Şimdi Ara

indirilen dosya nereye kaybolur???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
47.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar benim bir sorunum var..internetten indirdiğim dosyaları bulamıyorum.Kayıt yeri masaüstü seçiyorum kaydediyorum ama masaüstünde bişey yok.Çıldırmak üzereyim yardımcı olursanız sevinirim...

• indirdiğin dosyanın adını yazıp arat bilgisayarda
  • Evet arkadaş yukarda vermiş en basit çözümü.

Muhtemelen Belgelerim> alınan dosyalarım , belgelerim> karşıdan yüklenenler veya belgelerim > downloads klasörlerinden birindedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Showtime41

Evet arkadaş yukarda vermiş en basit çözümü.

Muhtemelen Belgelerim> alınan dosyalarım , belgelerim> karşıdan yüklenenler veya belgelerim > downloads klasörlerinden birindedir.

İyide kayıt yerini masaüstü seçtiğini söylüyor nasıl olurda oraya giderler
  • hangi antivirüs programını kullanıosun
  • antivirüs proramım nod32 ve güncel.daha önce de yazdığım gibi indirilen dosyayı nereye kaydedersem edeyim dosya yok...
  • bazen indirilen dosyalar gizli içer,kli olabiliyor "gizli dosyaları göster" demeyi denedinmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odabasalparslan

antivirüs proramım nod32 ve güncel.daha önce de yazdığım gibi indirilen dosyayı nereye kaydedersem edeyim dosya yok...

Duruş şu: Eğer NoD32'nin son sürümünü kullanıyorsan NoD32 indirdiğin dosyayı otomatik tarar ve içinde virüs vs varsa sana sormadan temizler. Benim de başıma geliyor. Bunu ispatlamak için NoD32'nin loglarına, günlük olaylara, tehtitlere bak.
  • arkadaşlar sorun çözüldü çok şükür :)) nod32'nin süresi bitmiş.Hallettim :)) keşke bir de şu internet problemim çözülse değmeyin keyfime :(

problem;
    http://forum.donanimhaber.com/m_32659199/mpage_1/key_//tm.htm#33461512
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.