sinde geldediler.
  • Selam arkadaşlar bende 20sinde oradayım 9.Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı BİLECİK 89/3

Sevkimi alırken albay(şb.bşk.) "seni oraya verdiklrine göre uyanık gördüler demek" dedi, pek iç açıcı olmadı tabi ama sonuçta biyere gidecektik değilmi :) orada görüşürüz arkadaşlar orasıyla ilgili bilgi edindiğimde yazarım buraya..
  • Evt varmı başka 9.Jandarma ya gidecek..
  • bende bilecik 9. jandarma er ağitim alay komutanlığı bartın capfinto@hotmail.com ekleyin arkadaşlar
  • baska tertiplerimizde var arkadaşlar bana ulasın görüştüreyim sizi aynı yerden yola cıkarsınız belki
  • 1=) BİLECİK MERKEZDE BULUNMAKTADIR..
    2=) EĞİTİM KOMANDODAN KOLAY AMA DİĞER BRANŞLARDAN ZORDUR.
    3=) KOMUTANLARIN HEPSİ İYİDİR GER TÜRLÜ SORUNUNA GETİRİRLER
    4=) PROBLEM OLUP OLMAYACAĞI RDM SONUCUNDA KARAR VERİLİR... TESLİM OLDUKTAN 1 HAFTA SONRA RDM YE GÖNDERİRLER EĞER PSİKOLOJİK BİR PROBLEMİN YOKSA BÖLÜĞÜNDE KALIR EĞİTİMİNİ ALIRSIN EĞER VARSA 11 BÖLÜK DENİLEN ARIZALARIN BULUNDUĞU BÖLÜĞE GİDERSİN... EĞİTİM ALMAZSIN ORDA SİLAHTA VERMEZLER SANA 3 AY YATARSIN SONRA DİREK DOĞUYA GİDERSİN. BİR AKMIŞSIN NE ŞEHİT OLMUŞSUN NE GAZİ... KISACASI 11 BÖLÜK ÖLÜME AYRILMIŞ BÖLÜKTÜR...
    5=) 75 GÜN ACEMİ BİRLİĞİ SÜREN VAR... İLK BİR AYI GENEL ASKERİ EĞİTİM SÜRESİ VE YEMİN TÖRENİ SONRAKİ 45 GÜN BRANŞ EĞİTİMİNİ ALIRSIN VE GİDERSİN.
    6=) ALLAH KOLAYLIK VERSİN 75 GÜN KULAKLARINI KAPA GÖZLERİNİ BAĞLA DİŞİNİ SIK... VERİLEN EĞİTİMİ ALMAYA BAK... YOKSA SONUN HİÇ İYİ OLMAZ... BEN 89/2 YİM BİZİM 9 TİMİN HEPSİDE DOĞUYA GİTTİ... 2 TUNCELİ 2 BİNGÖL 2ŞIRNAK 1 URFA 1 AĞRI 1 HAKKARİ... MÜNFERİTLERİN 3 KİŞİ HARİÇ DİĞERLERİDE DOĞUYA GİTTİ... BENİ SORARSAN BEN EĞİTİM ÇAVUŞU OLRAKA 9.ALAYDA KALDIM VE SİZLERİ BEKLİYORUM EĞİTİM VERMEK İÇİN... ŞİMDİDEN HOŞ GELDİNİZ...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.